Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6460 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: KAZALO
Reply #15 - 04.01.2002 at 08:59:01
 
Vse se da zrihtat. Kot vidis sem si tudi zamenjal moto Smiley.
No smo ze z A. in gapom malo govorili, da ne moreta vsega. Zato sem predlagal mesecne meetinge, vendar še prej moramo vse skupi fino definirat, da se ne bomo izgubljali v pojmih, iskanjih. Mislim, da pocasi in pa vztrajno lezemo v smer ki sta si jo na samem zacetku postavila nasa ustanovitelja. Zdej nas je že neki hecnih in tko.

No moji predlogi so:

- ureditev pogovorov, ker smo ugotivili mnogo (vse piše zgoraj), osebno se javim, da zadeve malo prečekiram jih uredim, vendar rabim Moder-ator-ski pristop. Tega še nimam, ampak se bomo umenili.

- točno definirati, cilje, želje, hipoteze, možnosti, ... (sicer so že, vsak ve zase, vendar je treba zadeve združit. Tukaj nas je mnogo, pa še vedno se iščemo, oz. nimamo-jo vsi razjasnjenih pojmov Kaj in Kako. Poznamo zgodbo o bratih. Lomljenje vejice po vejico..... težko zlomiš butaro!!!

- A. pravi, da se lahko vsakdo sam odloči da vzame projekt, (open source, risanje zemljevidov in cel kup za mnoge neznanih pojmov).

Torej, kot prva akcija je nujno srecanje nas ki se dobivamo tuki na forumu, da lepo zdefiniramo akcije.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAZALO
Reply #16 - 04.01.2002 at 16:12:46
 
Q
da je nekdo res pred letom dni nekaj pisal, a mu takrat ni znal nihce odgovorit, ga ni stekal.
Q
to je blem, ampak ko sm jest pršu na forum od vrat22 (takratni), sm celga prebral, ker me je zanimalo, ker mi je blo noro, da kdo razmišlja podobno kot jaz, da se ljudje ubadajo s takimi blemi kot se jaz.
novi člani delajo podobno, bolj ali manj zagreto, kar jih zanima preberejo in če se jim zdi odgovorijo, mi pač smo povedali kar smo imeli na to temo, ampak včasih pa se kaj novega naučiš in te nekdo spomni na to in pol neki dodaš nekam kamor sploh nebi dodal, saj je thread pozabljen.

moderatorstva ne rabiš za drugo kot za brisat poste iz foruma, tega pa itak ne delamo, edino na izrecno željo guestov, saj nam manjkajoči odgovori podrejo celoto, saj se odgovori nanašajo tudi na njih, čeprav ne direktno.

tko da kar se moderatorstva tiče - kdor želi naj reče in mu dodelim moderatorja, nimaš pa kej dost počet z njim, to je res, ker smo free country, brez cenzure, kjer vsako mnenje šteje, pa naj bo še tolk bolano.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAZALO
Reply #17 - 04.01.2002 at 16:20:48
 
evo sm vama napedenu, sam ne brisat postov, jest bi reku da je to pravica da v prvi post nekega threada dodaš nek povzetek recimo, ki pa ga 'razvijaš' na koncu in ko je fertik modifajaš prvi post in dodaš notr text povzetek tega kar smo ugotovil, npr.
lahko tudi mislim da spreemniš ime threada, v nekaj bolj dekriptivnega, ker kakšna imena threadov so res nedeskriptivna, ko jih gledaš se ti sanja ne kaj boš notr najdu.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: KAZALO
Reply #18 - 04.01.2002 at 17:52:22
 
dobrodošla

sedaj upam, da bo svet pogovorov bolj open soprce in user fendly  Wink

sploh, ko je forum sedaj simpatičen


dodat mormo še maglo za samozdravljenje, i think?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAZALO
Reply #19 - 04.01.2002 at 20:24:30
 
Ja Gape, napaka. Pravis, ko si ti prisel na stari forum, na Aleseva Vrata 22. Seveda smo lahko celega prebral, ker nas je bilo cisto malo in threadov je prakticno skoraj nic v primerjavi s tem forumom.  Jaz se pa spomnim enega dneva, ko se je nekdo na starem forumu pojavil.  Vsi smo se verjetno vprasali, kaj ta tip kar naenkrat tu dela? Kdo on je? Imenoval se je Gape  Grin. In bojda je Gape prisoten tudi na tem forumu.  Shocked

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2