Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 24163 times)
JustMe
Guest




Re: aura
Reply #45 - 24.04.2002 at 19:23:55
 
hm, še en komentar, avra ni tisto kar vidite ko strmite nekaj časa v točko, to je samo energija ki jo oddaja recimo telo, avro se gleda s tretjim očesom oz. ajno čakro in avra je različnih barv na različnih telesih, ampak brez ajne ne gre

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: aura
Reply #46 - 24.04.2002 at 20:31:14
 
S tem, ko se koncentriramo v eno točko dosežemo le to, da podaljšamo čas osvetlitve našim očem. Potem pa moramo videti energijo - auro z obrobnim percepiranjem okolice. Aure pač ne gledamo direktno. Verjetno obstaja več interpretacij doseganja istega cilja.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: aura
Reply #47 - 24.04.2002 at 21:25:15
 
Borut. Jaz sem tudi dobil navodilo, že pred leti od leteče Erle Stefansdottir, da se avro gleda s tretjim očesom. Začet je torej treba trenirar " ta tretga".

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: aura
Reply #48 - 25.04.2002 at 01:22:14
 
Kako treniramo tretje oko?

So pa drugače kužati res dobri detektorji. In tudi nasploh živali "vidijo" stvari, ki so nam ponavadi nevidne.

V posebno čast mi je tudi izkušnja z nečakom. Ko sva se prvič videla je imel 2 meseca in se mi je takoj ful na široko zasmejal, ko me je videl. Mi je sestra rekla, da sem prvo bitje, ki se mi je moj mali miki takoj nasmejal ko me je videl, se je prej pri vsakemu le kremžil in zajokal.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: aura
Reply #49 - 25.04.2002 at 10:32:34
 
kali tenks za horoskop  Wink  nisem vedel, da me lahko tko trofi en program....

Aura ni ločena od telesa
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: aura
Reply #50 - 26.04.2002 at 14:26:36
 
Kali, tretje oko treniraš s koncentracijo na Ajna čakro, ki je nekako v sredini naše glave, v višini točke med obrvema

lahko delaš Tratak (praksa gledanja v svečo) mal poglej v kkšni knjigi al pa na netu, ampak nekako ne moreš imeto odprte Ajne če nimaš še predhodnih čaker odprtih (5)

tko da le po po vrsti pa bo

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kaskaya
1
*
Offline

Zase naredimo največ,
kadar ljubimo druge.

Posts: 13
Maribor
Gender: female
Re: aura
Reply #51 - 20.02.2004 at 13:41:40
 
gape wrote on 24.10.2001 at 14:31:57:
bele pikice so kao orgon = prana = či = ... = življenska energija.


Zanimivo, tega pa nisem vedela. Jaz jih zadnje čase veliko krat vidim, včasih se vrtijo in zlagajo v zanimivih vzorčkih. Sem mislila da je kaj narobe z mojimi očmi  Smiley
Je pa tudi res, da sem pred časom obiskala eno gospo, ki se ukvarja z energijami oz. s temi zadevami okroga kanaliziranja, pa še malo pogleda v preteklost in prihodnjost. Mi je rekla, da je dobila vzgib, da mi lahko tretje oko odpre in je to, kao nardila ... in res, sedaj ko sem prebrala o teh belih pikicah, sem dojela, da jih videvam od kar sem bila pri njej ...

Ah, toliko, da ne bom predolga, pa drugič več  Smiley

Pozdravček
Back to top
 

Kaskaya
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: aura
Reply #52 - 20.02.2004 at 13:53:05
 
Kaskaya wrote on 20.02.2004 at 13:41:40:
Zanimivo, tega pa nisem vedela. Jaz jih zadnje čase veliko krat vidim, včasih se vrtijo in zlagajo v zanimivih vzorčkih. Sem mislila da je kaj narobe z mojimi očmi  Smiley
Je pa tudi res, da sem pred časom obiskala eno gospo, ki se ukvarja z energijami oz. s temi zadevami okroga kanaliziranja, pa še malo pogleda v preteklost in prihodnjost. Mi je rekla, da je dobila vzgib, da mi lahko tretje oko odpre in je to, kao nardila ... in res, sedaj ko sem prebrala o teh belih pikicah, sem dojela, da jih videvam od kar sem bila pri njej ...

