Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 261 262 263 264 265 ... 416
(Read 1693786 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3930 - 17.07.2011 at 18:28:55
 
Devi wrote on 17.07.2011 at 17:51:54:


Že z naslovom se strinjam!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3931 - 17.07.2011 at 19:18:15
 
M.L. wrote on 17.07.2011 at 12:40:46:
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 09:03:17:
Ja, res zaskrbljujoča so tale Timotyeva sporočila.

Kajti precej Resnice vsebujejo .

Vseeno pa me moti, zakaj se tolikokrat spreminja Ime Najvišjega v njih .

Zaradi tega pa imam še vedno distanco do teh sporočil .

( no, saj tudi jaz velikokrat počnem podobno, ko kaj pišem , ampak vseeno , ... to ni stil Najvišjega, kolikor se spomnem iz NR ... )

Kaj pa ti meniš o tem "spreminjanju, brat ?

Razen če je to uni drugi Timoty, iz S.P. ?

Lp + MsT .


Ime Najvišjega je neskončno in je lahko katerokoli, saj je vse kar obstaja On sam.

Pa lep pozdrav.


Hmmm, kako je lahko katerokoli, če pa je jasno povedal da je On Jezus-Jehova-Sabaot .

In, zakaj pravi "Bog in Njegov Kristus" , če pa sta Sin + Oče pač Eno ?

MsT .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3932 - 18.07.2011 at 08:06:55
 
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 19:18:15:
M.L. wrote on 17.07.2011 at 12:40:46:
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 09:03:17:
Ja, res zaskrbljujoča so tale Timotyeva sporočila.

Kajti precej Resnice vsebujejo .

Vseeno pa me moti, zakaj se tolikokrat spreminja Ime Najvišjega v njih .

Zaradi tega pa imam še vedno distanco do teh sporočil .

( no, saj tudi jaz velikokrat počnem podobno, ko kaj pišem , ampak vseeno , ... to ni stil Najvišjega, kolikor se spomnem iz NR ... )

Kaj pa ti meniš o tem "spreminjanju, brat ?

Razen če je to uni drugi Timoty, iz S.P. ?

Lp + MsT .


Ime Najvišjega je neskončno in je lahko katerokoli, saj je vse kar obstaja On sam.

Pa lep pozdrav.


Hmmm, kako je lahko katerokoli, če pa je jasno povedal da je On Jezus-Jehova-Sabaot .

In, zakaj pravi "Bog in Njegov Kristus" , če pa sta Sin + Oče pač Eno ?

MsT .


Oče -Sin je teološka šifra za IN mept*-akumulirano vesoljno vrednost mase-energije prostora-t-časa *življenja Oče in realizirano vesoljno vrednost Sin (utelešeno)RImept* kjer je večno-sedaj posledica njunih zlivanj-prehodov druge v drugo EM sila, ali teološko sveti duh.Zadeva je neločljiva ni ene vrednosti brez druge in ni njunega vzroka in posledice- Svetega duha. Teologija je enoten civilizacijski šifriran sistem pred 28ooo leti izgubljenega vedenja,ki je ves ta čas osnova vseh verstev sveta-brez izjem!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3933 - 18.07.2011 at 11:00:40
 
Alojz , kaj pa se je zgodilo pred 28000 leti da se je to vedenje izgubilo ? predvidevam da je bil to konec zlate dobe oz najvisje stopnje razvoja clovestva , izgleda da zlata doba potem traja zelo kratek cas , tako od oka se potem zdaj blizamo zacetku ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3934 - 18.07.2011 at 11:52:32
 
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 11:00:40:
Alojz , kaj pa se je zgodilo pred 28000 leti da se je to vedenje izgubilo ? predvidevam da je bil to konec zlate dobe oz najvisje stopnje razvoja clovestva , izgleda da zlata doba potem traja zelo kratek cas , tako od oka se potem zdaj blizamo zacetku ...


