Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 17367 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Črna magija2
18.05.2001 at 18:54:52
 
(spet) se je prejšnja sesula
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general&action=display&num=989490...

mogoče smo šli off topic preveč in so nam spet angeli pomagal. Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #1 - 18.05.2001 at 19:48:46
 
Samo še tole, da ne bo pomote:
Cena vključno s tečajem za mojstra Reikija je 400 DEM (40.000 SIT).
Na strani http://www.abramelina.com/duhovi.htm nisem našel nobenega imena, razen Klausa, ki naj bi bil Abramelinin mož.
Sicer pa dvigam roke od vsega skupaj. Škoda, da nihče ni dojel bistva tega spora.
Bistvo se namreč skriva v tem, da smo bili sicer pohvaljeni, da se zanimamo za duhovnost, hkrati pa opozorjeni, naj ga nikar ne lomimo in se ne spuščamo v stvari, ki jih ne razumemo, ki jih razumejo samo od neba preverjene osebe, se ve, katere. Če pa že na vsak način hočemo, naj se pustimo testirati od pooblaščene osebe, ki nam bo povedala, česa smo sposobni in česa ne. Nekateri so pač od neba preverjeni, drugi pa nismo.
Papež je pa božji namestnik na zemlji. Itak.

S tem končujem svoje pisanje na to temo. Rad bi povedal samo še tole. Da bi razčistil dvome, sem svoji učenki zaupal, da sem ji pred izpitom pošiljal Reiki. Bila je navdušena in me je prosila, da bi ji ga še kdaj poslal. Hkrati me je prosila za naslove knjig o Reikiju, ker bi se rada poučila o tem. Tako bomo morda dobili novo reikistko. Sicer pa je danes samo v Sloveniji reikistov okoli 20000 (dvajset tisoč). Podatki o tem so dostopni v Reiki društvu Slovenije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #2 - 18.05.2001 at 20:11:08
 
aha
zdej šele točno štekam kaj te je tolk zmotl.
no ja.
sej pravm, vsak ma svoj prov.

bomo že skupi pršli.

pomoje ne smeš rok dvignt dokler se ne pride do konsenza. ni bil moj namen ustavt debate, ampak jo  umirit. pa sej so angeli tud povedal svoje k so sesul thread. če ne bomo dosegl konsenza ne bomo vedl kaj je resnica tko da ... šopaj, samo šopaj ...

morm še enkrat rečt: Miro nisi ti slab, definicija je slaba. ti si dobr ker si nam to zaupal da smo se o tem sploh začel pogovarjat. in tuki smo zato da resnico popravmo in če pride na sceno abramelina in njen mož ni nič hudega glih tko mata svoj prov, ki je del resnice. in tudi ta prov je treba vkomponirat v Resnico.

si predstavljaš da bi se na ta forum zgrijal vsi duhovneži iz slovenije, uni ki kao Vedo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #3 - 18.05.2001 at 20:21:38
 
Ne skrbi, nisem dvignil rok od vsega tako, kot si mogoče predstavljaš. Če se mi bo zdelo potrebno, bom še kaj napisal, vsekakor bom pa z vojno prenehal, ker nikamor ne pelje.

Tudi Abramelini in njenim puščam, naj imajo svoj prav. Jim odpuščam in jih prosim za odpuščanje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Črna magija2
Reply #4 - 18.05.2001 at 20:35:41
 
Miro!

S tem, ko se je dekle navdušilo nad Reikijem si
samo potrdil, da naključja ni. Nekako je mogla do teh informacij priti in s tem, da si ji dal reiki pred izpitom je obenem dobila tudi voljo. Sedaj lahko obrnem tole "črno magijo"  Če ji takrat reikija nebi dal bi dekle na izpitu padlo, ali pa bi ga naredilo. Vendar reikija pa omenjal nebi noben, zato je to dekle bržkone naslednji člen reiki verige in ji je bil tvoj reiki tudi namenjen čemur sledi, da to ni bila črna magija temveč naravni splet okoliščin, pa naj se Adrenalina še tako trudi prepričevati v drugo smer.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Črna magija2
Reply #5 - 20.05.2001 at 09:20:19
 
Zdej k ste se zmenil kje je razlika med crno in belo magijo ( je ni ker je crno in belo samo razlicen konec iste palice), bi se pa lahko zmenil, da Miro ponovi vajo iz BELE magije in sicer naj se spravi nad Herby-a , ki jutri pise tezek kolokvij!  Grin  Grin

Kdo ve, mogoce pa iz hvaleznosti zaidem v kak reiki klub.(to se mi je sanjal dans)

