Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7224 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
The Arrivals
02.08.2011 at 12:54:26
 
si prow svojo temo zasluži tale fiilm ...

http://thepiratebay.org/torrent/5070588/The_Arrivals_-_the_anti_christ_documenta...

gape wrote on 30.07.2011 at 18:57:33:
Alojz in Sandib wrote on 30.07.2011 at 18:21:13:
A misliš,da je Madona v prostzidarski loži gape? Dve stopnici sta preveč! Prva slika kaže patenon bogov. Ona piramida z očesom je bolj delikatna ampak še zmeraj nedorečena! Vedenja nimajo! Meni zanima samo to,koliko ti čefurji kapitalistični v resnici vedo?

sanja se mi ne
kot je pokazano u filmu, je tko razumet - visoka svečenica
ki upedena eno novinko in eno ki je že diplomirala
ne vem u bistvu, a se madonna in ladygaga zavedajo da pomagajo modelom programirat al ne ... to nwem

pokazano je celo da majkl, ki je pa hotu kej lepga tud povedat in je paar takih pesmi tud napisu ... so mu pa uničl javno podobo ...
in da so marleya ubil ... čeprow kolkr jest vem je umrl zarad fuzbala ...  



gape wrote on 30.07.2011 at 14:14:33:
tole serijo je pa res treba videt

The Arrivals







izpade nekoliko krščanska ... ampak zgornji del ... razloži zadevo nekoliko ... in naslednji del tud ... hud film res



http://www.youtube.com/watch?v=kLS0gl81HhQ&feature=autoplay&list=PL3B74693223AB8...

u bistvu zadeva govori o dajjalu - hudiču, ki da je prevaru ljudi s tem da jih je prepriču da ne obstaja
in še 2 stvari k sm pozabu že
vatikan in use kar iz njega izhaja pa ga časti - tega hudiča ... in ne jezusa ... kot mislijo verniki





3 sv. vojna
in sveta vojna
sta se že začeli
http://www.youtube.com/watch?v=nqSHPPmTPmY&feature=autoplay&list=PL3B74693223AB8...




ni samo en bloodline
sta 2

elita - faraoni iz egipta - ki so migriral u evropo - vatikan nardil in use kar je iz njega izšlo ... preko rimljanov tud
crowley je kao oče mame ob busha mlajšega
sploh mu ne vem imena
george
Tongue
gojijo telesa ki jih potem lahko uporabljajo drugo/med-dimenzijske entitete - kar je sicer strogo prepovedano kao ... prehajanje med dimenzijami ...




lol zdej mi je šele potegnlo
mulsimani so nardil film
Tongue
Back to top
« Last Edit: 04.08.2011 at 16:20:19 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Arrivals
Reply #1 - 02.08.2011 at 19:03:09
 
Zame je vse to prhudo zavajanje.Sam mislim,da bodo vse resnice prišle na dan tisti trenutek ko se bo človeštvo in naša zavest zbudila. Se rodila v nov svet.

Nikoli nisem bil pristaš popznega razlaganja in teorij zarote. Svet je enako v riti tako pri bogatih kot pri revnih,tako pri sovražnih kot pri miroljubnih.

Skratka ne razumemo sami sebe,kako naj razumemo in  razlagomo svet,če smo vsi v temi.

Svet je skupek naš slepih nerazsvetljenih nesamospoznanih individuov.

Nič ni tako kot si mi slikamo in mislimo. Zato jaz ne podpiram teorije zarote.

Enostavno vem,da smo še dovolj nagonski,da našo čredo vodijo najbolj zviti in pokvarjeni med nami.

To je zame dejstvo.Revčki samovšečni kaj bodo naredili,ko bodo zvedeli da so zgolj ograjeni in omejeni živeti  sa mo na tem planetu.-

Ko bodo dojeli,da so piščančki na tej zemeljski farmi,ki jih prave življenjske epizode šele ćakajo, Kaj bo takrat?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: The Arrivals
Reply #2 - 02.08.2011 at 20:00:26
 
