Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 273 274 275 276 277 ... 416
(Read 1689520 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4110 - 22.08.2011 at 05:02:02
 
ego-3p wrote on 21.08.2011 at 23:39:14:
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 23:30:31:
ego-3p wrote on 21.08.2011 at 23:17:28:
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 23:13:43:
ego-3p wrote on 21.08.2011 at 22:56:28:
Alojz in Sandib wrote on 19.08.2011 at 21:09:21:
Robi wrote on 19.08.2011 at 21:04:03:
Zame je bil vsak mojster in vsaka resnica le odskočna deska, da grem naprej od tistega, kar sem prebral.
Nihče drugi ne more vedeti, kdo sem. To moram spoznati sam in ko spoznaš kdo si, potem govoriš iz sebe.


Točno to Robi!!Jaz trdim,da pravga mojstra tipa BUda,Jezus,Rama,Brahatma itd na Zemlji trenutno ni.Lahko govorijo,za Maitrejo- a to ni to,ker ga ni tu!!Nekdo si ga je izmislil,da lažje manipulira z ljudmi!

Jaz pa mislim da je takih mojstrov  tipa buda .... na zemlji zdaj kar nekaj .
Nekatere stvari ki naj bi jih ti mojstri govorili pred naj bi bilo toliko in toliko let , ni danes za nekatere ljudi (niso to neki izbranci ) nic novega .


Te ne dojemam egotrip. Pred leti in to 17000 let je minilo od njih.
Nevem prijatelj, ti lahko pravis 17000 let nekdo 2000 tretji 4. Zato sem napisal ,naj bi blo toliko in toliko let . Kdo je jezus buda .... ?JIH NI.


Pred 2000 leti je nastalo krščanstvo! Pred  cca 2500 BUdizem nastalo,to ne pomeni,da so oni živeli takrat. RIg vede so še starejše pa so še danes aktualne in prepričljiva.Nastanek verskih tradicij-praks--- nič ne pove o teološki zapuščini iz katere so vse nastale!!!

Verjamem . Kar je napisano o njih je popaceno , ne vemo kdo so bili oz, to kar naj bi bili je ideja , verjetno se je kdo bolj ali manj priblizal bistvu o njih (mogoce ti nevem ) , vecina kar pa se uci o njih so pa pravljice .
js mislim da nekatere besede zapisane takrat ljudje( ne vsi) danes zivijo nevede , ne pa popolnoma, ker ni odvisno samo od njih .



Pogejte z druge strani

Ljudje immo gene je tak9o, ce iams prave gene imas dolocene reci ali super spsobnosti zato enakteri alhko vdirajo v tuje misli

Zelo resno bi vam tako reku.

po mojem vedenju je tako, da ljudje so bili geentsko spemenjeni oziroam dograjeni z strani na nivoju DNK. Resno rečeno po strih zapisih naj bi originalan rasa tega palenta bila genetsko zmanipulirana da bi prej dozoreli, po tem korakuje bilo neki nrbe z vrsto in je nova raa rpsial ter nas popravila. o resno govori da smo suznji.
Ce en clvoek ima nekaj potem iam narpedno DNK v sebi, ali je mozno da clveok sam nadgradi DNK ne vem so ocpije toa vsak clveok kateri odpre dolcoene reci lahko nadgrdi DNK oziroamodpira gkanale.

Trenutno so znnai primeri ko ugrabljenic dobijo za videti njihove otorke ki so mesanica njih in necesa drugega.

receno je tudi da mojstri so zelo genetsko narpedni ljudej mihelangelo ej bil itd,.
noa je bil iz biblije

mislim,. cirule carule na stran zadaj ej hart ejva in dnk

morme it
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4111 - 22.08.2011 at 07:59:17
 
A Right Heart Bridles the Tongue... And a Forgiving Heart Absolves Every Hurt, Bringing Peace to the Mind
Home > MORE Letters From God and His Christ > A Right Heart Bridles the Tongue... And a Forgiving Heart Absolves Every Hurt, Bringing Peace to the Mind

8/8/11 From The Lord, Our God and Savior - A Letter Given to Timothy, For He and His Wife, and For The Lord’s Little Flock, and For All Those Who Have Ears to Hear


Thus says The Lord to His servants: You have been faithful, and from your mouths have you testified of My glory. Yet I tell you, let judgment be no more upon your lips and cause unforgiveness to pass from your hearts. For I do see these things in you; I tell you, they are there.

