Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 22521 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Ste ženske presek med biserom in histerijo??
29.01.2003 at 02:03:33
 
Quote:
Vsakemu svoje. Npr men to ne bi pasal, prav tako pa mi ne bi pasal, da bi šla z žensko v posteljo. Ampak s tisto, ki gre z žensko v posteljo, tud ni nič narobe

Quote:
XXX, če se dva zmenita na kakšen način bosta uživala v seksualnosti, ne vidim, da bi bilo kaj narobe. Če vama paše, zakaj pa ne?

Zatorej, veliko užitkov vama želim!

Quote:
Moški naj sede tudi urinira(jo) - kako na moč prijazna navada -, kajti urinski tuš, malenkosten ali pa vse naokrog, zagotovo ni noben užitek, tistemu, ki domače stranišče čisti, pa še najmanj. Dodaten plus za vsesplošno higieno, za dober občutek vseh uporabnikov in zagotovo prijetnejši (oz. vsaj nevtralen) vonj prostora.

Quote:
Se mi zdi, da gre prav za to: če ne opozarjaš na take stvari in ne predlagaš sprememb, se - samo od sebe - najverjetneje nič ne bo spremenilo; morda le v primeru, da bo ženska skrbela za sistematizacijo delovnih mest in se temu ustrezno tudi potrudila ... Recimo. Ali pa, da bomo same uporabljale ustrezne nazive in to pričakovale tudi od drugih (oz. jih na to prijazno, dosledno opozarjale). Na primer. Ali pa opozarjale na primere morebitnega seksizma. Morebitnega zato, ker gre pri določenih stvareh mogoče pa zgolj za nepozornost. Lahko.

Gre za majhne kamenčke v mozaiku enakopravnosti in doslednosti, ki sčasoma lahko močno prispevajo k spremembi celotne "patriarhalne slike" oz. našega delovanja/ravnanja.

Quote:

In zdaj me je začelo motit. Res me moti. In ne zdi se mi prav. Upam, da me ne bo kdo za feministko označil ? Je pa res, da je forum gapejev, da sem mu hvaležna, da imam kje bit in da ne pričakujem, da bo imel vedno čas izpolnjevati ali izpopolnjevati stvari, ki si jih nekdo zaželi, zato tega ne bom vzela osebno  

Quote:
Pred dvajsetimi leti bi ti pritrdila, da se strinjam v tem, da je treba sedaj vse spremeniti, da moramo imeti ženske pravico do ženske oblike nazivov, poklicev...

danes se mi pa zdi, da je to moški način delovanja žensk v svetu moških. Ženske bi morale iznajti ženski način delovanja. In mu slediti. V glavnem, revolucij se jaz ne bi šla (več).

Quote:
S trenutno najbolj obljudenega mesta tle gor, mal prirejeno in marsikateremu moškemu "težko resnico" v komentar in morebitno nasprotovanje ponujam:

Na harfo bo moški igral, če bo hotel, na žensko pa le v primeru, da bo ona to hotela.

Quote:
Bom rekla takole, ženske znamo biti po eni strani zelo dobre lažnivke. Prav zares znamo (ali znajo) moškemu dati tisto, kar bi radi dobili. Torej, mu dati ne/vedeti tisto, kar hočejo (oz. nočejo) vedeti. Nekateri pač hočejo verjeti v laži.  
Misliš, da si ti s tem prepričanjem, ki ga imaš, kakšna izjema? Da ti je prihranjeno?
Žensko že tako vzgajajo. Da ugodi, da se prilagodi, da se spremeni, kot kameleon... v njej pa vihar, nasprotovanja, nezadovoljstvo in laži, laži...






Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #1 - 29.01.2003 at 02:05:36
 
In še vedno ugibam katera se najbolj k biseru nagiba.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #2 - 29.01.2003 at 04:15:27
 
Andres med  izborom teh  8 postov sta le dva odstavka izpod ženske ročice. Ni ju prav težko razpoznat po kontrolirano bojevitih, nemalo žal podložnih mislih. En od obeh vsebuje še resno feministično grožnjo.

Res je, da ste nas moški prisilili v tako dvojno naravo, ki jo ti označuješ "s prilagodljivo ali ovčjo"! Pritisnili v kot s svojo močjo, ki jeprikrita fizična nadvlada. Obenem na veliki zvon obešate duhovne širine, ki so vam lastne. Če smo v parlamentu udeležene v par procentih, bomo pa na forumu s tako protagonističnimi težnjami dale več od sebe. In večjem številu!!


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #3 - 29.01.2003 at 08:38:59
 
Andres wrote on 29.01.2003 at 02:05:36:
In še vedno ugibam katera se najbolj k biseru nagiba.

