Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4944 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Reiki - položaji
05.02.2003 at 11:56:00
 
Pa ne o položajih rok, tokrat.

Zanima me, ko delate reiki na sebi, v kakšnem položaju imate telo (v kakšnam vam najboljše teče).

Ali je recimo primeren pollotus, saj v skriptah piše, naj ne bi imeli prekrižanih nog?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Reiki - položaji
Reply #1 - 05.02.2003 at 12:11:54
 
Jst ponavadi kar ležim, sem tko kar ene parkrat zvečer pol zaspala. Smiley A misliš, da je kul u leže? Škodilo mi po mojem ni, nikoli. Če sem pa v sede, sem vedno pazila, da sem imela noge na tleh, pa najprej dam na točko desno dlan in čez njo levo.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #2 - 05.02.2003 at 22:31:17
 
zdi se mi najboljša kombinacija kundalini meditacije in pa pol v 3 fazi da dodaš še reiki tretma... k ga maš že prej naštudiranega...
namreč v tretji fazi kundalinija se sedi tako da si naslonjen na steno (ne sme bit mrzla!!!!!) in sam veselo na delo...

pol je pa še 4 faza k se pa leži takrat pa se samo prepustim tokovom ki tečejo skozi mene in se odprem vesolju

kundalini igra kle dobro vlogo sprostitve...

drgač pa priporočam sedenje na stolu z obema nogama na tleh... ker če se navadite ležati se lahko nardi da si 4.čakro - (srček) preveč napolni in spet pride do podrtja ravnovesja... ki je en izmed namenov vsake reiki seanse....vsaj tak naj bi blo...
preveč napolnjena 4.čakra pa pomen preveliko odprtost - kar samo po sebi ni bed...je pa bed to da lahko folk to izkorišča in sam sem doživu tut da sem biu preveč prizadet zaradi bedarij, neumnosti, malih opazk... katere zdravemu človeku bi izzvale nasmeh...

da pa vas nam preveč prestrašu ni nč narobe če ležite sam pol k nehate si spucajte avro...tako da vlečete 5 do 10 centov stran od telesa roke preko celega telesa in vizualizirate kako se energija enakomerno oz. za vas na najboljši način razporedi po telesu

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Reiki - položaji
Reply #3 - 14.02.2003 at 01:11:00
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #4 - 14.02.2003 at 22:17:26
 
Moje izkušnje kažejo, da je položaj telesa v bistvu bl mal pomemben.
Odprtost je tisto, kar omogoča močan pretok te energije.
In seveda voljnost soočanja z frkami v nas samih...

e.
Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Reiki - položaji
Reply #5 - 15.02.2003 at 13:08:58
 
Lep primer zdravljenja z Reikijem ob nedeljah... sedimo in roke imamo na tipkovnici  Grin... Reiki potuje po kanalu, ki je "speljan" skoz nas in je z iniciacijo recimo bolj poudarjen.
Sama čutim tako, da vstopa nekje nad mano... in prežema celo telo. Pa ne samo fizično. Reiki si delam tudi čez dan. Simbole le pomislim. Če sedim, si kdaj predstavljam še, da se lepo prizemljim... s koreninami, ki rastejo v zemljo.


Ko delamo na daljavo ob nedeljah, uporabljam vse štiri simbole... torej simbole prve, druge in tretje stopnje. Simbol tretje stopnje, je nekak "kraljevski" simbol, ki omogoča delovanje na vseh ravneh, posredno na vsa naša telesa.
Torej, četrti simbol, ga pogosto imenujejo tudi "simbol učitelja" in pa "soba zaklada velike Luči"... Učitelj znotraj nas se zgane. Vse kar je nedokončano, sili k dokončanju.

http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20030213212143444


e. wrote on 14.02.2003 at 22:17:26:
.
In seveda voljnost soočanja z frkami v nas samih...

e.


Maxix, dej, k znaš tako fajn povedati, mal predstavi clearing in izkušnje (bom kaj dodala še jest iz lastnih Wink) in kak je to s frkami... in svobodno voljo.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #6 - 15.02.2003 at 18:20:31
 
"Maxix, dej, k znaš tako fajn povedati, mal predstavi clearing in izkušnje (bom kaj dodala še jest iz lastnih Wink) in kak je to s frkami... in svobodno voljo."

Hey Amsteličica Smiley

Ma, si me prov najdla zdej, oštja.
Bm napisu ene par odstavkov, ja. Hvala.
Ma ne dns, sm zmatran od clearinga Smiley

Lohk si pa tle pogledaš/te:

www.InSamadhi.com/clearing/

In svoje izkušnje, vprašanja itd., lohk predstaviš na forumu, namenjenemu za te stvari, tle:

www.InSamadhi.com/shiva/index.php

Lep pozdrav vsem.

edmond c.
Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #7 - 15.02.2003 at 19:38:02
 
Etko, me je že mal skrbel zate, ker se že dolgo nisi oglasil.  Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
e.
4
****
Offline

There is no spoon.
Posts: 295
Primorska
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #8 - 15.02.2003 at 22:19:12
 
Quote:
Etko, me je že mal skrbel zate, ker se že dolgo nisi oglasil.  Wink

LP Harry


Ja, sej mene td mal skrbi, ja. Smiley))))))))

Kak si kaj, čuj?

Veš, sm bil blizu tga, dbi kupu ADSL, ma sm pršu h pameti še preden sm plaču...

he, he, he, he....

Back to top
 

Raziskovanje človeških potencialov in različnih poti doseganja sreče in izpolnjenjosti:&& LIFE Forum, prijazno mesto za vse &&http://www.icforums.net/lifeforum/
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Reiki - položaji
Reply #9 - 15.02.2003 at 23:19:04
 
Quote:
Ja, sej mene td mal skrbi, ja. ))))))))

Kak si kaj, čuj?

Veš, sm bil blizu tga, dbi kupu ADSL, ma sm pršu h pameti še preden sm plaču...

he, he, he, he....


Čuj, bo kr šlo.

Si bil blizu pameti, pa si se spet umaknu. Grin Bi ja plaču, pa bi mel. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1