Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4339 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
bioorgonomija
20.09.2001 at 21:56:34
 
Včeraj v sredo je bilo predavanje o bioorgonomiji.
Govorila je Naomi.

Povedala je kar precej zanimivih:
Bistveno pa je to da imajo tehniko ki čisti - polni z energijo - dogodke - travme - iz preteklosti. Trdi da ta tehnika ne čisti 'duše' posameznika in podobno ampak direktno čisti vzrok vzrokov. iz tega sem tudi sklepal da če ozdravijo vakuum - ga napolnijo z življensko energijo - orgonom - eni duši človeku, potem ga očistijo celemu človeštvu. sploh ker smo pač vsi eno in na neki ravni povezani in zato tudi delimo vzorce (travme) med sabo. torej sploh ne pomeni da v regresiji vidiš kao svojo napako ampak napako ki jo je storila neka duša in tebe omejuje, ker si si jo ti vzel za svojo in jo materializiral (inkarniral) na zemlji da jo boš ščistil. po tej analogiji ne pomaga da spucamo sebe, treba je spucat svet, svet je tolk čist kolkr sm jest - proporcionalno na moj vpliv - in jest sm tolk spucan kolkr je svet. skratka v raj gremo skupi al pa nobedn Sad

Skratka neglede na to da me je odpelal, oni imajo tehniko za to.
tako ki čisti skupne vzorce - pravzroke.

zdej tehniki rečejo hatmara, pomoč pa dobiš od merkave - mer-ka-bah kolkr se spomnem, to je kao ena meditacija. in sm se pogovarju z nekom da je reč - merkava - tako močna da postaneš od nje odvisen (tko je reku) da če meditacij ne narediš vsak dan ti primanjkuje energije. za intermeco. previdno.

uporabljajo tudi neke očesne senzorje ki zaznavajo vakum in življensko energijo - pač če ti uč začne trzat je full energije, če ne trza je vakum.

ma tud full močno mantro, pa zdihala nas je ... itd.

a kdo kej pozna tole reč?
njihov reklamni letak:
http://www.gape.org/gapes/prispevki/aurora_naomif.txt


ps.
mi je žal za 'odpeljavo' ampak tko pač je ... tak pač sem.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: bioorgonomija
Reply #1 - 21.09.2001 at 13:12:52
 
Pozdravljen Gape!

Ali si kej zvedel, koliko pride tečaj pri Naomi... kjub vsemi občutki me stvar zanima...

Mel sem občutek, če bi bila stvar tako dobra, potem je jest ne bi skrival in propagiral istočasno kot ona. Recimo rekla je da lahko eni osebi napolniš vakum če hočeš...ne glede a on to ve ali ne... Mislim da mi, kateri smo bli v sobi nismo bli brez vsaj majckeno vakuma... a pa je komu napolnila ta vakum s komplementarno energijo? - "to je stvar sočutja"...je rekla... sočutje pa tako (businees is businees), uglavnem če bi sam mel to znanje, bi to širil kot zmešan in to tko kot je ona rekla, DA BI OSTALI TO SPREJELI

Kar se tiče njene energije se mi je pa zdela "navadna" (več od mene sam) ... mojster taiji-ja jo ma po mojem dost več.

Ona pa je iskala potencialne kupce in to mi ni blo všeč sploh.
Pomanšala je moč reikija, ki je itak darilo in kot tak popoln.
Vem da nekaj ve, sam ne vem pa koliko...In zakaj ni dala konkretnega primera, kot je tretma na enemu, ni važno komu...

Ko pa je še omenila glede Reikija, da to pač ni njena pot, sem dojel da njena pot ni moja pot...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: bioorgonomija
Reply #2 - 21.09.2001 at 14:40:57
 
cene so dostopne na linku, sicer je text grd se pa da prebrat

se strinjam tud jest če bi najdu krasno tehniko bi jo delil zastonj.
no ja sej sem jo
živi normalno in sprejemaj, in se uči o življenju ... najboljša tehnika kar jih je!
in jo delim zastonj.

men je napolnila vakum, no ja nevem če je to to, ampak ko nas je (kao) popedenala me je za en časa nehal praskat, drgač me je pa skor skoz praskal.

energija več/manj to jest ne vem, men je bla kul ... obvlada in to ... nebi reku da je pomanjšala reiki - ga je nadgradila - v mojih očeh - ker je pač vse eno in isto - zdej vem da ko z reikijem pucam neko travmo jo pucam vsem ne samo tisti duši ki jo čistim, kar se tudi sklada z mojo resnico, da pač če spucams ebe do konca, bom spucal ves svet, ker je pač vse eno in to.

ti pravim da je dala konkretni primer ... če lahko temu rečemo primer ... sej veš učitelji pridejo in tisti ki sprejemajo(mo) se naučijo(mo) ostali pač naslednjič.

poti so različne ... cilj je en.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: bioorgonomija
Reply #3 - 24.09.2001 at 22:03:59
 
sam ločim teorije - znanje
in
praksa - vedenje...

To dvoje pa je povezano z vero...katerokoli
Ker mam nekaj vedenja (samozavest) in nekaj vere, ne potrebujem zgolj teorijo na teorijo, ker to ni to...
Vedenje pa pridobiva na svoji veljavi izključno na lastnih izkušnjah...s pomočjo teorije pa je marsikaj lažje...

To ti omenjam, ker sem si ustvaril mnenje, da si bolj teoretičnega tipa... Men je teorije malo manjkalo in sem s tvoje strani odnesel cel vagon, zdej pa bi ti v zameno dal en vagon prakse Roll Eyes ... sej ne,... prakso si boš pač sam nabral...in si itak že cel čas pridno nabiraš izkušnje...

Glede Naomi, kaj pa vem - oba imava prov... jest da ona ni razsvetljenka, o tistem kar govori pa bi po mojem moralo že biti blizu tisti magični rešitvi vseh problem...in ti, da nam je nekaj dala tisti večer...tebi za nekaj časa praskanje, meni pa je pomagala poiskati moj center osredotočenosti...nisem pa uspel odpraviti vzroka vseh vzrokov, ker se ga ne zavedam? ali je tebi uspelo odpraviti praskanje "for good "

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: bioorgonomija
Reply #4 - 24.09.2001 at 23:35:37
 
nisem niti zihr če bi hotu odpravt praskanje 'for good'.
jest si to pač razlagam po svoje.
pomoje je ono gut.
tko da ...

okrog prakse pa bi samo tolk meu za povedat:
vsak dan ŽIVIM, trudim se da živim čim bolj 'pravilno', TO je moja praksa.
Meditacije, tehnike ipd, mi dajo samo malo dodatne moči (energije?) ... mogoče bi reku izkušenj drugih dimenzij, dimenzij ki jih med navadnim življenjem ne doživljam.

ps
lepo da ti je sajtina prov pršla, zato sem jo gradil, da bo komu kdaj kej prov pršlo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: bioorgonomija
Reply #5 - 25.09.2001 at 17:03:53
 
Sej tale tehnika tlele je kar zastonj, zaenkrat še nisem dobu obvestila, da napišem cifro svojga Eurocarda... 8)
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1