When a brother or sister has went astray, and done that which I said they shall not do, I ask you, what is that to you?... Do they not answer to their own Master?... Judge not another’s servant, but to your own Master be true.



Speak not one word concerning those who have hurt you;

Say not one more word against those who have betrayed you...


Forgive them, pray for them,

And seek good things for them

When you are alone in My presence...


Then let them go their way.



Love your enemies and your brothers and sisters in Christ, and pray for those who fight against you, for all answer to Me... And not one has done right; no, not one. Therefore, stumble no more in your heart, neither let your tongue cause you to stumble on their account.

For all you do shall be accounted to you, whether another hurts you or blesses you. Each is accountable for their own heart and that which flows from it... Each is accountable for every idle word they speak.



BE MY EXAMPLES!...


Turn not one away in your heart, not one.



For even many of these, of which you now call enemy, for indeed they have made themselves enemies of God, shall in time come to stand with you, even at your side... For I am He who humbles the proud, and breaks down the haughty, and punishes the evil of heart.

I am separating you out for the harvest and for great service in My name. Let not your hearts lag behind, nor let your countenances change... Bring your hearts forward and the rest of you shall follow!

Order your speech like David, and conduct yourselves as Daniel. Let your speech express your love for Me in every situation, and let your conduct reveal My life in you in open and in secret. Prepare, as though I were coming to take you this very day... Walk with Me, as though we walk together in the garden already.



My servants, I love you, even as I love them...


Reveal My love in yourselves!...


Let My countenance be shown upon your faces;

Let your knowledge of Me speak loudly, by word and by deed;

Let your lips sing My praises without ceasing...


And wait upon your Lord.


Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4112 - 22.08.2011 at 10:27:11
 
ML spet tuje rožice sadiš? A si ratal Kitajec?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4113 - 22.08.2011 at 14:12:00
 
bom kar sem dala

v Visokem iščejo prostovoljce pri izkopavanju teh piramid tam....




ha ha, pa še tole:


http://www.ekomagazin.si/Zdravje/Zdravje/Popolna-alkoholna-abstinenca-naj-bi-obc...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4114 - 22.08.2011 at 17:12:45
 
Petra. wrote on 22.08.2011 at 14:12:00:
bom kar sem dala

v Visokem iščejo prostovoljce pri izkopavanju teh piramid tam....




ha ha, pa še tole:


http://www.ekomagazin.si/Zdravje/Zdravje/Popolna-alkoholna-abstinenca-naj-bi-obc...



Petra potem sem jaz gotov.Trikrat v življenju sem bil pijan.Sem totalni antialkoholik.Gotovo je z mano. Piramid pa ne grem kopat. WinkNimam debelga vratu!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4115 - 22.08.2011 at 20:12:15
 
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 22:07:05:
Eva wrote on 21.08.2011 at 20:36:40:
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 17:31:00:
Petra. wrote on 21.08.2011 at 17:17:34:


Zakaj pokriva moj rojstni dan točno u nulo majevski koledar 28.10.Sočasno pa celoten 28000 letni civilizacijski val.Nekaj bo že na tem.Zmaj-škorpijon orel-Asc strelec.Še bolj smešno,da pokrivam prve 4 stopnje in z 8hišo  tvori prirojeno vedenje! Ha se moram malo hvalt,da lažje živim!Nič resnega tale mali zmaj sanja!

jz mam sonce u škorpjonu in ascendenta u strelcu

eva midva se ne smeva srečat,lahko kaj zgori!! Jaz imam še marsa v prvi hiši  pol strelc pol kozorog. Joj joj,da te kap.Si znaš predstavljat? Kaj  bi  bila to vojna -postelja se sigurno podre Wink Grin Zdemontirava vse okrog sebe-hec Cheesy Imam izkušnjo s škorpijonko.Dva škorpijona ojej-ojej tukaj ni ovir!!

ojej saj te sploh ne poznam, Alojz  
kakšne teme doomsday  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4116 - 22.08.2011 at 21:10:08
 
Eva wrote on 22.08.2011 at 20:12:15:
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 22:07:05:
Eva wrote on 21.08.2011 at 20:36:40:
Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 17:31:00:
Petra. wrote on 21.08.2011 at 17:17:34:


