Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 10177 times)
violeta
1
*
Offline

Erotika je zakon!
Posts: 24
Slovenija
Gender: female
Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
21.05.2010 at 22:38:06
 
Včeraj smo bili priča dogajanju na prireditvi Zlati Glas Konga in mi smo spremljali vsak korak slovenske "smetane". Manjkal ni niti samooklicani 'SLOVENSKI SLAVČEK' Damjan Murko, kot tudi ne znana slovenska plesalka Armina Smajlovič. Ob prihodu, natančneje ob parkiranju avtomobila smo že lahko opazili Murka, ko nekoga čaka.  Takoj smo "skočili" v akcijo ter prav detektivsko opazovali. Že po nekaj minutah je k Damjanu pristopila sexy plesalka Armina.

Celoten članek in fotografije
http://www.aktualen.si/aktualno/trac/685-damjan-murko-vara-svojo-zeno-majo.html
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #1 - 21.05.2010 at 22:43:39
 
violeta wrote on 21.05.2010 at 22:38:06:
Včeraj smo bili priča dogajanju na prireditvi Zlati Glas Konga in mi smo spremljali vsak korak slovenske "smetane". Manjkal ni niti samooklicani 'SLOVENSKI SLAVČEK' Damjan Murko, kot tudi ne znana slovenska plesalka Armina Smajlovič. Ob prihodu, natančneje ob parkiranju avtomobila smo že lahko opazili Murka, ko nekoga čaka.  Takoj smo "skočili" v akcijo ter prav detektivsko opazovali. Že po nekaj minutah je k Damjanu pristopila sexy plesalka Armina.

Celoten članek in fotografije
http://www.aktualen.si/aktualno/trac/685-damjan-murko-vara-svojo-zeno-majo.html


Murko gotov si!! Kufri te čakajo pred vrati!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #2 - 22.05.2010 at 12:13:40
 
Alojz in Sandib wrote on 21.05.2010 at 22:43:39:
violeta wrote on 21.05.2010 at 22:38:06:
Včeraj smo bili priča dogajanju na prireditvi Zlati Glas Konga in mi smo spremljali vsak korak slovenske "smetane". Manjkal ni niti samooklicani 'SLOVENSKI SLAVČEK' Damjan Murko, kot tudi ne znana slovenska plesalka Armina Smajlovič. Ob prihodu, natančneje ob parkiranju avtomobila smo že lahko opazili Murka, ko nekoga čaka.  Takoj smo "skočili" v akcijo ter prav detektivsko opazovali. Že po nekaj minutah je k Damjanu pristopila sexy plesalka Armina.

Celoten članek in fotografije
http://www.aktualen.si/aktualno/trac/685-damjan-murko-vara-svojo-zeno-majo.html


Murko gotov si!! Kufri te čakajo pred vrati!



eto pristal si na babjem čveku ti ki si tukaj kao razsvetljena vesoljska duša hahahah hujše laži in prevare še nisem slišal od nobenega butla !!!!
Marš na servis da menjajo olje in dolijejo kislino!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #3 - 22.05.2010 at 12:37:26
 
violeta wrote on 21.05.2010 at 22:38:06:
Včeraj smo bili priča dogajanju na prireditvi Zlati Glas Konga in mi smo spremljali vsak korak slovenske "smetane". Manjkal ni niti samooklicani 'SLOVENSKI SLAVČEK' Damjan Murko, kot tudi ne znana slovenska plesalka Armina Smajlovič. Ob prihodu, natančneje ob parkiranju avtomobila smo že lahko opazili Murka, ko nekoga čaka.  Takoj smo "skočili" v akcijo ter prav detektivsko opazovali. Že po nekaj minutah je k Damjanu pristopila sexy plesalka Armina.

Celoten članek in fotografije
http://www.aktualen.si/aktualno/trac/685-damjan-murko-vara-svojo-zeno-majo.html


Dan mam ferderban, ker bledični Murko vara svojo drago. moram reči, da v bebavem okolju takšen tip kar dobro uspeva s samoreklamo, kot neka Paris Hilton, ki je tudi podobne jate ptica.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #4 - 22.05.2010 at 12:59:32
 
satis wrote on 22.05.2010 at 12:37:26:
Dan mam ferderban, ker bledični Murko vara svojo drago. moram reči, da v bebavem okolju takšen tip kar dobro uspeva s samoreklamo, kot neka Paris Hilton, ki je tudi podobne jate ptica.  Smiley

Smiley
včasih si mislim, da more bit zanimivo bit rojen ko take vrste človek, ko je murko in da si kej dost glede tega, kakšen si, ne moreš pomagat.
men skor mal odleže, da so eni ljudje točno to, kar so in ne poskušajo bit karkoli druzga. se mi zdi da je preveč ljudi živa farsa, ko hočejo igrat nekej, kar nikol ne morejo bit al pa segajo za nečem, o čemer se jim še sanja ne, kaj pomeni, kaj šele, da bi njim samim karkoli pomenilo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #5 - 22.05.2010 at 19:38:21
 
Sej fajn je takim ki so taki kot so ker se niso dobil vpogleda da je se kaj vec kot to kar mislijo da so : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #6 - 22.05.2010 at 19:41:33
 
ego-3p wrote on 22.05.2010 at 19:38:21:
Sej fajn je takim ki so taki kot so ker se niso dobil vpogleda da je se kaj vec kot to kar mislijo da so : )


Se strinjam! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #7 - 22.05.2010 at 20:17:18
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 12:13:40:
... eto pristal si na babjem čveku ...