Ah, toliko, da ne bom predolga, pa drugič več  Smiley

Pozdravček



Interesantno Kaskaya, interesantno.
Mi lahko zaupaš, koliko jih pa vidiš naenkrat, pet, deset, sto ?
Me zanima, če si pri volji, bi te prosil za kakšen obširnejši zapis.

Pozdravček Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kaskaya
1
*
Offline

Zase naredimo največ,
kadar ljubimo druge.

Posts: 13
Maribor
Gender: female
Re: aura
Reply #53 - 20.02.2004 at 13:56:58
 
Devi wrote on 15.04.2002 at 10:18:46:
Mene pa zanima, je to gledanje sebi v oci namenjeno samo videnju svoje aure?
To sem poskusila in imam malo cudasko izkusnjo. Gledala sem se precej dolgo, enkrat potem, ko mi je moj reiki mojster potrdil, da je to uvid v sebe. ....... Tista podoba me je tako spravila iz tira ... Se sama ne vem, kaj je bilo to. Sem se lotila vsega na napacen nacin?


Devi, podobno izkušnjo z gledanjem v ogledalo imam tudi sama. Čez čas se mi je zdelo, kot da je podoba v ogledalu tujec, nekdo, ki ga še ne poznam, le da sem imela občutek, da je pogled postajal bolj svetel in oči so izžarevale prijaznost in željo po spoznavanju drug drugega.... kot bi mi moja duša želela reči ... midve sva par in hvala bogu, da sva se končno spoznali. ... Od takrat naprej veliko krat na takšen način poiščem stik s svojo ... dušo

Pozdravček
Back to top
 

Kaskaya
 
IP Logged
 
Kaskaya
1
*
Offline

Zase naredimo največ,
kadar ljubimo druge.

Posts: 13
Maribor
Gender: female
Re: aura
Reply #54 - 20.02.2004 at 14:08:00
 
Quote:
Interesantno Kaskaya, interesantno.
Mi lahko zaupaš, koliko jih pa vidiš naenkrat, pet, deset, sto ?
Me zanima, če si pri volji, bi te prosil za kakšen obširnejši zapis.


Ne bi ti znala povedati, koliko jih vidim, ker jih je veliko, se sploh ne da prešteti, ker so v nenehnem gibanju. Največkrat v obliki krožcev oz. bolj šesterokotnikov in pikice se po teh likih nenehno premikajo nekatere pa preskakujejo iz enega lika v drugega. Vse skupaj je podobno kot bi gledala iz ptičje perspektive na velko površino, kjer se odvija nekakšen ples.
In, ja še to. Situacija, kadar to vidim je vedno takšna, da gledam iz temnejšega predela proti svetlejšemu .. Recimo v sobi proti oknu ali iz avtomobila na kakšen s soncem obsijan objekt ...

Toliko  Cheesy Pozdravček in bodi dobro  Smiley
Back to top
 

Kaskaya
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: aura
Reply #55 - 20.02.2004 at 14:15:33
 
Kaskaya wrote on 20.02.2004 at 14:08:00:
Ne bi ti znala povedati, koliko jih vidim, ker jih je veliko, se sploh ne da prešteti, ker so v nenehnem gibanju. Največkrat v obliki krožcev oz. bolj šesterokotnikov in pikice se po teh likih nenehno premikajo nekatere pa preskakujejo iz enega lika v drugega. Vse skupaj je podobno kot bi gledala iz ptičje perspektive na velko površino, kjer se odvija nekakšen ples.
In, ja še to. Situacija, kadar to vidim je vedno takšna, da gledam iz temnejšega predela proti svetlejšemu .. Recimo v sobi proti oknu ali iz avtomobila na kakšen s soncem obsijan objekt ...

Toliko  Cheesy Pozdravček in bodi dobro  Smiley



Res interesantno  Kaskaya.
Potem se to ne da prešteti, pol jih je pa menda res ogromno ???
A tako gledaš, bom poskusil  Wink
Kaj pa auro človeka, vidiš, drevesa, živali in ostalih predmetov, aja, rože so baje najlepše za ogledovanje, pa biljke na travniku, samo je menda razlika med temi v mestu in onimi na vasi, a veš mogoče kaj od tega.
Sem prebral zgoraj, da ti je baje ena pomagala okol tretjega očesa, mi lahko kaj več o tem poveš, kako je potekalo, kaj je delala, no, pač kar se spomneš.
To mora biti fino, ne vem, samo sprašujem, zanima me Smiley

Tudi tebi pozdravček in bodi dobro.