Končalo se je Veliko  zemeljsko leto 28ooo let.Zgodil se je gravitacijski nihaj Zemlje (teološko vesoljni potop),ker polarni ledeni kapi nista bili več sposobni regulirati EM valovanja Zemlje(kapi sta se stopili) To se sedaj že zelo opazno dogaja z njima. Vsak X pojav mase energije-življenja ima t.i. Curijevo točko ko sistem razpade.Zemljina Curijeva točka je okrog 18C ko bo povrečna zemeljska temperatura presegla to točko bo nastopil razpad-gravitacijski nihaj.Potem se naredi parnoprašni oblak okrog Zemlje in nastopi nova ledena doba,ki obnovi polarni ledeni kapi .Zemlja je regenerirana za nov 28ooo letni cikel. Kopno in vode se zamenjajo-Zemlja ima popolnoma dugačno obličje. Človeška Curijeva točka je 43C,ko jo telo preseže umreš.To pa zato ,ker so vse snovi-elementi diamagnetni.Ker pa naši možgani -naša bit živi deluje na EM frekvencah velikega leta-mi pademo na stpnjo ddna-homoneandertalisa in se nato 7ooo let preobržamo v homo sapiensa in nato nadalnjih 7ooo let v homo dei. Pri neandertalcih je življenjska doba cca 33let možganska prostornina 800-1200ml, enakonočje homosapiens možganska prostornina 1200-1600ml povprečna življenjka doba 7o let,civilizacijski vrh homo-dei-ljudje bogovi možganska prostornina do 2000ml življenjska doba 120 let nato gremo naslednjih 14000 let nazaj do homo neandertalisa in tako v ciklih po 9 miljard let kolikor gostujemo znotraj 15 miljardnih ciklov našega osončja na Zemlji.
Antropogi nimajo pojma kdo sploh smo in kakšen zakon nam vlada. Cikli-valovi EM valovanja elementarne pojavnost-planeti-osončje-galaksija!! RAZUMEŠ?  

Da ti še odgovorim-Zemljina Zlata doba bo zelo kratka! Zemlja ni bila in ne bo nikoli Raj. Zemlja je ograjen vrt od tistih ki služijo vesoljnemu življenju elohim _ Božji ljudje! Tu živimo potomci tistih,ki so se prostovoljno odločili živeti tu in pod enotno vesoljno zakonitostjo. Mi smo v bistvu vesoljna dislocirana farma (astro vas) za ciklični nabor bodočih elohim,ki zavestno in pod zavezo služijo vesoljnemu življenju.Nagrada za njih je možnost živeti v ciklih v istem telesu. To je življenjska reanimacija. Oni so rojeni iz nevidne matere Aditi in so Adiji. So iz inkubatorja življenjske reanimacije! Teološko jih imenujemo angeli,božji in življenjski varuhi,sejalci in žanjci vesoljnega  življenja. JE PREVEČ ali je vredu?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3935 - 18.07.2011 at 12:45:51
 
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2011 at 11:52:32:
Božji ljudje! Tu živimo (potomci) tistih,ki so se prostovoljno odločili živeti tu in pod enotno vesoljno zakonitostjo. Mi smo v bistvu vesoljna dislocirana farma (astro vas) za ciklični nabor bodočih elohim,ki zavestno in pod zavezo služijo vesoljnemu življenju.

dobr si reku
in res je težko razložit z besedami ki so v uporabi ... ki jih ljudje razumejo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3936 - 18.07.2011 at 13:41:03
 
gape wrote on 18.07.2011 at 12:45:51:
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2011 at 11:52:32:
Božji ljudje! Tu živimo (potomci) tistih,ki so se prostovoljno odločili živeti tu in pod enotno vesoljno zakonitostjo. Mi smo v bistvu vesoljna dislocirana farma (astro vas) za ciklični nabor bodočih elohim,ki zavestno in pod zavezo služijo vesoljnemu življenju.

dobr si reku
in res je težko razložit z besedami ki so v uporabi ... ki jih ljudje razumejo ...


