Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 30663 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #30 - 27.03.2010 at 11:37:24
 
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 10:19:12:
Miara wrote on 06.03.2010 at 15:49:38:
Ja no dej kok jeze maš ti v seb.
Mah net je kul ker je dostop do informacij.
Brez tega bi biu svet še v večji temi...



1.) Jezo mi ej dala druzab sploh picke k ste poden od podna majek mi.

2.) Net ej vojaska azdeva to pomeni da ne bluzi ok?

3.) Ljudej zanjo brati od 1 razreda pa en berejo in majo coi od rosjtv ap ne gladjao.

4.) net ej sistemski sistem ozriam orodje za nacrtovanej rpoejtov kateri azhrevajo veliko kolcino pdoakov za izmnjavo med unicerazmi po celem svetu. Vec pa ne mislim povedati kopljite ion to bo to. Grem staviti da folktudi en ve zakaj je net ratal sploh pa je to istirpobelm kto razlgoiza 1 in 2 svetovno vojno. Vse msao lezi.

dej dej
jeza,.. dej dej,. ce bi tebe en fukal cel lifje v glavo bi pa ne bi bial daj ne seri,..


3 svetovna vojna že traja tisočletja vključuje tudi obe svetovni voljni pa vse državljanjske vojne in trenutno civilizacijsko stanje v celosti. Problem človeštva je nesposobnost mobiliziranje množic,ki bi se uprle vsem elitam,(hijenam)ki vodijo ta planet v propad zaradi lastne sle po moći in oblasti. Internet se da dober izrabljati-problem je da po internetu izražamo svoj gnev-se tako hladimo nismo pa pripravljeni nič narediti,ker se hladimo tu in prepiramo za oslovsko senco,drug proti drugemu,ne pa proti tistim,ki hočejo internet zablokirati-cenzurirati,ker se bojijo za svoje pičke-riti!!!!!!Jasno???Pretuhtal so,da jim ravno preko interneta preti največja nevarnost,da jih mali ljudje zgonijo v zapore in iz oblasti!!! To dojemi in ne serji!!Tuhtaj ne samo klobasat!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #31 - 27.03.2010 at 12:41:41
 
Alojz in Sandib wrote on 27.03.2010 at 11:37:24:
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 10:19:12:
Miara wrote on 06.03.2010 at 15:49:38:
Ja no dej kok jeze maš ti v seb.
Mah net je kul ker je dostop do informacij.
Brez tega bi biu svet še v večji temi...



1.) Jezo mi ej dala druzab sploh picke k ste poden od podna majek mi.

2.) Net ej vojaska azdeva to pomeni da ne bluzi ok?

3.) Ljudej zanjo brati od 1 razreda pa en berejo in majo coi od rosjtv ap ne gladjao.

4.) net ej sistemski sistem ozriam orodje za nacrtovanej rpoejtov kateri azhrevajo veliko kolcino pdoakov za izmnjavo med unicerazmi po celem svetu. Vec pa ne mislim povedati kopljite ion to bo to. Grem staviti da folktudi en ve zakaj je net ratal sploh pa je to istirpobelm kto razlgoiza 1 in 2 svetovno vojno. Vse msao lezi.

dej dej
jeza,.. dej dej,. ce bi tebe en fukal cel lifje v glavo bi pa ne bi bial daj ne seri,..


3 svetovna vojna že traja tisočletja vključuje tudi obe svetovni voljni pa vse državljanjske vojne in trenutno civilizacijsko stanje v celosti. Problem človeštva je nesposobnost mobiliziranje množic,ki bi se uprle vsem elitam,(hijenam)ki vodijo ta planet v propad zaradi lastne sle po moći in oblasti. Internet se da dober izrabljati-problem je da po internetu izražamo svoj gnev-se tako hladimo nismo pa pripravljeni nič narediti,ker se hladimo tu in prepiramo za oslovsko senco,drug proti drugemu,ne pa proti tistim,ki hočejo internet zablokirati-cenzurirati,ker se bojijo za svoje pičke-riti!!!!!!Jasno???Pretuhtal so,da jim ravno preko interneta preti največja nevarnost,da jih mali ljudje zgonijo v zapore in iz oblasti!!! To dojemi in ne serji!!Tuhtaj ne samo klobasat!! Wink Wink









Torej.

1.) deli in vladaj,. ze od rima naprej,.. ncoes vedeti.

2.) NIkoli ne bomo prisli iz te luknje.

3.) ce ves kar mroe svedeti in s epozanimas ves "znanje je moc" in mi anvadni ljuej nimamo zannja, to ej DEJSTVO. Torej vsak upor bo zatrt. Mali ljuej nikoli en bodo rpili gor. TO si zapšomni, sme nekic asa milil v to smer iskal in ko sme drek nasel nocem sploh vedet.