Zakaj pokriva moj rojstni dan točno u nulo majevski koledar 28.10.Sočasno pa celoten 28000 letni civilizacijski val.Nekaj bo že na tem.Zmaj-škorpijon orel-Asc strelec.Še bolj smešno,da pokrivam prve 4 stopnje in z 8hišo  tvori prirojeno vedenje! Ha se moram malo hvalt,da lažje živim!Nič resnega tale mali zmaj sanja!

jz mam sonce u škorpjonu in ascendenta u strelcu

eva midva se ne smeva srečat,lahko kaj zgori!! Jaz imam še marsa v prvi hiši  pol strelc pol kozorog. Joj joj,da te kap.Si znaš predstavljat? Kaj  bi  bila to vojna -postelja se sigurno podre Wink Grin Zdemontirava vse okrog sebe-hec Cheesy Imam izkušnjo s škorpijonko.Dva škorpijona ojej-ojej tukaj ni ovir!!

ojej saj te sploh ne poznam, Alojz  
kakšne teme doomsday  Cool


Eva tudi to je življenje. Jaz sem en star kozel.Hecam se in sočasno je nekaj resnice v tem,če jih primerjam s svojimi izkušnjami. Razumi kot hec in ni več! Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4117 - 23.08.2011 at 22:57:14
 
dans ga ful šejka po ameriki, virginia in kolorado.
drgač pa tale striček tkole prav:



no, držte se, grem zdaj na dopust.  Wink
deep meditation in Dalmatia.  Cool
 Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4118 - 24.08.2011 at 07:34:33
 
The Two Lampstands
Home > A Testament Against The World... The Lord's Rebuke > The Two Lampstands

8/15/11 From The Lord, Our God and Savior - The Word of The Lord Spoken to Timothy, For All Those Who Have Ears to Hear



Thus says The Lord: I have looked upon all the souls who dwell under Heaven, I have waited upon those who call of themselves by My name, calling to them, yet only blasphemy is heard... Many harsh and unfeeling answers. Therefore, let the dead care for the dead, and let the mocker fall in the midst of their calamity; let every scoffer walk in the valley with the desolate. For My anger sleeps no longer, and the fire of The Lord is kindled! For the cities of men have raged against Me!... And the city of innocent blood shall be torn in pieces! Says The Lord.


Behold, I called to the sea, to the great multitude of waters, and there was no answer. I shouted to the Earth and blew the trumpet upon the four winds of heaven, yet no cry was heard, no response was lifted up to Heaven. Only raised fists were seen, many milling about gnashing upon their teeth, lashing out against their neighbor. So I turned My face away from them, and set My back against the sea... And the Earth, it was forsaken.

Then was a great cry lifted up, and oh such a sorrowful sound was heard. So I said to My two lampstands, “Take a coal from the fire which surrounds the altar, and eat of it... Consume it fully and go down. For I have made these people as kindling, and this multitude as wood, that they may come and fight against you, that they may be given up to the flame... Open your mouths wide, that they may be consumed!” For I have prepared an offering, lo it is prepared and waits for its time, says The Lord God of Israel...





For indeed I tell you,

Lo, The Lord your God reveals it to you...


Eliyahu and Moshe are about to come down!



Says YaHuWaH.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4119 - 24.08.2011 at 14:25:45
 
Boštyxz wrote on 19.08.2011 at 13:16:43:
M.L. wrote on 08.08.2011 at 22:06:29:
Boštyxz wrote on 08.08.2011 at 15:45:07:
Čuj, brat, vse lepo in prav, vendar se tale " bog enkrat izraelov, drugič bog nebes , potem spet bog sodbe, potem spet enkrat gospod vse zemlje, drugič spet ... eh, veš kaj , ... res se mal' preveč napihuje .

Sploh, če pogledaš vseskupaj iz NR - Robert Blum .

Potem se lahko že mal' globlje zamisliš , vsaj jaz sem se .

No, saj vem, da je precej res, kajti sodba se je že "nagrmadila" nadnje .

Vendar se bojim, da so zraven tudi Timotyevi sledilci , med katere tudi ti hodiš, potem ko sem ti ga predstavil samo za preverbo .

Pa se bojim da te je že potegnilo zraven - noter ...  Undecided

Kaj meniš na vse to , dragi brat ?