Jaz vem samo to da se madona in tile smejijo tem videom nekako tako kot se je lahko pilot po pristanku med domorodci ko so se mu klanjali .
Ravno take teorije jim dajo moc in so popolna neumnost
Vse pa je z  razlogom, in to da ljudje hrepenijo po nekih avtoritetah in cudeznih skaklanjih iz dimenzije v dimenzijo ima razlog v ljudeh samih ,vzrok  mora vsak sam spoznat.
Ce bi kaj od teh teorij drzalo potem bi mi vsi vse vedeli .
Ni zadosti da se skujejo neke cudese o dimenzijah , po vrhu mora biti to se zelo prepovedano
prav zares neves ali bi se smejal jokal ali drl v nebo .
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: The Arrivals
Reply #3 - 02.08.2011 at 23:17:18
 
Tepcev maš mnogo, zraven pa še bebavo prestrašenih modelov.
Kaj češ, jutri jim bo bolje, ko razrešijo vse uganke. Bistvo so jim rebusi in enigmatika, to jih napaja v upanju na lepši jutri.

Čas jih jebe in v tej dimenziji so tudi obstali.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Arrivals
Reply #4 - 03.08.2011 at 11:54:06
 
Quote:
Tepcev maš mnogo, zraven pa še bebavo prestrašenih modelov.
Kaj češ, jutri jim bo bolje, ko razrešijo vse uganke. Bistvo so jim rebusi in enigmatika, to jih napaja v upanju na lepši jutri.

Čas jih jebe in v tej dimenziji so tudi obstali.

Lp,Igor


Tako je! Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Arrivals
Reply #5 - 03.08.2011 at 11:54:27
 
ego-3p wrote on 02.08.2011 at 20:00:26:
Jaz vem samo to da se madona in tile smejijo tem videom nekako tako kot se je lahko pilot po pristanku med domorodci ko so se mu klanjali .
Ravno take teorije jim dajo moc in so popolna neumnost
Vse pa je z  razlogom, in to da ljudje hrepenijo po nekih avtoritetah in cudeznih skaklanjih iz dimenzije v dimenzijo ima razlog v ljudeh samih ,vzrok  mora vsak sam spoznat.
Ce bi kaj od teh teorij drzalo potem bi mi vsi vse vedeli .
Ni zadosti da se skujejo neke cudese o dimenzijah , po vrhu mora biti to se zelo prepovedano
prav zares neves ali bi se smejal jokal ali drl v nebo .


Tako je! Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: The Arrivals
Reply #6 - 04.08.2011 at 16:11:39
 
Alojz in Sandib wrote on 02.08.2011 at 19:03:09:
Enostavno vem,da smo še dovolj nagonski,da našo čredo vodijo najbolj zviti in pokvarjeni med nami.
To je zame dejstvo.

in ker se usklajujejo med sabo, je to po definiciji pač zarota ...

Quote:
Revčki samovšečni kaj bodo naredili,ko bodo zvedeli da so zgolj ograjeni in omejeni živeti  sa mo na tem planetu.-
Ko bodo dojeli,da so piščančki na tej zemeljski farmi,ki jih prave življenjske epizode šele ćakajo, Kaj bo takrat?

ko bodo to dojel, če bo tko, nameravam da nam bojo dovolil opravit naše delo




http://thepiratebay.org/torrent/5070588/The_Arrivals_-_the_anti_christ_documenta...


delajmo na tem da premagamo razlike med nami,
združimo se okrog tega okoli česar smo si edini!





http://www.wup-forum.com/viewtopic.php?f=11&t=16919
Quote:
There is a neat little series of YouTube videos by "HowStuffWorks" explaining the basics of several different conspiracy theories and I thought it might be a good jump start for the beginners to catch up with some of the discussions on this forum. The series is called "Stuff They Don't Want You To Know"  and in a very basic and simple way introduces some of the most famous conspiracy theories and some of their counter-arguments. Obviously, none of them contains the full spectrum of the evidence or the refutations, but it looks like a good start point.

http://www.youtube.com/user/HowStuffWorks#grid/user/03728D7DF4BBDC66
Back to top
« Last Edit: 05.08.2011 at 03:57:17 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Arrivals
Reply #7 - 04.08.2011 at 20:34:44
 
gape wrote on 04.08.2011 at 16:11:39:
Alojz in Sandib wrote on 02.08.2011 at 19:03:09:
Enostavno vem,da smo še dovolj nagonski,da našo čredo vodijo najbolj zviti in pokvarjeni med nami.
To je zame dejstvo.

in ker se usklajujejo med sabo, je to po definiciji pač zarota ...

