Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 17369 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Črna magija2
Reply #15 - 21.05.2001 at 16:53:20
 
Gape spet ne morem drugace kot off topic.
Pises, da se je ta forum spremenil v forum o duhovnosti. Sm mislil da je temu namenjen(sem sem prisel tako da sem na matkurji vtipkal besedo duhovnost). S kaksnim namenom s ga pa ti ustvaru? O cem naj bi se pogovarjal?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Črna magija2
Reply #16 - 21.05.2001 at 16:59:35
 
Herby - enako tudi jaz!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #17 - 21.05.2001 at 18:07:39
 
glej, če pogledaš moj sajt ti bo ratal jasno.
začel sem  s politiko in prišel do duhovnosti.
hotel sem spremenit svet (črna) in sem ugotovil da moram spremenit sebe (bela) ; ni off topic.
pač dokler nisem spremenil sebe se ni hotlo nič dogajat, potem pa se mi je polet mal zmaknl in so se stvari začele dogajat, hkrati sem se začel ukvarjati tudi z duhovnostjo.
želim vse znanje kar ga je združiti v resnico, zato rabim vas.
z duhovnostjo se ukvarjam šele od poletja naprej.
prej sem živel. samo to. zdej se trudim isto. (pre)živet, s čim manj komplikacijami.
moj sajt govori o življenju, kako ga je treba živet. duhovne prakse so samo pripomoček za življenje - boljše življenje.
svet duhovnosti je v bistvu alešev otrok. on je mel forum z istim imenom in podobnimi (istimi) že prej. pa se je sesul, no ja, modeli so ga pobrisal, malo za tem ko sem se pojavil jaz, on pa ni imel backupa.
tko da pogovarjali naj bi se (in tudi se) o življenju. samo da tega mogoče ni tako zelo opaziti. namen je da ko človek pride s problemom - ponavadi velikim - brez preveč spraševanja najde odgovore ki jih išče, ker je to itak nekdo že doživel - v bistvu. bistvo je enako - detajli pa so različni.
ustvaru sem forum zato ker se je alešev sesu. in ker take reč iznam delat. relativno dobro. tko da ... to je to. premika se ... čeprav ljudi še vedno zanima jaz ne pa jaz in hkrati vsi - program.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #18 - 23.05.2001 at 11:54:25
 
se mi zdi, da tole lepo govori o tem kar se dogaja, se je godilo in kar govorimo ipd. tukaj.

Energije se ti vedno povrnejo. Vsaka tvoja misel se vrne nazaj k tebi. Če se ti igraš s svojo močjo, se ti bo ta energija vrnila v isti obliki, kot si jo odposlal od sebe. Ljudje so začudeni, ko pride udarec s strani, od koder niso pričakovali. "Saj tem Ijudem nisem nikoli ničesar naredil. Vedno sem bil do njih prijazen in sem jim delal le dobro, oni pa me obrekujejo in mi mečejo polena pod noge."
Človeška neumnost zares nima meja! Bog je pravičen in milosten. Njegova pravičnost je ravno v tem, da se energije izravnajo, in to ne glede na to, kdo nam to pokaže. Največkrat ne tisti, ki smo jih obsojali, obrekovali ali kaj podobnega. In Bog je čista milost. Tudi tu največkrat spregledamo njegov namen. Milost si predstavljamo tako, da se nam vsa naša dejanja, ki jih mi vidimo kot "negativna", preprosto zbrišejo, zradirajo, kot da jih nikoli ne bi bilo.
Bog v nas pa sveta ne deli na pozitivno in negativno, na belo in črno. Ravno tako ne sodi, kaj je prav in kaj narobe. Njegova milost je v tem, da nam pokaže, kaj delamo, in da imamo možnost, da to uvidimo in se sprejmemo take, kot smo. Saj vedno obsojamo le sebe. Njegova milost je naša milost do nas samih. Skozi ples vračanja energij, ki teče noč in dan neprenehoma, imamo možnost, da spoznamo svoja dejanja, svoje misli, svoja čustva, jih sprejmemo in zlijemo s seboj. Na žalost Ijudje največkrat pojmujemo Boga le kot nekoga, ki kaznuje ali odrešuje. Kazen ali odrešitev sta v nas samih in naša dejanja, misli in čustva kreirajo naše življenje, ki ni plod naključne igre nekega sivolasega starca, ki nas gleda z neba. Mi nismo nemočna bitja, smo kreatorji tako tistega, kar v svoji ločenosti imenujemo dobro in lepo, kot tudi tistega, za kar največkrat krivimo "naravne sile" ali kaj podobnega: nesreče, katastrofe, vojne, skratka, zlo v vseh svojih oblikah. Kdor živi z mečem, bo pokončan z mečem.
Upam, da se bodo Ijudje kmalu naučili, da so tako imenovane "naravne katastrofe" le vračanje energij, ki so jih sami povzročili.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Črna magija2
Reply #19 - 23.05.2001 at 13:48:38
 