Resno, znaneje k g aima elit aje hudo narpednejse v vseh pogledih in prodjih.

Toko de ne bluziti, nihce ne bo prmnils vet. Res ne vem zakaj s eoflk en livkidra ubesa se ga itak ze veliko, mislim men je logis. Milite de bost ekar kj spremnili.

.

.......

NOBENA VOJNA NI BIAL DOBLEJAN DEFENZIVNO.

Mali ljuej nimajo sredstev in zanjaj za ofenzivo,.

TOrej
smrt je rezultat.

Ce bod dobil smao smrt bo lepo.

Ce bos dobils e kaj hsuejga pol pa bo stala.

.
.......

Lp
.

....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #32 - 27.03.2010 at 12:59:00
 
No OTP

Potem mi pa ti napiši v kakšnem svetu bi rad živel,,,če sploh bi rad živel----sedaj samo živiš- zato,ker so te starši rodili zaradi zakonitosti  same reprodukcijske verige naše vrste!!!

Pozabi ljubezen in te čira čare.

Mi poznamo samo ego ljubezen-ugodni-neugodni občutki na nas-mi sploh vesoljne brezpogojne samodejavne življenjske ljubezni-ne poznamo..

Tema je vsesplošna!!!. Hijene,ki nas vodijo ne vedo nič več kot mali ljudje,ki jim te hijene vladajo.

Trudijo se hijene samo dano jim ni vesoljno samospoznanje-so preveč zaciklani sami v sebi.

Poglej samo zakaj v Cernu mečejo milijarde evrov čez rame,da bi spoznali,kar nekateri'''' mali''' že vemo!!!!Tako,da ti lahko povem-nič osebnega--preveč na pamet pišeš v svojem gnevu in jezi. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #33 - 27.03.2010 at 13:05:56
 

Lej.

To akr jaz vem sem slisal prebral itd. Mislim, meni ej veliko reci logicno in cern ni toko endolzen kto mislis mogoce res to pocno smao imajo razlgo zakaj to pocno.
Ti povem toko je to. Povemnapamet ker s emi na da brskati paliamti. Ce do hoce nj posic ejza ne bom.

Osebno v kakem svetu bi zivel hm, ....... .

Mislim, da je bil ta svet nekoc dokelr ni bilo vojne pol apej slov s e vkurac.

.....

.......

Torej, v tem svetu ne mreo szvieti kot se gre ker vse za sebe deal mislim posten pucen en bosr dobiti palce od 3000 ne mreo sdobiti.

Zelo s emotim vzamem nazaj. O placi. Ce si picka in das fuak tsefu pol dobis tako palco jaz ks em tip teg aen mroem. Dnevno vidim te reci sori.

Pol ap ti s enadrejeni pribje zakaj s ene proivas po ... . zivali.

.......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #34 - 27.03.2010 at 13:19:46
 
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 13:05:56:
Lej.

To akr jaz vem sem slisal prebral itd. Mislim, meni ej veliko reci logicno in cern ni toko endolzen kto mislis mogoce res to pocno smao imajo razlgo zakaj to pocno.
Ti povem toko je to. Povemnapamet ker s emi na da brskati paliamti. Ce do hoce nj posic ejza ne bom.

Osebno v kakem svetu bi zivel hm, ....... .

Mislim, da je bil ta svet nekoc dokelr ni bilo vojne pol apej slov s e vkurac.

.....

.......

Torej, v tem svetu ne mreo szvieti kot se gre ker vse za sebe deal mislim posten pucen en bosr dobiti palce od 3000 ne mreo sdobiti.

Zelo s emotim vzamem nazaj. O placi. Ce si picka in das fuak tsefu pol dobis tako palco jaz ks em tip teg aen mroem. Dnevno vidim te reci sori.

Pol ap ti s enadrejeni pribje zakaj s ene proivas po ... . zivali.

.......


Vidiš to je razlika med nama-ti pišeš kar si prebral-slišal jaz pa iz sebe-samo preverjam zadeve in jim dam pravo vesoljno obličje.Jaz primerjam teološko brezčasno civilizacijsko zapuščino (garantiram da sem edini na svetu,ki jo zna brati in dešifrirati ter obrazložiti zakaj in kaj sporoča)s spoznanji sodobne znanosti.

MI kot civilizacija smo še poden od podna napram naši planetarni (očetovi)galaktični civilizaciji.

Jaz točno vem kaj iščejo v Cernu in kakšne rezultate pričakujejo!!! Dobil bodo prst v rito--nič ne bodo odkrili-ker jih je Einstein zajebu v štartu!!