Lp + #


Brat bošty, zaradi enega drevesa ne vidiš celega gozda, postal si kot nejeveren Tomažek, ali pa kakor Janez Krstnik, ki je vse skozi dvomil v Jezusovo Božanstvo, pa čeprav Mu je utiral in pripravljal poti in celo sam Ga je krstil ob dobro znanih izrečenih besedah, pa je še vedno dvomil, če je On pravi. Če ne bi dvomil v Jezusa kot Boga, bi se mu s svojimi učenci tudi pridružil, tako pa se ni in je deloval raje po svoje.

Glej, jaz sem v teh Božjih pismih Timoteyu prepoznal istega Boga, kakor v Novem Razodetju, zato tudi glede teh pisem nimam nobenih pomislekov in dvomov, da ne gre za istega Boga. Je pa res, da je v teh novih pismih veliko bolj in več zapisano z duhovno besedo, kakor v NR, kjer je duhovna beseda obrazložena in opisana z materialnimi prispodobami. Ravno poznavalec NR bi pa prvi moral poznati in prepoznati vso resnico, ki veje iz duhovno zapisane preroške Božje besede.

Zakaj Bog danes v današnjem času govori v prereoških in globokih duhovnih besedah, če je že pred stopedeset leti vse do potankosti razodel, ve samo On in tisti, ki imajo ušesa, da jo slišijo. Ne more vsak razumeti duhovne besede, in tako je tudi prav, saj nima ušes, da bi jo slišal.

Pa lep pozdrav.







Hi hi, ... si me pa tud' obsodil, brat , ...  Cheesy

No, bo že kako .  Roll Eyes

Lp + #


Brat Bošty, nekaj ti bom napisal iz NR, pa sam presodi o vsem tem.

8.KNJIGA 94. POGLAVJE:
GOSPODOV VNOVIČNI PRIHOD

Vprašanje je iz 93., poglavja, 2. vrste

19.Glej, Moje vprašanje zadeva predvsem to, ali boš znova prišel kot človek iz mesa in krvi, kakor zdaj, rojen iz neke čiste žene ali nerojen, bolj kot duh, pa vendar viden človek, in kje in pri katerem narodu se boš pojavil . . .

94. poglavje 1. vrsta:

2. Rečem Jaz: "Tvoje vprašanje ni tako nespametno in z vso pravico lahko vprašaš, česar še ne veš, seveda pa imam tudi Jaz pravico, da ti odgovorim tako ali tako, kot vidim, da bo zate in druge najkoristneje. Ker pa si Me že vprašal, ti bom tudi odgovoril; poslušaj torej!

3. Pri Svojem drugem prihodu ne bom več prišel kot otrok, rojen iz žene kjer koli; kajti Moje telo ostane prečiščeno, tako kot sem Jaz Duh v večnosti, in tako ne bom potreboval nikoli več drugega telesa v takšni obliki kakor si mislil.

4. Prišel bom najprej nevidno, v oblakih nebes, to pomeni: ljudem se bom začel približevati najprej po resničnih vidcih, modrih in na novo prebujenih prerokih, v tistem času pa bodo tudi dekleta prerokovala in mladeniči bodo imeli jasne sanje, iz katerih bodo ljudem oznanjali Moj prihod. In mnogi jih bodo poslušali in se poboljšali; toda svet jih bo zmerjal z neumnimi sanjači in jim ne bo verjel, podobno kot se je zgodilo tudi prerokom.

5. Prav tako bom od časa do časa obudil ljudi in to, kar se bo zdaj v Moji navzočnosti godilo in govorilo, narekoval njihovemu srcu, da bodo lahko s peresom zapisali, na poseben dobro poznan umetniški način in v čisto kratkem času, v nekaj tednih in dneh v tisoče enako se glasečih vzorcev razmnoženo in tako preneseno med ljudi; in ker bodo tedaj znali skoraj vsi ljudje brati in pisati, bodo tudi te nove knjige sami brali in razumeli.

6. In ta obllka širjenja Mojega novega čistega, vnovič danega nauka iz nebes bo potem mnogo hitreje in učinkoviteje prenesena vsem Ijudem zemlje, kot je to zdaj po poslancih v Mojem imenu od ust do ust.

