Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4696 times)
A.
Ex Member




bobnaj   tarum dum dum
20.08.2001 at 15:50:23
 
tole sem prenesu tuki, za tiste, ki vam govrijo o meditaciji, kemiji,...
vi pa želite bobnat:

bla je neka deklica ki je ves čas igrala bobne, sicer je mal znala ampak vseen rada igrala, včasih je razjezila očeta, vendar je veselo igrala a tarum, dum dum...
in se strašansko zabavala sama in s prijatelji, imela je vizijo kako bo razveseljevala ljudi z bobni
pol je prišla v šolo in tam so ji pokazali kemijo in je videla vav kaj vse se da narest s kemijo, kakšne zanimive reči, ki razveseljijo vse ljudi in je s uspehom pri kemiji razveselila ljudi in takrat se odločila da da bobne v kot... tarum, dum, dam...
in se je zagnala v kemijo in delala s polno paro da je vse ostalo pozabila in kemijo in stvari ljudem za veselje delila.
po nekaj letih je ugotovila, ko je prišla domov, in bobne v kotu opazila, da je tarum dum dum... nanje pozabila in jih je odkrila in spet nanje vadila tarum dumd dum je spet očeta mal jezeila ampak se je veselila in vadila tarum dum dum, je veselje pol delila vse ki jih je glasba oplazila tarum dum dum...
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: bobnaj   tarum dum dum
Reply #1 - 01.10.2001 at 19:59:17
 
Vse se odvija v krogih. 8)
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: bobnaj   tarum dum dum
Reply #2 - 02.10.2001 at 07:30:45
 
povedal bi, da je tale melodija kr nalezljiva... Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: bobnaj   tarum dum dum
Reply #3 - 16.02.2002 at 00:45:56
 
Kako zanimivo je tisto Nekaj, kar nas vodi do nas! Do tistega bistva, ki nas ohranja... Ki nam pomaga, da se ne izgubimo... Kdaj pa kdaj zaidemo... Pa vendar: vse se vrti! Slej ko prej pridemo nazaj...

Dotično ta deklica ni bežala pred delom sebe, temveč je sledila sebi... Mogoče je pa potrebovala ravno ta krog, da je dokončno prišla do spoznanja, da je bobnanje Tisto, po čemer ji srce hrepeni...

Parkrat se mi je že dogodilo, da sem mislila, da vem, kaj si želim. Iskala sem uresničitev te želje. Bližje sem ji bila, jasnejša je bila slika, da to ni to. Da je pravzaprav govorila zavest. Ne jaz kot celota...

***Ko odprem oči, se zahvalim, ker vidim. Zahvalim se, ker mi je lepo videti, da je nebo še vedno tam. Popolno...***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: bobnaj   tarum dum dum
Reply #4 - 15.04.2002 at 03:20:33
 
Poceni tam-tami so se včasih dobili v BTC, mislim da, Hala A-trgovina Orient shop.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1