Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 15381 times)
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #30 - 02.03.2009 at 00:11:23
 
satis wrote on 01.03.2009 at 12:50:47:
Ta teorija se mi ne zdi preveč verjetna. Bolj zgleda, da je nekaj transportiralo posadko na drugo mesto, ker nekak plinski izbruh bi odnesel tudi psa. Ampak pes, enkrat drugje je bila papiga, ostanejo zapuščene na ladji, nič jih ne odpihne z nje.


Lahko si tudi predstavljaš, da so pirati izropali ladjo in odvlekli posadko vse do zadnjega (kar ni težko saj ima vsaka ladja zapisnik z vsemi člani posadke) in jih kje drugje pobili. Psa in papigo, še posebej, če ne zna govoriti  Wink  so pač pustili na ladji.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #31 - 02.03.2009 at 09:56:43
 
Bamby wrote on 02.03.2009 at 00:11:23:
satis wrote on 01.03.2009 at 12:50:47:
Ta teorija se mi ne zdi preveč verjetna. Bolj zgleda, da je nekaj transportiralo posadko na drugo mesto, ker nekak plinski izbruh bi odnesel tudi psa. Ampak pes, enkrat drugje je bila papiga, ostanejo zapuščene na ladji, nič jih ne odpihne z nje.


Lahko si tudi predstavljaš, da so pirati izropali ladjo in odvlekli posadko vse do zadnjega (kar ni težko saj ima vsaka ladja zapisnik z vsemi člani posadke) in jih kje drugje pobili. Psa in papigo, še posebej, če ne zna govoriti  Wink  so pač pustili na ladji.


Ja, tudi to je ena možnih teorij.  Smiley

Zanimiv intervju s pilotom
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #32 - 02.03.2009 at 11:31:55
 
Satis

Vidim da bi rada verjela da je v bermudskem trikotniku nekaj v zvezi z NLP oziroma napredno civilizacijo ali nekaksna interdimenzionalna razpoka. Ne eno ne drugo ni mogoce, gotovo gre za naravno anomalijo. Napredna civilizacija ljudi, ki so pac tako razviti da opravljajo medsoncna in medgalakticna potovanja kot za salo (tudi mi bomo kmalu) in so vezani eticnemu kodeksu, pomisli kaj bi tako napredna bitja plasila ene bedne ubozcke kot smo mi z nekimi ugrabitvami?

Kakorkoli obrnes taksen napreden clovek sploh ne potrebujejo ugrabljat nevem cesa, ker imajo vse kar si lahko in ne mores zamisliti, mi nimamo nic kar bi oni potrebovali, pa sploh da dodam da je taksna civilizacija visoko duhovno uzavescena. To vas nategavajo z zgodbicami o zlih reptilih in dimenzijah (ki so jih ustvarili ampak samo v svoji glavi), potem pride cisto naraven pojav, ceprav redek se vedno naraven oznacen kot nadnaraven, cudezen, neobrazlozljiv,...

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bermudski trikotnik
Reply #33 - 02.03.2009 at 19:26:49
 
Etrex wrote on 02.03.2009 at 11:31:55:
Satis

Vidim da bi rada verjela da je v bermudskem trikotniku nekaj v zvezi z NLP oziroma napredno civilizacijo ali nekaksna interdimenzionalna razpoka. Ne eno ne drugo ni mogoce, gotovo gre za naravno anomalijo. Napredna civilizacija ljudi, ki so pac tako razviti da opravljajo medsoncna in medgalakticna potovanja kot za salo (tudi mi bomo kmalu) in so vezani eticnemu kodeksu, pomisli kaj bi tako napredna bitja plasila ene bedne ubozcke kot smo mi z nekimi ugrabitvami?

