Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 
(Read 59179 times)
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gape forum in mamila
Reply #165 - 17.09.2003 at 23:05:13
 
exorcist wrote on 17.09.2003 at 22:59:44:
Sodec po tvojem defenzivnem pisanju bi si upal porinit roko v ogenj, da si ti ze tudi kadila travo oziroma jo se, zal...

???

... Ti kar porivaj.....
roko v ogenj....

Exo, da ne bom začela dvomiti v tvojo sposobnost branja.... pisala sem o realnosti glede nudenja pomoči in KAO osveščanju drugih, če to sami niso. Sploh nisem govorilo o konzumiranju drog.

Če bi delovalo.. to kar praviš.. potem bi vsi, ki kadijo recimo, nehali... ker jim boš ti nesebično pokazal, kako na krivi poti so...
...
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #166 - 17.09.2003 at 23:05:13
 
Exo, jaz pa imam vse bolj občutek, da ti sploh ne misliš to kar pišeš, ampak, da samo kuriš tle ljudi in se neizmerno zabavaš. Lahko, pa da se motim. In če se motim, pol si pa trd ko kamen.

LP Iga
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Gape forum in mamila
Reply #167 - 17.09.2003 at 23:13:55
 
Andres wrote on 17.09.2003 at 23:01:29:
Dobro, ti si ocenila da jaz rabim pomoč.  Ok, grem na zdravljenje, samo povej kam in kdaj.  Psiholog, psihiater, ti sam povej, sem itak že večkrat povedal, da smo vsi bolniki.

Starši dajemo zgled otrokom to drži, za njih pa smo itak odgovorni, se razume. Toda  našo odgovornost in zgled njim nam kradejo razni tisti, ki po šolah drogo prodajajo Amstel. Tolk da sva si na jasnem.  Otrok ni pod starševim nadzorom v šoli, zunaj na dvorišču med igranjem in v adolescentni dobi nekje v mestu.  
In seveda,ti si se postavila  v vrsto čakajočih ZA legalizacijo mehkih drog, kar bi potegnilo verigo v smeri ulične, in šolsko dvoriščne prodaje trdih nelegalnih drog. In okrog tega Amstel se cel topic vrti. Začne se s travo. Super, saj sploh ni tako, vse je mehko, past je pa pred očmi.

In se daj mi še reči da ne dajem otroka na prvo mesto. Oglasi se ko boš rodila, potem pa se lahko o otrocih in njihovem pristopu k  drogam pogovarjava, ter kaj je prav in kaj ne.

Andres




Jaoooooooooo. ...Sem na začetku povedala, da ne bom govorila o drogi. Da bom šla off topic.
Da bom govorila o nesmislu početja.. Exa, ki misli, da je dolžan drugim pokazati, da so na krivi poti, na tak način - z odločno distanco do ljudi in občuteno paternaliziranja.. Zdej bolj jasno?

Kar lahko narediš je, kvečjemu, da vzpostaviš stik s človekom. In se z njim zbližaš. Šele nato se lahko pogovarjaš o "zgrešenih poteh". Pa še to je vprašanje ali si ta oseba sploh želi.
Govorim o ETIKI nudenja kvazi pomoči.

Andres, po čem sklepaš, da sem v vrsti za legalizacijo trave? Prosim argumente na mestu.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #168 - 17.09.2003 at 23:14:17
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12