Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 175 176 177 178 179 ... 416
(Read 1697218 times)
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2640 - 10.09.2010 at 23:47:29
 
Petra. wrote on 10.09.2010 at 22:43:54:


Dobra stran
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2641 - 10.09.2010 at 23:50:55
 
Kaj je to?  Shocked

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2642 - 10.09.2010 at 23:53:41
 
ik.kanu.na wrote on 09.09.2010 at 15:55:10:
      Kdo ve, kaj pomenijo vsi ti simboli spodaj?  Huh

www.shrani.si/f/q/xF/3fspATVQ/simboli.jpg






http://en.wikipedia.org/wiki/Theosophy


What is Theosophy?

The Theosophical Society is an occult organization, mainly based on the teachings of  Helena P. Blavatsky
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2643 - 10.09.2010 at 23:59:27
 
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 23:50:55:
Kaj je to?  Shocked

vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2009/08/Baphomet.png





...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2644 - 11.09.2010 at 01:58:57
 
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 23:50:55:
Kaj je to?  Shocked

vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2009/08/Baphomet.png



Dedek mraz,..

TO ej nas deaty nas hud bog itd.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2645 - 11.09.2010 at 09:00:39
 
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 21:28:58:
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2010 at 18:16:18:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 14:23:38:
El Pesnik wrote on 10.09.2010 at 08:11:00:
gape wrote on 09.09.2010 at 15:27:06:
http://vimeo.com/12324551

mi pravi en:
se splaca gledat..., pravi stricek da so cajtgajst bl lopovi...


in jest rečem:
minuta 5
new age in nova svetovna vlada
mi vemo da smo usi eno - in da je najblj prow da mamo eno vlado če že kašno ...
'oni' to vejo tud in zato delajo svojo vlado - eno svetovno
nam ni cilj vlada
je pa logična posledica da smo usi pod eno in isto vlado ...
ki bo pod našo kontolo - ljudstvo
in ne pod njihovo


tko da ... že vem kam ps taco moli
treba se je pač odločt kot sm že velikrat reku
kaj ti je cilj
in komu boš verjel ...

Pravi tud speaker na začetku: new age je bil ustanovljen, da bi spodkopal krščanstvo in Jezusa Kristusa.  Shocked

Kdo pa je ustvaril krščanstvo, se vprašam?  Wink

Mislim, da ga je ustvaril rimski cesar Konstantin...  Roll Eyes


Konstantin je krščanstvo sprejel kot vero rimskega imperija. Ustvaril pa jo vsekakor ni.Vera je živa in se prilagaja ciklom (pada-dviga) človeških psihofizičnim cikličnim danostim.Krščanstvo ima korenine v arhaičnem mnogoboštvu-starem Egiptu,judaizmu,itd. Krščanstvu so najbolj pomagali aleksandrijski gnostiki,ki so ga tudi v večini spisali-prilagodili novi dobi.Po 2000 letih je krščanski nauk še vedno nerazumljen- vsebinska uganka-za večino med nami. Isto je z vsemi verskimi praksami.Mi individualno religijoznost zmotno enotimo z vero. Wink Religija-regulira ureja naše življenje-vera- pot ga vodi k iskanju smisla.

Zato pa je tisti Sveti Gral tako skrivnosten... Shocked Ali potem morda še obstaja živeči Jezusov prednik?  Huh


Kaj pa predstavlja sveti gral??? Jezus je teološki opis človekovega vesoljnega samospoznanja in njegovega ponovnega vesoljnega '''duhovnega'' brezmadežnega samorojstva-samospoznanja -po ''svetem duhu'' EM sili -sili vseh sil.Sveti gral je v bistvu naše vesoljno samospoznanje-kdo sploh smo KOT ŽIVA VESOLJNA SAMOMANIFESTACIJA in kaj je samo vesolje-BOG.Sveti gral je v bistvu naše ponovno vesoljno samospoznanje.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2646 - 11.09.2010 at 10:10:32
 
Alojz in Sandib wrote on 11.09.2010 at 09:00:39:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 21:28:58:
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2010 at 18:16:18:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 14:23:38:
El Pesnik wrote on 10.09.2010 at 08:11:00:
gape wrote on 09.09.2010 at 15:27:06:
http://vimeo.com/12324551

mi pravi en:
se splaca gledat..., pravi stricek da so cajtgajst bl lopovi...