Kakorkoli obrnes taksen napreden clovek sploh ne potrebujejo ugrabljat nevem cesa, ker imajo vse kar si lahko in ne mores zamisliti, mi nimamo nic kar bi oni potrebovali, pa sploh da dodam da je taksna civilizacija visoko duhovno uzavescena. To vas nategavajo z zgodbicami o zlih reptilih in dimenzijah (ki so jih ustvarili ampak samo v svoji glavi), potem pride cisto naraven pojav, ceprav redek se vedno naraven oznacen kot nadnaraven, cudezen, neobrazlozljiv,...

L.p.


Tomaž ti si car!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Bermudski trikotnik
Reply #34 - 02.03.2009 at 23:13:21
 
Etrex wrote on 02.03.2009 at 11:31:55:
Satis

Vidim da bi rada verjela da je v bermudskem trikotniku nekaj v zvezi z NLP oziroma napredno civilizacijo ali nekaksna interdimenzionalna razpoka. Ne eno ne drugo ni mogoce, gotovo gre za naravno anomalijo. Napredna civilizacija ljudi, ki so pac tako razviti da opravljajo medsoncna in medgalakticna potovanja kot za salo (tudi mi bomo kmalu) in so vezani eticnemu kodeksu, pomisli kaj bi tako napredna bitja plasila ene bedne ubozcke kot smo mi z nekimi ugrabitvami?

Kakorkoli obrnes taksen napreden clovek sploh ne potrebujejo ugrabljat nevem cesa, ker imajo vse kar si lahko in ne mores zamisliti, mi nimamo nic kar bi oni potrebovali, pa sploh da dodam da je taksna civilizacija visoko duhovno uzavescena. To vas nategavajo z zgodbicami o zlih reptilih in dimenzijah (ki so jih ustvarili ampak samo v svoji glavi), potem pride cisto naraven pojav, ceprav redek se vedno naraven oznacen kot nadnaraven, cudezen, neobrazlozljiv,...

L.p.


Ja, dobro si tole napisal, Etrex. Res me vleče bolj na idejo, da so tam na delu kakšne podvodne civilizacije oziroma se gre za preskok v drugo časovno dimenzijo? V vsakem primeru nekaj tam ne štima, vzroka pravega pa nihče ne ve, lahko samo ugibamo.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #35 - 03.03.2009 at 21:18:26
 
satis wrote on 02.03.2009 at 23:13:21:
Etrex wrote on 02.03.2009 at 11:31:55:
Satis

Vidim da bi rada verjela da je v bermudskem trikotniku nekaj v zvezi z NLP oziroma napredno civilizacijo ali nekaksna interdimenzionalna razpoka. Ne eno ne drugo ni mogoce, gotovo gre za naravno anomalijo. Napredna civilizacija ljudi, ki so pac tako razviti da opravljajo medsoncna in medgalakticna potovanja kot za salo (tudi mi bomo kmalu) in so vezani eticnemu kodeksu, pomisli kaj bi tako napredna bitja plasila ene bedne ubozcke kot smo mi z nekimi ugrabitvami?

Kakorkoli obrnes taksen napreden clovek sploh ne potrebujejo ugrabljat nevem cesa, ker imajo vse kar si lahko in ne mores zamisliti, mi nimamo nic kar bi oni potrebovali, pa sploh da dodam da je taksna civilizacija visoko duhovno uzavescena. To vas nategavajo z zgodbicami o zlih reptilih in dimenzijah (ki so jih ustvarili ampak samo v svoji glavi), potem pride cisto naraven pojav, ceprav redek se vedno naraven oznacen kot nadnaraven, cudezen, neobrazlozljiv,...

L.p.


Ja, dobro si tole napisal, Etrex. Res me vleče bolj na idejo, da so tam na delu kakšne podvodne civilizacije oziroma se gre za preskok v drugo časovno dimenzijo? V vsakem primeru nekaj tam ne štima, vzroka pravega pa nihče ne ve, lahko samo ugibamo.