Pa se mal filozofije: to da Miro oznaci svoje dejanje kot bela ali crna magije popolnoma nic ne spremeni dejanskosti. Dejanje je tako kot je bilo, ne glede na nase nalepke
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #6 - 20.05.2001 at 12:08:10
 
kdaj pišeš ta kolokvij?
točno.
ti bom še jest mal dal reikija.
pol boš pa v sredo pršu pogledat na društvo, pa bo.

menda je najboljš da ga dobiš tik pred izpitom, lahko pa tud že danes, tko kt je miro zanč napedenu.
najboljš tm okrog desetih zvečer al pa kej.
morš na mail napisat vsej svoje ime in priimek, da vemo kam umert reiki.
ker te pač ne poznamo in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #7 - 20.05.2001 at 12:11:04
 
pa slikca tud nebi škodvala.
kr poglej višje - edini si brez slikce.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #8 - 20.05.2001 at 14:38:29
 
Mislim, da je Andres povedal vse, da je ta tema vač ali manj zaključena. Lahko pa, da (bi rekel Gape).

HerbY, načelno rabim za Reiki sliko in naslov. Da se tudi brez tega, samo ne vem, kako bo prijelo. Pa prosim, upoštevaj, da sem te dni sam v stanju, ko potrebujem Reiki. Dijaki so me namreč dobesedno zasuli z inštrukcijami, zato bi bil vesel, če bi ti Reiki dal Gape.

OK, se bom potrudil, pa še sam malo dodal. Ampak šef naj bo danes Gape, prosim.

Ja, pridi v društvo v sredo ob 19.
http://qwikpages.com/tropics/reiki/drustvo.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
Abramelina
Guest




Re: Črna magija2
Reply #9 - 21.05.2001 at 09:35:44
 
Ko opazuješ od daleč, spregledaš "igro" foruma v celoti...
različno pecivo iz večinoma iste vrste testa, z dodatkom "zaigranih bralnih težav" za prefinjeno norčevanje drugih, ki mislijo, da gre na forumu zares...
sicer to sploh ni moj problem...

vesela sem, da nisem član nobenega društva...

morda je imel prav priznani nemški ezoterik, ko je dejal, da ne verjame v moč, ki je naprodaj za nekaj mark v nekaj dneh...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #10 - 21.05.2001 at 09:44:45
 
ne vem no; vsi smo eno. vsi smo isti.
na forumu gre zares, men zihr. sm 2 leti čaku da pridejo ljudje ki bodo razumel za kaj se gre. sicer se je reč malce obrnla v duhovnost in to, pa nima veze. point ostaja isti.
RESNICA, ki se skriva v programu - življenju - Lojze bi reku naravnih zakonih.
pa če se vsi grdo gledate, pa če vsi trdite da to ni vaš problem. če ga vidite kot problem potem pač je vaš problem.
vse je v sprejemanju in dajanju.
tudi če se že 20 let ukvarjaš z duhovnostjo ali ezoteriko ali kaj jest vem katerim super znanjem.
še vedno MORAŠ sprejemat drugačne od sebe. lahko pa tud ne.
odločitev je od vsakega posameznika, kaj bo naredu v vsakem trenutku.
Back to top
« Last Edit: 21.05.2001 at 15:50:04 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #11 - 21.05.2001 at 09:48:49
 
ha
zdele mi je potegnl
Q
spregledaš "igro" foruma v celoti...
Q
kaj si s tem (točno) hotla povedat

pa ne pozabi da je bojna sekira zakopana
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #12 - 21.05.2001 at 15:28:28
 
"...moč, ki je naprodaj za nekaj mark..."
Me to razkajfa! A je važno, koliko stane?? Moč in znanje se ne meri z denarjem!
Do sedaj nisem mislila tega vleč na dan- pa vidim, da je potrebno. Določena gospa je cinična glede znanja drugih. Lani si ravno ti, gospa Abramelina, meni naredila dva amuleta z belo magijo, in mi zagotovila, da bo delovalo!!
Klub vsem znanju in tvoji moči ti lahko povem, da ni delovalo niti pikico! Na žalost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #13 - 21.05.2001 at 15:48:43
 
kar je res je res!
in kar je res je treba povedat!
ampak bojna sekira je zakopana.
že zadnjič je herby odprl thread kjer lahko zlivate drek po drugih, probimo ne zasvinjat celega foruma s tem.
bodimo strpni en do drugega.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #14 - 21.05.2001 at 15:56:30
 
Gape se strinjam. Zgleda, da tisto "z neba preverjeno" ne deluje tukaj na zemlji na navadne smrtnike.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2