Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2384 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
nenavadno
04.03.2001 at 14:14:39
 
andres mi je poslal mail človeka ki mu je pisal na nenavadno. v pismu model pravi, da
'' je pojavilo na tv zaslonu,namreč v sredini ekrana se je pojavil krog ,ki se
spreminja ,tv sicer kaže sliko vse kar seže v krog pa je črno belo. Poklical sem več serviserjev pa mi niso znali povedati kaj bi to lahko bilo in so se
neverjetno čudili.''
in sem razmišljal kaj bi takemu tipu odgovoril
med sesanjem mi je kapnilo:

lahko da je šel v tv-ju samo kakšen del in tv napačno interpretira sliko, jo predvaja na 'nenavaden' način. lahko da ima model tako moč da je sam skuril ta čip ali pač del. lahko da tv stoji na takem mestu (sevanju), da se mu je sežgal čip. Lahko pa da je prišel angel, modelu prežgal čip, na tako 'nenavaden' način.
ZAKAJ
hja zato da bi model ne bil zadovoljen z glupimi odgovori serviserjev, šel na net in si sam poiskal odgovore.
hah in zdej iščemo kaj? kaj se je modelu zgodilo ; hah nenavadna stvar, naključje, angel mu je sežgal čip.
vpiše v iskalnik nenavadno, in odpre se mu andresova stran: nenavadno.com in andres modela usmeri na forum in model pride in si prebere.

prebere da mu je angel prežgal tv zato, da mu je dal možnost da se reši. da ga je usmeril na pravo pot. in model zaide na pravo pot. tukaj najde odgovore ki jih je iskal. vse ne samo tiste o tv-ju. on je na pravi poti. amapk kaj se zgodi?
prebere si prvih par stvari ki so mu namenjene, in se spozna. odpirati se mu začne zavest. ko je treba premagati prve ovire se ustraši. in pozabi na pot. mu je pa bližje. in ko bo pripravljen se bo vrnil nazaj.

in vsa taka angelska dejanja so vsebovana v našem delu. in angeli nam bodo pošiljali ljudi s pomočjo nenavadnih dogodkov, da bodo začeli hoditi po svoji poti, ki je naša skupna pot.

če model pride in prebere naj se ne ustraši ampak naj se nam malo oglasi. tu smo sami prijatelji.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: nenavadno
Reply #1 - 04.03.2001 at 14:31:39
 
Naj malo popravim Gapea. Ta moski meni osebno ni poslal maila. Poslal ga je na email enega od mojih intervjuirancev.  Ker mu slednji ne  zna pomagati mu je predlagal forum, enako tudi jaz, tako da je gape ta nenavaden primer objavil.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: nenavadno
Reply #2 - 04.03.2001 at 14:35:04
 
se opravičujem;
gre se bolj za odgovor ki se mi je porodil in sem ga stipkal in nabutu gor;
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: nenavadno
Reply #3 - 12.10.2001 at 21:29:53
 
Ker je tole glih nenavadno. Vceri sem na A-kanalu gledal nek magazin in je bil tip, ki se mu v steklu, ki je uokvirjen narise kriz. In da je takih primerov veliko, da sedenje poleg kriza ozdravlja in se cel kup takih stvari. Ce je kdo kaj vidu, oz. kaj ve o tem, naj nadaljuje. Jest sem clank ujel na polovici.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1