Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9301 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: energijski boji s frendi
Reply #15 - 05.09.2001 at 01:32:08
 
A veste sej tuki ste vsi sami friendi.

Kdo ma pol prav. S. ali Mike?


A.
Tole zaradi tvojega frienda in skrivnih igric. Ves, to poznam tudi jaz. Imam enega, kaj naj mu recem, friend, ni mi neznanec, se manj sovraznik, v redu tip, ki ga po svoje tudi cenim.
Lahko govoriva vse zivo od DDVja do DVDja, Wink od politike do smucanja na vodi, toda vedno naju skrha ena po ena malenkost, ki se do prihodnjega srecanja pozabi, oziroma zatone v pozabo.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: energijski boji s frendi
Reply #16 - 05.09.2001 at 08:17:02
 
Ja sej. Mogoce bi blo treba do podtankosti definirati, kaj je tisto kar skrha, napne odnos.

Mogoče bi to podkrepil s primerom. Če rečeš frendu, da ti je všeč na morju in ti on reče, da mu je všeč v gorah, sta to dve različni mnenji. No, in če on sedaj na vsak način forsira gore in ti navira da moraš pa vseeno iti v gore, to že ni več tisto, pravo prijateljstvo. Če ti pa reče, ok, tebi je všeč na morju meni v gorah, pa je to fino fajn.
In na takih odnosih se prijateljstvo gradi. Pustiti krila vsakemu galebu. Prej ali slej te usoda pripelje tja ali drugam.

Jest mam z bratom podobno izkušnjo. Npr. Sem mu pred leti rekel gremo skupi z družino kampirat. Pa je njegova žena bila odločno proti, češ da se boji pajkov, skratka gomazenja, mrčesa... No in enkrat so slučajno prišli na obisk k meni v kamp. Od takrat jih ne spraviš več drugam. Prej sem mu pa lahko dneve in ure razlagal, kako je to fino in sproščeno in najbliže naravi, pa kot bi govoril steni. Največkrat mora človek sam priti do spoznanja do izkušnje, lahko ti miljon ljudi pove eno te isto stvar, pa ne bo nikoli imela take teže če jo sam ne doživiš.

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energijski boji s frendi
Reply #17 - 05.09.2001 at 08:58:22
 

Jaz mam prav Grin. Ne, saj ne. Oba mava prav. Valjda. Saj ne moreš prijatelja definirat in pravzaprav tudi ne izbirat Wink. Največ je, da si frend sebi, potem si lahko drugim. Z energijskimi boji pa ni nič narobe, če sta oba ZA. Če je eden odklonilen do takšnega načina, drugi tako ne more nič.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: energijski boji s frendi
Reply #18 - 05.09.2001 at 09:42:28
 
Tko je S. Midva sva ze lahko frenda, ker pac izmenjujeva mnenja  Grin, ne nasiljujeva eden drugega kdo ima in kdo nima prav,  Undecided,
Pa en lep jutranji pozdrav
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energijski boji s frendi
Reply #19 - 05.09.2001 at 10:05:40
 
q
Undecided
q

???

Pozdrav - dopoldanski nazaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: energijski boji s frendi
Reply #20 - 05.09.2001 at 12:24:05
 
jest pa mislim da je frend-prijatelj oseba, ki te je sposobna opozarjat na tvoje napake (ti jih kazat v ogledalu) na tak način, da ne padeš ven ampak da si le te sposoben sprejet.
in to ponavadi ni kdorsibodi ampak nekdo, ki ima podobno vibracijo (podobno stopnjo razvoja) in išče podobne odgovore kot ti sam - jih iščeta skupaj, skozi vsakdanje dogodke.
in SPREJEMATA.
če pač opaziš ne frendu nekaj kar te moti, veš da je to tvoja lastna napaka (vzorec) ki jo (ga) moraš še spucat. in če te to moti dlje časa, in nisi sposoben te napake sprejet imaš enega prijatelja manj.
Sad

skratka A. noben ne RABI zmagat, razen ega.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: energijski boji s frendi
Reply #21 - 05.09.2001 at 14:51:00
 
ok, pol pa pejmo na eno pipco miru!! Roll Eyes)
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: energijski boji s frendi
Reply #22 - 05.09.2001 at 15:07:34
 

Gape, dobro si napisal, si mi prisparal tipkanje. Smiley

V bistvu pa se vedno ne stekam kake situacije je A. mislil...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: energijski boji s frendi
Reply #23 - 06.09.2001 at 09:26:39
 
Mislil je na situacije:
- ko se srečaš z nekom, pa so kar neki zadržki
- kar neke vljudnostne zavorice
- neka nesproščenost, ko se kar malce bojiš nekaj reči, da ne bo frend užaljen, da si ne bo kaj napačnega mislil
- ko misliš, da boš naredil nekaj kar ne bo tvojmu frendu všeč, oz. da mu ne boš "ugajal"...

A.
---če sem se zmotu ali oddalju od descriptiona, me lahka po prstih-----------------
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: energijski boji s frendi
Reply #24 - 06.09.2001 at 09:32:28
 

Jaz pa mislim, da je mislil na frende ('enakovredne'), ki se dobro poznajo med seboj, ki se včasih ne morejo upreti skušnjavi, da ne bi preizkušali svoje moči.  

Povej ti, A.

Sicer pa datum posta je v začetku marca (hi hi). Smo face.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: energijski boji s frendi
Reply #25 - 06.09.2001 at 09:34:19
 
Mislim, da si zasluzis registracijo, da ti tudi osebno posljem kak Message, postori to. S.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2