In sedaj so naivni kaj bodo odkrili-nič in še miljionkrat nič. Stavim za lastno življenje-nič bo njihov rezultat.

Stran je vrženih 20 milijard evrov-ljudje pa lačni po svetu in v EU-pizdariji. In kaj naj ti še povem? Zbujamo se in vesolje se bo samodejno uravnotežilo življenjsko skozi nas-mi to hoteli ,ali ne. Nič ničrno ko sistem poznaš-samo prepočasi se odvija za trpeče-predolgo že trpijo nedolžni zaradi hijen,ki hočejo zase vse moć in oblast. Wink Wink Wink.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #35 - 27.03.2010 at 13:34:04
 
OTP

Če se ti jebe za lastno življenje? Napiši Pahorju,da naj se vgrizne za rit s svojo anti socialno politiko in svojim blebetanjem o pravični državi. Vidiš jaz sem mu včeraj napisal takšno pismo in sem ga vprašal,kdaj bo Slovenija na vrhu sveta,kot obljublja!! Ti dam e naslov:gp.kpv@gov.si Piši mu,če si dec!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #36 - 27.03.2010 at 22:58:50
 
Alojz in Sandib wrote on 27.03.2010 at 13:34:04:
OTP

Če se ti jebe za lastno življenje? Napiši Pahorju,da naj se vgrizne za rit s svojo anti socialno politiko in svojim blebetanjem o pravični državi. Vidiš jaz sem mu včeraj napisal takšno pismo in sem ga vprašal,kdaj bo Slovenija na vrhu sveta,kot obljublja!! Ti dam e naslov:gp.kpv@gov.si Piši mu,če si dec!! Wink Wink


Ti, tok nor nisem. Sori.

.......

Sploh pa resno daj s emalo ohladi.
Mislim,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #37 - 28.03.2010 at 09:58:36
 
Optimus T. Prime wrote on 27.03.2010 at 22:58:50:
Alojz in Sandib wrote on 27.03.2010 at 13:34:04:
OTP

Če se ti jebe za lastno življenje? Napiši Pahorju,da naj se vgrizne za rit s svojo anti socialno politiko in svojim blebetanjem o pravični državi. Vidiš jaz sem mu včeraj napisal takšno pismo in sem ga vprašal,kdaj bo Slovenija na vrhu sveta,kot obljublja!! Ti dam e naslov:gp.kpv@gov.si Piši mu,če si dec!! Wink Wink


Ti, tok nor nisem. Sori.

.......

Sploh pa resno daj s emalo ohladi.
Mislim,..



Če bi jaz po tem forumu pisal,da se bom fental -si bi upal tudi Pahorja u P.M. poslat-no jaz ga upam tudi brez tega. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #38 - 28.03.2010 at 12:02:03
 
Grin Grin Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #39 - 28.03.2010 at 13:13:46
 
Miara wrote on 28.03.2010 at 12:02:03:
Grin Grin Grin


Ja tako je Miara.Ko človeku predočiš njegove absurdne trditve,da se bo fental -a sočasno govori,da ni toliko butast in pogumen,da bi se uprl moči in kapitalizmu,ki ga izkorišča. Ni logike!! Wink Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #40 - 28.03.2010 at 14:10:54
 
Ma js bom zdej izpadla uber prasica sploh ker sm bejba sam js mislm da se otp mal velik dost preveč smil sam seb pa krivi ceu svet za to da njemu ni gud pa vsi so hinavci zdele je pa men pokazu da on sam seb hinav. Tko da boli mene js tut vidm gnoj okol sebe grem pa zato zdele z enim prjatlom na sonce na kavo odklopt svet pa mal zadihat.
Cheesy
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #41 - 31.03.2010 at 00:07:32
 
Miara wrote on 28.03.2010 at 14:10:54:
Ma js bom zdej izpadla uber prasica sploh ker sm bejba sam js mislm da se otp mal velik dost preveč smil sam seb pa krivi ceu svet za to da njemu ni gud pa vsi so hinavci zdele je pa men pokazu da on sam seb hinav. Tko da boli mene js tut vidm gnoj okol sebe grem pa zato zdele z enim prjatlom na sonce na kavo odklopt svet pa mal zadihat.
Cheesy


Razliko med tako in mano ej to, da ti nisi v lifju nci dozivela. Vsaj nic priblizno tkao hhudih sranj kto jaz. oziroma nikoli nisi pokusala dobiti reci veckrat in bial zafuakna tkao de si vidla de tega en mreos dobiti.

Resno ko bos ti videla in mela tok let dreka k sem ga jaz, in mi pol lahkoi pogeldala v oci in mi rekal da si smilim sebi pol ti bom vejrel.

