Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 266 267 268 269 270 ... 416
(Read 1691645 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4005 - 28.07.2011 at 11:03:35
 
O teh zadevah ne odločamo sami OTP. Preveč misliš,da je kaj odvisno zgolj od nas samih. Kaj bo kdo delal,njegovo poslanstvo ect. ni zgolj njegova odločitev. Da bi razumel če ima vesoljna samobitna matrica -samodelovanje-samohranitev-samozadostnos v tvoji individualni matrici svoj individualni izraz boš ti v življenju deloval in razmišljal po njej. To se ne da kar takoj razumeti,ker to tudi ni dano vsem,drugi imajo drugačen individualni zapis. Vsak pa ga ima. Vsak med nami je za nekaj tu nič ni naključno! Zato morašp prenehati ljudem govoriti kaj naj delajo .To tvoje početje vzbuja tvoj ego,ker še ni izživet in ti ne vesoljno samospoznan.Na kratko!! RAZMISLI!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4006 - 28.07.2011 at 11:41:19
 
Alojz in Sandib wrote on 28.07.2011 at 11:03:35:
O teh zadevah ne odločamo sami OTP. Preveč misliš,da je kaj odvisno zgolj od nas samih. Kaj bo kdo delal,njegovo poslanstvo ect. ni zgolj njegova odločitev. Da bi razumel če ima vesoljna samobitna matrica -samodelovanje-samohranitev-samozadostnos v tvoji individualni matrici svoj individualni izraz boš ti v življenju deloval in razmišljal po njej. To se ne da kar takoj razumeti,ker to tudi ni dano vsem,drugi imajo drugačen individualni zapis. Vsak pa ga ima. Vsak med nami je za nekaj tu nič ni naključno! Zato morašp prenehati ljudem govoriti kaj naj delajo .To tvoje početje vzbuja tvoj ego,ker še ni izživet in ti ne vesoljno samospoznan.Na kratko!! RAZMISLI!  



Povem ti sam takole.
Sem jaz geldal ta videjo, pa sem vrtal naprej, intako ti povem, ce hoces met noramlno zivljenje.

Renso mislim.
Naj punca neha bulte te fore.

Zelo previdno bom pa tako rekel. Z ozirom, da se punca informira tkao danes malo malo jutriin ce ima pet minut pol naj to kar dela ker tak odnos je ne bo pritegnil in dejansko pripeljal na cilj.

Zelo resno pa zadeva rata ce si osebek ali kdor koli rece hocev vedeti, potem pa zacne brskat. No to sem jaz anredu. In ti povem, danes mi je zal, da sem tok dreka potegnu ven. Moreš razumet, niblo mišljeno da nj pusi reci na miru. Sam jaz sme sel skoz to pa ti povem da si zelim RESNO zelim, da ne bi sel. Ker na koncu s ezgodi samo ena stvar. Si prirpavljen tosprejet oziroam tospoben sprejet in ziveti z tem do cesa se dokopljes, ali pa bos padel v deprsijo oziroma bos zanikal totalno in zivel lijfe v iluziji. Problem je v tem, da slej ko prej te te reci zacenjo razejdati od znotri.

Osebno nisme več isti kot pred tem ko sem res zacel kopati z veliko lopato.

In povem ti po pravici, SVET NI TAK KOT MISLITE TA JE.

ne, ne,..

zelo resne posledice ima to iskanej resnice. Ce hoces biti dosledenpravicen in zvest samemu sebi, in kopljes ok, pol mas problem ker mores napredovati sprjei in s euciti. Toda, ce nisi spsoben ce si zarpt v skatlo pol ap tega raj ne pocni ekr vse kar ves cutis mislsi in razumes se tiobrne in spremeni.

Osebno, ko grem po cesti sploh en vidim vec opeke v zidu, zaem je to cisto drugo dojemanje. Zvrti seti.

Potem, ap ko gres dlje in azcens dejasnko uporablajti mozgaen in vidis reci katere durgi en vidijo na ulici, ... potem pa se resno zamsilsi kdaj te bodo vtaknili v umobolnico.

