Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 34 35 36 37 38 ... 416
(Read 1696653 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #525 - 21.07.2009 at 15:13:08
 
Quote:
Petra. wrote on 20.07.2009 at 11:56:36:
zastonj energije na trgu ni zato, ker so petro kemični lobiji premočni in preveč pokvarjeni. Wink


Recimo! Ampak vsi mi se pa zgovarjamo in spremljamo garažne mojstre, ki so že kar nekaj naredili (izumili in spravili v pogon kar nekaj gizmotov). Zakaj ti ljudje ne napišejo knjige o tem? Zakaj ne dajo načrtov (pravih, izvedljivih) na trg? So tudi tu zadaj petrokemični lobiji?

fora je, ponavad, da je ego premočn ... da bi kr neki NAJVEČJIGA kar je človk pogruntu, kr dau - zatonj ... na net ipd
ponavad ne gre ... hočjo ti ljudje pol to prodat
vsi
in ... ko to nekdo kupi ... pol je on lastnik ... in mu tega ni treba narest ...
patent scena ...

tko da ... istiti lobiji so to ... ki furajo človeštvo v ego
čeprov je zdej konec časa za ego ...

ego u četrti dimenziji ne more obstajat ... zato, tisti ki ga bo še kr meu, pač ne bo mogu na naslednji nivo, kamr bo zemlja šla ...
zato jo hočjo 'mafijci' potegnt s planeta ...
zato so nas use ufural u to, da iščemo pot ...
ampak
pot je samo in izključno skozi razsvetljenje ...
to pa njim ni povšeči ... ker majo prevelik ego ...

bom rajš nehu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #526 - 21.07.2009 at 15:43:42
 
radovedni soncek wrote on 20.07.2009 at 08:48:17:
Veš, tele zadeve so men tako  čudne. Mislim.

Kako prebujenje to misliš točno v kaki smeri.

Pa firbec me kako bo prebujenje prišlo. To misliš v razmisljanju al kako. Mores kaj počet sam pri sebi, se odperat al kaj.

Men se zdi, da ne moreš kar biti rpebujen da mroes neki v soji betici poslihtat. K pa da caas na nekaj k ne ves kako zgleda. Kar ap se tice tega da bo smao 1/3 ljudi nadaljevala lijfe. Si ap jaz predstavljam kot vse sorte sranja. Sam povej mi ce bo sranje kako pa bos prezivel ce bos lacen vojne itd,... ozirma ce bos mogu likvidirat nekoga da te ne ubije za kos kruha, tuki jaz en vidim nobenega napredka, smao golo rpezivetje.

Ne vem,....

Torej:
Kako s eprebudiš?
Kkao si izbran?
Kako napreduješ itd,.... mores meditirat v cerku hodit itd,.. kaj počet,..?
sam prasam

grem pakirat naprej


Ja, dobr' si predvidu : namreč, šlo bo za golo preživetje , ker Človeški rod se je že skorajda "dokončal" .

In prebujenje ? Gre za "duhovno prebuditev" .

To naj bi zgledalo tako, da začneš slediti višjim - duhovnim ciljem namesto nizkim materijalnim , čeprav smo postavljeni v ta materijalni svet kjer se moramo še dodatno dokazovati za to meseno telo .

Prebuditev bo nekako izhod iz sebičnosti , da ne misliš/delaš le zase ( za svoj trebuh ) , ampak predvsem za druge - bližnje .

Prebuditev v zavedanje , da nam je vsak delček sekunde podarjen od Stvarnika-Boga , ki mora vseskupaj vzdrževati in tako dovajati svojo energijo za delovanje ogrooomnega sistema kot je to  Stvarstvo z vsemi ustvarjenimi Vesolji v njem vred .

In ta Stvarnik ima z nami višje namene/cilje kot pa da le živimo tukaj na tem prahcu od Zemlje, delamo, zidamo ter delamo otroke...

Stvarnikovi nameni z nami so mnooogo višji kot njegovi nameni z recimo živalimi.

On deluje + ustvarja "za večnost" , ker on tudi Je večen .

In tako tudi naše duše "pripravlja", in jih "šola" , izpopolnjuje za Večnost ki je Neskončna .

Ker pa jih kar dve tretjini nebo resnično zmoglo udejaniti te "duhovnomiselne" transformacije zavesti, jih bo ostala le dobra tretjina, žal .

Grem še delati zdaj , in obenem moliti-prositi Stvarnika, da nebom/nebomo med večino .

Lep pozdravčav , ...

Boštjan + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #527 - 21.07.2009 at 18:47:47
 
Boštyxz wrote on 21.07.2009 at 15:43:42:
On deluje + ustvarja "za večnost" , ker on tudi Je večen .

