Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 23142 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Modrci vseh barv in velikosti II.
17.10.2002 at 00:31:26
 
Na tem mestu se nadaljuje topic o kosu tkanine, ki je mnoge spravil v smeh, nekatere zopet ob živce, skratka to je  isto kot če greš v Benneton.   Vse žive barve in okuse tam dobiš, zato ravno ta topic predstavlja kako različni smo si in kako različno gledamo na določene stvari.
Andres kot nekateri drugi člani foruma bi želel na nudistično plažo.

predhodni del tega topica:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=103455...


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #1 - 17.10.2002 at 01:34:50
 
BonSens wrote on 16.10.2002 at 16:19:40:
Zdrava kmečka pamet... je mnogokrat s tole metaforo povedala in razumela vse.

Borut je pač kmet, pa še tist ta klasičn, k ma ta debu krompir. Ene par kampeljcev okrog dobr vzdrževanga tabornga ogna, k močno vanga buljo, pol pa k vstran pogledajo valjda nč ne vidjo, še naprej jim samo njihovi plamenčki pred učmi miglajo.

In kmetje ponavad velik na formo dajo, ker se jim bl dobr prodaja. Vsebina? Pozab, je dost strank, da b se zarad enih par sekiru, k bi pa vsebino tut, pa dobro. Da b' se pa kmet opraviču? Ni u miljun godina, bo zmeri svojo naprej gnou.

A lačen da bi bil? Nak, mam štacuno za vogalom, po cest pa še dve. In lok pa harpuno u klet, če b blo že glih mus lovit.

Aja, a primitivno si ti zdi?

Men pa to, da nekdo prjau, da "ženska brez modrca ni ženska", in pa to, da
"moški, ki se ne zaveda, da moderc ni nujno zlo ali potreba ampak način izražanja, način razmišljanja in način ljubezni, ja v svoji notranjosti mrtev".

Dečki, prav res, iščoči formo. Vsebina jih lohk pa tko al pa tko preveč zadene al pa odbije...


BonSens.

Tvoji posti me presenečajo. Ti si res prava faca, ko tako pišeš. Ti si največji car, kar jih svet pozna. Ti si cool. Ti si res intiligenten. Ti si najboljši. Ti si najbolj pameten. Ti si pozitivno misleč. Ob tebi ženskam trepeta glas. Ob tebi jim hitreje bije srce. Vse te obožujejo. Tvoje pozitivne misli preplavljajo srca ostalih. Tebi se nihče ne more upreti. Tvoj vpliv je res ogromen. Vsi te trepljajo po ramenih. Ti si dober. Ti si fenomenalen. Ti si bombastičen. Ti si res freak. Ti si najprijetnejši na tem forumu. Ti si optimalen. Ti si nezadržno fascinanten. Tvoj nick je čudovit. Tvoja svežina je res sveža. Tvoji posti so kreativni. Tvoji posti so res konkretni. Tvoje izražanje perfektno in tvoj šarm nezadržen.

Ti si eden izmed najsvetlejših smernic foruma.





Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #2 - 17.10.2002 at 01:39:31
 
cleo wrote on 16.10.2002 at 15:23:42:
še eno žensko mnenje:

modrci imajo svoj namen - in to ni estetska podpora, ampak je modrc...

...orodje s katerim poudariš del telesa, da lažje dosežeš svoj namen..., ki pa je lahk opovsem različen (od kosila, kavice, prijetne urice, do nebrzdanega seksa v njegovi spalnici)

Kaj pa zdej fantje.....črn, rdeč, beu,...kjer je najboljši? S kostjo, podložen, brez kosti s podlogo, s kombinirano podlogo - lahko daš ven, lahko notri, lahko malo ven, malo notri, lahko snameš naramnice, je samostoječ , je lahko oboje, prozoren, čipkast, satenast, minimalen, ali pa ga ni.... Kjer je najboljši.

Pa še eno vprašanje: Koliko ste jih pa že kupili in kolikokrat ste zadeli pravo številko? Me zanima......kok se spoznate...na modrce!



Kupil modrcov? Okoli petindvajset.

Nikoli sam nisem v nakupe šel. Zakaj ne sam? Ker je zelo pomembno, da ženska modrc občuduje in ga rada nosi, ne pa da se ti lepo zahvali, naslednji dan pa že obleži nekje na dnu predala samo za statistiko.

Ni lepšega kot skupaj izbirati in kombinirati na prave nogavice ali obratno. Ja, nekaterim moškim je nerodno. Nočejo na oddelek z ženskim perilom. Le zakaj?

