Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7191 times)
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
03.02.2011 at 17:02:58
 
PETICIJA "ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!



V skladu z Ustavo Republike Slovenije

POD TO PETICIJO PODPISANI

zaradi negativnih ekoloških, prostorskih, gospodarskih in socialnih posledic, ki so jih v preteklosti, in jih še danes povzročajo vojaške aktivnosti na območju vojaških poligonov Bač in Poček,
zaradi dejstva, da je to območje tudi vodovarstveno območje, na katerem je potrebno zagotoviti zaščito naravnih virov,
zaradi načrtovanih prostorskih posegov v okviru DPN, degradacije kvalitete življenja, ki ga le-ta prinaša in
zavoljo skrbi za zdravje in mirne prihodnosti nas in naših otrok
od Vlade Republike Slovenije,
Ministrstva za obrambo RS in Ministrstva za okolje in prostor RS

ZAHTEVAMO:

da se na območju poligonov Poček in Bač takoj in dokončno preneha z izvajanjem vojaških aktivnosti;
da se poligona kot vojaški območji ukineta;
da država takoj pristopi k sanaciji prostora na območju poligonov;
da se postopek sprejemanja Državnega prostorskega načrta OSVAD Postojna takoj ustavi, v prihodnje pa naj se celotno območje prostorsko ureja z občinskimi prostorskimi načrti,
obenem pa občine in ostale pristojne institucije pozivamo, da naredijo vse, kar je v njihovi moči, da pride do izpolnitve naših zahtev.


http://www.mcp.si/peticija/
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
Reply #1 - 03.02.2011 at 17:16:28
 
Podpiram ukinitev  Smiley

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
Reply #2 - 03.02.2011 at 17:38:26
 
..smo podpisani  Wink   Tudi jaz sem ZA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
Reply #3 - 03.02.2011 at 22:24:58
 
Pozdrav.

Sem proti.

Pusitte vojski da vadi.

Ce kdo tam zivi in s eje preslil tja nj ne jamra prej bi mislil akm je rpsil ziveti.

Je pa res, ce tok ljudi jamra kot sme videl po tv pred leti, pol bi lahko ljduej skupis topili, ap rekli, dajmo prestaviti toel vs enakm drugam.

Koenc koncev pol lahko tudi sprotne panoge ganjamo. Da ne omenim lovcev ki ej se huje. Imam rad srnce v gozdu ko jih lahko gledam, samo oni si ap res prialstijo zivali v toji gmajni.

Tole zeleno bratovscino bi jaz kar jagal z palco iz gozda ce bi jih nasel na moji lepi flehi jase.

Lahko ap predlagate naprimer Mr. Smith. da nj dozidajo strelišče. recmo da nj ga vkoplejo v tla in streho ces in bo azrpto pol ap nj nazigajo noter, tudi na kilomter al kok imajo. Ne bo hrupa in je to to.

Lazje da se g aporkiej kot da se seli, je ziehr ceneje.

beton kamenje oziroma jekelen strehe oziroma betosnki jarki pa so hitro postavljeni sploh ce zasujes z szmljo se vse skupaj kto zemljanka.

V evropi imajo porkita strelisca poligone, in nimajo rpobelov, kjub temu da je to v vecmiljonskem mestu.

Lp.

(simaptiziram po eni strani, toda, premaknil g ane bost eukinl s emanj, dajte ga zazidat).

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
Reply #4 - 03.02.2011 at 23:13:42
 
Vojaki so pomembni za našo "varno" prihodnost.  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: ZA PIVŠKO KOTLINO BREZ STRELJANJA!
Reply #5 - 04.02.2011 at 15:20:31
 
seveda kdo bo nas pa branil ko bo vojna  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1