Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 32635 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Nevidna moč
Reply #15 - 09.10.2011 at 10:23:10
 
Smiselna obrazlozitev homoseksualnosti je da je nagnjenost k spolu v spominu duse ,clovek vpliv spomina duse cuti v zgodnjih letih kjer tudi zacne razvijat svojo spolno usmerjenost.

Torej zacne raziskovat in opazovati dolocen spol ki v spominu prevladuje ali pa je ravno toliko zanimiv kot drugi . To posvecanje pozornosti potem oblikuje miselnost in naravnanost cloveka. Zato je spolna naravnanost tudi stvar odlocitve . V koliksni meri je odlocitev zavestna pa je verjetno odvisno od duse , clovek naravnanost lahko zacne razvijat zelo zgodaj ali pa kasneje kjer je lahko odlocitev bolj zavestna .

Zdaj mi je tudi jasno koliko svetlobnih let je clovek zgubljen ce ne more v zivljenju presect niti spolnih naravnanosti ljudi .
Tem nasim zblojencem iz unga clanka homoseksualizem ni nic kriv , pac rabijo nek razlog da opravicujejo svoja dejanja, pravzaprav  podobno kot tisti ki trdijo da je kdorkoli drug kriv za clovekovo spolno usmerjenost   , kao ti si ze tako zgubljen homoseksualec umazan ....nevem kaj, nisi sam kriv ,kriv  je un pa un , nek moderni nivo egoizma ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Nevidna moč
Reply #16 - 09.10.2011 at 17:15:39
 
Kriva ni ne bolezen, ne kdorkoli drug in ne homoseksualec/ka sam. Za zmedenost tudi ni kriva duša niti tvoj um. Zameda se je odvila v spominu, ki je v človekovem nezavednem.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Nevidna moč
Reply #17 - 09.10.2011 at 20:59:26
 
jest res ne bi hotu bit pameten na teme o kerih ne vem glih ogromn ... ker pač nimam izkušnje ...
tko da se ne bom začel bockat ...
stric na videotu pač full lepo razloži nekatere aspekte ... patologij in podobnega ...
skoz njegovo razlago so tud nekatere druge zadeve nekoliko bolj jasne ...
npr
od vedno mi je bla enigma, da kje (v kateri skupini ljudi) so imperialisti u sloveniji najdl ljudi, ki bi zmogl počet tolk pokvarjene reči, kot jih morjo počet, če hočjo dosešt kar dosegajo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Nevidna moč
Reply #18 - 10.10.2011 at 12:45:35
 
SAm razumem zadeve podobno kot Egotrip in Igor.Do homoseksualcev sem težko strpen- v resnici pa jih razumem.S stališča ljubezni, pa človeku tudi ne moreš diktirati koga,ali kaj naj ljubi.Zadevo hočem jemati kot naravni   pojav.Pravim,težko sem strpen a hkrati vem,da da nimam nikakršne pavice omejevati drugega.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Nevidna moč
Reply #19 - 10.10.2011 at 23:55:25
 
Nisem niti strpen niti nestrpen do njih , nisem nikoli temu niti posvecal posebne pozornosti .
Govorimo pa ne o izkusnjah , ker cloveka lahko razumes brez da bi moral imet njegovo izkusnjo , tudi izkusnje strokovnjaka z tega podrocja mi ne garantirajo da bom cloveka razumel .
Imperialiste pa vidim kot ljudi katerih vloga v celem procesu je ravno tako bistvena kot vloga nekoga cisto tretjega . Nikakor ne morem situacije pa jo pogledam iz katerega koli kota polagati samo na njihova ramena . Mogoce izgleda kakor da imajo vse pod nadzorom in kontrolo oni , sam ta pogled jim daje neko lazno avtoriteto iz mene pa naredi ovco poleg tega pa je se neresnicen .Skratka me ne fascinirajo kaj posebno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2