Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 21485 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #15 - 30.01.2010 at 14:30:16
 
Quote:
všečno mojim uham težko jeziku    Wink


David lahko preziziraš? Definiraj misel ni iz skupine pregovorov!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #16 - 30.01.2010 at 14:38:12
 
samo to da mi je francoščina všeč mi je pa težka za govorit
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #17 - 30.01.2010 at 14:44:20
 
Quote:
samo to da mi je francoščina všeč mi je pa težka za govorit


Stvar ušes imaš prav! Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #18 - 14.02.2010 at 22:45:13
 
Alojz in Sandib wrote on 29.01.2010 at 09:01:16:
MagicStar wrote on 29.01.2010 at 04:21:54:
Pozdravljeni!
Naj se najprej predstavim.. Sem 20 let star fant. Zelo me zanimajo drugi svetovi, sanje - moja strast (naučil sem se lucidno sanjati) Cheesy... No da preidemo k moji izkušnji....

Bilo je približno mesec nazaj. Z prijateljem sem kadil marihuano, in nato pri meni v sobi ležal v postelji, naslonjen na steno. V ozadju se je vrtela muzika (GOA Psytrance). Poleg tega smo vlekli še peprse (tisto ko kupiš u erotic šopu, in vdihuješ)... No ko sem zategnil peprs in bil zrelaksirano anslonjen na steno, sem gledal moje noge oziroma prste na nogah. Naenkrat sem dobil občutek da se iz mojih nog nekaj izvija ven, in res kmalu sem imel občutek kot da lebdim, oziroma se imel občutek kakor da bi še eno moje telo šlo ven iz mene ... Nato sem se vsega skupaj ustrašil, in naenkrat sem bil spet nazaj v sebi...

Kaj bi to bilo?


Če bi bil ti moj sin bi ti jaz unga tatruzga sprašil iz riti še preden bi se začel tkole zastrupljat in uničevat.
Potem ne bi imel občutka da lebdiš ampak bi razmislu -kaj je prav in kaj narobe.
Vem,da niste mladi nič krivi vaše starše je treba mal spomnit,da majo otroke in,da naj mislijo kaj lahko počnejo in kje hodijo in s kom se družijo.. Premalo ljubezni in otroci ne vedo,kaj to je-družina!

Turbo kapitalizem nas bo totalno zjebu,če se ne bomo zbudil. Potem pa beremo takele stvari neprizadeto.
 

Precej dobr' napisano, čeprav pa so ta nespametna dejanja nespametnih staršev žal posledica neprave ljubezni, oziroma prevelike ljubezni, zato ker v svoji slepi ljubezni svojim otrokom preveč dovolijo .

Ko pa pride do nasilja, je včasih že prepozno, čeprav včasih druge rešitve tudi ni , ...  Embarrassed Cry

Tko je to , zaradi neprave ljubezni, ...   Huh

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #19 - 14.02.2010 at 22:57:45
 
Ni "neprave" ljubezni. Vsak se potrud po svojih najboljših močeh, otrok je že rabu to doživet pa zmeri je meu eno izbiro. Problem naših cajtov je da se smilmo sami seb in to je to. Pol pa iščemo uteho v materialističnih dobrinah od  hrane stvari seksa pa do drog. Namest da pogledamo vase pa ugotovimo kaj nam ni gud pa kej spremenimo.
To je zdej posplošeno povedano, ampak redkokomu/redkokdaj je res tok hudo kokr se človeku trenutno  zdi.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #20 - 14.02.2010 at 23:16:14
 
Nooo, to imaš tud precej prov . Roll Eyes

Le , da je ta "uteha" spet posledica napačne ljubezni do te "utehe", v teh materialističnih dobrinah ...

Love is all what's it all about . Love in your heart !

And goood luck .

Jaz morm pa itak že spat it, ker je že pozn' . Embarrassed

Dobro noč vsemskupajtukajtamkaj ...  Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #21 - 15.02.2010 at 10:19:10
 
Miara wrote on 14.02.2010 at 22:57:45:
Ni "neprave" ljubezni. Vsak se potrud po svojih najboljših močeh, otrok je že rabu to doživet pa zmeri je meu eno izbiro. Problem naših cajtov je da se smilmo sami seb in to je to. Pol pa iščemo uteho v materialističnih dobrinah od  hrane stvari seksa pa do drog. Namest da pogledamo vase pa ugotovimo kaj nam ni gud pa kej spremenimo.
To je zdej posplošeno povedano, ampak redkokomu/redkokdaj je res tok hudo kokr se človeku trenutno  zdi.

Pravilno! Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #22 - 15.02.2010 at 10:55:53
 
Miara wrote on 14.02.2010 at 22:57:45:
Ni "neprave" ljubezni. Vsak se potrud po svojih najboljših močeh, otrok je že rabu to doživet pa zmeri je meu eno izbiro. Problem naših cajtov je da se smilmo sami seb in to je to. Pol pa iščemo uteho v materialističnih dobrinah od  hrane stvari seksa pa do drog. Namest da pogledamo vase pa ugotovimo kaj nam ni gud pa kej spremenimo.
To je zdej posplošeno povedano, ampak redkokomu/redkokdaj je res tok hudo kokr se človeku trenutno  zdi.


