Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 42524 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #15 - 07.02.2010 at 16:30:29
 
Miara wrote on 07.02.2010 at 16:24:03:
Jah tuki nimam velik za povedat, ati se je utopiu aneki. Ni to to, pa tut temu kar se je njemu zgodil težko rečem svobodna volja.
Vse skp je pa zavit v eno tako meglo, ki me neznansko žalosti, res težko ubesedim vse skp. Pomoje najhujši dogodek, ki me je nekak vrjetn zaznamoval pa še vedno ne vem kako. On poje svojo pesem, vsi ostali pa čisto drugače... včasih se še zmer ustrašm zanj...
Shizofrenija  se je namreč zgodila, da ne boš taval v temi Smiley
Pa najhuj od vsega je, da mi še vedno ne, in mi nikoli ni deloval kot da bi se to sploh zgodil...težke spletke res


drugač pa ja, pacient ne umre, si ni preveč za h srcu vzet vse skp Grin


Utopljen v lastnem namišljenem svetu-Neptun To je to. Praviš,da še sedaj ne verjameš--- spletke ja!! To zna mehko dušco pogreznit globoko-globoko!! Bo vse ok. Želim ti res iz srca vse najboljše.Bo, si močna in samostojna-se nič ne bojim zate! Verjemi samo sebi in bo! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #16 - 07.02.2010 at 16:44:42
 
Hvala za tole, pomaga. Pa tut eno novo perspektivo sm ugledala glede na to kaj se je zgodil, pa nekje vmes končno vse skp enostavno sprejela oz to sprejemanje ponotranjila...
Drugač pa kokr js vidm, če si ne bi dost zaupala pa verjela vase, me sploh ne bi bilo tukaj. In ja, me ne skrbi,  obdobje ko sem se bala je minilo... oz strah pred tem da mi je usojen it za njem...
Zdej vem bolje, to nisem jaz, simpl. Je že mogl bit tko!
Vrjetn zato da sem se par stvari vprašala. Js vrjamem da sem si to vse vnaprej zbrala Smiley In si zaupam da mam dost odprte oči da bo use uredu.
Naprej me pa niti ne zanima, zdele sm, tuki sm  Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #17 - 07.02.2010 at 16:48:24
 
Miara wrote on 07.02.2010 at 16:44:42:
Hvala za tole, pomaga. Pa tut eno novo perspektivo sm ugledala glede na to kaj se je zgodil, pa nekje vmes končno vse skp enostavno sprejela oz to sprejemanje ponotranjila...
Drugač pa kokr js vidm, če si ne bi dost zaupala pa verjela vase, me sploh ne bi bilo tukaj. In ja, me ne skrbi,  obdobje ko sem se bala je minilo... oz strah pred tem da mi je usojen it za njem...
Zdej vem bolje, to nisem jaz, simpl. Je že mogl bit tko!
Vrjetn zato da sem se par stvari vprašala. Js vrjamem da sem si to vse vnaprej zbrala Smiley In si zaupam da mam dost odprte oči da bo use uredu.
Naprej me pa niti ne zanima, zdele sm, tuki sm  Smiley


To mi je všeč. Človek ne sme izgubiti sebe vedno mu ostane v stiski  lastno sebstvo.  To je zrelo razmišljanje. Uživaj življenje! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #18 - 07.02.2010 at 16:55:47
 
Quote:
Človek ne sme izgubiti sebe vedno mu ostane v stiski  lastno sebstvo.

Pravzaprav se ravno v stiski najbolj zavemo sebe ali lastnega sebstva. Zato lahko človek skozi bolečino marsikaj spozna ali ozavesti.

Recimo nekega notranjega organa se zavemo šele takrat, ko nas zaboli...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #19 - 07.02.2010 at 17:00:21
 
Sad but true. Skozi bolečino se največ naučimo. Pa tut najbolj si zapomnimo Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #20 - 07.02.2010 at 17:07:19
 
Zanimivo...mogoče si pa zapomnimo ravno zato, ker se naučimo..saj česar ne znamo, si nismo zapomnili.... Smiley
Z učenjem pa se krepi naš um ali ego in potem mislimo, da moramo drugemu povzročati bolečino, da si bo zapomnil.
Pravzaprav ravno močan ego zato povzroča največ bolečine....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #21 - 07.02.2010 at 17:11:34
 
Miara wrote on 07.02.2010 at 17:00:21:
Sad but true. Skozi bolečino se največ naučimo. Pa tut najbolj si zapomnimo Grin


Kaj pa če drugačnega stanja sploh ne razumemo,kot očiševalnega.Zakaj ravno trpljenje? Sam nimam tega občutka,. Če se sprejemaš tak kot si,potem tudi razumeš zakaj ni potrebno trpljenje,da bi šel naprej.