Andres


Vse, ravno tolko kot ti. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #4 - 29.01.2003 at 09:05:13
 
O starih in mladih ženičkah

"Daj mi ženska svojo malo resnico!" sem rekel.
In stara ženička je rekla takole:
"Greš k ženskam? Ne pozabi na bič!" -

Tako je govoril Zaratustra.
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #5 - 29.01.2003 at 12:29:35
 
Nevarno je na podlagi nekaj izjav obsojati in določati ves ženski svet, ki je tudi del moških, kot vem smo vsi sestavljeni iz ženske in moške energije. Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #6 - 29.01.2003 at 13:17:49
 
Karmen! Ne nateguj folka.  Preveri ce ne verjames.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #7 - 29.01.2003 at 15:01:08
 
Še ena zanimiva tema! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #8 - 29.01.2003 at 16:14:15
 
Res, da me danes glava boli, ampak vseeno mi ni nito pod razno jasno, zakaj se gre tukaj. Kdo ima spet probleme sama s sabo?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #9 - 29.01.2003 at 19:29:34
 
t wrote on 29.01.2003 at 09:05:13:
O starih in mladih ženičkah

"Daj mi ženska svojo malo resnico!" sem rekel.
In stara ženička je rekla takole:
"Greš k ženskam? Ne pozabi na bič!" -

Tako je govoril Zaratustra.


Nekaj takega je meni pred parimi leti rekla stara mama.  Pravi. Saj to ni nič novega, ve se, da smo me ženske zaguljena, zoprna bitja.  (Ana 97 let)


Veronika.  Tebe danes glava boli in se sploh ne čudim, če nisi razumela za kaj se gre. Čakal sem namreč to vprašanje, post ki si ga napisala.  Gre se za razkritje vseh biserov v ženskah in pa na drugi strani vsega tistega najbolj zatežena.  Govorimo splošno seveda, diagnisticiranje posameznice pa določata psiholog in psihiater. Cheesy


kali! Praviš da je nevarno obsojati. V tem topicu ne bodo definirane posameznice, gre za ženski spol nasploh, torej ne bo obsojanja ampak razglabljanje. Seveda si vsi lahko vzamemo pravico do zapisa, da ste tudi ženske zatežene. Ne le moški.  

Andres
Back to top
« Last Edit: 29.01.2003 at 21:49:54 by Andres »  
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #10 - 30.01.2003 at 08:28:47
 
Ko boš našel eno žensko lastnost, ki je nima noben moški (razen fizičnih, seveda - al pa si se o telesu hotel pogovarjat  Grin), kar ti vrž ta prvi kamen  Smiley (bom držala lopar v roki  Grin )
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #11 - 30.01.2003 at 11:52:13
 
Sorry, danes me pa ne boli glava, pa še vedno ne vem kaj bi rad dokazal? In kakšne bisere si našel v ženskah? In kaj najbolj zateženega?

Se čist strinjam z Eva Zh. Ne zdi se mi smiselno razpravljat o bisrčkih in zateženosti žensk, ko se pa tako razlikujemo med seboj, še bolj pa zato, ker moški v tem okviru niste nič posebnega. Imate tud svoje biserčke, pravtako pa znate povzročat glavobol Grin
Pa da ne bo kdo vzel biserčkov dobesedno, pa tud če.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #12 - 30.01.2003 at 12:52:29
 
Potrudimo se pisat o tem kaj nas združuje, ne kake so naše razlike in nerazumevanja.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #13 - 30.01.2003 at 13:10:39
 
No gremo k prvemu biseru. Recimo da znate (ene) moskemu pod kozo zlezti.  Tako se drzite pod njegovo kozo dolocen cas nakar vas napade histerija in  zacnete lagati.   Moskemu biser sicer ugaja, sam pa vase lazi ne pricakuje saj ste ga ocarali, cemur sledi, da tudi moski zacne lagat vam.  Zivljenskopravilo pac, milo za zajfo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ste ženske presek med biserom in histerijo??
Reply #14 - 30.01.2003 at 13:19:34
 
Ja Andres, katera te je pa tako prizadela?
Moji odnosi s fantom temelijo na resnici. Mogoče je tam pa tam kakšna skrivnost, ki pa tudi če bi prišla na dan, ne bi ogrozila najinega odnosa. So pač stvari, ki jih imaš rad le zase.
Čeprav, če mene vpr. ste moški tisti, ki večkrat lažete, oz že od začetka ves svoj odnos gradite na laži.  Se pa tud strinjam s Kaliem, da je bolje govoriti o vseh tistih čudovitih stvareh, ki nas povezujejo. Nasme, nežen dotik, poljub in še in še in še.

Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10