Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 41669 times)
Urban
Guest




KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
27.02.2001 at 07:33:01
 
Opisi tehnik, postopkov, zaščita pri vstopanju v Čudežno deželo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




lucidne sanje
Reply #1 - 03.03.2001 at 08:17:28
 
Za doseganje lucidnih sanj, je zelo efektiven naslednji postopek. Priporočam pa, da ga izvajate takrat, ko ste sami.To pa predvsem zato, ker bi se hitro našel kdo, ki bi si vaše obnašanje napačno razlagal.
Pogoj za lucidno sanjanje je, da se v v svojih sanjah prebudite in se zavedate, da sanjate. Marsikomu se bo to zdelo nemogoče, vendar pa z naslenjo tehniko lahko kaj hitro uspete.
Torej, večkrat čez dan si poglejte v svoje roke - dlani in se pri tem vprašajte:
- ali se  mogoče dogaja kaj nenavadnega,
- ali lahko letim, in navsezadnje,
- ali mogoče sanjam?
Ko boste postopek izvajali nekaj časa, nekajkrat na dan, vam zagotavljam, da boste o temu začeli sanjati. In to je priložnost, da postanete v svojih sanjah zavestni. Se pravi, sanjali boste, kako si pogledate v roke. Takrat si postavite vprašanja, kot pri budnem stanju in v nekem trenutku vam bo postalo jasno, da sanjate. Sanjska okolica bo obstala in ne boste se mogli načuditi, kako je vse skupaj lahko tako resnično. Navdušenje pa vam zlahka pobere kar precej energije in zgodi se, da boste od začetka zavestni le malo časa. Vendar pa boste s prakso dosegli, da bodo vaše lucidne sanje trajale vsakič dlje. Predvsem v trenutku, ko se ozavestite, da sanjate, ostanite mirni in enostavno samo opazujte vse okrog sebe. Ko vam okolica začne izginjati oz. spreminjati obliko, spet za trenutek poglejte v roke.Lahko pa se prepustite, da vas odnese v druge sanje. Med vsem tem doživljanjem pa si večkrat ponovite :"Ko se bom zbudil, se bom vsega spomnil!"
Srečno!
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #2 - 03.03.2001 at 11:09:28
 
tole zgleda interesantno Wink

Last modification: A. - 03/03/01 at 11:09:28
Back to top
 
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #3 - 03.03.2001 at 13:02:59
 
sanje

matrix se je tudi večkrat vživel v žive sanje, torej je hodil čisto zbistren v njih...
matrix pol zmeraj leti v sanjah, sam vrtinci pol potegnejo matrixsa ven...
pa nič nimam od spanja mučos gracios castanjedi  stvar deluje, sam ne grem prevečkrat not, gre e uf,..

bom poizkusil kaj sprogramirat, da dobim e...
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Urbanova čudežna dežela
Reply #4 - 13.03.2001 at 19:41:11
 
eto sm naštimu ; sm popravu;
http://www.gape.org/urban
VRATA SANJANJA
NA DRUGI STRANI
ASTRALNA PROJEKCIJA
upam da je všeč

Last modification: gape - 03/13/01 at 19:41:11
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #5 - 03.03.2001 at 19:52:11
 
ves čas mi govorite o alice v čudežni deželi;
a vam Izventelesne Izkušnje preimenujem v to al kwa; se vam zdi logično

aha k sm glih klele; sicer si napisal neki o zaščiti pred astrali in to; a mogoče veš še kej več; kej bolj konkretnega; pa kr smle zalimi
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Zaščita
Reply #6 - 05.03.2001 at 15:25:00
 