7. Ko bo tako Moj nauk prenesen ljudem, ki bodo dobre volje in dejavne vere, in bo s tem seznanjena najmanj tretjina ljudi, bom tudi Jaz tu in tam osebno in telesno viden (op. v prečiščenem duhovnem telesu) prišel k tistim, ki Me bodo najbolj ljubili in bodo po Mojem vnovičnem prihodu najbolj hrepeneli in zato tudi povsem in živo verovali.

8. In Jaz sam bom iz njih oblikoval občine, katerim ne bo mogla kljubovati in se upirati nobena oblast sveta; kajti Jaz bom njihov vojskovodja in njihov večni nepremagljivi junak in bom sodil mrtve in slepe posvetne ljudi. In tako bom Jaz očistil zemljo njene stare nesnage.

9. V času novih vidcev in prerokov pa bodo med ljudmi velike bridkosti in stiske, kakršnih na tej zemlji še ni bilo; toda zaradi Mojih tedaj izvoljenih bo trajalo to samo kratek čas, da jim to ne bi škodilo pri njihovem zveličanju.

10. Vendar v tej deželi, kjer Me zdaj Judje iz templja zasledujejo iz kraja v kraj kakor kakšnega zločinca in ki jo bodo v tistem času pomendrali najmračnejši pogani, Jaz osebno ne bom najprej nastopil in učil in tolažil slabotnih. Res pa bom v deželah nekega drugega dela sveta, ki bodo tudi tedaj naseljene s pogani, ustanovil novo kraljestvo, kraljestvo miru, sloge, ljubezni in neprenehne žive vere, in strahu pred telesno smrtjo med ljudmi ne bo več, ker bodo hodili v Moji luči in se bodo trajno sporazumevali in družili z angeli iz nebes. To je zdaj pravi odgovor na tvoje vprašanje:'

11. Reče duhovnik: "Azija, ta stara zibelka ljudi (op.p. Adama in njegovih prvih potomcev) in mnogih Božjih blagoslovov, potem ne bo več tako srečna, da bi Te videla in slišala ob Tvojem vnovičnem prihodu na to zemljo? Ta novica za ta del sveta res ni razveseljiva:'

12.Rečem Jaz: "Zemlja je povsod Moja in Jaz najbolje vem, v katerem kraju bo Moj vnovični prihod za vso zemljo najučinkovitejši! V času pa, v katerem se bodo ljudje od enega konca zemlje do drugega lahko sporazumevali tako hitro, kakor švigne blisk iz oblakov (doba i-neta), in v katerem bodo lahko ljudje po železnih cestah z uporabo ognja in vode povezanimi duhovi hitreje prevozili najdaljše proge zemeljskih tal, in kot se tukaj najmočnejši vihar podi od enega konca zemlje do drugega in bodo ladje s pomočjo istih sil preplule veliki ocean v veliko krajšem času kakor zdaj Rimljani od Rima do Egipta, takrat se bo tudi novica o Mojem vnovičnem osebnem prihodu kar najhitreje zlahka razširila po vsej zemlji in torej tudi do Azije.

13.Toda treba se je zopet vprašati: Ali bodo slepi in gluhi pogani tega dela sveta tudi našli vero?

14.Jaz mislim in rečem le stežka prej, preden kot bo ta (Azija) z veliko sodbo sveta očiščena!

15.Na daljnem zahodu pa je zelo velika dežela, ki je od vseh strani oblita z velikim oceanom sveta in ni z morjem nikjer združena s starim svetom. Ljudje v tisti deželi bodo najprej slišali velike reči, in te se bodo pojavile tudi v zahodni Evropi in iz tega bo nastalo svetlo sevanje in odsevanje. Luči neba se bodo srečale, se spoznale in se podpirale.

16.Iz teh luči se bo oblikovalo sonce življenja, torej novi popolni Jeruzalem, in v tem soncu se bom Jaz znova vrnil na to zemljo. In zdaj več kot dovolj o tem, kaj se bo takrat zgodilo!"

