Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8012 times)
Siba
1
*
Offline

Edina
Posts: 3

Gender: female
Resnica
26.08.2003 at 03:01:34
 
V mojem otroštvu je bil moški, ki me je moooočno prizadel. Imela sem ga zelo rada, on pa me je izkoriščal v svoje namene.

Ko sem zrasla v prelepo deklico, sem fante sicer imela, vendar nisem vedela, da imajo oni tudi čustva tako kot jaz in da me lahko nekdo resnično ljubi, da me nima samo zaradi telesa. In seveda sem prizadela mnogo fantov.
Odvrnila sem od sebe, kar nekaj priložnosti, da bi občutila, kar je resnična ljubezen med moškim in žensko.

Sedaj intezivno delam na tem, da vidim nasprotni spol celovito, ne samo preko moje bolečine in vidim, da niso vsi moški pokvarjeni, samo sexa željni kreteni.

Ja, to je bilo moje splošno mnenje, čeprav sem se kdaj pa kdaj tudi zaljubila in sem že nekako naredila, oz. pripeljala vezo v tako stanje, seveda podzavestno, da sem si lahko potrdila, da je moje mnenje pravilno.
Da ni noben moški vreden mene.

No to je sedaj mimo, resnica je pa tako ali tako vedno odrešujoča.

Vendar, ti ki si me tako prizadel, nikoli nisem imela priložnosti, da ti to povem.

Ti oproščam, da si mi uničil veči del življenja,
izkrivil pogled na partnerstvo, uničil moje bistvo, pokvaril moje temelje,... vendar ti povem, da mi je uspelo, najti sebe, ne glede na vse in bolečina, ki jo še vedno nosim je del tvoje bolečine in jaz ne bom več nosila. Dovolj dolgo sem ti jo nosila, sedaj si spet na vrsti ti. S tem trenutkom ti jo vso predajam pa z njo naredi kar hočeš. Jaz sem se znašla, z mano je bil že takrat on in vedno bo. Ti pa sam najdi to pot, ki ti je prav tako dosegljiva.

Vse tvoje breme, ki si mi ga naložil ti vračam za vedno, spuščam te, zame ne obstajaš več, odidi iz mene za vedno. Pojdi! Naj bo bog s tabo.





Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Resnica
Reply #1 - 26.08.2003 at 05:16:03
 
S temle problema nisi rešila, smo potlačila si ga, spet bo udaril, ko bo čas primeren zato.

Ne odganjaj od sebe stvari, ki ti je storila ali ti dela zlo, sprejmi jo takšno kot je, ljubi jo kot sebe ali kot svojega boga, bolj, ko jo odganjaš, hujša bo, bolj kot jo ljubiš in sprejemaš takšno kot je, vse bolj se bo izgubljala njena moč zla.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Resnica
Reply #2 - 26.08.2003 at 11:53:35
 
men se pa zdi da si ubrala pravo pot.

resnica osvobaja, pa čeprav je samo tvoj pogled nanjo.

in jest verjamem, da je to pametno delit z drugimi.

če si potlačla veš samo ti, ampak če bi tlačla, ne bi šla tega glih po forumu pisat ... al kako pravš?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Resnica
Reply #3 - 26.08.2003 at 11:55:58
 
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Resnica
Reply #4 - 26.08.2003 at 12:01:56
 


Ubogi zlorabljeni otrok


Resnica boli, delo pa osvobaja.




le tako naprej!



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Resnica
Reply #5 - 26.08.2003 at 21:35:24
 
Hi,

Mene Sibino izvajanje prevsem ne spominja na kakrsno koli odpuscanje. Se celo obratno.

Ona tej osebi prakticno vraca nazaj vsa negativna custva, nesreco itd., itd., ki jih je on s svojim pocetjem povzrocil skozi leta njenega zivljenja v njej.

Ce Siba v svojem umu ni dovolj izurjena, se bo zgodilo, da bo negativna energija, ki jo se sprozila proti tej osebi enostavno zresila cilj, sploh, ce oseba ne ve za to, kaj se dogaja proti njej.

Nekaj casa bo ta energija krozila slepo okoli, potem pa se bo, po stari tradiciji, vrnila k njej nazaj s trikratno mocjo.
Naravni zakon je, da se custvena energija, ki ni prizemljena ali ne doseze svojega cilja, vedno vrne okrepljena k svojemu izvoru.
Zato pravijo, da sovrastvo rodi se vec sovrastva.

Npr. eden izmed pogojev nizje crne magije je, da mora prizadeta oseba vedno vedeti za operacijo, ki se vodi proti njej, saj se s tem ustvari strah, ki nato deluje kot privlacna sila.
V Sibinem primeru ni te privlacnosti.