Lepo povedano  Cry

Rekel bi sam se to, da ce je clovek iskren, sam do sebe in do drugih, da se nima ?esa bati, ne boga ne sebe ne drugih ne crne magije
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #20 - 02.06.2001 at 14:36:38
 
en text ki krasno razloži (pomoje) magijo - črno, belo, sivo in vse ostale
http://x.sgn.net/sence/lekcije/lekcija_3.html
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Črna magija2---TELEPATIJA
Reply #21 - 08.06.2001 at 23:57:24
 
Iz hotmaila mojega sogovornika v zvezi s člankom o telepatiji sem dobil mail za objavo na forumu.
Prosim preberite nazorno in odgovorite. Mail je sicer daljši vendar je za objavo dovoljeno le ta del.
Med drugim je sogovornik vprašal, če spodaj podpisana MR bržkone ni kaj bolana, a je ta priznala, da pomirjevala sicer ima, v raziskovalno mrežo pa je ta hip vključenih več institucij.

Osebno sem mnenja da gre za nič bolano, toda psihičo zelo izčrpano žensko ,obenem pa je ona izredno senzibilna, saj zazna vsak miselni trezljal usmerjen na njo. Nekdo si jo je žal pridno izposodil in s svojim nedelom nadaljuje.

Andres

TELEPATIJA
Stara sem prek trideset let, poročena, mati dveh otrok.
Začelo se je pred približno letom dni z zaznavanjem intenzivnega občutka, ki se je končal z miselnim komuniciranjem med menoj in znancem iz nekajkratnega poslovnega sodelovanja.
Kasneje me je ves dopust zalezoval na morju. Po vrnitvi domov (živiva namreč v različnih krajih), se je začel intenzivno izživljati ob vsem, kar mu je bilo ob tovrstni komunikaciji dostopno. Ker ima dostop do mojih misli, zaznavanj, telesnih občutkov in včasih tudi slikovnih podob, ki se mi prenašajo v podzavest, se me sposoja na način "pranja možganov", norčuje iz najbolj intimnih in osebnih informacij, psuje na najbolj vulgaren način in grozi, da se bo znesel nad mladoletno hči.
Vedno bolj pogoste skrajnosti so me privedle do zdravnika in pomirjeval, ki se jih poslužujem ob najhujših psihičnih zlomih.
Samo maksimalna koncentracija in komunikacija v okolju začasno prekineta sprejem. Celodnevna dostopnost in obilica časa na oni strani sta me že močno izčrpala, saj ob mnogih neprespanih nočeh dosledno opravljam vse družinske obveznosti in zahtevno službo.
Sprašujem katera institucijo ali strokovnjak bi bil najbolj primeren za tovrstno pomoč.
Za kakršno koli sugestijo se vam vnaprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljam
MR
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija2
Reply #22 - 09.06.2001 at 00:15:41
 
sm tud jest dubu mail
sm ji že odgovoru
upam da se bo oglasila na forumu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Črna magija2
Reply #23 - 09.06.2001 at 09:06:05
 
To pa je brez dvoma crno. Undecided
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2