Quote:
Revčki samovšečni kaj bodo naredili,ko bodo zvedeli da so zgolj ograjeni in omejeni živeti  sa mo na tem planetu.-
Ko bodo dojeli,da so piščančki na tej zemeljski farmi,ki jih prave življenjske epizode šele ćakajo, Kaj bo takrat?

ko bodo to dojel, če bo tko, nameravam da nam bojo dovolil opravit naše delo




http://thepiratebay.org/torrent/5070588/The_Arrivals_-_the_anti_christ_documenta...


delajmo na tem da premagamo razlike med nami,
združimo okrog tega okoli česar smo si edini!





http://www.wup-forum.com/viewtopic.php?f=11&t=16919
Quote:
There is a neat little series of YouTube videos by "HowStuffWorks" explaining the basics of several different conspiracy theories and I thought it might be a good jump start for the beginners to catch up with some of the discussions on this forum. The series is called "Stuff They Don't Want You To Know"  and in a very basic and simple way introduces some of the most famous conspiracy theories and some of their counter-arguments. Obviously, none of them contains the full spectrum of the evidence or the refutations, but it looks like a good start point.

http://www.youtube.com/user/HowStuffWorks#grid/user/03728D7DF4BBDC66


Gape

Z vsem temle se lahko strinjam.Še vedno pa ostaja globalno vprašane? Imajo vodilni ali ( illuminati) resnično vedenje ,znanje,tehnična sredstva da bi lahko svojo namero izpeljali? JAZ TI TRDIM,DA GA NIMAJO! Oni so samo v svojih ego glavah razsvetljeni. Razumeš? Mi smo kot globalna civilizacija od leta 1998 vstopili nazaj  v nekaj kar se tem petelinčkom niti ne sanja. Ne se bati -nič več ne morejo ti bogataški kapitalistični pohlepneži.!! Vprašanje čadsa je,kdaj bodo dojeli,da so samo smrtniki in nič več!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: The Arrivals
Reply #8 - 05.08.2011 at 11:30:07
 
Alojz in Sandib wrote on 04.08.2011 at 20:34:44:
Gape

Z vsem temle se lahko strinjam.Še vedno pa ostaja globalno vprašane? Imajo vodilni ali ( illuminati) resnično vedenje ,znanje,tehnična sredstva da bi lahko svojo namero izpeljali? JAZ TI TRDIM,DA GA NIMAJO! Oni so samo v svojih ego glavah razsvetljeni. Razumeš? Mi smo kot globalna civilizacija od leta 1998 vstopili nazaj  v nekaj kar se tem petelinčkom niti ne sanja. Ne se bati -nič več ne morejo ti bogataški kapitalistični pohlepneži.!! Vprašanje čadsa je,kdaj bodo dojeli,da so samo smrtniki in nič več!!

vedenje/znanje majo, kolkr jest razumem
tehnologijo verjetno tud
kaj točno je cilj se pa niti ne ve točno
oni razsvetljeni niso, niti tega ne nameravajo
so lastniki kapitala in lahko naredijo skor karkoli hočjo skor kadarkoli hočjo ...
to da uporabljajo smrtna telesa, jim niti ne predstavlja problema se mi zdi ... blj je zanimivo da njihova agenda absolutno presega eno človeško življenje ... kar nekako jasno kaže na to, da kolovodje niso omejeni na eno človeško življenje ...
in ti imajo namen neki izvest ... kaj točno se ne ve, ker tud se še nikol točno to ni dogajal kot se zdej ...

http://www.youtube.com/watch?v=3AP1haKYi0E&feature=player_detailpage#t=496s
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: The Arrivals
Reply #9 - 05.08.2011 at 14:52:39
 
