Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 49982 times)
D2
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #60 - 14.03.2010 at 17:25:28
 
šamani pa narkomani niso isto, so daleč narazen, velika razlika
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #61 - 14.03.2010 at 17:29:46
 
Ni isto . Narkoman uporablja drogo ker jo potrebuje za njegovo kao normalno delovanje telo je odvisno od prepogoste uporabe , Šamani jih pa za druge nameme uporabljajo , ampak v osnovi je šaman navaden človek ki je na tripu isto ko pa neki drugi človek ko poje trip .
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #62 - 14.03.2010 at 17:44:44
 
Quote:
šamani pa narkomani niso isto, so daleč narazen, velika razlika

Sem imel nekoč enega sodelavca, ki je vedno pravil, da boljše dela, če pokadi že zjutraj en joint..................., ja, amapk to je mislil samo on....

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #63 - 14.03.2010 at 17:47:57
 
to je odvisno od pozameznika, eni delajo boljše eni sploh ne morejo
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #64 - 14.03.2010 at 17:50:29
 
Quote:
to je odvisno od pozameznika, eni delajo boljše eni sploh ne morejo

Mislim, da ne gre bolje nobenemu, to je samo lažni občutek.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #65 - 14.03.2010 at 18:10:47
 
Vsak ma svojo izkušnjo , jaz nemorem rečti da delujem bolje čez dan če skadim enga zjutraj , lahko pa rečem da delam isto ko ti ko recimo ne kadiš .Večina ludi če bi kadili zjutri seveda nebi mogli delovat normalno ker nea kadijo tolko , spet ne pomeni da če bi več kadili da bi delovali normalno , bi pa mogoče lahko delovali normalno če bi kadili tako dolgo da se spoznajo globlje in potem lahko deluješ normalno v stanju duha recimo temu ko si zakajen , in tudi ko nisi . Nevem jaz sem sov skozi hude depresije zaradi kajenja skozi občutke ničevosti in egotripe pomankanje energije in preveč energije na koncu spoznal da je vse skup samo moja interpretacija stanja v katerem če se zgubiš nea  moreš normalno delovati .
Tak da čeprav kadim in še dolgo bom vem da lahko trava človeka zjebe na svoj psihološki način saj jih je že neki , v bistvi se človek sam zjebe samo se ne zaveda. Tak da lahko skodi komot ravno tolko ko pa koristi .
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #66 - 14.03.2010 at 18:16:01
 
Quote:
Vsak ma svojo izkušnjo , jaz nemorem rečti da delujem bolje čez dan če skadim enga zjutraj , lahko pa rečem da delam isto ko ti ko recimo ne kadiš .Večina ludi če bi kadili zjutri seveda nebi mogli delovat normalno ker nea kadijo tolko , spet ne pomeni da če bi več kadili da bi delovali normalno , bi pa mogoče lahko delovali normalno če bi kadili tako dolgo da se spoznajo globlje in potem lahko deluješ normalno v stanju duha recimo temu ko si zakajen , in tudi ko nisi . Nevem jaz sem sov skozi hude depresije zaradi kajenja skozi občutke ničevosti in egotripe pomankanje energije in preveč energije na koncu spoznal da je vse skup samo moja interpretacija stanja v katerem če se zgubiš nea  moreš normalno delovati .
Tak da čeprav kadim in še dolgo bom vem da lahko trava človeka zjebe na svoj psihološki način saj jih je že neki , v bistvi se človek sam zjebe samo se ne zaveda. Tak da lahko skodi komot ravno tolko ko pa koristi .

Ne vem..........

Kar je več kot za korist, škoduje.