Pomisli Satis, vsi, ma res popolnoma vsi nekoc misteriji ki so bili razkriti vzporedno z dvigom zavesti skozi cas, so se izkazali za naravne prav nic misterijozne... Nobenih zlih vesoljcev, podvodnih civilizacij,...

Satis razcisti dva stvari, casovnih manipulacij preteklost/prihodnost ni, cas je v nasi glavi, trenutek ki je v nasem spominu je neponovljiv, ravno zato ker je dogajanje vecno- zdaj in noben ne more tega spremeniti, to ni nekaksen program da bi lahko zaobsel enotno naravno zakonitost. Podvodne civilizacije na zemlji ne obstajajo, ne da je nemogoce ampak tako tehnolosko napredna civilizacija da lahko zivi pod vodo, ne zivi pod vodo brez razloga.

Verjemi kar hoces, edina civilizacija ki je na zemlji zadnjih 14000 let smo mi se malce izgubljena civilizacija, ki ne pozna niti zemlje v celoti a se ze domislja kako pozna nebesko kraljestvo in delovanje vesolja.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Bermudski trikotnik
Reply #36 - 05.03.2009 at 11:45:43
 
v bermudskem trikotniku mislm da so ena od (naravnih) 'zvezdnih vrat' - kolkr se spomnem so ona nasjana okol in okol ekvatorja
sm prow pogledu na google earth
in zgleda da to ni to ampak da je ena od zemeljskih čaker tm, ki pa deluje enako, sam da je u ibr močnejši efekt

provzaprov kt ene črvine ki peljejo v vzporedni svet
kjer je čas-prostor obrnjen
in nastane prostor-čas
od tam se da pridet nazaj - ampak pomoje da težko ponesreči - tko kot si notr pršu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bermudski trikotnik
Reply #37 - 05.03.2009 at 11:50:35
 
gape wrote on 05.03.2009 at 11:45:43:
v bermudskem trikotniku mislm da so ena od 'zvezdnih vrat'
provzaprov kt ene črvine ki peljejo v vzporedni svet
kjer je čas-prostor obrnjen
in nastane prostor-čas
od tam se da pridet nazaj - ampak pomoje da težko ponesreči - tko kot si notr pršu


Einsteinov Roswenov most in Hawkingove budalaštine prodajaš gape.Ceneno nakladanje oprosti. Zvezdna vrata so v nas samih.Samo spoznati jih moramo in to bomo storili v tem času cikličnega vsecivilizacijskega prehoda.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Bermudski trikotnik
Reply #38 - 05.03.2009 at 11:59:55
 
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2009 at 11:50:35:
gape wrote on 05.03.2009 at 11:45:43:
v bermudskem trikotniku mislm da so ena od 'zvezdnih vrat'
provzaprov kt ene črvine ki peljejo v vzporedni svet
kjer je čas-prostor obrnjen
in nastane prostor-čas
od tam se da pridet nazaj - ampak pomoje da težko ponesreči - tko kot si notr pršu


Einsteinov Roswenov most in Hawkingove budalaštine prodajaš gape.Ceneno nakladanje oprosti. Zvezdna vrata so v nas samih.Samo spoznati jih moramo in to bomo storili v tem času cikličnega vsecivilizacijskega prehoda.

probi razumet da mi je useen k.... za tvoje drekanje čez to kar napišem
moje mnenje je pač tako
tvoje je pač drugačno
če se moje mnenje pokriva z budalami kot so hawking, einstein ipd, mi je ql

ni mi pa ušeč da ljudi z budalami obkladaš neprestano

a sm z eno besedo zapisu da v nas pa ni 'zveznih vrat'?
mogoče?
slučajno?

jest mislm da nism
sm pa napisu da jih ma zemlja tud
in da eno od njih je u bermudskem trikotniku
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bermudski trikotnik
Reply #39 - 05.03.2009 at 12:27:41
 
gape wrote on 05.03.2009 at 11:59:55:
Alojz in Sandib wrote on 05.03.2009 at 11:50:35:
gape wrote on 05.03.2009 at 11:45:43:
v bermudskem trikotniku mislm da so ena od 'zvezdnih vrat'
provzaprov kt ene črvine ki peljejo v vzporedni svet
kjer je čas-prostor obrnjen
in nastane prostor-čas
od tam se da pridet nazaj - ampak pomoje da težko ponesreči - tko kot si notr pršu