Seveda niso omejeni na na eno življenje. So v razumu in razum jim neskončnost vsiljuje preko agende, dela, ki bi bilo neskončno. Duša sama je neskončna in zato te potrbe nima, razum preko misli in ideje to želi postati z delovanjem. Zato se tudi imenujejo illuminati (osvetljeni), ker se v svojih na pol šamanskih in metafizičnih razumskih blodnjah imajo za nekaj več.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: The Arrivals
Reply #10 - 05.08.2011 at 14:58:42
 
gape wrote on 05.08.2011 at 11:30:07:
vedenje/znanje majo, kolkr jest razumem
tehnologijo verjetno tud
kaj točno je cilj se pa niti ne ve točno
oni razsvetljeni niso, niti tega ne nameravajo
so lastniki kapitala in lahko naredijo skor karkoli hočjo skor kadarkoli hočjo ...
to da uporabljajo smrtna telesa, jim niti ne predstavlja problema se mi zdi ... blj je zanimivo da njihova agenda absolutno presega eno človeško življenje ... kar nekako jasno kaže na to, da kolovodje niso omejeni na eno človeško življenje ...
in ti imajo namen neki izvest ... kaj točno se ne ve, ker tud se še nikol točno to ni dogajal kot se zdej ...

Brez veze špekulirat, kaj je 'odzad', treba je izhaat iz tega, kakšne so stvari kot se kažejo nam. Te pa so takšne, da je očitno, da se kapital ni več sposoben  oplajat  in opravljat svoje produktivne fukcije za življenje več zgolj z našo produkcijo v nekem omjenem in  delavnem času in v strogo nadziranem delovnem procesu s tehnologijo in sredstvi v  lasti in pod nazorom  kapitala, ampak le na način, če uspe spravit pod svojo produkcijo celotno življenje, tako posameznikovo kot skupno. Produkcija življenja se skuša iznačit s produkciojo kapitala, ker pa življenja ni mgoče nadzirat ne da bi ga v kali zatru, brez nadzora pa kapital ne more delovat, kapital s svojo s potrebo pod  po nadzoru deluje kotraproduktivno do sebe samega. Njegova nemoč se nam  kaže kot parazitizem  in zajedlastvo nad življenjem, od tod po moje analogija z alieni/reptili/plenilci in drugimi poosebljanji stavri kot se nam kažejo.    


Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: The Arrivals
Reply #11 - 05.08.2011 at 16:04:07
 
gape wrote on 05.08.2011 at 11:30:07:
vedenje/znanje majo, kolkr jest razumem
tehnologijo verjetno tud
kaj točno je cilj se pa niti ne ve točno
oni razsvetljeni niso, niti tega ne nameravajo
so lastniki kapitala in lahko naredijo skor karkoli hočjo skor kadarkoli hočjo ...
to da uporabljajo smrtna telesa, jim niti ne predstavlja problema se mi zdi ... blj je zanimivo da njihova agenda absolutno presega eno človeško življenje ... kar nekako jasno kaže na to, da kolovodje niso omejeni na eno človeško življenje ...
in ti imajo namen neki izvest ... kaj točno se ne ve, ker tud se še nikol točno to ni dogajal kot se zdej ...

http://www.youtube.com/watch?v=3AP1haKYi0E&feature=player_detailpage#t=496s

jes to komot verjamem
ne verjamem edino v to, da lahko uspejo
lahko samo maksimalno upočasnijo vse skupej, nas se tisočletja držijo dol al pa rinejo nazaj
sam v bistvu ne vem če je to sploh še možno v teh hitrih časih
ne vem, če so oni računali na to da se bodo ljudje tolk hitro zbrihtali
včasih se mi zdi da so kako stoletje zadej.. oz v istem stoletju z unimi vernimi dušami in poslušnimi državljani, ki jih je čedaljemanj
poskušajo vse, da bi jih blo več, ampak v bistvu so sami sebi največji sovražnik, ker je ravno njihov trdi kapitalizem začel metat ljudi ven iz krogov v katerih ni blo potrebe razmišljat
ne vem, če so se sposobni hitro spreminjat in to se mi zdi je v teh časih pogoj da si v pravem toku in obdržiš moč
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: The Arrivals
Reply #12 - 05.08.2011 at 18:31:33
 
[quote author=Devi link=1312282466/11#11 date=1312553047]gape wrote on 05.08.2011 at 11:30:07:
ne vem, če so se sposobni hitro spreminjat in to se mi zdi je v teh časih pogoj da si v pravem toku in obdržiš moč




"oni"so pred nami "nekaj let" - tehnologija/znanje...
Tak da, možno je "vse"

