Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 40894 times)
Nahatee
Ex Member




Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #15 - 22.05.2009 at 10:50:16
 
Boštyxz wrote on 22.05.2009 at 08:10:55:
Glej, Gaviota je ta problem navedla, in jaz sem ji ga pojasnil z tem, da vseskozi dobivamo sporočila/opozorila od Zgoraj, vendar jih večinoma spregledamo oziroma ne razumemo .

Tako kot ti nisi razumela kaj sem hotel povedat .

Pa dober + lep dan ti želimo,

by Boštyxz + Sun positives + God's brothers + # Kiss#


Kaj pa sedaj poveličuješ svojo razlago nad druge. Tukaj smo vsi dajali pojasnila, ne samo ti.

Kdor se ne strinja te ne razume, verski fanatik.  Tongue

Tvoja pojasnila so neko brezvezno ugibanje, ali, ali tema v glavi.  Grin

Želite mi lep dan, kdo, ti in tvoje vse razcepljene osebnosti ali kako  Questioning

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #16 - 19.01.2010 at 02:29:39
 
A je banderaš?

Menda se določene luči ugašajo ob določenih urah: 23:00, 24:30, pa zjutraj...

ma če ste skadili kaj močnega...

Shocked
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #17 - 27.01.2010 at 14:56:35
 
Mi je kr malo odlegl, ko sem to temo vidla  Smiley
Meni se namreč dogaja ista stvar in na začetku temu nisem pripisovala nič posebnega luči pač res kdaj pa kdaj crknejo in začnejo utripat...funny thing about it pa je da bolj ko sem zadevo ignorirala večkrat se je začela dogajat in se je ponavljalo do točke, kjer tega pač nisem mogla več spregledat, hkrati pa nimam pojma zakaj se to dogaja in kaj naj bi to pomenil..
Najprej mi pod oknom crkneta dve si mislm ja hudo pač mal teme...pol mi v sobi krneki utripa, k zaznaš spremembo svetlobe na steni..pa sm prov študirala če se mi to sam zdi pa pomežiknem da slučajno ne pretiravam...no pol k sm pogledala v žarnco pa je kr za par sekund ugasnla pa se spet pržgala mi je blo jasn da ni krivo mežikanje Smiley
Isto je blo tut z obcestnimi lučmi pa lučmi v šoli...zdej sm zadevo nekak sprejela in se prov mal nasmejim ko vidim da jim začne dogajat... v naklučja nekak ne vrjamem ne vem kaj pa nej bi vse skp pomenil... dost zanimiv Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #18 - 27.01.2010 at 16:16:55
 
Quote:
v naklučja nekak ne vrjamem ne vem kaj pa nej bi vse skp pomenil... dost zanimiv  

Kaj pa, če tako močno verjameš, da je treba šparat ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #19 - 27.01.2010 at 16:39:03
 
Robi ne razumem zdej kaj si hotu s tem vprašat, rephrase?
Tuki zdej lah razumem to kokr v navezavi z dnarjem da podzavestno tok močno mislm/vrjamem da morm šparat da kr luč vn fukne kao elektrika je draga? hahaha
Alpa da tok verjamem da ne verjamem
alpa da je blo vprašanje čist neumesno
Mah, tko bom rekla vse ob svojem času, če je kej za zvedt bom že zvedla v vsakem primeru se pa s tem ne obremenjujem tut to bo minil Smiley
No do enga zaključka sm pa le prišla  Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #20 - 27.01.2010 at 16:44:40
 
Povedal bom svojo izkušnjo,ki se je končala sama od sebe.

Isti mobilni telefon Nokio in št imam ,tam 10 let . In kaj se mi je dogajal kakšno leto velokokrat pogledaš telefon iz navade, čakaš na klic,hočeš klicat itd. Kadarkoli sem pogledal na monitor telefona je bila gor št 7.Tako,da smo se doma vsi smejal na ta račun-primeš telefon 7 je gor.

Ker pa vem,da je vse EM valovanje sem pač najdu svojo razlago(telefon) ni bil nikoli pokvarjen.Če je vse ELektromagnetno izmenično valovanje je odgovor kolkor je teh frekvenc plus napake-
Električni tok ustvari okrog žic magnetizem.Tako,da ni vse problematičen na drugi strani pa ni  glih  vse imet za naključno napako. Najbolj pomaga nek kanček zdrave pameti.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #21 - 27.01.2010 at 17:01:49
 