Kateri so najboljši? Uff, mnogo je tega. Sem pa zgoraj v postih malo nakazal smernice. Morda bi rekel: s kostjo, brez push up, spodnji del odločen, zgornji prosojen.......morda je res ta na novi reklami od Lisce med meni najlepšimi. Pa na korzet ne smem pozabiti.

Je pa populacija foruma precej nagnjena k neuporabi modrca. Pozitivni naturalisti? Verjetno. Ljudje smo si različni, zanimivo različni. In zato je lepo živeti.

Kaj pa če sem eden redkih ljubiteljev žensk, ki ljubijo senzualnost? Seveda sem.
Kaj pa če ljubim osrečevati svojo žensko s tem, da sem pozoren na njene občutke in potrebe med katerim je tudi kvalitetno in lepo spodnje perilo?  Seveda ljubim.

In na to sem ponosen.

Back to top
« Last Edit: 17.10.2002 at 02:45:47 by Boo_Ruth »  
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #3 - 17.10.2002 at 08:10:37
 
pa gre en tip svoji ženski prvič v življenju modrc kupvat pa se meni s prodajalko, kakšnega bi rad. Ne ve številke in ostalih detajlov. In ona sprašuje, kakšne oblike dojke ima njegova draga.
"Ma take kot hruškice?"
Pravi on, da ne.
Pa pravi ona:
"Take kot jabolčka?"
On spet pravi, da ne.
Pravi ona:
"Mogoče take kot limonce?"
On pravi:
"Ne, ne. Dejva midva pustit sadje pr gmah. A vi veste, kakšna ušesa ima koker španjel?"

No, fantki moji dragi, zdej mi pa povejte, kolk ste razočarani, ko zaidete z novo prijateljico, pri kateri ste občudovali oprsje, do tiste točke, ko sleče modrc (ali pa ji ga vi), pa ji dojkice padejo do popka al pa clo do sramnih kocin?

Joške so joške, to se strinjam, problem je samo v tem, da ste pričakovali nekaj (krasna embalaža), dobili pa drugo?
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #4 - 17.10.2002 at 11:03:10
 
To je pa predvsem odvisno od vas, punce zlate.

Zakaj? Vi ste tiste, ki diktirate modo in uporabnost modrcov. Modrci so namenjeni vam in ne nam. Mi smo samo opazovalci, ki ob tem neizmerno uživamo.

Industrija modrcov sledi vam, ženske. In torej so modrci tudi pripomoček za skrivanje vaših kompleksov. Če ima ena v svojem prepričanju premajhne prsi, lahko v veliki ponudbi modrcov najde tudi takega, ki po njenem mnenju dovolj kvalitetno skrije kompleks majhnosti prsi.

Ni razočaranja. Zakaj pa? Prsi niso vse. S tem se obremenjujete vi, ženski del publike. Če si še enkrat pozorno prebereš vse poste do sedaj na modrcih ni bilo nikjer omenjena, vsaj v mojih postih, "veličina jošk" ampak "zakaj modrc in lepota izražanja - sporočilnost".

Tako da me osebno ne moti vsebina modrca. To je mati narava, ki točno ve komu kaj dati. Narava še se nikoli ni zmotila. Le mi si to napačno razlagamo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #5 - 17.10.2002 at 11:08:07
 
Quote:
No, fantki moji dragi, zdej mi pa povejte, kolk ste razočarani, ko zaidete z novo prijateljico, pri kateri ste občudovali oprsje, do tiste točke, ko sleče modrc (ali pa ji ga vi), pa ji dojkice padejo do popka al pa clo do sramnih kocin?


Ana!

Razocaran sem bil samo enkrat.  Ne zato ker je imela zenska, dekle, majhne joske.  Zato ker si je nabila kg. vate v modrc.  Naj se pokaze kakrsna je, ne pa da umetno prikazuje svoj izgled.
Kljub vsemu za mene ona nebi bila nic bolj ali man interesantna, ce vate nebi podlagala.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #6 - 17.10.2002 at 11:11:28
 
Ja najboljš, najprej naj ven vato vrže, pol da dol lasuljo, pa kakšne barvne leče in umetne nohte, pol pa mislim, da če je luč prižgana bo vsak dec ven pobegnil, he he he he Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #7 - 17.10.2002 at 11:12:12
 
ana wrote on 17.10.2002 at 08:10:37:
Joške so joške, to se strinjam, problem je samo v tem, da ste pričakovali nekaj (krasna embalaža), dobili pa drugo?