To tehniko je zelo dobro prikazal film Carovnica iz Blaira, kjer je cela operacija delovala predvsem na stopnjevanju strahu prizadetih. Tam ni bilo nobenih demonov in ostalih kreatur iz pekla, temvec samo stopnjevana negativna custva, predvsem strah, ki so v svoji skrajnosti povzrocila, da se je custveno telo locilo od fizicnega. Koncni rezultat je bila fizicna smrt prizadetih.

Zahodna tradicija kar precej govori o teh zadevah, saj so bile vcasih precej razsirjene med ljudmi.

Ce pa bo Sibina negativna energija dosegla svoj cilj, se ji bo brez dvoma zelo poslabsala karma, ce lahko tako recem. Pa bo morala npr. v naslednjem zivljenju vajo ponoviti.

V bistvu je vse skupaj odvisno tudi od intenzivnosti custev, ki jih je ob vsem skupaj obcutila, ko je pisala post. Ce so bila zelo medla, potem se itak ne bo zgodilo nic novega, posebnega.
Razen novih dogodivscin na tem forumu, ki so itak vedno nekaj posebnega.

Jest bi na njenem mestu raje negativno energijo ozavestil do skrajnosti, jo pretvoril v pozitivno in nato podaril ljudem potrebnim kakrsnekoli pomoci

Govorim o mentalni tehniki, da ne bo kaksnega nerazumevanja.  

Ker je clovekov um predvsem stvar navade, se da tukaj resnicno delati cudeze.
Vsakic, ko bi iz podzavesti prisel v zavest na mentalni ekran spomin na tega cloveka, bi se v tem istem mentalnem ekranu, sprva namerno, kasneje pa avtomaticno, kreirala vedno ena in ista pozitivna slika, ki kot taka ne bi dovolila negativnih custev.

Trik je v tem, da tem slikam na mentalnem ekranu sledijo custva. Torej, ce preprecimo, da se negativne slike tvorijo, preprecimo negativna custva.

Te slike nam zacrtajo pot, custva, ki jim sledijo, pa nas zenejo po tej poti.

Tako bi se s casom ocistila tudi podzavest in ne samo zavest. Na koncu bi cel postopek potekal povsem avtomaticno, vendar bi bilo na zacetku potrebnega precej dela.

Tolk na grobo.

Jest osebno bi mozakarja, v duhovnem smislu, pustil pri miru.
Drugo je npr. v pravnem smislu. Pa ce bi se mi ponovno fizicno priblizal, mislim, da bi mu polomil vse kosti, pa se kaj zdraven, oz. bi najel fante, da bi opravili delo namesto mene, ce bi bil nezna deklica. Vsak clovek ima pravico, da si zavaruje svoje zivljenje. Ce ne zlepa, pa zgrda.

Ampak, sej pravim, v duhovnem smislu, pa bi ga pustil pri miru.

Tko bi vsaj jest ravnal.


Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Resnica
Reply #6 - 27.08.2003 at 12:19:38
 
a_hero wrote on 26.08.2003 at 21:35:24:
Hi,

Mene Sibino izvajanje prevsem ne spominja na kakrsno koli odpuscanje. Se celo obratno.

Ona tej osebi prakticno vraca nazaj vsa negativna custva, nesreco itd., itd., ki jih je on s svojim pocetjem povzrocil skozi leta njenega zivljenja v njej.

Ce Siba v svojem umu ni dovolj izurjena, se bo zgodilo, da bo negativna energija, ki jo se sprozila proti tej osebi enostavno zresila cilj, sploh, ce oseba ne ve za to, kaj se dogaja proti njej.

Nekaj casa bo ta energija krozila slepo okoli, potem pa se bo, po stari tradiciji, vrnila k njej nazaj s trikratno mocjo.
Naravni zakon je, da se custvena energija, ki ni prizemljena ali ne doseze svojega cilja, vedno vrne okrepljena k svojemu izvoru.
Zato pravijo, da sovrastvo rodi se vec sovrastva.

Npr. eden izmed pogojev nizje crne magije je, da mora prizadeta oseba vedno vedeti za operacijo, ki se vodi proti njej, saj se s tem ustvari strah, ki nato deluje kot privlacna sila.
V Sibinem primeru ni te privlacnosti.

To tehniko je zelo dobro prikazal film Carovnica iz Blaira, kjer je cela operacija delovala predvsem na stopnjevanju strahu prizadetih. Tam ni bilo nobenih demonov in ostalih kreatur iz pekla, temvec samo stopnjevana negativna custva, predvsem strah, ki so v svoji skrajnosti povzrocila, da se je custveno telo locilo od fizicnega. Koncni rezultat je bila fizicna smrt prizadetih.

Zahodna tradicija kar precej govori o teh zadevah, saj so bile vcasih precej razsirjene med ljudmi.