in jest rečem:
minuta 5
new age in nova svetovna vlada
mi vemo da smo usi eno - in da je najblj prow da mamo eno vlado če že kašno ...
'oni' to vejo tud in zato delajo svojo vlado - eno svetovno
nam ni cilj vlada
je pa logična posledica da smo usi pod eno in isto vlado ...
ki bo pod našo kontolo - ljudstvo
in ne pod njihovo


tko da ... že vem kam ps taco moli
treba se je pač odločt kot sm že velikrat reku
kaj ti je cilj
in komu boš verjel ...

Pravi tud speaker na začetku: new age je bil ustanovljen, da bi spodkopal krščanstvo in Jezusa Kristusa.  Shocked

Kdo pa je ustvaril krščanstvo, se vprašam?  Wink

Mislim, da ga je ustvaril rimski cesar Konstantin...  Roll Eyes


Konstantin je krščanstvo sprejel kot vero rimskega imperija. Ustvaril pa jo vsekakor ni.Vera je živa in se prilagaja ciklom (pada-dviga) človeških psihofizičnim cikličnim danostim.Krščanstvo ima korenine v arhaičnem mnogoboštvu-starem Egiptu,judaizmu,itd. Krščanstvu so najbolj pomagali aleksandrijski gnostiki,ki so ga tudi v večini spisali-prilagodili novi dobi.Po 2000 letih je krščanski nauk še vedno nerazumljen- vsebinska uganka-za večino med nami. Isto je z vsemi verskimi praksami.Mi individualno religijoznost zmotno enotimo z vero. Wink Religija-regulira ureja naše življenje-vera- pot ga vodi k iskanju smisla.

Zato pa je tisti Sveti Gral tako skrivnosten... Shocked Ali potem morda še obstaja živeči Jezusov prednik?  Huh


Kaj pa predstavlja sveti gral??? Jezus je teološki opis človekovega vesoljnega samospoznanja in njegovega ponovnega vesoljnega '''duhovnega'' brezmadežnega samorojstva-samospoznanja -po ''svetem duhu'' EM sili -sili vseh sil.Sveti gral je v bistvu naše vesoljno samospoznanje-kdo sploh smo KOT ŽIVA VESOLJNA SAMOMANIFESTACIJA in kaj je samo vesolje-BOG.Sveti gral je v bistvu naše ponovno vesoljno samospoznanje.



Povem vam tri reči:


1). Krščanstvo je nstalo na kongregaciji niaceja leta en vem katerega v konsttinooplu. 0,

2). Krščanstvo onaredili merovingin. (veče ne bom govorilk nocem problmov.

3.) Gral je pa cito neki drugega kr vi anajte tuki. Sploh ni smao vesoljno spoznnaje in tak bul shit k ga ti pises. Tudi skodelca ni. Pizda materna podjte v solo ap mogoce pogruntate kaj bi bilo tkao vredno....... ....... .

In s eneki v zramislek salamon krlaj Kralj Salamon je bil hud model, mene zanima od kod je rpsiel ce kdo ve. Mislim, ce pomislimo da je vsa zla bitj akontorliral in tkao narpej pol ej vedu o cem se gre. in vseje tuki noter uganka.

Sploh pa tko az en raibm vee ker vs epicekk hodijo k amsi so tkao neumen da ne mreos vejreti mislim jaz vejramem v satana in nejgove sile ker simpel an temu svetu dorbga ni, svetopismo je sranje k so ga masoni anreidli in tako naprej, Pravo sveto pismo ni nikoli rpsio v orke naciji.

Pravo sveto pismo je nekej skrito tkao kot ucenja katrera so bila pdoana in vse verske sekte in institucije pobijajo ljudi. napriemr zandji k je umrl k je prevajal je bezal pred njimi in n akoncu so unicili celo vas in zbonbardirali vse kar ej bilo v pokrajini ker jih je skril. Pol ap so tipa.  .......

Potem. Odsel je modem v irak kjer ga je mosad pospraivl celo druzino so preresetali z avtoamtiskim orozjem.