Gape Problem je v naši družbi,ki nima pravega izobraževalnega sistema. Če hočeš vedeti kaj človeštvo ve,zmore in zna se moraš samoiniciativno podučit. Mi nimamo komplementarnega učnega sistema,ampak specializirano učenje po vejah znanosti.Že fiziko delimo na delčne fizike,potem klasične fizike,eksperimentalne in na teoretike itd. Če nekega teoretičnega fizika vprašaš,če pozna zgradbo bio celice te bo gledal kot zaboden vol. Če drugega vprašaš naj ti našteje planete osončja te bo ta vprašal kakšne veze to ima z biologijo ect. To je prva napaka.Druga je,da naš učni sistem ne zna zbuditi spečega(AKUMULIRANEGA)brezčasnega genskega vedenja v posamezniku.Recimo ptiča ne učiš letati,psa ne lajati. Osnovo imamo že mi v genih. Tako da nam še veliko manjka,da bomo pravi! Kar se tiče izrazoslovja je pa tako vedno prolem poznavanja in pomena besed(tujk je mali milijon)pol preveč!Tako,da sta učenje in podajanje snovi vzajemni proces!
Če malo veš,ni realne osnove,da bi ljudje dojeli kaj jaz pišem.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3937 - 18.07.2011 at 13:48:37
 
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2011 at 11:52:32:
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 11:00:40:
Alojz , kaj pa se je zgodilo pred 28000 leti da se je to vedenje izgubilo ? predvidevam da je bil to konec zlate dobe oz najvisje stopnje razvoja clovestva , izgleda da zlata doba potem traja zelo kratek cas , tako od oka se potem zdaj blizamo zacetku ...


Končalo se je Veliko  zemeljsko leto 28ooo let.Zgodil se je gravitacijski nihaj Zemlje (teološko vesoljni potop),ker polarni ledeni kapi nista bili več sposobni regulirati EM valovanja Zemlje(kapi sta se stopili) To se sedaj že zelo opazno dogaja z njima. Vsak X pojav mase energije-življenja ima t.i. Curijevo točko ko sistem razpade.Zemljina Curijeva točka je okrog 18C ko bo povrečna zemeljska temperatura presegla to točko bo nastopil razpad-gravitacijski nihaj.Potem se naredi parnoprašni oblak okrog Zemlje in nastopi nova ledena doba,ki obnovi polarni ledeni kapi .Zemlja je regenerirana za nov 28ooo letni cikel. Kopno in vode se zamenjajo-Zemlja ima popolnoma dugačno obličje. Človeška Curijeva točka je 43C,ko jo telo preseže umreš.To pa zato ,ker so vse snovi-elementi diamagnetni.Ker pa naši možgani -naša bit živi deluje na EM frekvencah velikega leta-mi pademo na stpnjo ddna-homoneandertalisa in se nato 7ooo let preobržamo v homo sapiensa in nato nadalnjih 7ooo let v homo dei. Pri neandertalcih je življenjska doba cca 33let možganska prostornina 800-1200ml, enakonočje homosapiens možganska prostornina 1200-1600ml povprečna življenjka doba 7o let,civilizacijski vrh homo-dei-ljudje bogovi možganska prostornina do 2000ml življenjska doba 120 let nato gremo naslednjih 14000 let nazaj do homo neandertalisa in tako v ciklih po 9 miljard let kolikor gostujemo znotraj 15 miljardnih ciklov našega osončja na Zemlji.
Antropogi nimajo pojma kdo sploh smo in kakšen zakon nam vlada. Cikli-valovi EM valovanja elementarne pojavnost-planeti-osončje-galaksija!! RAZUMEŠ?  