Ce pa bo Sibina negativna energija dosegla svoj cilj, se ji bo brez dvoma zelo poslabsala karma, ce lahko tako recem. Pa bo morala npr. v naslednjem zivljenju vajo ponoviti.

V bistvu je vse skupaj odvisno tudi od intenzivnosti custev, ki jih je ob vsem skupaj obcutila, ko je pisala post. Ce so bila zelo medla, potem se itak ne bo zgodilo nic novega, posebnega.
Razen novih dogodivscin na tem forumu, ki so itak vedno nekaj posebnega.

Jest bi na njenem mestu raje negativno energijo ozavestil do skrajnosti, jo pretvoril v pozitivno in nato podaril ljudem potrebnim kakrsnekoli pomoci

Govorim o mentalni tehniki, da ne bo kaksnega nerazumevanja.  

Ker je clovekov um predvsem stvar navade, se da tukaj resnicno delati cudeze.
Vsakic, ko bi iz podzavesti prisel v zavest na mentalni ekran spomin na tega cloveka, bi se v tem istem mentalnem ekranu, sprva namerno, kasneje pa avtomaticno, kreirala vedno ena in ista pozitivna slika, ki kot taka ne bi dovolila negativnih custev.

Trik je v tem, da tem slikam na mentalnem ekranu sledijo custva. Torej, ce preprecimo, da se negativne slike tvorijo, preprecimo negativna custva.

Te slike nam zacrtajo pot, custva, ki jim sledijo, pa nas zenejo po tej poti.

Tako bi se s casom ocistila tudi podzavest in ne samo zavest. Na koncu bi cel postopek potekal povsem avtomaticno, vendar bi bilo na zacetku potrebnega precej dela.

Tolk na grobo.

Jest osebno bi mozakarja, v duhovnem smislu, pustil pri miru.
Drugo je npr. v pravnem smislu. Pa ce bi se mi ponovno fizicno priblizal, mislim, da bi mu polomil vse kosti, pa se kaj zdraven, oz. bi najel fante, da bi opravili delo namesto mene, ce bi bil nezna deklica. Vsak clovek ima pravico, da si zavaruje svoje zivljenje. Ce ne zlepa, pa zgrda.

Ampak, sej pravim, v duhovnem smislu, pa bi ga pustil pri miru.

Tko bi vsaj jest ravnal.


Lp
Jst


Lahko da je namen  čustvene energija, ki primorala sibino oddat tale post, da  tipu z javno izraženo ignoranco  vzbudi pozornost, da mu  z vračanjem negativnih čustev povzroči strah... Ne moremo vedet.

Tvoja tehnika odpuščnja, jst, se sliš čist uporabno in sledi unmu že en parkrat citiranemu witgenstajnovemu principu rešitve  življenjskega problema na način, da je problem rešen s tem, da izgine. Jest sem sicer ta njegov filozofski konstrukt pripisal vplivom vzhodnjaških filozofij in praks, ki so pri induvidulnem reševanju življenskih problemov bolj temljite in dokončne kot zahodnjaške, kjer problema sami ne moremo rešit in  rabmo še enga posrednika, ki da dokončni odpustek.  Ampak nč hudga oz. me popravi, če sem te narobe zastopu Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Resnica
Reply #7 - 27.08.2003 at 14:36:30
 
Quote:
Ker je clovekov um predvsem stvar navade, se da tukaj resnicno delati cudeze.
Vsakic, ko bi iz podzavesti prisel v zavest na mentalni ekran spomin na tega cloveka, bi se v tem istem mentalnem ekranu, sprva namerno, kasneje pa avtomaticno, kreirala vedno ena in ista pozitivna slika, ki kot taka ne bi dovolila negativnih custev.

Trik je v tem, da tem slikam na mentalnem ekranu sledijo custva. Torej, ce preprecimo, da se negativne slike tvorijo, preprecimo negativna custva.

Te slike nam zacrtajo pot, custva, ki jim sledijo, pa nas zenejo po tej poti.

Tako bi se s casom ocistila tudi podzavest in ne samo zavest. Na koncu bi cel postopek potekal povsem avtomaticno, vendar bi bilo na zacetku potrebnega precej dela.


kaj pa je to zaena tehnika?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Resnica
Reply #8 - 27.08.2003 at 15:12:12
 
V določenem delu Življenja se Osvobajamo od tistega kar nas notranje najbolj " boli".

Iz takih " življenskih situacij " se največ naučimo.

In;

Ko resnično v Svojih Globinah odpustimo Njemu in Sebi - Smo Svobodni...

Menim, da si prav Postopala in, da se sedaj  - dobro -  počutiš. Imaš nekoga, ki ti Stoji ob Strani in Lažje Ti je...

Zanesi SE NASE - Praviš DA Si se NAŠLA...