Kaj misltie da so v umobolnici priazdeti ljudej ok neki jih je sam dosti ej tkaih kvedo in razumejo reci aktere navedni oziroam veliak vecian ne. Le zakja.


Naj gleda boli me joko.

Sam ne pool misliti da bo lahko zival isto zivljenje naprej.
Ko vidis ves in razumes kar en bi smel. Pol se azcenjo pidzairije.

Ego dol al gor model.

TO JE DEJSTVO:

Ce bo sla po tej poti narpej neglede z 100% vnemo bo padla noter v pol leta,.. cebo vsak dan brskala in brala vsah 8ur na dan. CE pa bo sla tkao malo tu malo tja bo pa 5 let rabla pa se to vpranje ce bo razumela vse ker bo pol pozabila.

Jebes ego.

Ves sandib,.. brez zamere,. sam v tojo glavo vdret ni problem,.. v nobeno galvo bdret ni problem. Sam to ej msao en projekt. Sam reci aktere mores vedet in razumet in odpret da to lahkoanredis pa te spmljaj lahko celo zivljenje. In da to odpres mores vedetr reci aktere ne ucijo v soli. Potem si ga p anafukal. Ves zakaj, ker mores to nat kontrolirati, pogeldas tiap pa ves vs eo njem k da i potegnu z hard diska ves njegov lijfe, beres avre itd,..

Sej rpavim za lajike je eno za majstre je durgo.

In, ne me narobe razumet, otorci nikoli ne ubogajso starsev, zato je bolje da jim strsi določene reci povedo in recejo ne delaj tega ne tikaj tega ekr vedo vec.

Pr men je bilo tkao z elketriko,. pa sme jo vseen slatal.

Lahko pa recem da sme tak po anravi kar me zaniam bo pogeldal in pokusil na vadni nacin kdaj pa me tudi streese.

Presenecne bi bil kako elektrika lahko reze meso na roki,.. to sme videl samo enkrat in ti pvoem da sem bil bled. NIkje v soli mi nihce ni reku da z elektirko lahko resez meso. Ko ap sem to videl na roki ti ap pvoem da ej zadeva husja kot skalpel.

pac sme probal,. posledice so se azcelile na sreco zelo pocasi.

sej pravim,. nj isce boli em kurac.

Sam, ce misli men normalen lijfe pol nj pusi na miru.

David icke je prva faza,....

pol naprej k zacnes brat k ves kje vidre dobiti k studias dimnzije pdoprostore,. kemijo tojih mozgan itd,..

recem ti,.. ljudej se bojijo strupov,sam anjvecji strup ki ti uzame zivljenje imamo vsi v telesu,, sam tega s ene azvedamo.

Znanej je moč, ce si ga spsoben dojet in sprejet, kako ga uporabis ap ej druga fora. ali ok ali ne te ap uporaba definira.

david ma pojam po moje dovolj, sam jaz rpicakujem nejgovo smrt kmalu.

Misli, dani tok neumen, da bo ostla tuki ko bo poclo.

zivljenjepis preberi enrkat od nejga, bos videu karsikaj.

kar se pa tice afriek in davida pa sploh ne gelj,.. ker bos znorel, no vsaj v tistem trenutku ko bos renso azcel vse v tej koleraciji raziskvoati razumeti in sprevati okol.
Celo v slvoii mislim,. v slvoeniji je vleiko tehr ei k david govori ,. zelosmrtnonsoih stvari
Povem ti sandib.

Slovenci oziroam veneti ozirma karanatanci smo bili moacn narod, pa ne zato ker nas je tok bilo zaradi drugih lastnsoti, in ti voem te lastnsoti so biel tkao smrtnonosne a smo mogli takoj biti uniceni,... zato pa je slvonija danes kar je.

ostlao ap pogutnu sam vendarle je toel avni forum in specifik ne msilim govort.

Je pa znimivo da smo tako blizu vatikana.

Mhm,.

Sandib, daj mi povej pravi ime za EGIPT
in
ali razume skaj pomeni
IZRAEL

Jazs me butasto gledal ko sme to videl pslisal

ok grem dijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4007 - 28.07.2011 at 13:22:47
 
OTP

Že izhodišče iskalcev absolutne resnice je napačno. Nihče tega ne dojema.Ti praviš David ICKE ima dobre fore ve itd. To sploh ne drži!!

