Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2509 times)
lam
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: male
Čisto nenavaden dan
15.07.2001 at 22:18:29
 
Danes sem bil pri enem prijatelju in tam sem srecal nekoga, ki je  na zunaj (in noter?) zlo podoben Mirotu in se v ukvarja z alternativnim zdravilstvom. Fajn clovk Smiley No in mi je prebral auro(?) in povedal, da imam probleme z srcem (ljubezen) in da me vcasih nevidna sila v predelu trebuha cisto zablokira v dolocenih situacijah. Potem je se pogruntal, da ima to vzrok v starsih oz. premajhni osebni svobodi. Kar sicer vem, ampak da ti nekdo zunanji to pove pa poglobi situacijo na cist drugi nivo.

Ok, naprej. Sabo je imel sina (2,3 leti?) in z njim sva bila skoraj skoz v ocesnem kontaktu. Potem se kar naenkrat oglasi in rece, da ima v sebi (v trebuhu) nekega cloveka. In potem pokaze name Smiley In potem je se je oce z njim igral tako, da sta metala tega cloveka v mene in iz mene. Divje Smiley

Se naprej. Potem sem poskusil neko oddejo na kateri lezis in prek tebe oddaja magnetno valovanje (100 enot necesa). Mali mi je brisal celo in "solze" ceprav nisem jokal in se nisem pocutil zalostno.

Zanima izkusnja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čisto nenavaden dan
Reply #1 - 16.07.2001 at 11:18:11
 
model mora bit kr care, mulac pa še večji, a ata kej po interentu hodi?
bi nam lohka kej novga povedu in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
lam
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: male
Re: Čisto nenavaden dan
Reply #2 - 16.07.2001 at 19:06:15
 
V bistvu sem pozabil kako mu je ime, tako da moram najprej zvedet to, potem se bova pa tako ali tako spet srecala. Ce uporablja Net ne vem, vem pa da zdravi tudi v Rogaski.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1