Da ti še odgovorim-Zemljina Zlata doba bo zelo kratka! Zemlja ni bila in ne bo nikoli Raj. Zemlja je ograjen vrt od tistih ki služijo vesoljnemu življenju elohim _ Božji ljudje! Tu živimo potomci tistih,ki so se prostovoljno odločili živeti tu in pod enotno vesoljno zakonitostjo. Mi smo v bistvu vesoljna dislocirana farma (astro vas) za ciklični nabor bodočih elohim,ki zavestno in pod zavezo služijo vesoljnemu življenju.Nagrada za njih je možnost živeti v ciklih v istem telesu. To je življenjska reanimacija. Oni so rojeni iz nevidne matere Aditi in so Adiji. So iz inkubatorja življenjske reanimacije! Teološko jih imenujemo angeli,božji in življenjski varuhi,sejalci in žanjci vesoljnega  življenja. JE PREVEČ ali je vredu?

V cikle verjamem, saj tako vse gre v ciklih vsaj v naravi , nic pa ne gre v nic . Potem gresta tudi telo in dusa eno z drugim telo sicer umre ampak brez odgovornega zivljenja cloveka ki ga ni brez telesa dusa bolj pocasi zori .Kaj ti ostane potem , nic drugega kot zivet v tem loncu s tem kar se pac kuha kolikor se najbolj da kot clovek . Skoraj ne vidim zakaj se kdo nebi odlocil za odhod iz zemlje ko pride cas zetve  , saj tukaj je tako eno in isto tisoce let za tisoce let . Ceprav je tudi tukaj ok , nic pac ni brez veze .
Drugace pa me  zanima se to , sicer ko umres se je med zivljenjem nabralo neko znanje ki se hrani nekje v dusi ali nevem , potem ko se rodi drug clovek mogoce z to isto duso pa se vseeno ne spomni nic ... to me zanima ce mislis da je del ciklov tudi to da se je vedenja mogoce spomnit , to bi bilo potem skoraj kot da nisi nikoli umrl .Telo sicer umre pa tudi oseba ki je po mojem v realnosti sploh ni ker pac to kdo si mislimo da smo si samo mislimo , v resnici se pa skoz spreminja ne mores bit tak in tak ker si vedno drugacen, mislim da clovek sploh ne more zivet preden ne umre od tistega zivljenja ki je samo v glavi ..sam to je druga zgodba .Spomin pa vseeno lahko ostane na vse kar se je dogajalo in kar se je naucilo skozi stotine let al pac ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3938 - 18.07.2011 at 14:03:19
 
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 13:48:37:
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2011 at 11:52:32:
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 11:00:40:
Alojz , kaj pa se je zgodilo pred 28000 leti da se je to vedenje izgubilo ? predvidevam da je bil to konec zlate dobe oz najvisje stopnje razvoja clovestva , izgleda da zlata doba potem traja zelo kratek cas , tako od oka se potem zdaj blizamo zacetku ...


Končalo se je Veliko  zemeljsko leto 28ooo let.Zgodil se je gravitacijski nihaj Zemlje (teološko vesoljni potop),ker polarni ledeni kapi nista bili več sposobni regulirati EM valovanja Zemlje(kapi sta se stopili) To se sedaj že zelo opazno dogaja z njima. Vsak X pojav mase energije-življenja ima t.i. Curijevo točko ko sistem razpade.Zemljina Curijeva točka je okrog 18C ko bo povrečna zemeljska temperatura presegla to točko bo nastopil razpad-gravitacijski nihaj.Potem se naredi parnoprašni oblak okrog Zemlje in nastopi nova ledena doba,ki obnovi polarni ledeni kapi .Zemlja je regenerirana za nov 28ooo letni cikel. Kopno in vode se zamenjajo-Zemlja ima popolnoma dugačno obličje. Človeška Curijeva točka je 43C,ko jo telo preseže umreš.To pa zato ,ker so vse snovi-elementi diamagnetni.Ker pa naši možgani -naša bit živi deluje na EM frekvencah velikega leta-mi pademo na stpnjo ddna-homoneandertalisa in se nato 7ooo let preobržamo v homo sapiensa in nato nadalnjih 7ooo let v homo dei. Pri neandertalcih je življenjska doba cca 33let možganska prostornina 800-1200ml, enakonočje homosapiens možganska prostornina 1200-1600ml povprečna življenjka doba 7o let,civilizacijski vrh homo-dei-ljudje bogovi možganska prostornina do 2000ml življenjska doba 120 let nato gremo naslednjih 14000 let nazaj do homo neandertalisa in tako v ciklih po 9 miljard let kolikor gostujemo znotraj 15 miljardnih ciklov našega osončja na Zemlji.
Antropogi nimajo pojma kdo sploh smo in kakšen zakon nam vlada. Cikli-valovi EM valovanja elementarne pojavnost-planeti-osončje-galaksija!! RAZUMEŠ?  