Res je, vendar zakaj si potem tudi ti pristal na babjem čveku???, ...

... in jaz seveda s tem odgovorom tebi tudi hehehe ...


Pravijo, da je smisel za humor znak inteligence, in to tole spodaj so primeri za obravnavo babjega čveka na humoren način:

Alojz in Sandib wrote on 21.05.2010 at 22:43:39:
Murko gotov si!! Kufri te čakajo pred vrati!

Za razlago: Na humoren način je poudarjeno, da bo Murkova ljubica (ta "originalna") tega Murka postavila pred vrata, ko bo videla te posnetke. Ugotovitev ne obravnava ali se bo to zgodilo ali ne, to ni smisel take izjave, ki ima v bistvu namen zabavati čez neko popolnoma obskurno in nepomembno novico, saj je znano, da se take ljubice dostikrat oklepajo svojih "prešuštnih" ljubimcev kot klop na kravji rep. Saj pravi Šifrer: "Lepa dekleta ljubijo barabe" ..., in predvidevam, da je tudi Murkova ("originalna") ljubica taka (vsaj lepa npr.).

satis wrote on 22.05.2010 at 12:37:26:
Dan mam ferderban, ker bledični Murko vara svojo drago. moram reči, da v bebavem okolju takšen tip kar dobro uspeva s samoreklamo, kot neka Paris Hilton, ki je tudi podobne jate ptica.  Smiley


Eto, primer kako se odzvati s humorjem in pokazati, da je ta tema čisto brez veze, da se je sploh pojavila na tem forumu.
Res pa je, da je satis z drugim stavkom pokazala, da ni čisto imuna na babje čveke, sam namreč ne bi vedel kdo je to Paris Hilton (čeprav že mnogokrat slišal), če bi pred mene postavili npr. pet fotografij kolikor toliko znanih svetovnih zvezdic. Satis se očitno zelo zanima poleg svetovnega finančnega stanja (verjetno je kakšna knjigovodkinja v društvu Harekrišna) vsaj malo tudi za družbene čenče.


Devi wrote on 22.05.2010 at 12:59:32:
včasih si mislim, da more bit zanimivo bit rojen ko take vrste človek, ko je murko in da si kej dost glede tega, kakšen si, ne moreš pomagat.
men skor mal odleže, da so eni ljudje točno to, kar so in ne poskušajo bit karkoli druzga. se mi zdi da je preveč ljudi živa farsa, ko hočejo igrat nekej, kar nikol ne morejo bit al pa segajo za nečem, o čemer se jim še sanja ne, kaj pomeni, kaj šele, da bi njim samim karkoli pomenilo.


Tole zgoraj pa je, po dveh ironičnih postih, en poskus na analitičen način obravnavati take klovne kot je Murko, in končno tudi "naš" predsednik vlade Borut Pahor mu je zelo podoben. Ampak, vsaj za Pahorja, Murka ne poznam dovolj, se upam reči, da to kar se on kaže v javnosti ni on ampak njegova igra in poza, vse pri njemu je zrežirano, od tega kako vstopa v dvorano kjer je tiskovna konferenca do tega kako govori, gestikulira, pogleduje v kamero, do tega kako odhaja iz dvorane, vse ena sam poza, igra, a o tem sem že pisal drugje. To se mu tudi odraža na obrazu v (pre)hitrem staranju, poziranje nažira telo in duha.

Ker sem ravno omenil Pahorja in ker gre pri tej temi za družbeni čvek:

Spomnim se celo, da je B. Pahor sam priznal (oddaja na TV), da mu gre samo za to, da bi bil čimbolj znan in je za to pač uporabil politiko, lahko bi pač tudi kaj drugega, drugače pa, je rekel v tisti oddaji, bi najraje bil dober in znan tekač na dolge proge. Takrat me je res zvilo od smeha, in ko sem ga na enem izmed svojih tekaških treningov okoli Rožnika srečal (nisem ga takoj spoznal) v bližini Čada sem se obrnil, bil je že kakih 200m stran, in stekel za njim in ga dohitel. Vidno se je ustrašil, vendar sem ga takoj pomiril in rekel: "Veste kaj, zanima me samo, koliko naš predsednik parlamenta preteče na dan?" (takrat je bil predsednik DZ) in odogovoril mi je da 10 km. Namreč toliko so za njega govorili in sem želel preveriti, torej so bile govorice točne. Želel sem se prepričati, ker sem pač dobil priliko, če je teh 10 km dnevno točnih.  Prvič sem dojel, da ta človek ni samo nesposoben ampak ima tudi povsem izkrivljene poglede o svojih sposobnostih, ker sem vedel, da je na enem izmed množičnih malih maratonih (21,1 km) dosegel čas komaj 1:50. Je pa res, da je vsaj malo napredoval in v Radencih letos že zmogel 1:48:31, in kar je najvažneje, vsaj za njega, pokazali so ga na TV kako se je z veliko težavo kot kaka stara mama, privlekel skozi cilj. Draga Kosa so namreč zadnjič (na teku trojk v LJ) odpeljali v bolnišnico. Previsoke ambicije pač stanejo.

623 313 PAHOR BORUT M SVN 1963  1:48:31 21ME 86

http://www.timingljubljana.si/Rez_cat.asp?db=1483&cat=73

Pri taki dnevni kilometraži vem, da bi še svojo babico (če bi bila še živa) natreniral, da bi šla bolje. Wink
Tudi ne poznam tekača, ki bi delal 10 km dnevno in bi tako slabo tekmoval, on pa je izpostavil takrat, da bi bil najraje profesionalen znan tekač (raje kot politik). Za crknt  Grin

Res pa je, vsaj odkritosrčnost mu je priznati vendar kaj, ko je tudi to poza, in je odkritosrčnost pri njemu samo obramba, da se lažje otrese morebitnih  očitkov, v smislu, "takšen pač sem, pustite me pri miru". On je tak kakršen bi želel biti in ne tak kot je.
Paradoksalno: neodkritosrčna odkritosrčnost, odkritosrčnost kot poza.


In kaj si naredil ti:

Dreammer wrote on 22.05.2010 at 12:13:40:
ti ki si tukaj kao razsvetljena vesoljska duša hahahah
hujše laži in prevare še nisem slišal od nobenega butla !!!!
Marš na servis da menjajo olje in dolijejo kislino!!!


... po vseh duhovitih postih zgoraj, ki se jih da razumeti, na dolgo razložiti,  se ob njih nasmehniti, si ti izpadel kot užaljen politi cucek, ki se mu je zamerila sosedova mačka, ker mu je že stoprvič pobegnila čez ograjo.  Wink
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #8 - 22.05.2010 at 21:50:48
 
jah, pahor je dost bl tragična osebnost, ker ima širši razpon in je dost bl kompleksen, in več maneverskega prostora in idej za igranje imaš, v več iger se lahko zapletaš al pa te zapletejo, pa če jih zmoreš al pa ne..
bl si zvest samemu sebi, bl si čist in men se zdi da murko tle prov sije
blagor mu Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #9 - 23.05.2010 at 10:10:32
 
Devi wrote on 22.05.2010 at 21:50:48:
jah, pahor je dost bl tragična osebnost, ker ima širši razpon in je dost bl kompleksen, in več maneverskega prostora in idej za igranje imaš, v več iger se lahko zapletaš al pa te zapletejo, pa če jih zmoreš al pa ne..
bl si zvest samemu sebi, bl si čist in men se zdi da murko tle prov sije
blagor mu Smiley


Zame je Pahor kot breskva-brez koščice! Brez osebnostnega jedra!! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #10 - 23.05.2010 at 13:10:09
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 10:10:32:
Devi wrote on 22.05.2010 at 21:50:48:
jah, pahor je dost bl tragična osebnost, ker ima širši razpon in je dost bl kompleksen, in več maneverskega prostora in idej za igranje imaš, v več iger se lahko zapletaš al pa te zapletejo, pa če jih zmoreš al pa ne..
bl si zvest samemu sebi, bl si čist in men se zdi da murko tle prov sije
blagor mu Smiley


Zame je Pahor kot breskva-brez koščice! Brez osebnostnega jedra!! Smiley Smiley

Prav smesn je , igra neko samozavest niti sam se ne zaveda kako je bedno kar pocne koga sploh se lahko preprica , vedno manj jih bo in vedno bolj bo moral igrat pred sabo in drugimi dokler vec nebo zmogel .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Damjan Murko vara svojo ženo Majo?
Reply #11 - 12.08.2010 at 11:53:02
 
V noči na petek meteorski dež.....Ob 21.30. uri po lokalnem času, ko bo nastopil astronomski mrak, lahko
pričakujemo že okoli 20 Perzeidov na uro, ki so zgodaj zvečer
nadpovprečno dolgi in tudi svetijo dlje. Že pol ure pozneje bo vidnih
tudi do 50 utrinkov na uro, medtem ko jih lahko od ene ure zjutraj do
zore pričakujemo že okoli 100 na uro. ...saj bo meteorski dež najmočnejši 13. avgusta ob
1.04 zjutraj..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1