Pred vsakim prakticiranjem priporočam zaščito s katero "zaklenete" svojo auro in se tako zavarujete pred nezaželenim negativnimi vplivi tako energij, kot tudi bitij.
Torej udobno se namestite in izključite vse morebitne moteče dejavnike (telefon, mobitel...).
Predlagam, da postopek izvajate v ležečem položaju. Ko ste tako nameščeni najprej umirite svoje fizično telo. Najlažje boste to dosegli, če se boste osredotočili na svoje dihanje. Ko ste tako umirjeni, začnite z vizualizacijo. Predstavljajte si, kako se od vaših nog navzgor vse do glave širi plašč žareče zlato-bele svetlobe. Vizualizirajte, kako se okrog celega vašega telesa dela neprobojen plašč te barve in vas objame, kot veliko jajce. Ob temu si mislite, kako vas ta plašč ščiti in varuje. Poskušajte začutiti to neprebojnost in varnost, ki vam jo daje. Tem občutku  se še nekaj časa prepuščajte in po nekaj minutah lahko končate.
Če vam sama vizualizacija od samega začetka ne bo šla najbolje, se ne ustavite. Pomembna je sama misel na npr. barvo oz. občutek varnosti.
Ko pa ste že v samem astralnem svetu, pa vas mogoče kljub zaščiti kaj napade je zelo učinkovita vizualizacija pentagrama (peterokrake zvezde), križa ali pa si enostavno vizualizirajte  meč in "nasprotnike" enostavno "pokosite" !

Pa srečno!
Back to top
 
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #7 - 06.03.2001 at 17:32:43
 
ne vem, če si kaj velikokrat tole uporabljal, kar nam svetuješ!
sam tole ti bom rekel, zdaj bi te moral izvat na dvoboj, da ti pokažem tvojo neumnost s tole avro in mečem...

pa se bom raje naredu neumnega in te vprašal!
zakaj bi avra delovala?
a imaš morda več moči kot druga bitja?
v čem si boljši?
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
Urban (Guest)
Guest




zaščita
Reply #8 - 06.03.2001 at 18:07:10
 
Opisal sem zaščito, ki je vsakodnevno uporabna in efektivna. In ravno tako je zadostna za prve vstope v astral. Moj namen je opisati osnovne stvari in postopke, da bi bili tistim, ki bi se mogoce odlocili za to pot, jasni in enostavni. Zakaj bi opisal zaščito z ritualom magičnega pentagrama in kabalističnim križom? Da ne bi nihče razumel?
Nikjer pa ne trdim, da imam več energije oz. moči in da sem boljši od kogarkoli ali karkoli. Lahko pa si boljši ti, in ti poveš kaj o temu. Na boljši način...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban (Guest)
Guest




zaščita
Reply #9 - 06.03.2001 at 18:47:10
 
Nobena zaščita ni 100%. Tako kot tudi z verigami in zimskimi gumami niste popolnoma varni na  zasneženi cesti. Je pa verjetno bolje, da jih imamo, kaj ne?

PS: So pa tudi ljudje, ki z nekaterimi bitji sklenejo pakt, tako da ne rabijo nobene zaščite na njihovem ozemlju. Kaj pa dajo v zameno za to, bodo pa sami najbolj vedeli....
Back to top
 
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #10 - 06.03.2001 at 19:00:05
 
sem te zjezu ane?

vidš obvladovanje sebe je nabolj važno, se pa hitr učiš.
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #11 - 06.03.2001 at 19:08:19
 
pa začniva, v miru in lepo po vrsti...

kam gremo in kaj je tam?
da bomo vedl kaj je treba imet tam!
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
Urban (Guest)
Guest




jeza
Reply #12 - 06.03.2001 at 19:21:50
 
Moj odgovor ni bil reakcija jeze ampak le dopolnilo tistemu, kar sem že napisal. Jeza je le nepotrebna izguba energije, ki jo bom rajši drugače uporabil.
Je bil to tvoj namen, da me " ujeziš"  in s tem pridobiš energijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #13 - 06.03.2001 at 19:22:54
 
sem mislu prej ti tole povedat, mal sem ti reku v tem stilu kao da sem podvomil vate in sem opazoval tvoj odziv, takoj si zašel v dokaze, kaj še zanš, itd.

stvar je v tem, da sem na isti strani in da si mi všeč, ker iščeš to!

samo prizkus prijatelj Wink
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAKO VSTOPITI V ČUDEŽNO DEŽELO...
Reply #14 - 13.03.2001 at 19:44:32
 
imamo novo sodelavko
http://www.gape.org/ljudmila/
ne vem kam drugam bi tole nalimu, zaenkrat bo klele kr ok. ko bomo napedenal novo vrhnjo debato, bomo pa skopiral link
tnx
urban
A.: pošlji ji mail kar se tiče ezofesta in to, ona se je že prijavila menda
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5