Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6717 times)
A.
Ex Member




realizacija
30.05.2002 at 20:14:54
 
uh, že dolgo nisem sem notr pisal, saj nisem počival, med tem se je dogajal velik v smeri osebnega razvoja in tega kako te besde realizirat,
torej spravit v prakso, sedaj sem prešel pot od tega da vem kaj hočem pa do tega, da to delam in do tega, da to uspešno naredim.

sem zadnič dojel eno lekcijo, da je treba tudi, če za večino stvari veš kako gredo, potem te stvari tudi uredit tako, da bodo delale stalno.

to pomeni da je treba modrost realizirat.

je največja stvar v tem, da se resno držiš tega kar veš, da delaš samo tiste stvari, ki te veselijo, da stalno vlagaš v izobraževanje, da veš da ti nič ne preprečuje da nebi bolje delal, da stalno izpopolnjuješ stvari, da se znebiš strahu, da argumetiraš svoje delo v javnosti, da se držiš urika in dogovora, da delaš eno stvar in to po nekem planu in da si dovoliš, da se dela dobro, da pri tem uživaš in da je prav tako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: realizacija
Reply #1 - 31.05.2002 at 16:59:47
 
Temu jaz rečem vztrajnost,

pa zaupanje v to, kar delaš, v sebe

temu jaz rečem samozavest.



Kjer je volja, tam je pot. (naslov knjige)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: realizacija
Reply #2 - 01.06.2002 at 00:55:40
 
Quote:
je največja stvar v tem, da se resno držiš tega kar veš, da delaš samo tiste stvari, ki te veselijo


Kaj pa tiste stvari, ki te ne veselijo, pa so pomembne in jih moraš opraviti? Ali se tudi pri tem trudiš, da jih opraviš čim boljše?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: realizacija
Reply #3 - 01.06.2002 at 10:04:45
 
valjda, vse kar delaš moraš delat 100%.
tud tisto kar ti ne paše moraš samo odnos do tega spremenit, moraš se tudi pri tem delu počutit krasno ... to je naprimer tko kt jest, s sm učasih šraufu, pa klepu, pa štrihu avtomobile, pa sm čist popizdil k se mi je šrauf odlomu, al pa k sm se urezu, al pa k sm se udaru s svina ... s časom pa sm se navadu delat v meditaciji, v miru, brez jeze, če se je kej zalomil sm si reku, pač stara jajca, kwa se pa ubadam z njimi. pri tem učenju mi je zel zelo pomagala, to morm povedat.
in pol k sm se use to navadu, k me ni mogu več noben še tolk razsut avto u slabo voljo spravt in sm usazga zrihtu 100% za zelo male pare ... takrat sem dubu možnost to delo opustit ... sm začel računalnike šraufat in mi uno več ni blo potrebno in nism več tistga delu ... pol sm se clo odloču da avtov sploh ne bom več drku ... pa sm mogu useen paxorju fergazar na nov u blok pršraufat k so mu mkeniki sfukal navoje u bloku ... zahtevna naloga in je šla bp skoz ... model sploh ni mogu verjet ... in sm pol mateji mogu pedenat zadnji blatnik od katre k je bil zbit, pa roko sm ji mogu zrihtat ... pa zadnjič majku haubo menjat ... pa mi ni bila nobena reč problem, sm pri vsakem delu užival, glih tolk k uživam k sajte skupi skladam, in sm naredu 100%. SVOJIH 100%!

tko da harry itak, posebno tisto kar te ne veseli 100% da ti tega pol ne bo več treba delat ... tolk, če boš pa že mogu te pa ne bom mogl u slabo voljo spravt.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: realizacija
Reply #4 - 01.06.2002 at 12:25:09
 
Kaj pa vem, če se da kdaj karkoli doseči 100%.

Ne vem, ne bi rekla. Zato ker ni odvisno samo od naše volje, našega namena. Dejavnikov je toliko.

Torej, trenutno je lahko nekaj kar bi bilo drugače samo
50%, zdaj 100%...

Pa saj o tem si pisal, kajne, Gape.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: realizacija
Reply #5 - 01.06.2002 at 13:43:12
 
vedno kadar kaj delaš lahko to delo opraviš 100%, ker je ono odvisno samo od tvoje volje in namere. od ničesar drugega. samo od tebe. čim vpletaš druge vmes to pol ni več tvoje delo ampak skupno in tukaj lahko samo svoj del narediš 100%, ne moreš zagotoviti da bo celotno delo narejeno 100% - edin če si šef/organizator, pol je tvoje delo da je celota 100%.

delo je delo in opravit ga je treba 100%, pa četudi je to samo tipkanje po tipkovnici.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: realizacija
Reply #6 - 01.06.2002 at 15:43:46
 
gape wrote on 01.06.2002 at 13:43:12:
vedno kadar kaj delaš lahko to delo opraviš 100%, ker je ono odvisno samo od tvoje volje in namere. od ničesar drugega. samo od tebe.


Kaj pa vreme?  Primer, smučarji ki lahko zaradi vremenskih razmer na isti progi vozijo različno (vsaj časovno).

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: realizacija
Reply #7 - 01.06.2002 at 17:18:27
 
ampak oni vložijo notr 100% sebe, rezultat pač ni pomemben ... rezultat pač nima veze s tem kolk si ti sebe notr vložil.
če jest nardim sajt, bo zihr čist drugačn kt če ga delaš ti, pa bova vsak svojih 100% vložila notr, ampak rezultat bo različen ... ne enak.
mojih 100% je neki druzga kt tvojih 100%.
oni niso za primerjavo, samo so, popolni.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: realizacija
Reply #8 - 03.09.2002 at 11:25:24
 
Res moraš spremenit samo odnos do tiste stvari. Jaz včasih nisem mogla likat. Sovražila sem to. Ko sem ozavestila vzroke za to, sem dobila tudi nov pogled na vse skupaj in tako je tudi pri drugih stvareh. Vedno se je potrebno vprašati zakaj mi gre nekaj na živce.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1