Si zelo zanimiva oseba  Wink Wink Wink
Back to top
« Last Edit: 20.02.2004 at 15:33:29 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
Kaskaya
1
*
Offline

Zase naredimo največ,
kadar ljubimo druge.

Posts: 13
Maribor
Gender: female
Re: aura
Reply #56 - 20.02.2004 at 14:30:04
 
Quote:
Potem se to ne da prešteti, pol jih je pa menda res ogromno ???
A tako gledaš, bom poskusil  Wink
To mora biti fino, ne vem, samo sprašujem, zanima me Smiley
Si zelo zanimiva oseba  Wink Wink Wink


Kr_eden ne vem zakaj, ampak tvoje besede me malo spominjajo na posmehovanje...
Saj nič zato, so itak namenjene še ostalim, ki jih zanimajo te reči. Napisala sem pač, kar tudi sama doživljam oz. kaj se mi dogaja ...
Saj se verjetno tudi tebi, le da nisi pozoren na drobne signale, ki jih dobivaš ... iz univerzuma ... Prisluhni sebi in svojemu telesu, saj sam nakazuješ na to, da ti je najboljša družba  8) , ko praviš, da nisi nikoli sam - imaš sebe  Wink

Pozdravček  Wink
Back to top
 

Kaskaya
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: aura
Reply #57 - 20.02.2004 at 15:30:33
 
"Bele pikice" omenjene malo višje.
Kot majhne kroglice ki skorajda niso bele ampak morda celo bolj bleščečo srebrne?, in se obračajo, vrtijo?
Prvič mislim da sem to zaseldil pri Castanedi(?) drugace pa veckrat s pogledom v plavo nebo. So kot žive, nikoli mirujoče.

Svašta....  
Nekaj vedno in povsod prisotnega a ne vedno od nas opaženega.
Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: aura
Reply #58 - 20.02.2004 at 15:39:09
 
Kaskaya wrote on 20.02.2004 at 14:30:04:
Kr_eden ne vem zakaj, ampak tvoje besede me malo spominjajo na posmehovanje...
Saj nič zato, so itak namenjene še ostalim, ki jih zanimajo te reči. Napisala sem pač, kar tudi sama doživljam oz. kaj se mi dogaja ...
Saj se verjetno tudi tebi, le da nisi pozoren na drobne signale, ki jih dobivaš ... iz univerzuma ... Prisluhni sebi in svojemu telesu, saj sam nakazuješ na to, da ti je najboljša družba  8) , ko praviš, da nisi nikoli sam - imaš sebe  Wink

Pozdravček  Wink



Ne vem, če ti tako dojemaš moje besede, pol so pač tako napisane.
Ali pa ker me to interesira in mi ne znaš odgovoriti, pa se človek začne vleči ven na tak način.
Ma dobro, ti si misli svoje, jaz bom svoje.
Ma enkrat bom že odkril, mi bo že kdo povedal kaj več o tem, takšen, ki v mojih vprašanjih ne bo videl posmehovanja, ampak, bo videl, vprašanje in najn iskreno in poučno odgovoril.

Vseeno si krasna oseba.  Wink

In tvoje besede mi ne vlečejo na posmehovanje, ker si lepo opisala vse to.

Čao Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: aura
Reply #59 - 20.02.2004 at 15:41:15
 
Quote:
"Bele pikice" omenjene malo višje.
Kot majhne kroglice ki skorajda niso bele ampak morda celo bolj bleščečo srebrne?, in se obračajo, vrtijo?
Prvič mislim da sem to zaseldil pri Castanedi(?) drugace pa veckrat s pogledom v plavo nebo. So kot žive, nikoli mirujoče.

Svašta....  
Nekaj vedno in povsod prisotnega a ne vedno od nas opaženega.
Smiley



David, a jih ti tudi vidiš, jaz jih tudi vidim. Smiley
Pa še malo več  Wink

Čao David  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5