Nihče od njih ,vas, ne štarta iz predpostavke,da je v osnovi sam in vsa njegova bit-zavest že  življenjsko,ker je  iz koletivnega vzroka naše življenjske reprodukcije  (((kontaminirana)))),tisti trenutek ko se je (si) rodil na Zemlji..


Če ti ne startaš iz te predpostavke,ki v bistvu to ni,ker to vedenje ne more zaznati tvoj um- ampak duša,kar pomeni to ti je življenjsko-vesoljna  danost,  !!!!  čiste duše !!!!.  

Tvoja bit za to nima nikakršnih zaslug !!!!   (ker je to ciklični vesoljno življenjski vzajemni samopojav med nami -delovanje EM sile)

,je pa takšna bit potem sposobna zaznati kontaminacijo-anomalije  zmote naše družbe- tega sveta.

Čista duša tera tvojo bit ,da začne delovati proti svetlobi  neodvisno od tvojih drugih potreb želja.


Ko boste vsi tule to dojeli bo že lažje razumeti neka naša življenjska dejstva in danosti. Wink
Back to top
« Last Edit: 28.07.2011 at 17:46:00 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4008 - 28.07.2011 at 13:52:13
 
To si lahko  tisočkrat vsak prebere in lahko tudi 1000  krat ugovarja,če ima za to kakšen proti argument! Wink

Nimam pa fajfe v ustih,jo moram še kupiti!
Back to top
« Last Edit: 28.07.2011 at 16:32:38 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4009 - 28.07.2011 at 19:00:36
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4010 - 28.07.2011 at 19:04:20
 
gape wrote on 28.07.2011 at 19:00:36:
4.bp.blogspot.com/-eJhmUm91gBo/TjD8WWkgeVI/AAAAAAAAGeo/ITg9zJAcZyc/s320/ET%2BSmoking%2BPipe%2BCrop%2BCircle%2BCherhill%2BWhite%2BHorse%2BWiltshire%2B27th%2BJuly%2B2011.jpg

Smiley


To sem imel v mislih,ko sem dejal,da še nimam fajfe! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4011 - 30.07.2011 at 14:14:33
 
Genetic Armageddon: Humanity's Greatest Threat


THIS IS THE THREAT
NO FAKED TERRORISM & MASS SHOOTING.
THE GLOBALIST BANKING CARTEL IN CONTROL & PLAYING GOD

This makes nuclear weapon look like child play
And the psychopathic ruling class is selling that as inevitable

http://www.youtube.com/watch?v=kCFP_Unf6zA


(genetske spremembe na bitjih, kloniranje, ipd ...)
to je grožnja
in ne nafejkani terorizmi in masovni uboji
globalni bančni kartel ki je na oblasti in se igra boga

v primerjavi s tem so atomska orožja izgledajo kot otroška igra
in psihotični vladajoči razred to prodaja kot neizbežno ...  






ampak
tole serijo je pa res treba videt

The Arrivals
Back to top
« Last Edit: 30.07.2011 at 18:53:33 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4012 - 30.07.2011 at 18:11:54
 
gape wrote on 30.07.2011 at 14:14:33:
Genetic Armageddon: Humanity's Greatest Threat


THIS IS THE THREAT
NO FAKED TERRORISM & MASS SHOOTING.
THE GLOBALIST BANKING CARTEL IN CONTROL & PLAYING GOD

This makes nuclear weapon look like child play
And the psychopathic ruling class is selling that as inevitable

http://www.youtube.com/watch?v=kCFP_Unf6zA


(genetske spremembe na bitjih, kloniranje, ipd ...)
to je grožnja
in ne nafejkani terorizmi in masovni uboji
globalni bančni kartel ki je na oblasti in se igra boga

v primerjavi s tem so atomska orožja izgledajo kot otroška igra
in psihotični vladajoči razred to prodaja kot neizbežno ...  