Miara wrote on 27.01.2010 at 16:39:03:
Robi ne razumem zdej kaj si hotu s tem vprašat, rephrase?
Tuki zdej lah razumem to kokr v navezavi z dnarjem da podzavestno tok močno mislm/vrjamem da morm šparat da kr luč vn fukne kao elektrika je draga? hahaha
Alpa da tok verjamem da ne verjamem
alpa da je blo vprašanje čist neumesno
Mah, tko bom rekla vse ob svojem času, če je kej za zvedt bom že zvedla v vsakem primeru se pa s tem ne obremenjujem tut to bo minil Smiley
No do enga zaključka sm pa le prišla  Smiley

Vprašanje sem postavil malo za hec, pa malo za res..Ljudje s svojimi mislimi tudi podzavestno vplivamo na okolico. Možgani oddajajo EM valovanje, ki lahko vpliva tudi na materijalne stvari.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #22 - 27.01.2010 at 17:10:37
 
Ja to si pa tko lepo, preprosto povedal Smiley Drugač pa ja to pa vem, da je res določeni ljudje tut zaradi tega nekak nimajo "sreče" z novejšo tehnologijo... da lahko vplivaš na materialne stvari mi je pa jasn ratal ko sm prjatlu "onesposobla" mobitel k je hotu pokazat en posnetek  men pa res ni blo do tega da kdo to vid, smeh Smiley
Sam tko ful zanimiv, da to lah nekak, podzavestno/nezavestno nrdimo...bi pol lahko morda nekoč tut zavestno... kokr u filmih...gledaš televizijo pa z mislimi kanale prestavljaš Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #23 - 27.01.2010 at 17:15:56
 
Quote:
Sam tko ful zanimiv, da to lah nekak, podzavestno/nezavestno nrdimo...bi pol lahko morda nekoč tut zavestno... kokr u filmih...gledaš televizijo pa z mislimi kanale prestavljaš  

Če bi vedeli kdo smo, bi se tudi zavedali na kaj vse vplivamo zavestno. Ker pa se ne poznamo, pa ne vidimo povezave med vzrokom in posledico.

Mislim, da je ta sposobnost telekineze dar, ki bi ga bilo vredno razvijati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #24 - 27.01.2010 at 17:26:45
 
A to je tut telekineza? I thought that was just moving objects
Ampak ja sj je dokaj smiselno če mal pomislm...
Drugač pa ja...blind children
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #25 - 27.01.2010 at 18:11:08
 
Robi wrote on 27.01.2010 at 17:15:56:
Quote:
Sam tko ful zanimiv, da to lah nekak, podzavestno/nezavestno nrdimo...bi pol lahko morda nekoč tut zavestno... kokr u filmih...gledaš televizijo pa z mislimi kanale prestavljaš  

Če bi vedeli kdo smo, bi se tudi zavedali na kaj vse vplivamo zavestno. Ker pa se ne poznamo, pa ne vidimo povezave med vzrokom in posledico.

Mislim, da je ta sposobnost telekineze dar, ki bi ga bilo vredno razvijati.


Robi ti govoriš enkrat tko drugič tko.Sprašuješ se kdo smo a ko te jaz prašam če poznaš vse možnosti in danosti življenja mi ti vehamentno odgoviš da jih.Tule pišeš drugače!!!

Človeška EM frekvenca je prenizka za premikanje teles. Do sedaj so ugotovili,da so to vse lažnivi triki. Sam Uli Geler je to priznal.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #26 - 27.01.2010 at 18:18:59
 
Ja sam tuki se ne gre o premikanju teles, bolj  o sprožanju kratkih stikov
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #27 - 27.01.2010 at 18:24:35
 
Miara wrote on 27.01.2010 at 18:18:59:
Ja sam tuki se ne gre o premikanju teles, bolj  o sprožanju kratkih stikov


To je pa čisto nekaj drugega! Vse vesolje samodeluje na EM frekvencah-ti ujameš EM frekvenco določenega objekta in povzročiš stik izpad sistema.

Da bi si lažje predstavljala .Včasih so mostove gradili bolj tko in vojaki so imeli prepoved maširanja čez mostove. Zakaj? Zato,ker bi s svojim taktom maširanja lahko naravno EM frekvenco mostu podrli in ga s tem porušili.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #28 - 27.01.2010 at 18:35:45
 
Quote:
Robi ti govoriš enkrat tko drugič tko.Sprašuješ se kdo smo a ko te jaz prašam če poznaš vse možnosti in danosti življenja mi ti vehamentno odgoviš da jih.Tule pišeš drugače!!!

Kje sem odgovoril, da jih ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ugašanje uličnih luči...??
Reply #29 - 27.01.2010 at 18:37:11
 
Quote:
Zakaj? Zato,ker bi s svojim taktom maširanja lahko naravno EM frekvenco mostu podrli in ga s tem porušili.

Temu se reče resonanca. Ko se lastna frekvenca ujame z vsiljeno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5