Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6192 times)
D7
Ex Member




ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
15.04.2010 at 12:13:12
 
ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU

22. april 2010 od 9.00 do 13.00 ure

V veliki sejni sobi Mestne občine Ptuj - Mestni trg 1. Ptuj



Temeljno sporočilo festivala je poudarek na praksi za praktike. Takšen je tudi nabor predavateljev, ki ne bodo samo izvor novih znanj temveč predvsem govorci iz prakse, ki jih bomo lahko v diskusijah tudi izzvali, povprašali kako rešiti zastavljen problem.

Jedro vsebin se bo dotaknilo - rabe biogoriv v prometu, mikro bioplinarn in tega zakaj jih pri nas ni, potem se bomo v predavanjih posvetili vedno bolj prisotnemu lovu na sonce, pridobivanju električne energije ter hibridom fotovoltaike. Imeli bomo priložnost slišati strokovnjake, ki se ukvarjajo z algami in njihovim gojenjem in uporabnostjo...

Dogodek bomo delali v krogu udeležencev, ki se ukvarjajo z energijo iz obnovljivih virov energije, zato so povabljeni podjetniki, ki se sami ukvarjajo s sorodnimi projekti, predstavniki mestnih občin in predstavniki organizacij, katerih dejavnost je posvečena ekološkim pristopom v družbi. S predstavitvijo primerov iz praks se bodo udeleženci lahko dodobra seznanili z uspešnostjo prodora OVE v slovenski družbi in ključnimi problemi, čisto formalne ali pa preprosto praktične izvedbe. Povabili bomo medije in organizirali multimedijski prenos predavanj v Ljubljani Pri Zelenem zajcu, preko d.d. Urbano pleme, da bo informacija padla na plodna tla. V samo dogajanje na ulicah Ptuja se bomo vključili s svojo Obnovljivo stojnico s predstavitvami nekaterih dobrih praks.

Organizatorji bomo do konca odprti za vse pobude, ideje iztočnice in pomoč. Povzetke dogodka  bomo  objavili na spletni strani www.vrbov-log.si  . Prosimo, da svojo udeležbo sporočite na naslov petra@vrbov-log.si ali na telefon 031 441 881

Petra Cerjak



program:
http://www.vrbov-log.si/druzba/node/109
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
Reply #1 - 15.04.2010 at 12:24:35
 
Poznam oba osebno z Vrbovega gaja iz Krškega.Ne bo neke revolucije.Prej sta se ukvarjala z Druidi-Kelti-čarovnicami-škrati-zelišči itd.Poznam!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
Reply #2 - 15.04.2010 at 12:32:29
 
marsikdo pozna Vrbov Log       Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
Reply #3 - 15.04.2010 at 12:37:19
 
Quote:
marsikdo pozna Vrbov Log       Smiley


Sedaj si mi pa veliko povedal.Jaz sem z njima nekaj sodeloval pri enem svojih projektov,bil pri niju in zadevo poznam u srž.Marsikdo lahko pozna Vrbov gaj-pozna osebe ki ga vodijo? David jaz sem opisal svoje mnenje-ga smem??
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
Reply #4 - 15.04.2010 at 12:46:17
 
...to sem dal gor kot "napovednik dogodka" - nič več in nič manj, ti pa seveda piši kaj hočeš in koliko hočeš, itak

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ZELENI FESTIVAL OB DNEVU ZEMLJE NA PTUJU
Reply #5 - 15.04.2010 at 12:52:10
 
Ni problema David ti lahko zaradi mene daš gor kar češ.Vedno je kaj uporabnega- ti priznam!! Wink Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1