Vsi ste neki pametni, nikoli pa nobn ne pvoe resnice. Mislim re sztanimvi forum.

Povem se neki. Ti vidis drek in po toejm govorjenju lohak recem de poznam vleiko folak k tako govori in ves kaj pcono porivajo se z gnojem. No jaz tega ne pocnem.

In tuki ej temeljna nakaka.

Kje dobiti postneno punco. To me firbec. Kje dobit psoteno sluzbo. Itd,.. .

Duhovniki. Duhovni razvitezi. kateri kol rpoejtk ste se ga tuki lotili ej rpopadel. Pol ap vsi paemtni. res zanimivo. LoL. Se iz minissterstva sem dobil zanimiv opis foruma .

Re ste kerlci.

Toko je picek ste take kot ta zadja.

Ni dosti de  je 50% pedrov itd,. hehe,.. ....... .
_

Smiliš se mi. Resno. jaz bom crknu kmalu nic bat. Me bodo organi in oistale reci zejbale na katere bi mogel an operacije. Sam vsakemu lohak plunem v ksiht. Sem sel skozi sranaj vleika in ni ratalo. Vi pa k amste familije polno rit vsega in to an toplem k vas mami in ati podpriata. Pa lepo prosim tiho bit.

hehe,..

jaz hianvec to ap bi rad videl.
.

___________________________________________________________
Tuki ste pametni in gonite soj ego anemsto da bi resili problem. Mislim, to ej zank nizekga osbnega razvoja. Problem se resi al pa se zabiej nekoga k ga psotavi to mi ej zelo znano.
___________________________________________________________

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #42 - 31.03.2010 at 11:16:39
 
Lej, čist iskreno če bi lahko bi zamenjala s tabo za dan.
Samo tako bi zagotovo vedela, čutila tvoj pogled na svet. In samo tako bi lah zbrala taprave besede da vnesejo spremembe.
Tko k pa je, bi ti pa radi mal sonca vnesl. Ni ego namenov. Sam ego pride pr men v igro ker si tok zakopan v svoja prepričanja da to tebe pride kvečjem kakšen žarek. Js pa tega ne razumem. Kakšni smo do nepoznanega pa veš, mene mal frustrira kako si lah tako močno osredotočen na vse slabo. Pa zakaj bi hotu tko živet. Pa a temu res ne morš zbežat. In pol se nagibam med tem a bi te najraj objela a pretepla.
In ahem, ni treba da se ti smilim, in jaz tebi naredim isto uslugo.
Pa lej, jaz se vedno znova opominjam da te ne poznam, in ne poznam tvojga življenja. Zdej pa ti men nared isto uslugo.
Se ne poznava.
AJA s tem v mislih ti nisi pristojen naštevat nobenih razlik med nama.
Im done.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #43 - 31.03.2010 at 11:22:43
 
Tole pa ni ok.OTP.

Vsi mi smo že trpeli in bomo trpeli-Mi za razliko od tebe nismo obupali,ampak se borimo za svoje mesto pod Soncem.Smo pa vsaj toliko pošteni,da to svoje trpljenje znamo deliti z drugimi in se znamo tudi veseliti z drugimi.Jaz verjamem,da nihče tule nikogar ne sovraži.Ti pa vse nas učiš duhovnosti sebe pa poveličuješ v lastni zlaganosti.Daj se malo vprašaj v čemu si ti tako poseben??? V nakladanju in smiljenju samemu sebi. Ti in tvoje pismo iz ministrstva si lahko ti in tisti minister,ki ti je pisal brez problemov vtakneta v rit. Mi se nikogar ne bojimo in nikogar ne idealiziramo,ampak se imamo za enake med seboj.
Vsi tule smo tolerantni,pa če tudi se kdaj spričkamo na mrtve-vendar ne gojimo zamere drug do drugega-znamo si odpustiti. Ti samo nabivaš,kakšen revček si-vsi ti želimo dobro.Ti sam nas ne spustiš k sebi. Zato se vprašaj v čemu si ti sam tako drugačen od nas? Po tvojih postih tega ni opaziti!!! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Ohranimo svoboden internet !
Reply #44 - 31.03.2010 at 12:54:31
 
Optimus T. Prime wrote on 31.03.2010 at 00:07:32:
LoL. Se iz minissterstva sem dobil zanimiv opis foruma

OTP daj mi to malo bolj razloži please.
Jaz sem na forumu nekaj let pa mi nihče iz nobenega ministrstva ni poslav nobenega opisa foruma..   ??

Kako + zakaj ?  bi ministrstvo tebi pošiljalo opis foruma?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5