Osebno mislim,da bodo ljudje sami zadevo štopali,ko bodo dojeli,da gre že vse skupaj čez mejo. Dejstvo pa je,da je danes že 25% mladih parov neplodnih in da moška potenca pada s kvadratno hitrostjo.20m/S2. Čisto u končni fazi se išče naravni ali umetni gostitelj človeških celic.Vede lepo govorijo o 12 Aditijih rojenih iz nevidne matere Aditi-inkubatorja življenjske reanimacije. Mi smo na stopnji genskega inžiniriga kjer se      poraja pojem ustvarjanja Minotavrov. Zadnji angleški poskus je bil s govejimi celicami.MInotaver-Bik s človeškimi možgani!
Na področju semen je pa zadeva tudi nedopustna,ker bomo kmalu morali lastni semenski material skrivati ,če bo šlo tako naprej. Vodo bomo pa v kanglicah kupovali.

Zadeve so blizu vrelišča,ko se bo ljudem svrklalo od ogorčenja in bodo rekli ;dost imamo tega vašega sranja.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4013 - 30.07.2011 at 18:21:13
 
A misliš,da je Madona v prostzidarski loži gape? Dve stopnici sta preveč! Prva slika kaže patenon bogov. Ona piramida z očesom je bolj delikatna ampak še zmeraj nedorečena! Vedenja nimajo! Meni zanima samo to,koliko ti čefurji kapitalistični v resnici vedo?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4014 - 30.07.2011 at 18:21:47
 
Alojz in Sandib wrote on 30.07.2011 at 18:21:13:
A misliš,da je Madona v prostzidarski loži gape? Dve stopnici sta preveč! Prva slika kaže partenon bogov. Ona piramida z očesom je bolj delikatna ,ampak še zmeraj nedorečena! Vedenja nimajo! Meni zanima samo to,koliko ti čefurji kapitalistični v resnici vedo?

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4015 - 30.07.2011 at 18:57:33
 
Alojz in Sandib wrote on 30.07.2011 at 18:21:13:
A misliš,da je Madona v prostzidarski loži gape? Dve stopnici sta preveč! Prva slika kaže patenon bogov. Ona piramida z očesom je bolj delikatna ampak še zmeraj nedorečena! Vedenja nimajo! Meni zanima samo to,koliko ti čefurji kapitalistični v resnici vedo?

sanja se mi ne
kot je pokazano u filmu, je tko razumet - visoka svečenica
ki upedena eno novinko in eno ki je že diplomirala
ne vem u bistvu, a se madonna in ladygaga zavedajo da pomagajo modelom programirat al ne ... to nwem

pokazano je celo da majkl, ki je pa hotu kej lepga tud povedat in je paar takih pesmi tud napisu ... so mu pa uničl javno podobo ...
in da so marleya ubil ... čeprow kolkr jest vem je umrl zarad fuzbala ...  



gape wrote on 30.07.2011 at 14:14:33:
tole serijo je pa res treba videt

The Arrivals

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4016 - 31.07.2011 at 18:09:29
 
Hecni so ti kabalski-illuminati.
Z oživljnjem Zoharja iz 13 stol. so zopet našli temo in smisel. Mistificirajo osnove vzhodne filozofije, iz katere je kot vse kaže židovstvo izšlo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4017 - 31.07.2011 at 22:25:08
 
uf vse nas majo pod kontrol Lips Sealed
valda so hecni , pa to s temi videi jim se bolj delajo reklamo ki ljudje res mislijo da so neki cudodelni  iluminAtI.
Pac vam je zanimivo , zato pa mate fejsbuk narjen da vam dogaja pa da je show druge barve hahaha .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4018 - 31.07.2011 at 22:40:29
 
MIslim da so tole bolj fore prostozidarjev,kot kabalistov,ki so bili po večini bolj ,misleci in proučevalci teloških tradicij,tako judovske kot krščanske. Tole me bolj spomina na ameriški sen PROSTOZIDARJEV,ki pa vključuje Jude ,ne pa kabalistov.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4019 - 31.07.2011 at 22:52:46
 
prostozidarjev nisem preuceval nikoli nimam niti dosti pojma kaj oni so , sem pa vidu en govor od enega nekoc in mi izgledajo kot zablujeni revezi polni sami sebe in tema se jim zdi zelo svetla  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 266 267 268 269 270 ... 416