Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8564 times)
A.
Ex Member




talenti
06.08.2001 at 09:14:10
 
kaj sem se spomnil za talente

imamo kup kamenja in potem imamo deset ljudi in jim rečemo vsak sam preložite kup kamenja in vsak ga bo preložil po svoje pač v skladu z talentom, nekdo bo iskal umentost, nekdo gradbene osnove, drug geološke palsti, tretji funkiconalno oblikom, vsak svoje in dobili bomo vedno različne strukture

iz tega sledi, da imamo vsi svoj način iskanja sebe in talentov, torej kar si je kdo za prvo stvar postavil v življenju, to tudi išče. zato crappity smack the rule!

pisanje, je ista zadeva, če tole drži potem bi se moralo v mojem pisanju moralo odražati iskanje smislov in sistemov

in ne kakšan pravilna slovnica in izražanje...
in tako tudi je! ker sem pozoren edino na smisle.

ok, torej crappity smack the rule and keep the faith, treba bo narest sistem, ki dela po tem kar kdo v lifu išče in dokriva in tako bo odkril vsak sebe.
torej dodat obstoječemu sistemu še tole smer.

saj vem nekje vmes mora bit sredina, tuki sem dokazal sam to, da skozi to najdete svoje poslanstvo
Back to top
 
 
IP Logged
 
A
Guest




Re: talenti
Reply #1 - 06.08.2001 at 16:47:10
 
vse tole je za tiste, ki razumemo kej je bil tesla šef

vsi smo na svojem področju geniji
le najti ga je treba, in jaz sem podal orodje in določil postopek, kjer vsak vidi svoje podorčje.

samo tole nikoli ne bom talent na področju slovnice, kajti ni moje iskanje in pozornost usmerjena tja, bom pa na tem področju ki ga odpiram tu in tudi ti, najdite in odprite področje
Back to top
 
 
IP Logged
 
kolesar
3
***
Offline

Žalostil sem se, da nimam
čevljev. Ko sem šel mimo
vrat mošeje v Damasku,
sem opazil človeka brez
nog. Takrat sem nehal
žalovati in prigovarjati
usodi. SAADI
Posts: 106

Gender: male
Re: talenti
Reply #2 - 11.09.2001 at 17:36:10
 
Nekako sem si našel svoje področje:  zgodovino, kolesarjenje in pa malček poezije sem ter tja..Kaj hočemo, nikoli ne bom matematični genij, ki mi res ni nikdar ležala:)..Sem čisto zadovoljen, da sem človek, ki se uči..tudi od vas! Wink
Back to top
 

Ozri se na lastno srce in svoje misli-&&so samo tvoje in nihče ti jih ne more vzeti..&&Zato hodi, zato se ne vdaj../kolesar/&&
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: talenti
Reply #3 - 11.09.2001 at 17:48:59
 
Je že res, da smo vsi talentirani za nekaj... sam k gledam sebe, pa tudi druge, opažam da se nas dost še išče in gradi... tko da je vprašanje ali vsi izkoriščamo svoje talente, ali jih dobro poznamo...? Zase moram povedat da ne ŠE.
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: talenti
Reply #4 - 11.09.2001 at 19:52:38
 
Kva pa je to talent! ???

Jest nisem nikjer dobr, povsod samo zmedo puščam,  Grin ,

ha mogoče pa je to moj talent!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: talenti
Reply #5 - 08.10.2001 at 15:47:06
 
Ja, salo malo na stran. To kar je hotu povedat Ales, bi lahko jest dopolnil se iz drugega vidika. Kot je omenil Magla, ne Se.

Tkole bi reku, ce si kdaj karkoli naredil, in se ti je zdelo boljse, hitrejse, prakticneje,... potem tu nekje tici tvoj talent. Talent, ki ti prepozna da se nekaj optimalneje naredi. Kajti, ce bi nekdo pred teboj imel to videnje, bi to ze naredil. In vsakdo je sigurno dobil obcutek; hej tole bi pa jest takole naredu...