TOk o tem sranju,

Pa prosim dajte s eksulirati.

BOGA NI, ce bi bil svet en bi bil tako gnil k je, druga fora pa je taka v lijfu mreos doejti da je zlo edini nacin zivljneja vsi ga upraobljajo in vsi ga nucajo da rpezivjio, in azto tisi k ma najvecje zlko oziroma tisi k ga lahko inplicira v najboilj visji in pretkani obliki zmaga.

MIslim oglejte malopos vetu, sejda mi boste rekli da politika svet fura daj ne seri fura ga crna magija itd,.. cetra cetra,..  

Vsi tuki ks e neki delate da neki ste pa st anavaden opice in ovce za masterej.

Kot so rekli nasi bratje,...  Peopel are gojem.  Torej gojem


utvah spetah al dnje njen ve,vita vitae mae, ordo ab kao.

Tako da prosim.

Vsi izkoriscamo drugega, picek rpasice izkoriscajo tipe in s efukajo in psonih tipov nocejo rpscie gnile, ende pa je pogrutal ultiamtivno kotorlo in je

No, postavil jo je. In pollahko ima vse. In povedanod rugace , ce bi jaz bil med ljudmi ki majo to kontlo vam povem sedaj iz prve dlani, da s ene bi nikoli skeiral ce bizanetil nekje vojno ap videl kako velikootork pocrka ker veste kaj je hec. Vsi ljudej ne mislite to ej vas problem mate radi zabavo kurbarijo itd ODGOVORNOSTI pa noben ne prevazem,, UH UH H hocemmet mucla bom ga mel ne glede al mas resorse zanje pol ap je tkao,. sploh pa je tkao da punce so prva tarca in ce bi jaz hocel svet furati bi najprej unciil zenske kar sem dobil dovolj dokazov da ej to res in da se je zenska unicili in to mi je vsec, ker ce zenske unicis pol dobis tkae picek k so danes neumen in zabite, in taka mati nikoli en more vzgojiti otroka vsaj v pravi besedi in psotavi ne in to pomeni sledece:

"Če ne bomo imeli vas bomo meli vaše otorke",.....

Preglejete net nasli boste te stavke.

To pomeni, da cas je moj azveznik in da ne mroem urmeti in da lahko dobim toej otorke otork itd.

Tisti ki iam daljsi kol zmaga in v tem smislu se fura svet. Picke k so neumen gredo kejr je kes ce bi ga jaz mel bi fukal picek k pes ker so itak gojem, katera ma pa kaj v lgavi. Osbno bi s epa bla take butlov k sem jaz ker jih ne mroes kontrolirait zato pa take zapres v umobolnico in jih pobijes z tableti in inekcijami,..

MIngrede sem bil v okolici takih reci pa vem, tkao da ne misltii da lazem.

In ne niamm opranih mozgna sori.


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI; .


BOGA NI;


Povednao drugace, obstaja smao eno repricanej da je en tam k te bo osbodil, po mojih virih baje da sploh ni fore kako zivis. lahko pobijas ljudi ce ces ni problem ko umres tega palcal ne bos,


Hm, ....... . Rekli boste jao si ti zabit ne nism smao je pa en rpoblem. ce ubijes se ne smes sekkirati, ker sam manifestirs skozi srce obe polovice mozgan in cipa v srcu svet okol tebe in hologram in zato ce se bos sekiral pol in priznal da obstaja pekel pol bos rpsial tam, smao pekel ni pekel je malo drugace kto vas ucijo v soli.

tako da lahkodelas kar kolihoces pobijas otorke pijes kri otokom od 1 leta k so baje najboljse itd. Toda nikoli s ene sme sekirati  kot recmo "tega pane bi smel storiti ali ga ubiti ni sizaluzil"... .

In se to bi rkeu realno splohne obstjaamo, smo smao en kurac od ovce. 0


Tako,d a lepo prosim. Veliak vecina gre v take skrjnsoti ker sovrazi folk.

Tako da ce bi bog bil pol bi s edalo amrisakjanreidti ozriam drgac epveodnao ce obstajajo angelcki pol svet en bi smel biti tak k je.  

Toda oni so hoanvci poglejmo zakja.

