Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1819 times)
A.
Ex Member




Zabava mora bit!
25.02.2001 at 12:59:29
 
no, razvil sem  http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=risanje&action=display&num=37...  , še en vzorec in to do konca oz. do tam kjer lahko sedaj rastemo skupaj, preberete si ga lahko na ose Wink

vendar pa sem včeraj razmišljal da manjka prijaznost na straneh in da premalo damo na prijateljstvo in na to da sprejemamo mnenja drugih

sam kot pravi prjatu moram skrbet za ta področje drugače je vse brez smisla in tukaj je največji smisel prijateljstvo in ljubezen in prijetno vzdušje, kjer se srečujemo na prijetnem pogovoru

videl sem, da so prišli gor na  forum prijatelji kot polgeg gapa(on itak, ker naredil je) damjan, t, sharon, veronika, andreas, urban, tya in drugi iz prejšenga remotli pogovorov in novi prijatelji.

zato, da pademo ven iz teh začetnih stvari in porodnih krčev pogovorov, kjer postavljamo zadeve in začnemo delat, kot se zagre, za novo ustanovljene strani sem se odločil, da organiziram otvoritev, ki bo v cel ponedeljek skozi cel dan poslal bom vabila in pripravil torto itd... Cheesy

to mora bit, da se začne delat kajti, do sedaj smo mal probaval in ostalo sedaj pa je treba narest zabavo in pol prijetno okolje za pisanje, če šef reče neki pol mora zabava bit! 8)

za prijetno domačijo sem prosil gapa da naredi barve, ker on jih zna... Grin

ostali pa prinesite ideje in mnenja in dobro voljo.. la la la la

upam da ste v formi...

gape pa a narediš prosim:
1. prijateljstvo
+ prijeten kotiček kjer se zbiramo na klepet ob kavi

in tole prestaviš tja...

zahvalil se ti bom po telefonu osebno veš

A.


Last modification: A. - 02/25/01 at 12:59:29
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1