Jaz ne morem na novem Applu tipkat kr mam preširoke prste od lopate     Smiley

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: The Arrivals
Reply #13 - 05.08.2011 at 23:38:14
 
titud wrote on 05.08.2011 at 14:58:42:
gape wrote on 05.08.2011 at 11:30:07:
vedenje/znanje majo, kolkr jest razumem
tehnologijo verjetno tud
kaj točno je cilj se pa niti ne ve točno
oni razsvetljeni niso, niti tega ne nameravajo
so lastniki kapitala in lahko naredijo skor karkoli hočjo skor kadarkoli hočjo ...
to da uporabljajo smrtna telesa, jim niti ne predstavlja problema se mi zdi ... blj je zanimivo da njihova agenda absolutno presega eno človeško življenje ... kar nekako jasno kaže na to, da kolovodje niso omejeni na eno človeško življenje ...
in ti imajo namen neki izvest ... kaj točno se ne ve, ker tud se še nikol točno to ni dogajal kot se zdej ...

Brez veze špekulirat, kaj je 'odzad', treba je izhaat iz tega, kakšne so stvari kot se kažejo nam. Te pa so takšne, da je očitno, da se kapital ni več sposoben  oplajat  in opravljat svoje produktivne fukcije za življenje več zgolj z našo produkcijo v nekem omjenem in  delavnem času in v strogo nadziranem delovnem procesu s tehnologijo in sredstvi v  lasti in pod nazorom  kapitala, ampak le na način, če uspe spravit pod svojo produkcijo celotno življenje, tako posameznikovo kot skupno. Produkcija življenja se skuša iznačit s produkciojo kapitala, ker pa življenja ni mgoče nadzirat ne da bi ga v kali zatru, brez nadzora pa kapital ne more delovat, kapital s svojo s potrebo pod  po nadzoru deluje kotraproduktivno do sebe samega. Njegova nemoč se nam  kaže kot parazitizem  in zajedlastvo nad življenjem, od tod po moje analogija z alieni/reptili/plenilci in drugimi poosebljanji stavri kot se nam kažejo.    



Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: The Arrivals
Reply #14 - 06.08.2011 at 11:40:55
 
M.L. wrote on 05.08.2011 at 23:38:14:
titud wrote on 05.08.2011 at 14:58:42:
gape wrote on 05.08.2011 at 11:30:07:
vedenje/znanje majo, kolkr jest razumem
tehnologijo verjetno tud
kaj točno je cilj se pa niti ne ve točno
oni razsvetljeni niso, niti tega ne nameravajo
so lastniki kapitala in lahko naredijo skor karkoli hočjo skor kadarkoli hočjo ...
to da uporabljajo smrtna telesa, jim niti ne predstavlja problema se mi zdi ... blj je zanimivo da njihova agenda absolutno presega eno človeško življenje ... kar nekako jasno kaže na to, da kolovodje niso omejeni na eno človeško življenje ...
in ti imajo namen neki izvest ... kaj točno se ne ve, ker tud se še nikol točno to ni dogajal kot se zdej ...

Brez veze špekulirat, kaj je 'odzad', treba je izhaat iz tega, kakšne so stvari kot se kažejo nam. Te pa so takšne, da je očitno, da se kapital ni več sposoben  oplajat  in opravljat svoje produktivne fukcije za življenje več zgolj z našo produkcijo v nekem omjenem in  delavnem času in v strogo nadziranem delovnem procesu s tehnologijo in sredstvi v  lasti in pod nazorom  kapitala, ampak le na način, če uspe spravit pod svojo produkcijo celotno življenje, tako posameznikovo kot skupno. Produkcija življenja se skuša iznačit s produkciojo kapitala, ker pa življenja ni mgoče nadzirat ne da bi ga v kali zatru, brez nadzora pa kapital ne more delovat, kapital s svojo s potrebo pod  po nadzoru deluje kotraproduktivno do sebe samega. Njegova nemoč se nam  kaže kot parazitizem  in zajedlastvo nad življenjem, od tod po moje analogija z alieni/reptili/plenilci in drugimi poosebljanji stavri kot se nam kažejo.    



Smiley Smiley


Tudi sam se popolnoma strinjam  z napisanim. Titud je tole zelo dobro opisal stanje družbe!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1