Baje da so se umesali ko ej clvoek bil v pizdi 2 svetovna vojna in sorpilai angelcki ap so red anreidli sele ko je bilo re shudo.
Prediskutirajmo tole.

1.) Angeli rpidejo vedno, vedno ko prid ekoenc sveta lai clvoeke ras eprej ne bodo se vmesavali ker imajo zakon prvi azkon tele matrice govori nikoli ne prekini lastne volej enkgoa drugega.

2.) Ce hcoe suniciti svet mores uniciti ljudi.

2.) Kkao unciiti ljudi , manipulacija odrezes jih od realenga svetaitd,.. tv je tole.

3.) Ko ej folk dosti bolan in piek ne mreojo potomcev meti nmalnih kaje je trentuno rjes... .pol se azcen etiak unicevati itd,. .......

.




4.

4).

Potem s ezacen neki dogajati, ljudej umirajo in umirajo, to pomeni da umrejo v hudih bolecinah in tkao se fila neka zadev ak ji vi rpaviete pekel in to pomeni da dsue s ene vracajo tja kamros e bi mogel to poeni kaj.

5.) to pomeni da folk trpi in da mas vedno vec duhov, in ti duhovi osbedajo ljudi poelg entitet itd,.. to pomeni da unicujes rasno azvest rase oziroma neko del rsaen azvesti oziroma rasno zavest dolocenega plaenta dolocene rase. (clveok ozirma model clvoeka obstaj apo celem vesolju in ce to hceos unciiti mreo siuniciti najrpej posamezen dele).

6.) ko unciis rsno azvestzgubis vleiko reci, recmo, znanje, etiko in cst sptovanje ljubezen in vs ekar otel skupi drzi, brez ljubezni ne mreo sobstajati in tkao rasa pade v nulo.

7). Dusa brez ljubezni ne mreo obstajati se razgradi to pomeni sledece da se dus ete rase razkrajajo in so vecno nizje osredotocene vojen se lazej zaneti  i rastna zavet zgublja ljubezen in zato razpada.

Torej kaj ste psoznali,

Vere in pdobno sranej je samo azto narejeno da je kontola relansot ej durganca, in toe j to.

Dejstvo: krščansak cerkev hja en vme lej ozriam vemsma ne bom goovil o tem, oni majo doloceno moč itd, in azto jihej treba uniciti ozirmao drgace hirarhiajk obstaja s elahko orbne ce jo vodi rpavi cloek to ap s ene ob zgodilo, maloljdui v krcanski cerkvi je ok ljudi vsi sotlai so tak zato da ljudi zejbavajo inizkrosicajo inhanvji sori tkao apc je. Poznam par ljudi iz tam samipjanci in s ekajdruega honavci. Ktoa t amoj koelga k je uprana glava zupnik hianvec

In pvoem vam eno hudo azdevo k je ne boste vejrem,i,. ce pogeldam tega clveoka je bil vsaih ok sedja pa jenajboljhianvksi gnil tip kar jih je to poemni dve reci.

1.)  Model je bil inciran (fire inisiation) mogoce.

2.) model razuem svet in tkao to pocen unciuej kar s eda .. ... .



Veste tako bom reku. Veliko ljdui em ma za norega in neumenga ok hvala lepa .

Toda kako nj sam sebilazem in kako nj s elazni izazam ze bruce lee je pvoedla neki zelo zanimivega.

Torej.

Mene ni sram umret in mi tudi rect da bi rad umrl ekr ne vidim ssmila tuki ziveti. Ok rekli boste neumen je lej ga kekeca obnil s emu je.

Torej poglejmo rensici v oci.

Jaz cerkveno picko ne mroemd obiti ker simpel ni zame zakaj ke rnism krscen in niamm sprne mozgane, (mingrede mam rpiemre v blizni preteklsoti ).


Sluzb ni, revscina piek so krube (ta je najhusja fora ker picek so tarca st 1 da s ejih ubije)

MIngede se je dko rpasla zakaj pucne zgubijo menstruacijo,..

Mingede to nir es da ma zensak menopavzo lol... .

