Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4961 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Ko se svet na glavo obrne
Reply #15 - 09.12.2002 at 20:06:20
 
PiKi wrote on 09.12.2002 at 19:17:25:
Ah, ljubezen je ena takšna čudna stvar. Jaz mam fanta, zaljubljena sem pa v enga druzga. Pa skrivava se. Pol pa mi povejte kaj je dobrga v ljubezni?! Zdej bom enga od njiju prizadela, ker sta oba verjela v ljubezen. Ampak enga bo pač ta ljubezen izneverla. Pa še sebe bom tud prizadela. Kr hočem met oba!!! In - to naj bi blo dobr?  Undecided


ljubezen ni čudna stvar, le zakaj bi bila, piki...

Saj veš, ljubiš samo enega, rada imaš lahko vse...
No koga resnično ljubiš, pa ne reci da OBA!
Hmmm....
Jaz ti ne verjamem...   Wink

Veš, ko spoznaš SEBE, lahko veš koliko JE NEKDO VREDEN, koliko mu lahko daš...
Jaz ti verjamem, da sama v SEBI veš kdo je PRAVI, no vsaj čutiš, vem, da veš.
A ti se rada IGRAŠ, kajne...  Grin

No, odločitev je TVOJA!

Igra-igrica-samo igrica...
saj boš vedela kmalu kako in kaj, verjemi mi!
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Ko se svet na glavo obrne
Reply #16 - 09.12.2002 at 22:00:54
 
Zanimivo...
Nikoli nisem čutila nekaj posebnega na začetku nečesa,kar je kasneje postala veza.Medtem,ko so bili moji partnerji zaljubljeni (no,vsaj tako so zatrjevali),sem sama ohranjala neko čustveno distanco.Saj ne rečem...tudi z moje strani je bilo opaziti neko vrsto zanimanja,ki pa se ni dala primerjati z Njegovim.

Še bolj zanimivo pa je,da je naval nekih čustev prišel kasneje.Ne,ne gre za tiste metuljčke v trebuhu...zdelo se mi je globje.
A do tega je bila dolga pot.Ne vem točno zakaj a prehodila sem jo v vsaki vezi.
Mogoče je šlo za spoznavanje,mogoče sem se morala navaditi na nekaj novega v svojem življenju,ne vem...
Vem pa,da lahko za prav vsakega lahko rečem,da sem ga ljubila.
Kljub temu,da tiste nore začetne zaljubljenosti ni bilo,je strast prišla kasneje.

Ja,čudno a resnično...

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Timon
Guest




Re: Ko se svet na glavo obrne
Reply #17 - 20.01.2003 at 20:26:23
 
hmmmm...
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Ko se svet na glavo obrne
Reply #18 - 23.01.2003 at 10:42:14
 
Tud jaz sem se že zaljubila v sanjah in včasih v takšnega, ki se drugače sploh ne bi. Ene dvakrat me je bilo prav sram v koga sem se v sanjah zaljubila. Ampak je lepo občutek, ko se zbudiš in pol še čez cel dan si v oblakih, pol te pa mine.
Včasih lahko tud zaljubljenost kontroliram. Ene dva dni sem čist out, pol pa vem, da to ne gre tako in prebolim.

Je pa res, da zaljubjenost in ljubezen spolh ni isto. V svojih maldih letih, sem bila v enega zaljubljena, ful. Tisti občutek, ko ne moreš spat, ne jest,... Pol sem pa enkrat govorila z njim, da pač nisem taprav za njega. Ok, tisto noč, sem bila fertik. A vsete kaj se je zgodilo naslednji dan? Nič. Prebolela sem ga v 1 noči, pa tako sem bila zaljubjena.

Pa še ena zgodba o zaljubljenosti in ljubezni. S fantom, s kater sem sedaj že 9 let, sem začela, ne da bi bila zaljubljena v njega, sploh ga nisem ornik poznala. A da sem začela z njim, je bila najboljša odločitev v mojem življenju, vertejtno določena že naprej, preden smo se rodili (Usoda duš)

Je pa tudi res, da sem jaz izredno razumska. Na vseh področjih mi vlada razum, tako v astrološki karti, pa tudi, ko so mi šlogli iz tarota, mi je sam razum padal. (to vem šele kaka 2 meseca), mogoče zato tudi tako vozim skozi ljubezen.

Pa čim bolj zaljubljen dan, srečno zaljubljena. Wink Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Ko se svet na glavo obrne
Reply #19 - 24.01.2003 at 21:07:03
 
Zanimivo je ko v sanjah gledas skozi oci fanta (postanes svoj fant) in se boris za svojo punco (za sebe) in potem si ful zaljubljen v svojo punco (v sebe), pred sexom pa si spet ti ti in on on. Ful lepo.

Drugace pa je tud zanimivo ko si v sanjah moski in se zaljubis v kako punco ki jo poznas. Zanimiv, prijetn obcutek.

Ob naslovu topica pa se spomnim ene dobre fore iz ene knjige. Predlagajo da matematiki po dusi (like me) recejo namesto "svet se mi je obrnil na glavo" matematicno frazo "korenil sem -1". Tak dopade se mi.  Grin
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
Pages: 1 2