Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 21486 times)
MagicStar
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
29.01.2010 at 04:21:54
 
Pozdravljeni!
Naj se najprej predstavim.. Sem 20 let star fant. Zelo me zanimajo drugi svetovi, sanje - moja strast (naučil sem se lucidno sanjati) Cheesy... No da preidemo k moji izkušnji....

Bilo je približno mesec nazaj. Z prijateljem sem kadil marihuano, in nato pri meni v sobi ležal v postelji, naslonjen na steno. V ozadju se je vrtela muzika (GOA Psytrance). Poleg tega smo vlekli še peprse (tisto ko kupiš u erotic šopu, in vdihuješ)... No ko sem zategnil peprs in bil zrelaksirano anslonjen na steno, sem gledal moje noge oziroma prste na nogah. Naenkrat sem dobil občutek da se iz mojih nog nekaj izvija ven, in res kmalu sem imel občutek kot da lebdim, oziroma se imel občutek kakor da bi še eno moje telo šlo ven iz mene ... Nato sem se vsega skupaj ustrašil, in naenkrat sem bil spet nazaj v sebi...

Kaj bi to bilo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #1 - 29.01.2010 at 09:01:16
 
MagicStar wrote on 29.01.2010 at 04:21:54:
Pozdravljeni!
Naj se najprej predstavim.. Sem 20 let star fant. Zelo me zanimajo drugi svetovi, sanje - moja strast (naučil sem se lucidno sanjati) Cheesy... No da preidemo k moji izkušnji....

Bilo je približno mesec nazaj. Z prijateljem sem kadil marihuano, in nato pri meni v sobi ležal v postelji, naslonjen na steno. V ozadju se je vrtela muzika (GOA Psytrance). Poleg tega smo vlekli še peprse (tisto ko kupiš u erotic šopu, in vdihuješ)... No ko sem zategnil peprs in bil zrelaksirano anslonjen na steno, sem gledal moje noge oziroma prste na nogah. Naenkrat sem dobil občutek da se iz mojih nog nekaj izvija ven, in res kmalu sem imel občutek kot da lebdim, oziroma se imel občutek kakor da bi še eno moje telo šlo ven iz mene ... Nato sem se vsega skupaj ustrašil, in naenkrat sem bil spet nazaj v sebi...

Kaj bi to bilo?


Če bi bil ti moj sin bi ti jaz unga tatruzga sprašil iz riti še preden bi se začel tkole zastrupljat in uničevat.
Potem ne bi imel občutka da lebdiš ampak bi razmislu -kaj je prav in kaj narobe.
Vem,da niste mladi nič krivi vaše starše je treba mal spomnit,da majo otroke in,da naj mislijo kaj lahko počnejo in kje hodijo in s kom se družijo.. Premalo ljubezni in otroci ne vedo,kaj to je-družina!

Turbo kapitalizem nas bo totalno zjebu,če se ne bomo zbudil. Potem pa beremo takele stvari neprizadeto.
 
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #2 - 29.01.2010 at 11:16:04
 
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2010 at 09:01:16:
Če bi bil ti moj sin bi ti jaz unga tatruzga sprašil iz riti še preden bi se začel tkole zastrupljat in uničevat.
Potem ne bi imel občutka da lebdiš ampak bi razmislu -kaj je prav in kaj narobe.


Dobr ta stavek Smiley občutek lebdenja bi res hitro minil  Smiley

Magic Star tvojo izkušnjo pa bi imenovala preprosto  zadetost, občutek lebdenja je značilen pri uživanju drog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #3 - 29.01.2010 at 11:51:34
 
Jp, ne pripisuj globjih pomenov alpa to pripisat neki kao izkušnji... zakadil si se ga pol si pa še poprse vleku...po se pa sprašuješ zakaj tak filing? Lol
Ti si pomoje mislu kakšno astralno projekcijo k si napisu kao da je šlo še eno telo iz tebe sam nwem zakaj to bolj dvomim...
fact je da na drogah ma usak lah kvazi neke izkušnje blabla
Če te to res zanima se lot zadeve tko k je treba, pust tist sranje pa se spuci po boš pa vidu kako pa kaj....
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #4 - 29.01.2010 at 11:57:29
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 11:51:34:
Jp, ne pripisuj globjih pomenov alpa to pripisat neki kao izkušnji... zakadil si se ga pol si pa še poprse vleku...po se pa sprašuješ zakaj tak filing? Lol
Ti si pomoje mislu kakšno astralno projekcijo k si napisu kao da je šlo še eno telo iz tebe sam nwem zakaj to bolj dvomim...
fact je da na drogah ma usak lah kvazi neke izkušnje blabla
Če te to res zanima se lot zadeve tko k je treba, pust tist sranje pa se spuci po boš pa vidu kako pa kaj....


Najbolši nasvet! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #5 - 29.01.2010 at 11:58:44
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 11:51:34:
Jp, ne pripisuj globjih pomenov alpa to pripisat neki kao izkušnji... zakadil si se ga pol si pa še poprse vleku...po se pa sprašuješ zakaj tak filing? Lol
Ti si pomoje mislu kakšno astralno projekcijo k si napisu kao da je šlo še eno telo iz tebe sam nwem zakaj to bolj dvomim...
fact je da na drogah ma usak lah kvazi neke izkušnje blabla
Če te to res zanima se lot zadeve tko k je treba, pust tist sranje pa se spuci po boš pa vidu kako pa kaj....