In tako tudi naše duše "pripravlja", in jih "šola" , izpopolnjuje za Večnost ki je Neskončna .



Bolj malo veš o večnosti,  Stvarnik ustvarja za večnost ker on je večen.

Ve pa se da kar ima stvarjenje se pravi začetek ima tudi svoj konec.
Če je večno nima ne začetka in ne konca preprosto.  

Telesni koncept, sebe jemlješ za telo, duša pa je nekaj tvojega.

Toliko govora o Duši, Bogu,večnosti, a osnove vedno sfališ.  

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #528 - 21.07.2009 at 21:34:42
 
em

http://www.youtube.com/watch?v=6zSrg0IxHzI&feature=related

pogljte oba dela

gape kapo dol vzamem nazaj,.. nimam pojma o pojmu,...

Back to top
« Last Edit: 21.07.2009 at 22:35:00 by radovedni soncek »  
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #529 - 22.07.2009 at 11:29:44
 
gape wrote on 21.07.2009 at 15:13:08:
Quote:
Petra. wrote on 20.07.2009 at 11:56:36:
zastonj energije na trgu ni zato, ker so petro kemični lobiji premočni in preveč pokvarjeni. Wink


Recimo! Ampak vsi mi se pa zgovarjamo in spremljamo garažne mojstre, ki so že kar nekaj naredili (izumili in spravili v pogon kar nekaj gizmotov). Zakaj ti ljudje ne napišejo knjige o tem? Zakaj ne dajo načrtov (pravih, izvedljivih) na trg? So tudi tu zadaj petrokemični lobiji?

fora je, ponavad, da je ego premočn ... da bi kr neki NAJVEČJIGA kar je človk pogruntu, kr dau - zatonj ... na net ipd
ponavad ne gre ... hočjo ti ljudje pol to prodat
vsi
in ... ko to nekdo kupi ... pol je on lastnik ... in mu tega ni treba narest ...
patent scena ...

tko da ... istiti lobiji so to ... ki furajo človeštvo v ego
čeprov je zdej konec časa za ego ...

ego u četrti dimenziji ne more obstajat ... zato, tisti ki ga bo še kr meu, pač ne bo mogu na naslednji nivo, kamr bo zemlja šla ...
zato jo hočjo 'mafijci' potegnt s planeta ...
zato so nas use ufural u to, da iščemo pot ...
ampak
pot je samo in izključno skozi razsvetljenje ...
to pa njim ni povšeči ... ker majo prevelik ego ...

bom rajš nehu ...  


Tole o egu in zaslužkarstvu bi se kar strinjal. Vraga, če bi jaz kaj pametnega pogruntal, bi tudi hotel kaj imeti od tega  Embarrassed. Jeba je le, da ta logika zdrži povsod drugod, le pri energetskih in medicinskih zadevah (vsaj revolucionarnih) pa ne. To je zgodovina že pokazala. Čeprav ..., menda so izumitelji, ki so se s tem da so se "prodali" čisto lepo preskrbeli do konca življenja ... . Kdo bi vedel Roll Eyes.
Problem v vsakem primeru nastane za nas navadne smrtnike. Ki bi hoteli zastonj energijo in učinkovite medikamente in ... No ja, se bomo pač še naprej poskušali znajti, a ne  Cool

Kar pa se tiče ega kot metafizike; nisem prepričan, da je to kar ti praviš res tisto pravo. Tako kot jaz vidim svet (ob pomoči Icke- ja in Hickovih; oči odpirajoče branje, toplo priporočam), je zadeva taka da na našem svetu deluje sila, ki potrebuje konflikt (beri strah) da lahko sploh preživi. A smo to silo sami poklicali ali ne, a jo zaslužimo al ne je stvar razprave v katero se jaz ne bi spuščal.
Kakorkoli že; moje videnje sveta in našega obstoja tukaj je, da smo mi, fizična bitja tu prostovoljno (sami smo izbrali življenjev teh telesih) in smo v bistvu samo podaljšek nefizične zavesti, ki se je razdelila na posamezne skupine (otočke) zavesti, smo pa še vedno vsi skupaj povezani med seboj in z "matično"zavestjo. In čisto verjamem, da so se razno razni otočki zavesti materializirali na različnih ravneh (frekvencah, dimenzijah in podobni sranjih). Torej v mojem scenariju ni prostora za persionificiranega Boga, Stvarnika, Jezusa, Svetega Duha, Alaha, Krišno, Budo in ne vem koga še, ki da nas je posla sem zato, da se jebemo do smrti za njegovo zabavo (kao da se odkupujemo za karkoli že). Osebno tudi zavračam idejo/princip karme (in namena, ne poznam sanskrtskega imena za to, spomin mi ni najmočnejša stran  Embarrassed). Vsi ti principi in ideje so nastali zato, da nas ločujejo, nam vzbujajo slab občutek, občutek krivde. In potem nujno potrebujemo nekoga, da nam pove kako se pa prav dela in živi (duhovnike, učitelje, voditelje ...). E, nema. Jaz sem čisto lepo sam prišel sem in to popolnoma opremljen za tole življenje. Vsi zgoraj našteti pa so naredili vse že v otroštvu, da bi pozabil kdo sem, po kaj sem prišel in da ima vgrajen popoln sistem vodstva skozi življenje. Pravzaprav so ta sistem uporabili proti meni in namenoma (ali pa iz nevednosti) zelo močno poudarili samo en del tega vodstva: občutek krivde in nezadovoljstva. Vse pizdarije v življenju pa potem sledijo samodejno - zakon privlačnosti.

