Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8124 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bosanske piramide
Reply #1 - 13.04.2010 at 10:50:58
 
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Bosanske piramide
Reply #2 - 13.04.2010 at 10:55:19
 
ja, to so dokazali, da
je fake.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Bosanske piramide
Reply #3 - 13.04.2010 at 10:58:23
 
Jaz pa se strinjam da je to piramida, oz. več njih. Če pogledaš posnetke je to že kr očitno..

Fake so?

300 zelenih !!  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: Bosanske piramide
Reply #4 - 13.04.2010 at 11:05:32
 
Tudi sam se strinam, da je to pravilna konfiguracija treh piramid, izkopavanja so dala očitne dokaze in zadeva je celo starejša od egipčanskih piramid za kar dobrih 8-9.000 let. Morda so se zgledovali po teh bosanskih piramidah.

Toda stanje materiala piramid je kar ubogo, vse je se praktično že skoro pomešalo, zlilo z zemljo. Samo delna rekonostrukcija in fertig. Kakšna je bila vloga teh piramid? Huh
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Bosanske piramide
Reply #5 - 13.04.2010 at 11:08:13
 
..meni je zadeva s težo kamen-zemljevid območja ki so ga našli v nekem tunelu. Ujema se z ostalimi tuneli in položaji piramid.
svašta

Back to top
« Last Edit: 14.04.2010 at 09:56:16 by david »  
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Bosanske piramide
Reply #6 - 13.04.2010 at 15:34:54
 
Piramide so tak po celem svetu , nebi se čudil da še v sloveniji kaj najdemo , saj so res povsod še pod morjem heh tak ko dans naši bloki stolpnice samo da smo mi tu nazadovali , piramide so imele saj neko vlogo ne kot naše stavbe ki so samo za naše riti , izraz našega ega .

Haha svašta Lol evo piramide v maribori - http://www.youtube.com/watch?v=VXMt0waKHxM&feature=fvsr
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bosanske piramide
Reply #7 - 13.04.2010 at 17:24:33
 
Quote:
Piramide so tak po celem svetu , nebi se čudil da še v sloveniji kaj najdemo , saj so res povsod še pod morjem heh tak ko dans naši bloki stolpnice samo da smo mi tu nazadovali , piramide so imele saj neko vlogo ne kot naše stavbe ki so samo za naše riti , izraz našega ega .

Haha svašta Lol evo piramide v maribori - http://www.youtube.com/watch?v=VXMt0waKHxM&feature=fvsr



Mi sploh ne razumemo čemu piramide,zirugati,gomile,Stenehenge-čemu so sploh ti kamniti templji zgradbe služile in kaj sporočajo.Tako,da najprej je to treba razumeti. Znanost tega sploh vedeti noče,ker se ji vse sesuje v prah.Cerkve pa ravno tako ne,ker se razkrije njihov nateg!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Bosanske piramide
Reply #8 - 16.03.2011 at 00:36:48
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1