Lastna izkušnja? Pa samo v informacijo me zanima.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #8 - 17.10.2002 at 11:12:41
 
Quote:
Ni razočaranja. Zakaj pa? Prsi niso vse.


eh, Borut, ne bit tolk neizobražen, da ne ločiš prsi od dojk. Prsi maš tud ti in ne verjamem, da si modrc gor tlačiš.
Al pa?
??? ;D
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #9 - 17.10.2002 at 11:14:02
 
Quote:
Lastna izkušnja? Pa samo v informacijo me zanima.


moram priznat: še noben nisem modrca slekla ;D
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #10 - 17.10.2002 at 11:17:18
 
ana wrote on 17.10.2002 at 11:12:41:
eh, Borut, ne bit tolk neizobražen, da ne ločiš prsi od dojk. Prsi maš tud ti in ne verjamem, da si modrc gor tlačiš.
Al pa?
??? ;D


Še vedno brksaš? OK.

Neizobražen? OK.

Kdo podcenjuje dojke? Jaz ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #11 - 17.10.2002 at 11:18:05
 
Jaz sem pa že velikokrat slekla moderc. Ampak svoj in noter i bilo nič vate.  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #12 - 17.10.2002 at 12:08:09
 
Quote:
BonSens.

Tvoji posti me presenečajo. Ti si res prava faca, ko tako pišeš. Ti si največji car, kar jih svet pozna. Ti si cool. Ti si res intiligenten. Ti si najboljši. Ti si najbolj pameten. Ti si pozitivno misleč. Ob tebi ženskam trepeta glas. Ob tebi jim hitreje bije srce. Vse te obožujejo. Tvoje pozitivne misli preplavljajo srca ostalih. Tebi se nihče ne more upreti. Tvoj vpliv je res ogromen. Vsi te trepljajo po ramenih. Ti si dober. Ti si fenomenalen. Ti si bombastičen. Ti si res freak. Ti si najprijetnejši na tem forumu. Ti si optimalen. Ti si nezadržno fascinanten. Tvoj nick je čudovit. Tvoja svežina je res sveža. Tvoji posti so kreativni. Tvoji posti so res konkretni. Tvoje izražanje perfektno in tvoj šarm nezadržen.

Ti si eden izmed najsvetlejših smernic foruma.







Borut, se mi zdi, da si z zgornjim opisom izmanifestiral svojo podzavestno zeljo, kaksno podobo bi rad ustvaril o sebi.
Back to top
 

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #13 - 17.10.2002 at 12:18:18
 
Matjaz wrote on 17.10.2002 at 12:08:09:
Borut, se mi zdi, da si z zgornjim opisom izmanifestiral svojo podzavestno zeljo, kaksno podobo bi rad ustvaril o sebi.


Ne, ne...se ti slabo zdi.
Meni je popolnoma jasno, kaj so podzavestne želje.
To je namenjeno BonSensu.
A človeka se po tvoje ne sme pohvaliti ali edificirati?
A je treba povsod gnojnico zlivati po ostalih?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Modrci vseh barv in velikosti II.
Reply #14 - 17.10.2002 at 19:16:35
 
Ne zamert bp, k sm te s ta pruga konca tut na drug del  prestavu. Sem se =st za ene ekstra potrudu, tih bom pa še naprej k me zdej Borut tkooo hval...  8) zdej bo pa še tebe, k s tok prjazn... Napako da je naredu?! Ma ne, tebe bo kr spregledu...

Quote:
Borut,

V primeru, da bi napisal, da bi po tvojem mnenju  ženske v tvojem življenju morale nostit modrce, bi verjetno riskiral, da ti kakšna prisoli kakšno besedno klofuto, oz. da ti napiše da si po njenih predstavah "pasivno agresiven in zagoveden ego-tripper" ali pa kaj podobnega.

Ampak ti nisi napisal tega, ti si napisal tole:

[Quote - Borut:

Ženska brez modrca ni ženska.
Ženska mora biti zrihtana tako spodaj kot zgoraj.

10/14/02 at 01:38:48 - Quote]

Potem pa si to še enkrat ponovil, brez da bi kaj dosti popravljal kontekst, tako da si mi zdi, da to nikakor ne more biti lapsus, ampak je to tvoja povsem zavestna odločitev.

Postavil si se v vlogo razsodnika, pa ok, če ti je to všeč, vendar javno označevat marsikatero žensko, da ni ženska, ker ne ustreza nekaterim tvojim predstavam je pa hudo prevzetno. In žaljivo. Tako, da ti predlagam, da se za to svojo izjavo opravičiš, ali pa v primeru napake močno zožiš kontekst, v katerem veljajo tvoje trditve.

V nasprotnem primeru, se ti kaj lahko zgodi, da se znajdeš na recimo še kakšni osebni twitfilter listi, še posebej, ker to ni bil tvoj prvi nestrpen izpad.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5