Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11213 times)
clovecnjak
Guest




jecljanje - hipnoza ?
05.11.2002 at 01:11:41
 
Jecljam že več kot 10 let pa sem nekje prebral da se da to učinkovito odpravit s hipnozo.
Ve kdo kaj o tem in ali ve kdo za koga v Sloveniji ki se ukvarja s tem?
Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #1 - 05.11.2002 at 21:34:21
 
kolk si star in kolk hudo jecljaš?????

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #2 - 06.11.2002 at 13:11:40
 
24
Tolk da je pol hudo ko mam kako seminarsko na faxu. In tud poguma nimam ko je treba s ženskami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #3 - 07.11.2002 at 17:45:22
 
en strejndž filing mam ...... je to resno????????

če je.......... pol kej zdrdrej iz otroštva kkšn  strahec ki bi te lahko tolk udaru po pogumu????

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #4 - 07.11.2002 at 19:24:08
 
pritisk staršev zarad šole
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #5 - 07.11.2002 at 23:38:54
 
moj nasvet:

zacni gradit na sebi intenzivno...v smislu poglablanja v sebe....iskanje in zavedanje smisla tvojega zivljenja

spoznal bos, kaj ti je resnicno pomembno in ne kaj je pomembno tvojim starsem

po tej poti bi moral priti do zaključka, da si sam sebi najbolj pomemben in tukaj se pot zacne...

ne-samozavest je pomoje ena od oblik strahu, in edina pot, da to premagas je soočenje s tem...

ko bos soocen s tem (to pomeni priznati si), in ker bos v iskanju smisla nasel samega SEBE ti bo jasno kaj moras storiti...

...stopiti pred tablo in na ves glas zrecitirat doma skrbno pripravljeno in nauceno seminarsko nalogo!


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #6 - 08.11.2002 at 01:37:08
 
hvala za trud ampak stvar ni taka. Kar se tiče faxa vem da se učim sam zase.
Mogoče je na jecljanje vplivalo tudi sevanje ki sem mu bil izpostavljen dokler nisem šel k bioenergitiku ki je z nihalom povedal da spim na obsevanem delu sobe (vodni tok in še en kozmični sta se križala na moji postli)
Kar se tiče samozavesti se mi zdi da je imam dovolj. Nastopi samo strah da mi ob kaki pomembni zadevi zablokira in to je to.
Rešitev vidim samo še v kakšni hipnozi ali čemu podobnem.
Se pa spet pojavi vprašanje da mogoče naletim na koga ko samo dnar služi naredi pa nič.
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #7 - 08.11.2002 at 12:28:02
 
Quote:
Kar se tiče samozavesti se mi zdi da je imam dovolj. Nastopi samo strah da mi ob kaki pomembni zadevi zablokira in to je to.


torej ta strah ne izhaja iz ne-samozavesti...

iz česa pa potem....


o zdravljenju z hipnozo pa ti zal ne morem kaj dosti pomagat...


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #8 - 08.11.2002 at 13:03:15
 
Quote:
Kar se tiče samozavesti se mi zdi da je imam dovolj. Nastopi samo strah da mi ob kaki pomembni zadevi zablokira in to je to.
Rešitev vidim samo še v kakšni hipnozi ali čemu podobnem.
Se pa spet pojavi vprašanje da mogoče naletim na koga ko samo dnar služi naredi pa nič.


Po moje nimaš prave samozavesti, če ti nastopi strah ob 'pomembnih' zadevah. Morda v resnici niso tako pomembne in ti je strah dejansko pomagalo, da boš to spoznal. Zdaj te je verjetno strah strahu (jecljanja).

Hipnoza je po mojem ena instant rešitev, kjer ti hipnotizer sugestira, da si uravnovešen ipd., ampak ozavestit kdo si pa moraš vseeno sam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #9 - 09.11.2002 at 19:03:31
 
starka....ni res...ravno zato je hipnoza tudi nevarna .......ker človeku ozavestiš določeno zadevo in ga lahko s tem tudi uničiš če si nmespreten ali pa ga izgubiš. Ozaveščanje je pri hipnozi še kako močno orodje....in ne instant rešitev......kako si predstavljaš hipnozo....da ti nekdo reče...vi ste samozavestni ...in potem si....to bi bil nek pristop kvečjemu k avtohipnozi....................

ja clovecnjak....pomaga ti lahko res najbolj hipnoza......vendar si poišči pri uradni medicini spretnega hipnotizerja.......ki te bo popeljal nekaj let nazaj v preteklost ko se je problem pojavil ......in počasi bosta osvetljevala dogodek...........

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #10 - 09.11.2002 at 19:06:30
 
tudi to je res da ljudje ki so hendikepirani zaradi določenih psihičnih motenj ...recimo jecljanje...v hipnozi govorijo tekoče??????? ali pa drugi recimo izvajajo lahko gibe ki jih drugače ne.......?????

pa še je nekaj teh fint

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #11 - 10.11.2002 at 11:25:05
 
Kje pa naj iščem uradnega hipnotizerja? Veste za katerega in kje ˝zdravi˝. Če bi bil kakšen iz dolenjske da bi bil bližje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #12 - 10.11.2002 at 11:36:56
 
Saj ravno to sem hotela reči, Brusli, da je hipnoza nevarna. Ker če hipnotizer ni hkrati človek z izkušnjami in potrebnim znanjem, ki točno ve kaj dela, do kod in kam lahko gre, potem je lahko tudi hudo. Glede tega, da je instant rešitev, sem hotela poudariti to, da lahko sicer odpravi problem, ne pa tudi globjega vzroka, katerega mora pacient ozavestiti sam, in tako se lahko problem vrne ali ga nadomesti kakšen drug. Zato je lahko hipnoza pomoč, vendar je to proces, ki traja. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #13 - 10.11.2002 at 20:56:00
 
da se pa naredit tko.....da problrmu obesiš tko imenovani balonček ki počasi problem vleče na površje ...tudi po hipnozi......in to je podoben proces kot tisti ki ste ga videli v filmu hipnoza......s futluzom.......

policisti so zdej imeli enga hudga modelcka...k je baje tut doktic....ker je pomagal zaslisati ene modele.....kar na klinicnem se pozanimej al pa zdrav. zbor. itak ....jih je kr nekej ...sam so zlo skriti u svoje lajfe.......ker bi drgac imeli prevec navala.....hipnoza je resna tehnika................

pomagou bi tut jest ce bi vedu kej vec........Smiley))...al pa imeu kej vec casa Smiley))

plp

brus-li

p.s. LS lepo da mi pomagas pr mojem zatezenem nakladanju
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #14 - 11.11.2002 at 14:47:31
 
Saj ne da pomagam tebi, brus-li; tu okoli hipnoze čutim nek vozel. Rada bi rekla še bolj jasno - sem proti hipnozi, pa rada bi se razumela zakaj. Morda ne zaupam nobenemu (sebi?) dovolj, da bi dopustila, da nekdo manipulira z mojo podzavestjo?? Ne vem..? So res lahko poškodbe? Ali je to spet varka velikog komandanta Ega? Strah pred ?

Drugač pa, brus, si nekako mehkejši za brat, ali pa se mi samo zdi. Nice. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3