(uh sem se namatral s temle tipkanjem, grem malo počivat k šefu  Cool)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #530 - 22.07.2009 at 11:35:59
 
radovedni soncek wrote on 21.07.2009 at 21:34:42:
em

http://www.youtube.com/watch?v=6zSrg0IxHzI&feature=related

pogljte oba dela

gape kapo dol vzamem nazaj,.. nimam pojma o pojmu,...


kolk pa res norih modelov ...
jaojao
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #531 - 22.07.2009 at 16:14:57
 
Quote:
Boštyxz wrote on 21.07.2009 at 15:43:42:
On deluje + ustvarja "za večnost" , ker on tudi Je večen .

In tako tudi naše duše "pripravlja", in jih "šola" , izpopolnjuje za Večnost ki je Neskončna .



Bolj malo veš o večnosti,  Stvarnik ustvarja za večnost ker on je večen.

Ve pa se da kar ima stvarjenje se pravi začetek ima tudi svoj konec.
Če je večno nima ne začetka in ne konca preprosto.  

Telesni koncept, sebe jemlješ za telo, duša pa je nekaj tvojega.

Toliko govora o Duši, Bogu,večnosti, a osnove vedno sfališ.  

Lep pozdrav  Smiley


Glej, saj če ne razumeš kaj sem zgoraj napisal, lahko vprašaš za dodatno pojasnilo , ne pa da pametuješ kot da že vse veš .

Če nekdo nekaj ustvarja za Večnost, pomeni da bo tudi ustvarjeno trajalo - Za Večno .

In tako torej tudi naše duše Stvarnik "vzgaja" Za Večnost , in ne le za ju3 , ali "poju3jšnjem" .

Toliko na kratko .

Pa dober pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw , ...

from Boštyxz + Sun Positivers + goood brotherz + God's brothers + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #532 - 22.07.2009 at 16:27:36
 
gape wrote on 22.07.2009 at 11:35:59:
radovedni soncek wrote on 21.07.2009 at 21:34:42:
em

http://www.youtube.com/watch?v=6zSrg0IxHzI&feature=related

pogljte oba dela

gape kapo dol vzamem nazaj,.. nimam pojma o pojmu,...


kolk pa res norih modelov ...
jaojao


Ja, dobr' je namignu : namreč, četudi bi bilo Človeštvo preseljeno na drug Planet, bi pa potem še onega uničilo .

To vem, zato, ker smo enega zelooooo podobnega v našem osončju že uničili , z huuudo explozijo žal, ...

No, zato Bo Tokrat Pač Drugače : Namreč, Stvarnik Bog tega krutega konca ne bo več dopustil nam bednežem. ( i know why)

Vendar pa tudi Vesoljnih Potopov Ne bo več dopustil . Tako nam je obljubil.

No, ampak, bo pa dopustil druge nadloge , da pridejo nad izprijeno Človeštvo , ... da se "dokonča" človeški rod, in za njim vstane "Nova Doba" , vrednejša dostojanstva Življenja, ...

Grem delat' še malo, ... ker sem že v zamudi spet' , ... ker se ubadam preveč z posvetnim bliščem, ... = blišč + beda (aaa...) .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #533 - 22.07.2009 at 16:39:58
 
Bošti, kaj ma tebe npr. večno vzgajat za hlapca? Boš pa ja menda kmalu prestopil pripravniško dobo in za večno postal hlapec. Potem boš za večno hlapec in vzgoja ne bo več potrebna. Za kršitve reda je pa tako tu Satan.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #534 - 22.07.2009 at 17:09:40
 
Quote:
Bošti, kaj ma tebe npr. večno vzgajat za hlapca? Boš pa ja menda kmalu prestopil pripravniško dobo in za večno postal hlapec. Potem boš za večno hlapec in vzgoja ne bo več potrebna. Za kršitve reda je pa tako tu Satan.