Da ti še odgovorim-Zemljina Zlata doba bo zelo kratka! Zemlja ni bila in ne bo nikoli Raj. Zemlja je ograjen vrt od tistih ki služijo vesoljnemu življenju elohim _ Božji ljudje! Tu živimo potomci tistih,ki so se prostovoljno odločili živeti tu in pod enotno vesoljno zakonitostjo. Mi smo v bistvu vesoljna dislocirana farma (astro vas) za ciklični nabor bodočih elohim,ki zavestno in pod zavezo služijo vesoljnemu življenju.Nagrada za njih je možnost živeti v ciklih v istem telesu. To je življenjska reanimacija. Oni so rojeni iz nevidne matere Aditi in so Adiji. So iz inkubatorja življenjske reanimacije! Teološko jih imenujemo angeli,božji in življenjski varuhi,sejalci in žanjci vesoljnega  življenja. JE PREVEČ ali je vredu?

V cikle verjamem, saj tako vse gre v ciklih vsaj v naravi , nic pa ne gre v nic . Potem gresta tudi telo in dusa eno z drugim telo sicer umre ampak brez odgovornega zivljenja cloveka ki ga ni brez telesa dusa bolj pocasi zori .Kaj ti ostane potem , nic drugega kot zivet v tem loncu s tem kar se pac kuha kolikor se najbolj da kot clovek . Skoraj ne vidim zakaj se kdo nebi odlocil za odhod iz zemlje ko pride cas zetve  , saj tukaj je tako eno in isto tisoce let za tisoce let . Ceprav je tudi tukaj ok , nic pac ni brez veze .
Drugace pa me  zanima se to , sicer ko umres se je med zivljenjem nabralo neko znanje ki se hrani nekje v dusi ali nevem , potem ko se rodi drug clovek mogoce z to isto duso pa se vseeno ne spomni nic ... to me zanima ce mislis da je del ciklov tudi to da se je vedenja mogoce spomnit , to bi bilo potem skoraj kot da nisi nikoli umrl .Telo sicer umre pa tudi oseba ki je po mojem v realnosti sploh ni ker pac to kdo si mislimo da smo si samo mislimo , v resnici se pa skoz spreminja ne mores bit tak in tak ker si vedno drugacen, mislim da clovek sploh ne more zivet preden ne umre od tistega zivljenja ki je samo v glavi ..sam to je druga zgodba .Spomin pa vseeno lahko ostane na vse kar se je dogajalo in kar se je naucilo skozi stotine let al pac ?