Lepo ZATE Smiley

Lep dan ti želim...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Resnica
Reply #9 - 27.08.2003 at 15:18:48
 
Simsi, kaj pa za tistega, ki ga notranje nič več ne BOLI  ???    Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Resnica
Reply #10 - 27.08.2003 at 18:04:57
 
Hi Titud,

Ja, v bistvu mas prav. Morda pa je dejansko bil to namen pisanja na forumu. Ustvariti privlacno silo v tem cloveku. Ne moremo vedeti.

Problem je resen s tem, ko izgine. Se strinjam.

V naravi custvene energije je, da raste, oz. se krepi, ce se ima od kje napajati.
Mi povprecni ljudje jo krepimo s tem, da se ji radi prepuscamo.  Na ta nacin custva samo se rastejo in rastejo. Pa ni vazno, ali gre za pozitivna ali negativna custva. To niti ni tolk pomembno, ker se v svoji skrajnosti tudi venerina ljubezen, ce lahko uporabim staro rimsko klasifikacijo, v svoji skrajnosti izpridi.

Ko se ljudje pogovarjamo o ljubezni imamo itak vec ali manj ta tip ljubezni - custva - v mislih.

Torej, da tak custveni problem resimo, oz. da izgine, ga naj nebi odrinili, potlacili itd., temvec pograbili in nato transformirali.
Tastari bi rekli, da bi ga zrtvovali.

Bistvo zrtvovanja po tastaro pa je v tem, da en in isti tip energije dobi drugacno kvaliteto.

Torej, intenzivnost custev ostane, samo da na koncu namesto, da so negativna, se transformirajo v pozitivna.

Tako v bistvu problem izgine, ker nima od kje vec rasti. Tisti clovek v nas je s tem izginil.

Princip je v bistvu enak kot v tisti borilni vescini iz Vzhoda, kjer napadeni ne blokira udarca od napadalca, temvec njegov udarec pograbi in nato ta isti udarec vodeno uporabi proti samemu napadalcu ali pa ga usmeri kam drugam.

Tako napadeni v bistvu eni in isti energiji manifestirani skozi napad s tem, ko jo preusmeri stran od sebe, da popolnoma drugacno kvaliteto.
Energije, ki je bila usmerjena proti njemu je bila znanj negativna, saj je ogrozala njegovo zivljenje. Ko jo je pograbil in preusmeril stran od sebe, je zanj popolnoma ista energija pri isti intenzivnosti postala hipoma pozitivna, saj mu je nenadoma resevala zivljenje.

Sila, ki vodi led, vodo ali paro je popolnoma ena in ista. Le njene kvalitete so skozi agregatna stanja drugacne.
Zato tudi velja zakon analogije, da je zgoraj enako spodaj.
Zato tudi velja, da sta sovrastvo in ljubezen razlicni plati istega novcica, pa da je razlika med genijem in norcem nikakrsna itd., itd.
Zato je tudi Jezus rekel, da bodi vroc ali mrzel, nikakor pa ne mlacen (tko nekak) itd., itd. Ker oba vodi ista sila, mlacnega pa ne vodi nic, pa zato nima od nikjer zajeti.

Pa se bi lahko nasteval...

Recimo, karateist sicer blokira. Ohranil bo celo glavo, vendar vseeno tvega, da bo imel zlomljeno roko.
Se mi zdi, da ljudje delamo vec ali manj na karate nacin s custvi.
Nekako se uspemo pokrpati, da nas glih ne zlomi...

Kaj jest vem...


Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Resnica
Reply #11 - 27.08.2003 at 21:37:53
 
Quote:
Simsi, kaj pa za tistega, ki ga notranje nič več ne BOLI  ???    Grin Grin Grin


Si Osvobojen in Greš lepo Naprej...Smiley

Želim vam lepo nočko še naprej...
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: Resnica
Reply #12 - 27.08.2003 at 21:45:49
 
Šetam ulicom živ i zdrav......    Grin Grin Grin Grin

Sisi, ti si legenda, lepe pisane besede, a ono drugo.............   Grin Grin Grin Grin

Pozdravček od opazovalca Marsa Krenga
Back to top
 
 
IP Logged
 
Siba
1
*
Offline

Edina
Posts: 3

Gender: female
Re: Resnica
Reply #13 - 27.08.2003 at 22:04:42
 
Jst!
Pa ti resno verjameš, da lahko to čustveno energijo, ki
jo nosim v sebi pretvorim v pozitivno? In če , kakšna je tehnika?

Ne, jaz se njemu ne morem maščevati tudi če bi hotela, ker je izginil iz mojega življenja, in to daleč.

Je pa res, da imam že polhnkufer tega, da že mislim sedaj pa sem že poštimala vse, pa vedno naletim še na to bolečino, ki kar tli, pa spet žge, pa tli, pa žge,..

Lp!
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Resnica
Reply #14 - 28.08.2003 at 00:02:51
 
Jst zakon si!  8)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 2