Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7894 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +++++
20.04.2001 at 01:32:03
 


Dobil sem fantasticen link. Priporocam da ga preberete do konca.

Andres

http://www.geocities.com/spacesaso/PhilSchneider.html
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #1 - 20.04.2001 at 11:07:50
 
taki članki te pripeljejo do tega da se začneš spraševati o big picture, saj je tudi to del te iste slike.
je pa čudno če namreč vse to kar tam piše hočem vstaviti v svojo sliko se kar nekaj stvari podre, al pa tud ne.
par stvari je čist možnih in jim jest kr verjamem, bo pa treba domišljijo močno zakurblat da sestavim novo sliko, pa ni blema, časa je neskončno.

kaj pa drugi mislite o tem. a so to samo vzorci za zavaravanje raje al je resnica, lahko je samo ena ali druga skrajnost, skrajnosti pa najbolj točno definirajo sliko.
sicer pa ko sestavljaš veliko sliko se vse skupaj pripelje na 1 ali 0.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #2 - 20.04.2001 at 23:15:19
 
Gape. Ce je samo 10% tega kar pise v clanku resnica, je to ze prevec. te stvari so pisali tudi ze slovenske revije, vendar je bilo to nametano med posameznimi clanki. Tukaj pa kar na enem mestu od Tega Shneiderja. Recimo, Rusi so ze 1984. leta trdili, da je AIDS plod Pentagona.  Enako je z umetnimi potresi. Celo Tesla ni hotel sodelovati pri nadaljnih projektih, kjer so bili ze pomesani ljudje. (premikanje casa v cas) No glede umetnih potresov pa je Tesla rekel. "Kdor bo obvladal milijone voltov na nebu bo obvladal svet."
Pa se kako je res.  Na zalost.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #3 - 21.04.2001 at 10:10:46
 
Jaz pa, hvala lepa, ne morem celega članka prebrati. Sem danes in včeraj odprla omenjeno stran, in zgornji del čalanka ne morem prebrati, ker je še en tekst z zelenimi črkami čez napisan.
Saj vem, da z mojim računalnikon ni čisto vse kot bi moralo biti, ampak do sedaj sem še vse prebrala, razen prostozidarstva.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #4 - 23.04.2001 at 08:58:08
 
ja maš res andres, jest sm tud že slišu za aids, pa za vlake ki potujejo brez energije, pa še kej od tega. pa ne vem zakaj bi bilo preveč če je 10% resnica. je pač resnica, ki jo je treba upoštevat pri sestavljanju 'big picture'. nič več in nič manj.

veronika: sm ugotovu da so računalniki taka žival, ki nam pustijo da delamo tisto kar je prav in nam ne pustijo delati nepravih stvari. tko da če ti ne pusti prebrat, pač ni zate, zaenkrat. sej se nikamor ne mudi. Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #5 - 08.01.2003 at 01:57:59
 
Res je zanimiv članek, pa vendar tega ne moremo trditi, da je to res, kar piše.  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #6 - 08.01.2003 at 12:23:18
 
Ne moremo trditi da je res kar pise, lahko pa dokazemo, da je mrtvih (nesreca) ali nenavadna bolezen vec kot toliko kljucnih judi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #7 - 08.01.2003 at 13:20:47
 
Zanimiv članek. Še bolj je zanimivo to, da vsak, ki hoče povedati kakšno resnico potem naredi samomor ali pa mu kdo pomaga na oni svet. Nekaj bo že držalo.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #8 - 08.01.2003 at 13:23:36
 
Da so Americani par svetlobnih let pred ostalim svetom sigurno drzi. In v tem clanku se tocno vidi, da je to res.  Kdor seveda verjame.  Normalno pa da se o tem ne govori, ker vse je fiancirano iz crnih fondov z odobritvijo vlade USA in morebiti celo ZN.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #9 - 08.01.2003 at 13:26:30
 
Harry, bo držalo saj sem tudi v hermetičnih spisih zasledil, da tiste, ki najdejo ali se zelo približajo RESNICI, ki postajajo resnični kar hitro odstranijo. Pa so spisi stari več kot 2000 let.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #10 - 08.01.2003 at 13:30:14
 
Po drugi strani pa bi rekel, da res ni smiselno objavljati takih resnic ali neresnic in s tem obremenjevati nas navadne smrtnike. Ker s tem nas samo begajo. Je pa tudi res, da smo tudi navadni smrtniki radovedni in ko včasih kaj izvemo, nam pol žal, da smo sploh izvedeli. Verjamem, da se marsikaj dogaja v zakulisju. In, da tudi jenkiji ne morejo vsega prikriti le zase in da marsikaj vedo tudi ZN.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #11 - 08.01.2003 at 13:38:05
 
Quote:
Po drugi strani pa bi rekel, da res ni smiselno objavljati takih resnic ali neresnic in s tem obremenjevati nas navadne smrtnike. Ker s tem nas samo begajo.

LP Harry


Ja Harry, samo ce sem jaz del zemlje, zahtevam, da so potem drugi do mene iskreni. Se bolj, ce  se opayzi groznja. In USA opisan primer ni le groznja meni, tudi tebi in vsem svetovljanom.
Ker iskrenosti ni, je le moc politike in vojaskih ter medplanetarnih oborozitev, ponovno kot ze tolikokrat doslej ostajamo brez argumentov.  Vse je tiho o nicemer se nic ne ve, tega ni, in nikoli ni bilo. crappity smack it.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #12 - 08.01.2003 at 20:17:21
 
Ja, Andres, saj se strinjam s tabo in tudi jaz želim, čimveč iskrenosti. Vendar je včasih bolje, da česa ne veš. Kaj če bi objavili novico, da bo čez tri dni konec sveta? Si predstavljaš kakšna panika bi nastala. In tudi, če bi objavili vso resnico, je vprašanje, kakšno paniko bi začeli delati davkoplačevalci? Kaj vse se počne za njihov denar?...


LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Ammadum
1
*
Offline

Če te kaj zanima -> www.Clonaid.com

Posts: 22

Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #13 - 08.01.2003 at 22:22:49
 
Nikoli ne bomo vedeli, kaj se bo zgodilo na tem planetu čez sekundo, minuto, uro in tako dalje...   Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: NLP, podzemne baze , manipulacije z zemljani +
Reply #14 - 08.01.2003 at 22:48:56
 
Spet bo treba spati s sekiro pod glavo.

Zadnji čas, da gremo v NATO.



smrt fašizmu!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2