Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 17583 times)
Dejana
Ex Member




Črna magija 2
03.07.2001 at 09:45:19
 
Povejte, če poznate koga, ki se ukvarja resno  s črno magijo - nick in telefon.
Hvala!
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #1 - 03.07.2001 at 10:59:38
 
Kaj se dogaja, Dejana? Premisli!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Črna magija 2
Reply #2 - 03.07.2001 at 11:49:17
 
Gre za eno stvar, ki jo moram naredit - sicer je v dobrem smislu bele magije - ampak po definiciji je tudi to, če nekomu nekaj dobrega narediš, pa ta oseba tega ne ve - to črna magija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija 2
Reply #3 - 03.07.2001 at 12:32:59
 
ne vem, ne vem, dejana.
kako si mislila tole narest, se mi pa zdi da moraš poštimat stvari pri sebi, pa bo šlo, delaj magijo nad sabo in bo, ne nad drugim. sej veš - magija ni nič drugega kot misli, včasih ojačane z raznimi simboli.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gobi
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 12

Re: Črna magija 2
Reply #4 - 03.07.2001 at 12:57:25
 
Dejana, na forumu med.over.net (srednja leta) poteka debata o tem. Sicer gre bolj za zaščito pred tem (mogoče pa te to zanima) in ena ženska je dala svoj email, da bi dobila nek naslov. Lahko bi jo vprašala, če je že dobila kak odgovor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija 2
Reply #5 - 03.07.2001 at 13:38:45
 
Dejana!

Razumem te, ampak tega ne delaj!!! Drugi se spremenijo šele takrat, ko se spremenimo sami - ali pa gredo iz našega življenja. Saj to si že tisočkrat prebrala.
Črna magija je nevarna stvar, vedno se vrne k tistemu, ki jo dela in onemu, ki jo je naročil. Ne sklepaj pogodb s hudičem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija 2
Reply #6 - 03.07.2001 at 22:42:49
 
Dejana!
Napisala si:
ampak po definiciji je tudi to, če nekomu nekaj dobrega narediš, pa ta oseba tega ne ve - to črna magija.

Saj lahko da si naredila dobro kot recimo Miro z reikijem za tisto punco, ki je potem naredila izpit.
Takrat smo kot vem  v glavnem prišli do zaključka, da je to neke vrste siva magija, ne bela ne črna.

Kaj pa imaš točneje v glavi veš le ti. No ja. Ampak če gre pa za izrazito črno magijo potem daj pa kar roke preč.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #7 - 03.07.2001 at 23:25:17
 
 Miro, nič nisi naredil narobe, ko si pomagal pri izpitu, Reiki so inteligentne energije in ne naredijo nič, česar ne smejo, zato tudi Reiki ne deluje vedno.
 Če kdo ni prepričan ali naj pomaga z energijami ali ne, lahko uporabi tehniko Australskih domačinov: preden nekomu pošlješ energijo rečeš, da naj deluje, če je to dobro za njegovo najvišje in za vse življenje. Za vse življenje zato, da ne bi šlo to na škodo nekoga drugega.
 O črni magiji bi se pa dalo veliko pisati, Baršek n.pr. se jim je zahvalil, ker so svoje delo na zemlji tako dobro opravili.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija 2
Reply #8 - 06.07.2001 at 14:59:19
 
Ja, saj na to sem se zanašal. Zdi pa se mi, da včasih lahko vseeno pridem 'skozi', ampak tisto potem ni več Reiki, ampak nekaj čudnega.
Tega sicer ne poznam, kar samo pride, nočem pa ga uporabljati ravno zato, ker lahko energetsko delujem na podlagi odločitev ega in racionalnega uma. To pa že je črna magija.
No, pri eksperimentiranju s tem bom preskusil tehniko avstralskih domačinov, seveda, če bom dobil prostovoljnega poskusnega zajca.
Sploh pa se bom raje držal starega dobrega Reikija, saj ni nevaren pa še zmore skoraj vse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
S
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #9 - 09.07.2001 at 10:14:12
 
Kdo bi se potemtakem ukvarjal s črno magijo in kdo so njegove žrtve? Jaz mislim, da tisti, ki še ne ve. Kaj vi mislite. Ali ne gre pri črnih magih samo za preizkušanje svoje moči? Za nevednost, ker ne vedo, kaj je prava moč? Seveda, je isto pri belih, ki mislijo, da je njihovo dobro, res dobro. Torej, sklepam, da te črni mag lahko premaga samo tako dolgo, dokler se bojiš smrti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija 2
Reply #10 - 09.07.2001 at 12:52:58
 
kdo?
tisti ki se ne zavedajo kaj s tem delajo, tisti ki so dobili znanje po nesreči, žrtve pa so tisti ki so le tem na poti.

obstaja pa tudi možnost da je nekdo prišel na zemljo s tako nalogo da dela 'slabo', da lahko v ostalih spodbudi dobro, da je to njegovo nedelovanje.
jest itak mislim da tisti ki ima moč in znanje, da tudi ve da se tega ne dela, torej če nekdo to dela, dela zavestno in ve kakšne bodo posledice.

kaj vem hudo si vprašala, mogoče VE kdo drug.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #11 - 10.07.2001 at 00:10:07
 
 Dejana
 V osnovi moraš prvo nekomu predlagati, da mu narediš uslugo. Če že vnaprej predpostavljaš, da bo pomoč odklonil, niti ne razmošljaj več o tem,da bi mu pomagala.
 "Bog je dal človeku svobodno voljo, on jo spoštuje in mi jo moramo tudi"
 sem nekje prebral, in še:
 "Preveč si upa tisti, ki mi pomaga, ne da bi ga prosil za to"
                    Rudi Kerševan
Iz knjige "Gledam modro, vidim plavo", v njej je toliko dobrih misli in izrekov, da jo svetujem vsem, da jo preberete in si pomembnejše izpišete. Mnogo je takih, da so bili gotovo narekovani "od zgoraj".
 Ko sem bil sam nekoč v podobnih dvomih, sem vprašal prijatelje "tam gor" za nasvet, pa so mi rekli; "pomagaj tistim, ki pridejo po pomoč, govori tistim, ki te hočejo poslušati".
 Če se še ne moreš odločiti, ti pa še vedno ostane možnost, da narediš po svoji vesti, z miselnostjo, da delaš z dobrim namenom.

 Črna magija je bila poslana na zemljo z določeno nalogo, kdor ima z njo težave, se mora vprašati zakaj. In če mi kdaj tudi pripomoremo kako kapljico k črni magiji, s tem še ne bo konec ne nas ne sveta.
 Dobro je napisal, mislim da gape, da je to samo drugi konec iste palice.
Back to top
 
 
IP Logged
 
S
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #12 - 10.07.2001 at 09:31:56
 
In, stvari niso takšne kot so se zdele in se zdijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija 2
Reply #13 - 10.07.2001 at 09:48:53
 
kako to misliš?

Quote:
In, stvari niso takšne kot so se zdele in se zdijo.


kao ko zamenjaš percepcijo; se dvigneš v drug nivo zavesti al kr nasplošno?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S
Guest




Re: Črna magija 2
Reply #14 - 10.07.2001 at 09:56:44
 
Na splošno. To, kar sem misila, da vem, pa te sigurnosti ni več. Ko se vse, kar je bilo polarno pokaže v ogledalu. Menjava percepcije: kaj je to sploh? Je tu ali je tam, ali je tu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4