Einsteinov Roswenov most in Hawkingove budalaštine prodajaš gape.Ceneno nakladanje oprosti. Zvezdna vrata so v nas samih.Samo spoznati jih moramo in to bomo storili v tem času cikličnega vsecivilizacijskega prehoda.

probi razumet da mi je useen k.... za tvoje drekanje čez to kar napišem
moje mnenje je pač tako
tvoje je pač drugačno
če se moje mnenje pokriva z budalami kot so hawking, einstein ipd, mi je ql

ni mi pa ušeč da ljudi z budalami obkladaš neprestano

a sm z eno besedo zapisu da v nas pa ni 'zveznih vrat'?
mogoče?
slučajno?

jest mislm da nism
sm pa napisu da jih ma zemlja tud
in da eno od njih je u bermudskem trikotniku


V nas so zvezne vrate, to je pa res in tudi zvezdne. Zemlja jih nima ker je elementarna pojavnost-Ne vem kako bi se Zemlja prestavila iz lastne ujetosti v svoje gravitacijsko polje. Zemlja je upeta na osi nazaj na satelit Luno preko Arktike in naprej preko Antarktike v središče astroidnega pasu. Zato na tej osi vpeta rotira (okoli središča osončja ) in valovi v štitrih letnih časih. v svojem 28ooo letnem ciklu ko se zgodi prehod morij in kopnega(potop)gravitacijski nihaj in se začne nov cikel s ponovno ledeno dobo.

To je resnica!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #40 - 05.03.2009 at 12:33:17
 
A nima elementarna pojavnost v sebi tudi akumulirano vrednost ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bermudski trikotnik
Reply #41 - 05.03.2009 at 12:40:55
 
Robi wrote on 05.03.2009 at 12:33:17:
A nima elementarna pojavnost v sebi tudi akumulirano vrednost ?



Zemeljske vode so njena akumulirana vrednost-kopno realizirana,ki se navzven večno-sedaj  izražata kot poenotena vrednost Zemlje. Sedaj pa zamenjaj ti noj kopno in morja in kaj se zgodi-spremeni se obličje-njena fizična podoba- vrednost Zemlje ostaja ista g.noj.Konec je zaćetek in obratno začetek je konec. To se zgodi na Zemlji vsakih 28ooo let pri tebi g. noj pa so ti cikli krajši 70 let v povprečju danes.
Menjaš obličje vrednosti človek ne!!!! Jasno!!!! Kiss Kiss Kiss Kiss

Robi ti si zame ne kratkohlačnik ti si zame malo dete,ki misli kako brihtno,da je.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #42 - 05.03.2009 at 12:48:15
 
Kaj pa nemasni delci in energija ?
A tega pri zemlji, kot akumulirani vrednosti , ni ?

Zakaj samo pri človeku ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Bermudski trikotnik
Reply #43 - 05.03.2009 at 12:50:22
 
Robi wrote on 05.03.2009 at 12:48:15:
Kaj pa nemasni delci in energija ?
A tega pri zemlji, kot akumulirani vrednosti , ni ?

Zakaj samo pri človeku ?



Pri človeku je akumulirana vrednost ženska realizirana moški. Zato ima življenje samoreprodukcijsko verigo.Elementarno pa je samodelujoče. Robi daj malo povezuj ne bit mentalno neuporaben.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Bermudski trikotnik
Reply #44 - 05.03.2009 at 12:54:49
 
Lahko pa si tudi nastajanje in uničenje osončja, razlagam kot reprodukcijo.
Seveda z daljšimi cikli, kot pri človeku.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4