Lep A. primer s skalami.
Jest vem da imam talent za ustvarjanje reda, predalckanje, organizacijo (ste vidl zadnje srecanje, brez problemov Smiley ) Ze frend iz vojske se ni mogel nacuditi mojemu redu v vojaski omarici (saj veste skatlica 60x1x40cm. Kaj vse sem jest notri stlacu, pa se je naslo se full placa. Kolikokrat me se danes vprasa, ce imam vse v liniji. In podobna izkusnja, ki je spet hecna, je pomivanje posode. Jo oba z zeno dojemava na cisto drugacen nacin. Ampak, koncni cilj je sicer dosezen - posoda je pomita, vendar na dva precej drugacna nacina. In cel kup takih drobnarij.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: talenti
Reply #6 - 09.10.2001 at 20:37:03
 
Ja Mike.  Ce se ti tak predalckar potem sploh ni izkljuceno, da si bil preteklo zivljenje vojak ali policaj, odvetnik ipd.

Glede talentov. Vsak od nas ima svojega, zal pa je tako, da na vlade ne dopustijo delati izkljucno s talentom katerega nosimo v sebi. Ce bi torej vsak dela za kar je talentiran, nihce nebi jamral da mu je v sluzbi zoprno in da nerad opravlja svoje delo.
Delajte pac za hobi tisto za kar ste talentirani.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: talenti
Reply #7 - 30.10.2001 at 10:47:07
 
Ja ANDRES, ravno tako kot praviš, ravno o tem vzgajanju, rasti od otroka do proizvodne ovce zelo dobro oz. odlično deluje že ene 60 let šola Summerhil v Angliji.

In pri majhnemu otroku se začne.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: talenti
Reply #8 - 15.02.2002 at 23:34:27
 
Jaz pa nekaj vem! Pa itak... povem! Wink

Ugotavljam, da sem talentirana, da ljudi šokiram. Presenečam. Zmedem. Jim dam misliti pa glodati pa...
Kako je to full dobro! Ha!!! Tongue

Včasih si zaželim, da bi imela več časa, pa več ljudi, ki bi jim lahko "solila pamet". Ko je pa tako fino to početi! Prisiliti nekoga, da nekaj naredi. Poriniti osebo v kot, jo pripraviti do totalnega popizditisa, počakati, da se pomiri, potem pa... (pazi to!)... sledi ZAHVALA, ker si dotično osebo prizadel/šokiral do te mere, da je uvidela nekaj.

Hobi za katerega sem talentirana! Užitek brez primerjave... Wink

PS: Rada imam človečke...

***Če nekaj v prsih zbada te, glavobol poneha ne, slabost sama od sebe pomiri se ne... Sem bila mogoče jaz na obisku...? Wink***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: talenti
Reply #9 - 16.02.2002 at 19:18:33
 
Quote:
Včasih si zaželim, da bi imela več časa, pa več ljudi, ki bi jim lahko "solila pamet". Ko je pa tako fino to početi! Prisiliti nekoga, da nekaj naredi.



Hey,Susi !

Sem lahko tvoja stranka ? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: talenti
Reply #10 - 16.02.2002 at 19:44:03
 
Hahahahahaha... Stranka? To pa žal ne bo mogoče...

Lahko pa sva kolega.... prijatelja... To je to...

Če si upaš z mano na kavo, seveda! Obljubim, da ne bom težila... Preveč... Wink

Cmoka,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: talenti
Reply #11 - 16.02.2002 at 20:09:22
 
Quote:
Lahko pa sva kolega.... prijatelja... To je to...

Smiley.Saj ravno to sem mislil.Stranka je res čudna beseda. Wink

Quote:
Če si upaš z mano na kavo, seveda! Obljubim, da ne bom težila... Preveč...  

Ne vem,zakaj ne bi upal Smiley.Samo kaj,ko živim tu na tem koncu Slovenije,v džungli Grin,proč od vse civilizacije.
Internet mi je edini stik s civilizacijo Grin
Sicer pa......kaj veš.Na tem ljubem svetu je vse možno. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: talenti
Reply #12 - 18.02.2002 at 10:35:46
 
Susi13 wrote on 15.02.2002 at 23:34:27:
***Če nekaj v prsih zbada te, glavobol poneha ne, slabost sama od sebe pomiri se ne... Sem bila mogoče jaz na obisku...? Wink***


Ne vem, a si bla? Wink


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
tejka
2
**
Offline

Danes je najlepši dan.

Posts: 88
Novo mesto
Re: talenti
Reply #13 - 03.09.2002 at 13:06:10
 
Talenti se razvijajo z nami. Meni v mladosti se ni niti sanjalo, da imam kakšen talent v umetnosti, pa sem ga skozi osebni razvoj odkrila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1