Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5588 times)
kmet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 29

Gender: male
dve zanimivi izkušnji
12.05.2012 at 23:27:26
 
V roku nekaj dni sta se mi zgodili dve zanimivi izkušnji. Prva je bila, ko sem  se sredi noči zbudil in ob vznožju postelje začutil priisotnost nečesa. Nisem čutil strahu ali česa podobnega, stvar mi je šla le hudo na živce, ker je silila v mene in mojo družino in ni odšla. Zato sem se res razezil in ji rekel naj gre stran (ne naglas, samo v mislih) in takrat je le odšla in sem zaspal nazaj. Naslednji dan sem izvedel, da je umrla soseda. Po tem sem se počutil slabo saj je bila soseda res prijazna in če je bila to ona mi je zares žal da sem jo tako nagnal.

Čez nekaj dni pa sem šel na vrt in že ko sem se vrtu bližal sem začutil, da nekaj ni uredu. Ko sem prišel tja sem ugotovil, da je nekdo hodil po vrtu, mi podiral kompostnik, hodil po presjani zemlji, in šaril po zastirki. Res mi je bilo zanimivo kako jasen signal, da nekaj ni Ok sem dobil in to že kakih 30 metrov pred vrtom.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: dve zanimivi izkušnji
Reply #1 - 13.05.2012 at 12:36:33
 
zgleda, da maš povečano intuicijo in zaznavanje. v primeru obiska umrle sosede, si za moje pojme dobro odreagiral. mogoče bi blo fajn edin še, da bi se še zahvalil. Wink pa ne imet slabe vesti, ke rpo mojem, soseda dobr ve, da si fajn fant, če ne se ne bi prišla poslovit od tebe.
btw, na coast to coast am imajo veliko oddaj na tako temo in pa tudi ko imajo open lines, je po svetu res ogromno ljudi, ki imajo izkušnje podobne tebi.

v bistvu res ful dobr, intuicija in to, a ne. treba sam prisluhnit in ujet tisto prvo misel, informacijo, občutek, pa čeprav se včasih najprej zdi, da nima veze z vsem skupaj, potem pa se lahko dolgoročno izkaže, da si imel še kako prav.

P.S. sem vidla en tvoj star post, in vidim, da večkrat vidiš energije ob postelji. mogoče pa maš mal talenta s komunikacijo z drugo stranjo. si kaj delal na tem?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: dve zanimivi izkušnji
Reply #2 - 13.05.2012 at 13:05:09
 
trigerji so zihr ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
kmet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 29

Gender: male
Re: dve zanimivi izkušnji
Reply #3 - 13.05.2012 at 20:32:34
 
Ja meni je to cist noro, se mi zdi, da se vracam v 'prvobitno' stanje ko postajam vedno bolj dojemljiv za te stvari. Samo pocasi gre za kar sem kriv tudi sam. S temi stvarmi se prakticno ne ukvarjam ampak se mi kar zgodijo. Si pa vsekakor zelim vec takih izkusenj oziroma bolj pogoste.
Se da, kot pravis, na tem delati?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: dve zanimivi izkušnji
Reply #4 - 14.05.2012 at 11:23:51
 
kmet wrote on 13.05.2012 at 20:32:34:
Ja meni je to cist noro, se mi zdi, da se vracam v 'prvobitno' stanje ko postajam vedno bolj dojemljiv za te stvari. Samo pocasi gre za kar sem kriv tudi sam. S temi stvarmi se prakticno ne ukvarjam ampak se mi kar zgodijo. Si pa vsekakor zelim vec takih izkusenj oziroma bolj pogoste.
Se da, kot pravis, na tem delati?

itaq se da delat
zavest razširjat še blj, še blj povezat desne in leve možgane
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: dve zanimivi izkušnji
Reply #5 - 15.05.2012 at 16:19:31
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1