Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 18400 times)
Dejana
Ex Member




Re: vidmo se
Reply #45 - 29.06.2001 at 11:17:06
 
Še nekaj - ure nismo določili, ker jaz za vikend delam, a bi bila kakšna varianta petek 6. zvečer (Andres ne vem kdaj boš ti že v Sloveniji) ali ponedeljek popoldne - zvečer. Meni je zelo žal ampak do 9.7. imam zvezane roke, ker gre kolegica na dopust.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: vidmo se
Reply #46 - 29.06.2001 at 12:48:00
 

Neugodno. Petek, po 19h bi pri meni se slo, ponedeljek ne.

Mam pa se eno varianto, 15.7. (nedelja) zgodaj popoldne, zvecer imam letalo z Brnika, tako da lahko tud v Kranju... Wink Wink

Kaj pa ce bi se izjasnili vsi, ki imajo namen prit, in kaj-kdaj jim pase, da malo vemo pri cem smo? Prosim...

V Crnucah vem da je kar nekaj gostiln, pa (vsaj) ena picerija in ena slascicarna. Pol pa lahko gremo tud v Pekel... (MP3CE, v katero smer in kako dalec sploh je?).

A bomo kaj vreme sprogramirali? Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: vidmo se
Reply #47 - 29.06.2001 at 21:29:26
 
Petek 6.7. zvečer ni problema kar zadeva mene. Tudi nedelja 15. mi ustreza, toda menim, da jih bo sredi meseca še več na dopustih. Jaz bom 6. res 14 ur na poti ampak to ne sme biti ovira, da nebi takrat prišel, če večini ustreza.
V Slovenijo pridem ta dan okrog 11 dopoldne.


Dejana!
Od kamnov pojma nimam. Vem le, da so vulkanski in da tisočletja stojijo ob zemeljski čakri in imajo zato energijo. Vendar to niso kristali in potemtakem tudi nimajo istih lastnosti. Sem pa slišal za neke islandske kristalne, marmorne,  granitne plošče, pojma nimam, ki so zelo popularne v neke medicinske namene.
Vendar ne vem točno za kaj gre, ker to ni domača, temveč tuja vest.
Bom moral spet v knjigarno malo brskat.

Andres


Back to top
« Last Edit: 30.06.2001 at 00:10:48 by Andres »  
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: vidmo se
Reply #48 - 30.06.2001 at 08:22:41
 
Ja ptek 6.07 je najprimerneje in to v lj. Easy brez koplikacij.
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: vidmo se
Reply #49 - 30.06.2001 at 19:22:39
 
Petek 6.7.  odgovarja - kjerkoli in kadarkoli.
Dejana
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: vidmo se
Reply #50 - 30.06.2001 at 19:42:57
 
Pekel je blizu Vrhnike, točneje, pri Borovnici. Je kakih 30 min easy vožnje od Lj, nato pa še 1-2 uri hoje po soteski (ne vem točno, sem bil samo na spodnjem delu)... Priporočam pa vsaj superge, nikakor pa ne salonskih čevljev...

Jest sm s.p. in mam cajt, tko da to mi je vseen,...


Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: vidmo se
Reply #51 - 30.06.2001 at 20:49:50
 
Mp!  
Saj nimam nič proti Peklu, toda računaj, da se bomo dobili zvečer ali vsaj proti večeru, takrat pa se zagotovo nikomur ne bo dalo še 1-2 uri hodit.
Gremo rajš v nebesa Smiley..
Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: vidmo se
Reply #52 - 30.06.2001 at 21:52:40
 
men je v petek gut!
vidmo!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: vidmo se
Reply #53 - 01.07.2001 at 00:45:26
 
Kot kaže petek paše vsem, vsaj tako pravite. Dejana, Herby, Marjana, Gape, MP se je nekaj oglasil in Dj ni preveč dosti iz sebe spravil. Hey Miro! Kje si??  Saj lahk pa k teb domov na eno punk žurko pridemo Cheesy. Upam, da nisi doma v Peklu.  Grin Grin

Ok še neki o kamnih, da ne bo potem pomote. Miro ima pri meni v Kranju še od lani en kamen, ki sem ga prinesel iz neke lokacije kjer so bili sprva naseljeni Irci in so bojda pustili tam celo nek zaklad. Zakladu "primerni" so tudi kamni, se nekoliko svetijo medtem, ko vaši ne. So pa vsi vulkanskega izvora. Kolkr sem reku. Da ne bo pomote.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: vidmo se
Reply #54 - 01.07.2001 at 13:32:39
 
Ja, zgleda da res ne... Pa sej ni frke... Zdej, če se dobimo bolj popoldne, bi blo to ob vod, če pa zvečer, gremo pa lahk še na kekšn žur... Tko da men je good...

A se dobimo ob 19:00 na gradu ?
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: vidmo se
Reply #55 - 01.07.2001 at 15:34:43
 
Petek je super, ampak si bomo mel velik za povedat, zato da jez ne bi ravno v kake hribe hodila, dejmo se nekam vsest. Če bo pa kul, gremo pa en drug dan na mučenje npr. na Triglav, če boste in the mood.
Za prvič pa raj ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: vidmo se
Reply #56 - 03.07.2001 at 17:22:24
 
OK, pol pa ob 20:00,  8)
Ampak iz Crnuc do centra ni dalec, ob tej uri tudi ni prometa, tko da je skor vseen, kje v Lj smo...
A vam je grad cool... Ce ne, napiste kej druzga...

Se vidmo
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: vidmo se
Reply #57 - 03.07.2001 at 23:53:23
 
Po moje je najbolj tam kjer je izstop iz avtoceste s štajerske, primorkse, dolenjske  in gorenjske strani Torej nekej na Celovški, pol gremo pa že naprej. Računat moraš, da se eni do Ljubljane vozijo po dve ure ali več in najslajše je potem "enosmerne pri gradu loviti".

Mislim, da ena oštarija Cirman v Šentvidu nedaleč od izstopa iz avtocest stoji, kakšne novejše pa ne poznam. Kolkr kol že, od tam niso daleč Črnuče, pa tud Grad ne.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: vidmo se
Reply #58 - 04.07.2001 at 08:38:09
 
cirman je full daleč aaaa Wink

dajmo se dobit pol na celovški bencinski, ali pri prešernu, pa gremo pol kam, sam tolk da se zberemo Cheesy

okrog 8 je tud men ok,

a je kdo urbana vidu  Shocked se že dolg ni javu ???

pa saj dam Kiss tolk da ve, pa vam tud...


A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: vidmo se
Reply #59 - 04.07.2001 at 09:17:49
 
Andres, jaz se bom vozil 1 uro in pol, kar se enosmernih do grada tice pa mislm, da sploh ni problem prit do grada. Sploh pa ne ob 20:00, ker so ceste takrat skoraj prazne. Cirman je pa mal mem, sploh, ker je do Medvod vec guzve kot do centra, vsaj men, ki pridem s primorske strani. Mas dost boljsih placov v Ljubljani.

Glede pumpe bi rekel, da ni primerna, potem je bolje, da se dobimo pri intersparu na vicu (ali pa kak drug, velik poznan parkirisce), pri skejt parku, kjer lahko vsaj v miru pocakas, ker je dovolj parkirisc, na pumpah je pa vedno guzva in je zoprno tudi parkirat v tisti guzvi. Racunaj, da bo vsaj 5 avtomobilov, kar bi nardil precej zbrke na pumpi.

Grad mi je vsec tudi zato, ker je fino hladno, ker vedno malce piha. Pa se precej zeleno je naokoli.
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6