Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 
(Read 62089 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #105 - 21.03.2010 at 14:47:21
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 14:34:53:
Jap js ga razumem, pa kje boš najdu človeka ki bo razumeu kaj sploh mislš pa bo iskreno hotu pomagat brez drugih morda tudi sebi nezavednih namenov.
Mah ljudje smo neverjetni ubistvu ja. Ampak ugotavlam da ti v svetu vso tole razglabljanje nič ne pomaga. Če je lajf igra so pravila nastavljena, in četudi vidiš prek njih ne morš kr ala castaneda zletet čez... mal mn sanjarjenja pa mal več dela je na mestu Smiley


Po svoje imaš čist prav.Moraš pa tudi razumet,da nam je sanjarjenje-- tudi dovoljeno in dobrodošlo. Če se vdaš v usodo si pa tako praktično mrtev.Jaz imam sanjarjenje za duhovno delo in to zelo dobrodošlo. Dejanja štejejo to je tudi res.Mogoće se pa bolj ozavestimo.Ta forum je zame dokler uživam ok. ko mi več ne paše pisat-čau-se vidmo,ko mi spet. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #106 - 21.03.2010 at 15:42:22
 
Sej ne govorim o tem da se vdaš v usodo. Pravm pač da greš po drugi poti do istga cilja. Oz mogoče je fora lih v tem da ni isti cilj sta dva cilja. En je pač pogojen s svetom drug je pa neki čist odkloplenga od te realnosti....
Ma ja...sej enako...se mi niti ne da več nekih težkih debat tle brat, kaj šele kregov Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #107 - 21.03.2010 at 15:50:51
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 15:42:22:
Sej ne govorim o tem da se vdaš v usodo. Pravm pač da greš po drugi poti do istga cilja. Oz mogoče je fora lih v tem da ni isti cilj sta dva cilja. En je pač pogojen s svetom drug je pa neki čist odkloplenga od te realnosti....
Ma ja...sej enako...se mi niti ne da več nekih težkih debat tle brat, kaj šele kregov Grin


Kreganje ni problem,če znaš odpuščati. Za kateri svet si ti? Odklopljen,ali svetovno pogojen? Samo to mi še odgovori? Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #108 - 21.03.2010 at 15:58:28
 
To je res...sej kreganje je itak brezvezna zadeva, vpliva nate sam če sam pustiš...ubistvu Smiley Drugač pa odpuščat mi nikol ni blo težko...smo vsi ljudje...lažje pa drugim kot sebi to je to
Za kateri svet sm js? Sej ne morm zbirat, sem kjer sem. Kjer sm se zbudila en dan..včasih odpravam ampak se vedno nazaj prizemljim in stopm na realna tla.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #109 - 21.03.2010 at 16:03:56
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 15:58:28:
To je res...sej kreganje je itak brezvezna zadeva, vpliva nate sam če sam pustiš...ubistvu Smiley Drugač pa odpuščat mi nikol ni blo težko...smo vsi ljudje...lažje pa drugim kot sebi to je to
Za kateri svet sm js? Sej ne morm zbirat, sem kjer sem. Kjer sm se zbudila en dan..včasih odpravam ampak se vedno nazaj prizemljim in stopm na realna tla.


Korektno. Hvala za odgovor!! Uživaj Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #110 - 21.03.2010 at 16:37:38
 
Jp Wink Cheesy
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #111 - 21.03.2010 at 16:45:11
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 16:37:38:
Jp Wink Cheesy


kAKO JE TAM STATUS ?NULA? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #112 - 21.03.2010 at 16:46:00
 
Ne štekam Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #113 - 21.03.2010 at 16:53:52
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 16:46:00:
Ne štekam Smiley


Saj veš-mlade---nič? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #114 - 21.03.2010 at 16:58:40
 
Hahahaha  a to
Jah nč sej če bi blo kej vrednga omembe bi omenla...
Pač včasih se mi še zmer zazdi kej čudn ampak si pol rečm da se men to pač sam zdi,   kar je tut res pomoje mind you...
Tko da bolj kot ne res 0. Sej vidmo se dost pato,... sm pa itak zdej mal razmišljala v smeri kaj pa če bi res dobila kar hočem ane..pa si kr ne morm predstavljat tko da mi to tut ni nek dobr znak
Tko da uradno opuščam vse ideje o preseganju prijateljstva ker sm nekak dojela da za kej več tut nisva... prjatla sva pa lah odlična
Tko da ko sem to dojela, so nekak vsi tisti problemi iz prvega posta izginl...
And im back twice as strong  Cheesy
skoz neki brihtna prov zabavam se Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #115 - 21.03.2010 at 17:17:20
 
Miara wrote on 21.03.2010 at 16:58:40:
Hahahaha  a to
Jah nč sej če bi blo kej vrednga omembe bi omenla...
Pač včasih se mi še zmer zazdi kej čudn ampak si pol rečm da se men to pač sam zdi,   kar je tut res pomoje mind you...
Tko da bolj kot ne res 0. Sej vidmo se dost pato,... sm pa itak zdej mal razmišljala v smeri kaj pa če bi res dobila kar hočem ane..pa si kr ne morm predstavljat tko da mi to tut ni nek dobr znak
Tko da uradno opuščam vse ideje o preseganju prijateljstva ker sm nekak dojela da za kej več tut nisva... prjatla sva pa lah odlična
Tko da ko sem to dojela, so nekak vsi tisti problemi iz prvega posta izginl...
And im back twice as strong  Cheesy
skoz neki brihtna prov zabavam se Grin


Si se zavila nazaj u oklep?  Ne bo še konec sveta-maš prav.Saj znaš uživat sama se seboj- Uživaj! Smiley SmileyGrem- kmalu dobim neke obiske! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #116 - 25.03.2010 at 12:08:57
 
Nope nobenega oklepa. To sem že kr kmal ugotovila da ne funkcionira najbolje... zakaj bi pa mela oklep. Ko se sprjazneš z lajfom in ugotoviš da te bodo prizadel kdaj pa kdaj tko al pa drugače pač to sprejmeš uredu...sej ne more bit zmer po mojem jebiga Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #117 - 25.03.2010 at 13:03:47
 
Miara wrote on 25.03.2010 at 12:08:57:
Nope nobenega oklepa. To sem že kr kmal ugotovila da ne funkcionira najbolje... zakaj bi pa mela oklep. Ko se sprjazneš z lajfom in ugotoviš da te bodo prizadel kdaj pa kdaj tko al pa drugače pač to sprejmeš uredu...sej ne more bit zmer po mojem jebiga Smiley


Mislil sem v smuslu,da si močna!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Odnos-energija
Reply #118 - 25.03.2010 at 13:22:04
 
No sej...najmočnejši si brez oklepa xD
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Odnos-energija
Reply #119 - 25.03.2010 at 13:32:05
 
Miara wrote on 25.03.2010 at 13:22:04:
No sej...najmočnejši si brez oklepa xD


Oklep ,ki ga mi ne upoštevamo preveč--oz ga ne znamo še- je intuicija-razumeš?Sken! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9