Tako je, dobro si napisala  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
MagicStar
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #6 - 29.01.2010 at 13:13:29
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 11:51:34:
Jp, ne pripisuj globjih pomenov alpa to pripisat neki kao izkušnji... zakadil si se ga pol si pa še poprse vleku...po se pa sprašuješ zakaj tak filing? Lol
Ti si pomoje mislu kakšno astralno projekcijo k si napisu kao da je šlo še eno telo iz tebe sam nwem zakaj to bolj dvomim...
fact je da na drogah ma usak lah kvazi neke izkušnje blabla
Če te to res zanima se lot zadeve tko k je treba, pust tist sranje pa se spuci po boš pa vidu kako pa kaj....



Ja sej jaz bi to probal brez dorg Smiley) Droge so strup sem ugotovil..... Tako da, moj cilj je, brez dorg v astralno projekcijo... Smiley Ne vem pa sploh kje in kako začet Smiley)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #7 - 29.01.2010 at 13:15:55
 
Začni s tem da opustiš droge Wink Pol si ga pa uizi vzam nč ne silt, kej si preber, pa mal probavi...tko k vsi ostali, skor vsak pride do tega sam ti noben vodnik ne more nevem kok pomagat...
Js osebno ti kle ne morm pomagat, mogoče ma kdo drug kej več za povedat Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #8 - 29.01.2010 at 14:52:29
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 13:15:55:
Začni s tem da opustiš droge Wink Pol si ga pa uizi vzam nč ne silt, kej si preber, pa mal probavi...tko k vsi ostali, skor vsak pride do tega sam ti noben vodnik ne more nevem kok pomagat...
Js osebno ti kle ne morm pomagat, mogoče ma kdo drug kej več za povedat Smiley



Meditacija!!! Druge ni!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #9 - 29.01.2010 at 16:55:14
 
Ja evo js osebno sm probavala neki sam mi ne gre...k se mi glave neče ugasnt tko da da bi se js prov usedla pa meditirala ne rata, prej zaspim.
Pomoje, če je možno sploh to stanje pride h men alpa js h njemu tko čist samo od sebe, naključno. Kak sprehod v naravi pa da se vse spuca pa sam gledaš kako se vse svetlika lol. Če je mogoče. Če ne pa rečm sam, že tist je en velik oddih  kok fajn more bit šele v tapravmu stanju Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #10 - 29.01.2010 at 17:07:31
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 16:55:14:
Ja evo js osebno sm probavala neki sam mi ne gre...k se mi glave neče ugasnt tko da da bi se js prov usedla pa meditirala ne rata, prej zaspim.
Pomoje, če je možno sploh to stanje pride h men alpa js h njemu tko čist samo od sebe, naključno. Kak sprehod v naravi pa da se vse spuca pa sam gledaš kako se vse svetlika lol. Če je mogoče. Če ne pa rečm sam, že tist je en velik oddih  kok fajn more bit šele v tapravmu stanju Smiley


Ne moreš zanikat svojga dvojčka!!!! A sprehod v naravi ne more bit meditativen?  Saj ravno zato se vse spuca! Sam prav prakticiram to obliko meditacije in se je pokazala za najboljšo!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #11 - 29.01.2010 at 17:46:00
 
Heh pa je lahko očitno, sploh nism vedla da je to to.... ko slišiš besedo meditacija si vsaj jaz to predstavljam kot nekaj ful zakompliceranga kokr en čist x stanje ane...in sm probavala z dihanjem pa tko sam sm preveč nemirna oseba za kej tazga pa sm vse skp opustila pa si rekla maybe at another point in my life.... zaznam pa ja da se čist drugač počutm v naravi tko da to je to ja...js mam še posebi vodo ful rada res prov miri me  Smiley
Drugač pa hvala! Zdej si mi tk mčken opru oči  tko da super...
pa upam daj tut magicstar kej koristnega odnesu
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #12 - 29.01.2010 at 19:18:36
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 17:46:00:
Heh pa je lahko očitno, sploh nism vedla da je to to.... ko slišiš besedo meditacija si vsaj jaz to predstavljam kot nekaj ful zakompliceranga kokr en čist x stanje ane...in sm probavala z dihanjem pa tko sam sm preveč nemirna oseba za kej tazga pa sm vse skp opustila pa si rekla maybe at another point in my life.... zaznam pa ja da se čist drugač počutm v naravi tko da to je to ja...js mam še posebi vodo ful rada res prov miri me  Smiley
Drugač pa hvala! Zdej si mi tk mčken opru oči  tko da super...
pa upam daj tut magicstar kej koristnega odnesu


Ok. Še vedno mi je všeč tvoj stil.Ostajam pri temu. Grin Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #13 - 30.01.2010 at 13:24:33
 
Merci beacoup Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #14 - 30.01.2010 at 14:18:34
 
všečno mojim uham težko jeziku    Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2