Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6338 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Projekcije
Reply #15 - 31.08.2001 at 09:50:47
 
Kdor ima več pojma, lahko tudi pomeni: več projekcij, več predsodkov, več vzorcev, več NEVEDNOSTI. Samo poglobili smo se bolj.. (vsaj jaz, ker mi je želja, da razčistim s temi pojmi Grin).

Zanimivi smo morda, tudi ti si. Vendar kako dolgo je en ponavadi zanimiv drugemu? Treba je znati videt, potem se šele čudiš (baje), al pa tudi ne tako baje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Projekcije
Reply #16 - 31.08.2001 at 22:23:10
 
projekcije so med drugimi tudi želje, ker izvirajo iz notranjosti  - posameznika...
pa ne da bi ti pamet solil, sam je pa težko se znebiti vseh projekcij pa to... pr men je zlo odvisno od dneva.
Mislim pa da se da z delom na sebi marsikaj da popraviti in to tudi vsi mi delamo, več ali manj...

Mogoče je še najbolje, da vprašaš notranjega vodnika, če maš dober odnos z njim ti bo zazihr pomagu...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Projekcije
Reply #17 - 03.09.2001 at 09:29:48
 
Zavedanje, hmmm. (nerazumski del). Veliko se o tem govori, pise, a le redki so ki to izkusijo, ampak se mi zdi da jih je vse vec.

Zavedas, se takrat ko si tisto kar si in navadno pravijo, da je to ziveti v trenutku, ne vceraj ne jutri.

Kako vedeti ali vidis prav ali ne? Hm, mislim, da ce se zavedas, da takrat najbolj vidis prav.

Pozdrav
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2