Pa lep pozdav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #67 - 14.03.2010 at 18:30:01
 
Quote:
Vsak ma svojo izkušnjo , jaz nemorem rečti da delujem bolje čez dan če skadim enga zjutraj , lahko pa rečem da delam isto ko ti ko recimo ne kadiš .Večina ludi če bi kadili zjutri seveda nebi mogli delovat normalno ker nea kadijo tolko , spet ne pomeni da če bi več kadili da bi delovali normalno , bi pa mogoče lahko delovali normalno če bi kadili tako dolgo da se spoznajo globlje in potem lahko deluješ normalno v stanju duha recimo temu ko si zakajen , in tudi ko nisi . Nevem jaz sem sov skozi hude depresije zaradi kajenja skozi občutke ničevosti in egotripe pomankanje energije in preveč energije na koncu spoznal da je vse skup samo moja interpretacija stanja v katerem če se zgubiš nea  moreš normalno delovati .
Tak da čeprav kadim in še dolgo bom vem da lahko trava človeka zjebe na svoj psihološki način saj jih je že neki , v bistvi se človek sam zjebe samo se ne zaveda. Tak da lahko skodi komot ravno tolko ko pa koristi .

Problem je, ko ne napreduješ več. Ko si zakajen samo zaradi tega, da si zakajen. Zadeva postane dolgočasna in utrujajoča. Življenje enolično.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #68 - 14.03.2010 at 19:44:35
 
Quote:
Quote:
Vsak ma svojo izkušnjo , jaz nemorem rečti da delujem bolje čez dan če skadim enga zjutraj , lahko pa rečem da delam isto ko ti ko recimo ne kadiš .Večina ludi če bi kadili zjutri seveda nebi mogli delovat normalno ker nea kadijo tolko , spet ne pomeni da če bi več kadili da bi delovali normalno , bi pa mogoče lahko delovali normalno če bi kadili tako dolgo da se spoznajo globlje in potem lahko deluješ normalno v stanju duha recimo temu ko si zakajen , in tudi ko nisi . Nevem jaz sem sov skozi hude depresije zaradi kajenja skozi občutke ničevosti in egotripe pomankanje energije in preveč energije na koncu spoznal da je vse skup samo moja interpretacija stanja v katerem če se zgubiš nea  moreš normalno delovati .
Tak da čeprav kadim in še dolgo bom vem da lahko trava človeka zjebe na svoj psihološki način saj jih je že neki , v bistvi se človek sam zjebe samo se ne zaveda. Tak da lahko skodi komot ravno tolko ko pa koristi .

Problem je, ko ne napreduješ več. Ko si zakajen samo zaradi tega, da si zakajen. Zadeva postane dolgočasna in utrujajoča. Življenje enolično.

Lp,Igor

Ja te pač preklopiš na hors ne , tak to gre baje  Grin

Ja v takem primeru je pole brez veze da kadiš Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #69 - 14.03.2010 at 19:49:46
 
In si v verigi enoličnega, starega življenja, iskanja lagodnega psihičnega življenja, brez napredovanja.

Ja, bolje je, da takrat nehaš. Če se tega ozaveš.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ali je mogoče da so šamani ...
Reply #70 - 12.10.2015 at 12:46:51
 
http://www.the-open-mind.com/Rethinking-Mental-Illness-Are-We-Drugging-Our-Proph...

Quote:
We’re weeding out our geniuses. We’re killing off our prophets. We’re drugging our messiahs.

Were she alive today, Sylvia Plath would be on anti-depressants. Salvador Dali would be on anti-psychotics. Beethoven would be on Lithium. Newton would likely be committed as well as heavily drugged for his multiple, pervasive mental illness symptoms.

Don’t even get me started on Jesus Christ.



How can we learn to see beyond the categories we created and gaze, instead, into the beautiful glowing orbs of consciousness that defy categorization?


Our inability to think differently about mental illness no one’s fault, but it is our responsibility. We can all come together and decide to do better. We deserve it.


*

pa še po slovensko ... je lih tak dan očitno :/

»verjetno gre za psihični izvor …«

http://maticmunc.net/diagnoza-za-vsak-dan-sobotna-kolumna/


Back to top
« Last Edit: 12.10.2015 at 22:21:25 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5