Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2912 times)
A.
Ex Member




ta wikend preživimo skup
27.03.2001 at 10:14:17
 
Dragi obiskovalci teh strani, kot veste bo v soboto in nedeljo v Ljubljani, potekal ezofest, kjer se bomo predstavili tudi mi. Ker želim, da sodelujemo tudi v realnosti ne samo tu, vas prosim da če bi želeli sodelovati pri ustvarjanju predstavitve in strani ali bi morda želeli biti z nami na sejmu, da mi pišete na mail: ales_p3@hotmail.com  in seveda da premislite o tem kaj bi želeli da bi predstavili na ezofestu.

Torej če želite sodelovati pri ustvarjanju strani oz imate idejo kaj bi še naredili, mi prosim napišite, lahko kar tu, vprašanja so zaželjena in vedno odgovorim...

itak je ta stran za vse nas da se lahko udejstvujemo v teh temah in narejena za to, da delamo skupaj!
vi pa ste tisti ki boste rekli kdaj bomo/boste sodelovali...

priložnost je zdaj

A.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: ta wikend preživimo skup
Reply #1 - 27.03.2001 at 13:48:26
 
Se razume, da se bom (o) udeležila (i) ezofesta, nenazadnje srečam še kakšno dušo dvojčico...  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ta wikend preživimo skup
Reply #2 - 29.03.2001 at 10:20:56
 
Ker mamo mal problemov s tem kdo imam čas... v soboto in nedeljo(urban nima, gape ne, sam jaz), vas vse povabim da ste tam z mano, ker bom dugač kr sam smrk smrk,... tako, da vas kdor ma čas za cel dan al pa pol dneva vabim v naš prostor, ni treba nc, sam dobro voljo, pa se na vecerjo gremo pol... mljask, mljask... torej kdo gre?

evo jaz grem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: ta wikend preživimo skup
Reply #3 - 29.03.2001 at 10:45:46
 
aja tole sem pozabu piste na:
ales_p3@hotmail.com

Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: ta wikend preživimo skup
Reply #4 - 29.03.2001 at 20:41:37
 
Jaz bi prav rada prišla, pa sem med tistimi, ki ne morejo. Želim ti le, da bi se čim boljš imel in tisto, kar je tvoj cilj, tudi dosegel.
Upam, da boš kaj povedal, kako je bilo in če boste tam tudi septembra oz v jesen, se bom pa potrudila in mogoče prišal.

Crypa ne jokat
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1