Rekel ti bom samo Bravo,za tvoje razmišljanje! Razmisli: Učiš ptiča letati,psa lajati. Duša je naša genska brezčasna spominska koda,ki se prenaša preko naše reprodukcijske verige iz roda v rod. Vedno znotraj 28ooo cikla se ta koda dokončno prebudi v nas.Takrat govorimo o dobi razsvetljenja-spoznanja. Duša ciklično zori ali zamre odvisno od EM frekvenc,ki jih naša bit sprejema. Neandertalec ima popolnoma zamrto dušo-spominsko kodo z našo fizično in življenjsko ciklično rastjo raste tudi naša duša.Da se mi danes ozaveščamo kako je naša družba gnila --je delovanje duše ne uma.Um se upira duši,ker um ima v naši biti funkcijo-zagotoviti naše preživetje za vsako ceno in čimbolj ugoditi našim želja.Duša deluje počasi nevsiljivo, ampak vedno zmaga v nas samih-na vrhu cikla.
Večina ljudi danes dušo uporabla-izrablja kot nezavedno intuicijo,ki jo velikokrat naš um pregazi.
Ti jaz,živiva samo enkrat. Če razumeš potem veš,da je duša neumrljiva-brezčasen genski spomin-reprodukcija vrste in eto ti odgovora. Je razumljivo?
Veliko je ljudi,ki gredo v t.i. regresijo in potem jim neuki šarlatani razlagajo kako da so oni že živeli in so bili npr Napoleon,grof Drakula,cesar pometač,kaj še vem vse. Upam, da si razumel?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3939 - 18.07.2011 at 14:26:28
 
Nihce ne ostane ko umres , ostane samo genski spomin dusa ki se nadgrajuje . Sem poslusal nekatere ki so sli na regresijo in so razlagali kaj vse so delali in kje so bli itd , ampak so izpadli kretensko zelo navduseni in polni nekih izgovorov zdaj sem tak zato ker se mi je v prejsnem zivotu zgodlo tisto ...potem zivijo veselo v zmoti ker mislijo da so vecni kar je ocitno prevlada uma . Gre se za vse  ne samo za osebni interes  , ni narobe da  delas po svoje saj to itak hoces ali noces , zmotno je pa da je to na prvem mestu tako kot je dan danes zato pa je kakor je . Sicer pa tudi mora biti tako . Danes se dusa razlaga bolj misticno meni izpade v stilu isto sranje drugo pakovanje , ces ziveli bom naprej tudi ko bomo umrli se bomo v drugem svetu zabavali bla bla samo zato da je se vedno isto ni neke spremembe tukaj zdaj , se da bolj oprijemljivo razlozit kaj je dusa ?delci ki so imenujejo tako al tako ...nevem nekaj takega .. nekaj mora biti na micro ravni ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3940 - 18.07.2011 at 14:39:14
 
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 19:18:15:
M.L. wrote on 17.07.2011 at 12:40:46:
Boštyxz wrote on 17.07.2011 at 09:03:17:
Ja, res zaskrbljujoča so tale Timotyeva sporočila.

Kajti precej Resnice vsebujejo .

Vseeno pa me moti, zakaj se tolikokrat spreminja Ime Najvišjega v njih .

Zaradi tega pa imam še vedno distanco do teh sporočil .

( no, saj tudi jaz velikokrat počnem podobno, ko kaj pišem , ampak vseeno , ... to ni stil Najvišjega, kolikor se spomnem iz NR ... )

Kaj pa ti meniš o tem "spreminjanju, brat ?

Razen če je to uni drugi Timoty, iz S.P. ?

Lp + MsT .


Ime Najvišjega je neskončno in je lahko katerokoli, saj je vse kar obstaja On sam.

Pa lep pozdrav.


Hmmm, kako je lahko katerokoli, če pa je jasno povedal da je On Jezus-Jehova-Sabaot .

In, zakaj pravi "Bog in Njegov Kristus" , če pa sta Sin + Oče pač Eno ?

MsT .

"Bog in Njegov Kristus", pomeni tudi, Bog in Njegova resnica. Ne vidim razloga zakaj se ne bi poimenoval z kakršno koli besedo, saj je vse v Njemu in vse kar obstoja iz Njega. Božje besede prihajajo iz večnosti in so za večnost, zato beseda iz večnosti postavljena v prostor ima povsem duhoven pomen in si je ne smemo razlagati prostorsko ali materialno, saj je vse duhovno ponazoreno le z materialnimi prispodobami.


