Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13342 times)
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: strašenje
Reply #30 - 13.04.2003 at 15:39:26
 
t wrote on 13.04.2003 at 15:17:18:
dokler je pritisk je še vse dobro, predstavljaj si, da ga zmanjka Shocked


si ne rabim predstavljat, sam že bila na tej točki. Ok, pa bom dala celo zgodbo. Ura je pet zjutraj in se nenadoma zbudim kar sam začutila slabost. Dvignem se počasi s postelje, seveda pri tem najprej vsedem in se potem počasi dvignem ( tega se pač naučite delat ko imate niski pritisk), grem v kopalnico in me je potem začelo zmanjkovat. Vsedla sam na školjko wc-a, v ušesih je šumelo, barve so izginile v ustih metalni suh okus. In telo počasi nisem več čutila, nastajala je tema. Kreso se je zbudil in me zacel oblevat z mrzlo vodo, njegov glas pa sam slišala iz daljave, prestrašen glas.

PS
En mal del sam ispustila je pač toliko grozen da ga nočem povedat.
To je zgodba ko pritiska zmanjka.  Wink
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #31 - 13.04.2003 at 16:29:27
 
skoraj ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: strašenje
Reply #32 - 13.04.2003 at 22:14:00
 
Hi,

V bistvu niti ni zanimiv kaj vse se ljudem dogaja pa kaj vidijo in slisijo, temvec je bolj zanimiv to, kaksen namen in pomen ljudje temu pripisujejo.

Meni se tudi precej velik dogaja. En majhen delcek tega sem tudi opisal v pogovoru s Titudom. Samo moram reci, da ko sem v budni zavesti, se mi ne dogaja popolnoma nic.  In prav je tako in tudi hocem, da je tako.

Moja osnovna filozofija je, da budno stanje ni cas za "nenavadne" dogodke. Kakrsnekoli ze. Tudi ce so se tolk pozitivni in lepi. Se posebej, ce se dogajajo brez nadzora.

Po moje je potrebno budno zavest, ko smo z njo v fizicnem telesu, uporabiti za povecano zavedanje fizicnega v in okoli sebe. Temu se z drugimi besedami rece tudi prizemljenosti, ki je v prakticni duhovnosti osnovni predpogoj.

To je veliki mojster opisal takole nekak: cesarju kar je cesarjevega, bogu kar je bozjega, oz. vse ob svojem casu.



Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: strašenje
Reply #33 - 13.04.2003 at 22:36:11
 
Quote:
Po moje je potrebno budno zavest, ko smo z njo v fizicnem telesu, uporabiti za povecano zavedanje fizicnega v in okoli sebe. Temu se z drugimi besedami rece tudi prizemljenosti, ki je v prakticni duhovnosti osnovni predpogoj.


Ni to znano tudi pod ljubkovalnim imenom "živi dolgčas"?
Nenavadni dogodki znajo bit tudi rešilna bilka človekove budne zavesti v rutini vsakdanjega življenja...

Pa ne da bi se meni kaj zanimivega dogajalo...  Undecided

Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: strašenje
Reply #34 - 14.04.2003 at 17:52:24
 
Tomi,

Ze vidm, da bi se zdej lahko zapletl v neskoncne debate o tem kako in kaj.

Verjetno je cela stvar odvisna predvsem od posameznika in od poti za katero se odloci. Jaz sem se pac za tako.

Me poleg duhovnosti zanima se precej drugih stvari, ki s samo duhovnostjo nimajo popolnoma nobene veze, pa se mi ta nacin zdi edini pravilni. Zato tudi prelagam duhovnost na cas, ko drugega kot duhovnost itak ne morem poceti.

Se celo vec, razne ulete raznih "bitij" med mojimi vsakodnevnimi aktivnostmi, ki niso namenjene duhovnosti bi obcutil kot neprimerne in nezazeljene.

Ne morem pa seveda zanikati, kako moja nocna popotovanja neverjetno vitalizirajoce delujejo na mojo osebnost v najsirsem smislu. In za enkrat mi to vec ali manj zadostuje.

Mam za enkrat prevec dela s stvarmi, ki z vilami, palcki in ostalim duhovnim nimajo nobene veze. Trenutno tem stvarem pac dajem prioriteto, ker mislim, da je tako prav.
Pac vse ob svojem cajtu.

Ce kdo misli drugace, pa je pac to njegova svobodna odlocitev.


Lp
Jst

Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: strašenje
Reply #35 - 15.04.2003 at 18:39:45
 
gape wrote on 13.04.2003 at 16:29:27:
skoraj ...


te tri pikice so tudi del življenja
ko pride pride  Cheesy
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: strašenje
Reply #36 - 17.04.2003 at 19:39:18
 
Miriam,

Se strinjam. Ko pride pride, sam se pol ne smes okol obrnt pa zaspat  Grin.


Lp
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: strašenje
Reply #37 - 17.04.2003 at 19:54:00
 
a_hero wrote on 17.04.2003 at 19:39:18:
Miriam,

Se strinjam. Ko pride pride, sam se pol ne smes okol obrnt pa zaspat  Grin.



o čem ti to govoriš  8)
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: strašenje
Reply #38 - 17.04.2003 at 21:22:33
 
Veronika

Tiste male srebrne pikice so energija. Sama jo vidim kakarkoli hočem. Sedaj ko sem pozorna na to sem spoznala kar nekaj ljudi, ki to vidijo.
Sama se trudim, da bi videla energijo rastlin in ljudi.

Glede strašanja pa tako - samo kdor se pusti prestrašiti. To so "normalne" stvari. Samo pozorni moramo biti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: strašenje
Reply #39 - 18.04.2003 at 20:50:32
 
Miriam,

Ja, o mojem misionarskem poslanstvu...  Grin.



Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: strašenje
Reply #40 - 18.04.2003 at 21:10:47
 
a_hero wrote on 18.04.2003 at 20:50:32:
Miriam,

Ja, o mojem misionarskem poslanstvu...  Grin.


Ja, in to bi naj bilo kaj?
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
TULA
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 14
maribor
Gender: female
Re: strašenje
Reply #41 - 18.04.2003 at 21:19:16
 
Grin
zdravo, poglejte si kako mali delček stvarstva  vidimo in slišimo s svojimi čutili, pa ne bo nič več čudno ali strašno.
če delaš z energijami oz po iniciacijah se področje širi.

astral je zame moder in srebrne pikice zvezdice, šumenje je bobnenje,če si delno zapreš ušesa-palec v ušesu,kazalec nežno preko zaprtega očesa, obdajajo nas trume angelov in vodnikov....
nič ni strašno, nič čudno.

odsvetujem pa strah, ta lahko pokliče koga, katerega se pa res lahko bojiš.

vedi,da slabo deluje le,ko si v vakuumu kar strah je, tudi uroki in podobni pozdravčki imajo le tedaj moč.

v pomoč pa je tudi kup tehnik zaščite, kar pa tudi ni slabo delat
l.p
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: strašenje
Reply #42 - 19.04.2003 at 14:16:20
 
Miriam,

Cim vec novih mladih rimo-katolicanov. Vsaj ce jaz prav stekam misionarja  Grin. Ce ne, me razsvetli  8).


A-Dio
Jst
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3