A moraš bit glih sodomazo,da to dojameš. Po mojem je to neka luda vizija trpljenje. Mi diši na RKC fore! Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #22 - 07.02.2010 at 17:26:39
 
Robi
Zanimivo razmišljanje ja, mogoče bi lahko to celo res primisal nekaterim ljudem, ki pač takega obnašanja pri sebi še niso ozavestli.
Kar se tiče pa naučimo-znamo-zapomnimo
Lah se neki spomnimo, oz nekaj vemo. Pa tega ne "znamo" oz ne prenesemo v življenje ostaja v glavi, pol ubistvu ne vemo, alpa nočmo vedt. Spet bluzim Grin

Alojz
Mislim, da vem kaj misliš, ko je trplenje prepleteno s sprejemanjem in skor ljubeznijo filing res ni isti Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Numerologija
Reply #23 - 07.02.2010 at 17:35:21
 
Quote:
Lah se neki spomnimo, oz nekaj vemo. Pa tega ne "znamo" oz ne prenesemo v življenje ostaja v glavi, pol ubistvu ne vemo, alpa nočmo vedt. Spet bluzim Grin

Ni bluzenje...mogoče res nočemo vedet, ker bi s tem nasprotovali sebi in nekim naučenim, utečenim dejanjem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #24 - 07.02.2010 at 17:39:50
 
Ja, lažje si je določene stvari zanikat. Ignorance is bliss Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #25 - 07.02.2010 at 20:08:40
 
Miara wrote on 07.02.2010 at 17:26:39:
Robi
Zanimivo razmišljanje ja, mogoče bi lahko to celo res primisal nekaterim ljudem, ki pač takega obnašanja pri sebi še niso ozavestli.
Kar se tiče pa naučimo-znamo-zapomnimo
Lah se neki spomnimo, oz nekaj vemo. Pa tega ne "znamo" oz ne prenesemo v življenje ostaja v glavi, pol ubistvu ne vemo, alpa nočmo vedt. Spet bluzim Grin

Alojz
Mislim, da vem kaj misliš, ko je trplenje prepleteno s sprejemanjem in skor ljubeznijo filing res ni isti Grin


No to me veseli,tako mlada pa razume štos!!! Bravo Miara!!   Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Numerologija
Reply #26 - 18.02.2010 at 15:33:15
 
Ne moorm vrjet, pospravljala sem iin našla listek na katerga sm še pazi to- na morju zapisala. Sej sm omenjala da so vsi izračuni nekak različni ampak tale se mi je zdel pa nekak taprav. In namreč lej
Soul n_6
Karma n_10
Gifts n_9
Path n_10
Destiny n_8
In tole mi je to nekak
v imenu je pa 9 v priimku pa 3 in sešteješ skupi je spet 3  Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #27 - 18.02.2010 at 16:13:45
 
Miara wrote on 18.02.2010 at 15:33:15:
Ne moorm vrjet, pospravljala sem iin našla listek na katerga sm še pazi to- na morju zapisala. Sej sm omenjala da so vsi izračuni nekak različni ampak tale se mi je zdel pa nekak taprav. In namreč lej
Soul n_6
Karma n_10
Gifts n_9
Path n_10
Destiny n_8
In tole mi je to nekak
v imenu je pa 9 v priimku pa 3 in sešteješ skupi je spet 3  Grin


Vse dobre stvari so tri!!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Numerologija
Reply #28 - 20.02.2010 at 17:34:06
 
NAHATEE

Kje si ti? Delaš? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Numerologija
Reply #29 - 20.02.2010 at 18:15:51
 
Alojz in Sandib wrote on 20.02.2010 at 17:34:06:
NAHATEE

Kje si ti? Delaš? Smiley


O Alojz me pogrešaš  Smiley malo tudi delam, sam ne tok kot Bošty, ki po cele dneve dela za pufe in davke. Verjetno so ga na polno zaposlili, da ne razmišlja preveč saj veš, delo osvobaja, hlapca Boštya  misli.  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5