Lp,Igor


Glej ti slepi prijatelj : tudi ti si hlapec Stvarnika, ravno tako kot Satan, ali recimo jaz .

Razlika med nama je le v tem, da se jaz tega zavedam, ti pa očitno še ne .

No, pa dober pozdrav iz naših dobrav, čaw , ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #535 - 22.07.2009 at 17:24:33
 
Boštyxz wrote on 22.07.2009 at 17:09:40:
Quote:
Bošti, kaj ma tebe npr. večno vzgajat za hlapca? Boš pa ja menda kmalu prestopil pripravniško dobo in za večno postal hlapec. Potem boš za večno hlapec in vzgoja ne bo več potrebna. Za kršitve reda je pa tako tu Satan.

Lp,Igor


Glej ti slepi prijatelj : tudi ti si hlapec Stvarnika, ravno tako kot Satan, ali recimo jaz .

Razlika med nama je le v tem, da se jaz tega zavedam, ti pa očitno še ne .

No, pa dober pozdrav iz naših dobrav, čaw , ...


Ti govoriš o večni vzgoji sebe od strani boga. Pravim ti samo, da večna vzgoja za hlapca ni potrebna. Ko enkrat spoznaš, da si hlapec in to delo vestno opravljaš se ti tudi Satana ni potrebno bati. Bog se potem lahko ukvarja s čim pomembnejšim, kot pa s teboj, ki bi rad bil nek njegov večni problem.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #536 - 22.07.2009 at 21:07:04
 
http://www.youtube.com/watch?v=jyPzBo_ukmE

Webbot Cliff High and George ure on coast2coast radio 7/21/09 PT 1
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #537 - 22.07.2009 at 23:50:10
 
Boštyxz wrote on 22.07.2009 at 16:27:36:
gape wrote on 22.07.2009 at 11:35:59:
radovedni soncek wrote on 21.07.2009 at 21:34:42:
em

http://www.youtube.com/watch?v=6zSrg0IxHzI&feature=related

pogljte oba dela

gape kapo dol vzamem nazaj,.. nimam pojma o pojmu,...


kolk pa res norih modelov ...
jaojao


Ja, dobr' je namignu : namreč, četudi bi bilo Človeštvo preseljeno na drug Planet, bi pa potem še onega uničilo .

To vem, zato, ker smo enega zelooooo podobnega v našem osončju že uničili , z huuudo explozijo žal, ...

No, zato Bo Tokrat Pač Drugače : Namreč, Stvarnik Bog tega krutega konca ne bo več dopustil nam bednežem. ( i know why)

Vendar pa tudi Vesoljnih Potopov Ne bo več dopustil . Tako nam je obljubil.

No, ampak, bo pa dopustil druge nadloge , da pridejo nad izprijeno Človeštvo , ... da se "dokonča" človeški rod, in za njim vstane "Nova Doba" , vrednejša dostojanstva Življenja, ...

Grem delat' še malo, ... ker sem že v zamudi spet' , ... ker se ubadam preveč z posvetnim bliščem, ... = blišč + beda (aaa...) .

Lp + #



Em,. potope je preklical,..

samo a ves 10 palnet bo povzrocil ogenj tega p ani rpeklical
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #538 - 22.07.2009 at 23:53:32
 
Kot sem videl smo baje bili ustvarjeni iz epruvete,...

no to dokazuje da ne rabimo zensk Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

itka so samo za zdraho, tkao k moja lastnica fleta in nejga dinoazvrska hčerka,...

mamo kakega cigote kje da jo prefuka;)

he,he,he,...

Nič, 2012 prihaja  jokajte se in sami z seboj zrihtajte to je pa to e dobite koenc filma ali pa sopek roz to bomo pol videli,..
v vsakem primeru pa s eoborozite, ce ne drugega z fraco;),..

he,he,he,he,..

neki mi je zanimivo,...  nevtronska bonba ali s ekdo spozna ali re spo nekaj dneh sevanej zgine
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #539 - 23.07.2009 at 01:05:53
 
radovedni soncek wrote on 22.07.2009 at 23:53:32:
Kot sem videl smo baje bili ustvarjeni iz epruvete,...

no to dokazuje da ne rabimo zensk Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

itka so samo za zdraho, tkao k moja lastnica fleta in nejga dinoazvrska hčerka,...

mamo kakega cigote kje da jo prefuka;)


Sedaj pa jih boš slišal

a za flet ti oddat pa je bila dobra.  Questioning

No v fletu si še očitno, kak je sedaj to tvoj odnos, v zahvalo bi imel cigota, da jo prefuka.   Tongue


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 34 35 36 37 38 ... 416