Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2791 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Mudi se ...
19.02.2001 at 08:56:42
 
eto bom pa še jest enga začel

se kdo ne strinja z mano, da se mudi, da se začnemo ljudje spremijat ornenk (vsak sam sebe)

Da nam zemlja to s katastrofami govori že neki časa, da smo ljudje vedno bolj v kurcu, da nam angeli ne pomagajo več tako zelo, da preroki vedno večkrat opozarjajo da se je treba spremenit, da vidci vidijo da se apokalipsa, ki bo drastično spremenila ljudski rod bliža z nezadržnimi koraki ..........
Al to sam pač tko je in da smo lahko še naprej gnoji in gnojimo in onesnažujemo zemljo kolkr nam paše sej bomo itak umrl une za nami pa itak kurc gleda.

Sm glih včeri bral eno novo k Jezus sporoča preko vidcev (sicer bolj tako za une ta (fanatično) verne) ampak je spet pač bila ena takih ki mi prihajajo pred nos!
NAKLJUČJE?
YUST ANOTHER BLOODY ONE?
I DON'T THINK SOOOU!
Pomoje naključij itak ni, ampak je naključje delo angelov ali pač njim podobnih.

Ne se obešat na angele niti na Jezusa, tisti ki vam cerkev ne diši!
Obesite se na ostale besede če se vam zdi da se motim.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S. (Guest)
Guest




Re: Mudi se ...
Reply #1 - 19.02.2001 at 09:57:13
 
Ful res.
Ko bi le - vsak pri sebi..
Ampak folk še vedno čaka, da bo tam, ko ne bo videl iz svojega dreka. Mogoče ima "srečo", pa se nekaj zgodi, da sprevidi. Če pa takrat še noče, potem pa vesolje poskrbi za "katastrofo".

(Ta cetl že dolgo vlačim s sabo, ne vem od kod ga mam - bom prepisala):

* Ko si na svojem pravem mestu in opravljaš, kar ti je dodeljeno, ni nasprotovanja, in moj načrt se lahko razgrinja v resnični popolnosti.

* Za vse je pravi čas in obdobje. Nikoli ne odlašaj na jutri, kar veš, da bi moral storiti zdaj; prepusti se ritmu življenja in bodi povsem miren.

* Globoko v vsaki duši je čistost duha. Vzemi si čas in jo išči, dokler ne boš našel in črpal iz nje.

* Ne skrbi. Življenjska moč je znotraj in iz nje bo pognalo novo. Vedi, da mora staro umreti, preden se lahko rodi novo.

* Imej vero. Zdrži in vedi, da na zemlji poteka velikanski proces čiščenja. Vse je dobro, kajti dogaja se v skladu z mojim načrtom.

* Išči in najdi tisti mir, ki presega vse globoko notranje razumevanje, in zadrži ga, ne glede na to, kaj se dogaja okoli tebe.

* Ne išči varnosti v stvareh tega življenja, išči jo v meni, viru vse moči in višje sile, ki biva globoko v tebi.

* Živi v veri, dokler ne postane trdna in neomajna in išči resnično svobodo duha.

* Ne boj se. Stopi skozi oblak ne-vedenja v veličastno sončno svetlobo in se zavedaj moje božje prisotnosti, kajti jaz sem povsod. Ni kraja, kjer me ni bi bilo.

* Uporabljaj olje ljubezni, kajti ljubezen rahlja. Ljubezen vedno najde pot. Odpri srce in naj se ljubezen prosto pretaka.






Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Mudi se ...
Reply #2 - 19.02.2001 at 10:16:10
 
e o tem sm govoru; nimam pa tolk lepga texta; no ja par jih mam, bom nalimu čez čas

še link na Mudi se 2:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=slovenija&action=display&num=28&s...
Back to top
« Last Edit: 20.09.2001 at 20:54:00 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1