Pa lep pozdrav
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3941 - 18.07.2011 at 14:47:16
 
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 14:26:28:
Nihce ne ostane ko umres , ostane samo genski spomin dusa ki se nadgrajuje . Sem poslusal nekatere ki so sli na regresijo in so razlagali kaj vse so delali in kje so bli itd , ampak so izpadli kretensko zelo navduseni in potem zivijo veselo v zmoti ker mislijo da so vecni kar je ocitno prevlada uma . Gre se v bistvu  za clovestvo ne samo za osebni interes  , ni narobe da  delas po svoje saj to itak hoces ali noces , zmotno je pa da je to na prvem mestu tako kot je dan danes zato pa je kakor je . Sicer pa tudi mora biti tako . Danes se dusa razlaga bolj misticno meni izpade kot isto sranje drugo pakovanje , ces ziveli bom naprej tudi ko bomo umrli se bomo v drugem svetu zabavali bla bla mi je to , se da bolj oprijemljivo razlozit kaj je dusa ?delci ki so imenujejo tako al tako ...nevem nekaj takega .. nekaj mora biti na micro ravni ...


Egotrip -Vse se da razložiti,če sem pri volji. Danes sem doma kuhar.Žena in hčerke so šle v life jaz pa doma štimam dva psa pa mačko in kuham. Vmes pa semle skačem!

Duša- Si ze slišal za fotone-fotonsko telo. To je akumulirana vrednost našebiti-avra duh je nekaj drugega. Recimo galaksija ima črno luknjo,ki vsrkava vase realizirano vrednost mase-energije galaksije.V Osončju je mini črna luknja-Jupiter Na Zemlji je kopno realizirana masano-energetska vrednost-VODE pa akumulirana m-e vrednost.Posledica in vzrok teh prehodov je EM valovanje-rotacija Zemlje-vsi tokovi-vremenski in vodni ect.
Duša je torej naše vodno telo-črna luknja,ki vase vsrka vse življenjske izkušnje.Te izkušnje pa ti s spočetjem otroka Mož-Žena preneseš nanj v DNK molekuli. Zato je ženski gen akumuliran gen-moški realiziran genski zapis. Jupiter je novo rojstvo (voda je življenje) ravno tako črna luknja.Življenje ima z razliko od elementarnega samo dva genska zapisa,IN ženski RI moški,da si zagotavlja večni obstoj-preko človeka--(elohim) in vseh vrst.  
Aura je posledica in vzrok našega bivanja v EM sili-življenjskem duhu. Zakaj se hranimo-ravno zato ,da omogočimo zlivanje akumuliranega in realizirane me.Ko smo siti je naš duh močnejši -Življenjska EM  sila je večja. Ne vem kaj vse te še zanima?
Vprašaj! Bova rešila vse! Za vse pojavno in živo velja ista-enotna vesoljna zakonitost,ki se teološko imenuje Nomos-Logos!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3942 - 18.07.2011 at 15:29:20
 
Danes in včeraj malo spremljam goste foruma in se čudim zakaj se ne registrirajo,če že so tu prisotni.

LP Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3943 - 18.07.2011 at 15:56:10
 
Mogoce jim je pa nerodno  Grin
Razumem kolker lahko Alojz , sicer pa pocasi nam bo ze vsem jasno , malo po malo .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3944 - 18.07.2011 at 17:20:16
 
ego-3p wrote on 18.07.2011 at 15:56:10:
Mogoce jim je pa nerodno  Grin
Razumem kolker lahko Alojz , sicer pa pocasi nam bo ze vsem jasno , malo po malo .


Tudi sam tako mislim.Počasi!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 261 262 263 264 265 ... 416