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4120 - 24.08.2011 at 16:47:53
 
M:L. Ta ista oseba se imenuje v vzhodni tradiciji Xvaku.Ne ve se kdo je to in ta.TEološka tradicija je svetovno  enotna vse vere se napajajo iz nastajajo iz nje! Se strinjaš.In ne takoj skočiti-razmisli!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4121 - 24.08.2011 at 17:38:32
 
Same teorije , vsak ma svojo nas je pa na milijone , pa da bar mas svojo je se zmer bols kot prepisovat ,  enkrat se pa tako vse zgliha  Grin
Eno od MOJIH teorij bolj v hecu je bla , da bomo vsi znorel pred 2012 hahahah , pa glih dosti nam ne manjka se mi vcasih zdi  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4122 - 24.08.2011 at 18:07:52
 
ego-3p wrote on 24.08.2011 at 17:38:32:
Same teorije , vsak ma svojo nas je pa na milijone , pa da bar mas svojo je se zmer bols kot prepisovat ,  enkrat se pa tako vse zgliha  Grin
Eno od MOJIH teorij bolj v hecu je bla , da bomo vsi znorel pred 2012 hahahah , pa glih dosti nam ne manjka se mi vcasih zdi  Grin


Tudiče bi znoreli vsi,bi se zadeva sama po sebi že spremenila.Je tako?  Smiley

Jaz najbolj ne prenesem teh kratkih rahlo zlobnih samovšečnih zbadljivk,ko se nič ne premisli- se samo blekne,da se blekne!!
Res goverenje tja v tri k...e! Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4123 - 24.08.2011 at 18:46:30
 
Alojz in Sandib wrote on 24.08.2011 at 18:07:52:
ego-3p wrote on 24.08.2011 at 17:38:32:
Same teorije , vsak ma svojo nas je pa na milijone , pa da bar mas svojo je se zmer bols kot prepisovat ,  enkrat se pa tako vse zgliha  Grin
Eno od MOJIH teorij bolj v hecu je bla , da bomo vsi znorel pred 2012 hahahah , pa glih dosti nam ne manjka se mi vcasih zdi  Grin


Tudiče bi znoreli vsi,bi se zadeva sama po sebi že spremenila.Je tako?  Smiley

Jaz najbolj ne prenesem teh kratkih rahlo zlobnih samovšečnih zbadljivk,ko se nič ne premisli- se samo blekne,da se blekne!!
Res goverenje tja v tri k...e! Grin
Spreminja se tako ali tako , pri nas samih pa po svetu vidimo pa samo stranske ucinke , zarad tega ni potrebe da bi bli prevec zaskrbljeni , vazno da smo prisotni in kolk tolk prisebni  Grin
js pa ne prenesem egocentriranih zvitorepih posmehljivih iskalcev odgovorov - v tem navedku je njihova svetloba in tema , njegova svetloba te zaslepi tema pa naredi bolj pozornega , kaj ces nic ni za brezveze .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4124 - 24.08.2011 at 18:56:14
 
ego-3p wrote on 24.08.2011 at 18:46:30:
Alojz in Sandib wrote on 24.08.2011 at 18:07:52:
ego-3p wrote on 24.08.2011 at 17:38:32:
Same teorije , vsak ma svojo nas je pa na milijone , pa da bar mas svojo je se zmer bols kot prepisovat ,  enkrat se pa tako vse zgliha  Grin
Eno od MOJIH teorij bolj v hecu je bla , da bomo vsi znorel pred 2012 hahahah , pa glih dosti nam ne manjka se mi vcasih zdi  Grin


Tudiče bi znoreli vsi,bi se zadeva sama po sebi že spremenila.Je tako?  Smiley

Jaz najbolj ne prenesem teh kratkih rahlo zlobnih samovšečnih zbadljivk,ko se nič ne premisli- se samo blekne,da se blekne!!
Res goverenje tja v tri k...e! Grin
Spreminja se tako ali tako , pri nas samih pa po svetu vidimo pa samo stranske ucinke , zarad tega ni potrebe da bi bli prevec zaskrbljeni , vazno da smo prisotni in kolk tolk prisebni  Grin
js pa ne prenesem egocentriranih zvitorepih posmehljivih iskalcev odgovorov - v tem navedku je njihova svetloba in tema , njegova svetloba te zaslepi tema pa naredi bolj pozornega , kaj ces nic ni za brezveze .


Egotrip štos je ravno v tem,da imaš ti svoje vedenje,ki ga samo primerjaš in enostavno poveš- tole gre pri meni ,tole ne gre skozi in obrazložiš zakaj gre in zakaj ne gre. Ne vem ali je  treba več! J.bi-ga slab dan je tako egotrip? Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 273 274 275 276 277 ... 416