Ta svet je že tako ustrojen, da nam vedno vsiljuje težave in probleme. Dobro, saj vsak se bori z njimi, ampak kot obrneš, se v tej težki borbi za obstanek vsi borimo, pa na koncu vseeno nobeden ne obstane, vsak umre. Torej tudi če mi trenutno ni lih tako slabo, mi bo pač čez leta, ko se približa starost in smrt, vsa psihologija vmes pa je le kozmetika za nerešljive probleme v obliki bolezni, staranja, nesreč, izgube dohodka, sporov v familijah, lakote, žeje, težav z delodajalci, vsesplošne krize vrednot in financ.....
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #23 - 15.02.2010 at 11:48:20
 
satis wrote on 15.02.2010 at 10:55:53:
Miara wrote on 14.02.2010 at 22:57:45:
Ni "neprave" ljubezni. Vsak se potrud po svojih najboljših močeh, otrok je že rabu to doživet pa zmeri je meu eno izbiro. Problem naših cajtov je da se smilmo sami seb in to je to. Pol pa iščemo uteho v materialističnih dobrinah od  hrane stvari seksa pa do drog. Namest da pogledamo vase pa ugotovimo kaj nam ni gud pa kej spremenimo.
To je zdej posplošeno povedano, ampak redkokomu/redkokdaj je res tok hudo kokr se človeku trenutno  zdi.


Ta svet je že tako ustrojen, da nam vedno vsiljuje težave in probleme. Dobro, saj vsak se bori z njimi, ampak kot obrneš, se v tej težki borbi za obstanek vsi borimo, pa na koncu vseeno nobeden ne obstane, vsak umre. Torej tudi če mi trenutno ni lih tako slabo, mi bo pač čez leta, ko se približa starost in smrt, vsa psihologija vmes pa je le kozmetika za nerešljive probleme v obliki bolezni, staranja, nesreč, izgube dohodka, sporov v familijah, lakote, žeje, težav z delodajalci, vsesplošne krize vrednot in financ.....


Vse to se lahko spremeni,če hočemo!!! Vse popolnoma vse!!! Verjeti,znati,udejaniti-vse se da!! Mi res samo jokamo! Tudi vem zakaj?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #24 - 02.03.2010 at 22:16:59
 
Vsem -hkrati dajem odgovor za pojem NADDUŠE

Mi resnično samo jokamo in igramo življenje.Smo krivi? NIsmo!!!!

Mi ne vemo,da nas vesoljno elementarno samodelovanje in njegovo  EM izmenično  valovanje rotacija (teološko Božja- Nadduša)  tako kot celotno vesoljno življenje  znotraj določenega cikla letnega časa(zemlje..osončja -galaksije) DRŽI  v šah poziciji,nas matira,ali nam ciklično ponovno dovoli življenjsko vesoljno šahovnico samospoznati !!!Takrat šele postanemo pravi igralci na vesoljni življenjski šahovnici.

Torej NADDUŠA- duša nad našo dušo je vesoljno elementarno izmenično EM samovalovanje -rotacija,ta nas ciklično dvigne duhovno odpre ali matira-duhovno zapre-neodvisno od nas samih.

Jabolka dozori takrat ko ji Zemljino ciklično EM elementarno samodelovanje-rotacija to omogoča. Ravno tako mi dozorimo ko nam to omogoča galaktično EM valovanje rotacija (to je naša elementarna nadduša),ki deluje na jabolko enako kot na nas vendar so pri nas cikli do zorjenja daljši galaktičnih razsežnosti,jabolka so zemeljskih zemeljski. Nadduša jabolka so EM cikli Zemlje. Pri Živalih je Nadduša EM valovanje osončja,pri človeku je Nadduša EM valovanje galaksije.

Če sedaj ne razumete pojdite vsi skupaj na -2deci. Grin Grin Grin  

Da me ne boste potem neumno spraševali vam že vnaprej povem vsaka višja oblika življenja nosi v sebi predhodno-e.
Isto je na elementarni ravni Zemlja znotraj osončja osončje znotar galaksije-ENO.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #25 - 03.03.2010 at 15:23:53
 
Moja izkušnja je ta,da ljudje preveč radi mistificirate in glorificirate čisto normalne naravne  pojave. Verjeten nam je to ostal še iz časa poganskih čudežev.Vse je bilo čudež že grmenje so imeli,za božjo jezo, ne pa za naraven samo pojav. Jebeni so tile poganski običaji ,se vidi,da jih naš genom še kr nosi v sebi. Cheesy Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #26 - 03.03.2010 at 15:27:46
 
Res je...to tut sama opažam Smiley Tema
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moja izkušnja, ki ne vem kako bi jo poimenoval...
Reply #27 - 03.03.2010 at 16:59:24
 
Miara

Res tema.Človeku ki malo bolj subtilno vse skupaj zaznava je ta tema že kar fino moteča.Tako,da se včasih vprašaš kaj samo jaz to temo vidim in zakaj me je življenje  naredilo takšnega.Jaz res vem zakaj- samo kljub temu je moteča ta tema.

Lahko ti zaupam,da sem že pri treh letih vidu ta svet kot eno samo človeško puhoglavost -ko ljudje igrajo neko bedasto puhoglavo igro življenja in tudi za minuto to niso oni sami v resnici takšni kot so.Se bojijo sami sebe ,sem se spraševal,ali vseh okoli sebe. Wink Smiley Sedaj vem, zakaj je tako!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2