To sploh ne drzi zenske so do smrti v poznih letihs psobne meti otorke samo zakaj jih ni

Se ene vprasanej zakaj picke sovrazijo otorke ko jih rodijo,.. ne renso mislim zakaj,. puncenocejo idet otorka ko ga rodijo bog ve zakaj.




DNK, je odgovor oziroma genetski DNK to pomeni sledece, punce so roejvlae otorek k so vedela da morejo umret zaradi kraje DNK to pomeni sledece:

1.) Punce so uproabjali za genski amterijal in to ostaja v ....
2.) povem takoel v izi... .   Zenske so bielnekoc vir vesleja in znansoti vs enaj naj polaps e je obnilo zakaj., simpel ker so jih pokvairli zakaj ker rodijo otorke zakaj ker rabijo dnk in pvoejte se tole zakaj s emore zenek ubiti uniciti in pokvairti zato ekr so bolj spsobne od tipov zakaj ker rodijo otorka,. logicno je.



Zenske so boljspsobne.

ce jih unicimo spiholosko telesno itd,..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2647 - 11.09.2010 at 10:23:50
 
Boga v eni osebi ni!!!! je pa Bog vseobsežna vesoljna elementarna in življenjska večno-sedanja samodelujoča samopojavnost. Bog je v vsemu v lastni samomanifestaciji tako v elementarni kot v živi samopojavnosti.Življenja brez ženskega genoma ni kot ni snovi brez akumulirane in realizirane vrednosti-česar pposledica in vzrok je elementarni in življenjski duh-em sila. Optimus tebe se je treba bati in jaz se te bojim.Ti si žal bolan fanatik.Edino kar znaš je fehtat in grozit.Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2648 - 11.09.2010 at 14:55:02
 
Alojz in Sandib wrote on 11.09.2010 at 09:00:39:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 21:28:58:
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2010 at 18:16:18:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 14:23:38:
El Pesnik wrote on 10.09.2010 at 08:11:00:
gape wrote on 09.09.2010 at 15:27:06:
http://vimeo.com/12324551

mi pravi en:
se splaca gledat..., pravi stricek da so cajtgajst bl lopovi...


in jest rečem:
minuta 5
new age in nova svetovna vlada
mi vemo da smo usi eno - in da je najblj prow da mamo eno vlado če že kašno ...
'oni' to vejo tud in zato delajo svojo vlado - eno svetovno
nam ni cilj vlada
je pa logična posledica da smo usi pod eno in isto vlado ...
ki bo pod našo kontolo - ljudstvo
in ne pod njihovo


tko da ... že vem kam ps taco moli
treba se je pač odločt kot sm že velikrat reku
kaj ti je cilj
in komu boš verjel ...

Pravi tud speaker na začetku: new age je bil ustanovljen, da bi spodkopal krščanstvo in Jezusa Kristusa.  Shocked

Kdo pa je ustvaril krščanstvo, se vprašam?  Wink

Mislim, da ga je ustvaril rimski cesar Konstantin...  Roll Eyes


Konstantin je krščanstvo sprejel kot vero rimskega imperija. Ustvaril pa jo vsekakor ni.Vera je živa in se prilagaja ciklom (pada-dviga) človeških psihofizičnim cikličnim danostim.Krščanstvo ima korenine v arhaičnem mnogoboštvu-starem Egiptu,judaizmu,itd. Krščanstvu so najbolj pomagali aleksandrijski gnostiki,ki so ga tudi v večini spisali-prilagodili novi dobi.Po 2000 letih je krščanski nauk še vedno nerazumljen- vsebinska uganka-za večino med nami. Isto je z vsemi verskimi praksami.Mi individualno religijoznost zmotno enotimo z vero. Wink Religija-regulira ureja naše življenje-vera- pot ga vodi k iskanju smisla.

Zato pa je tisti Sveti Gral tako skrivnosten... Shocked Ali potem morda še obstaja živeči Jezusov prednik?  Huh


Kaj pa predstavlja sveti gral??? Jezus je teološki opis človekovega vesoljnega samospoznanja in njegovega ponovnega vesoljnega '''duhovnega'' brezmadežnega samorojstva-samospoznanja -po ''svetem duhu'' EM sili -sili vseh sil.Sveti gral je v bistvu naše vesoljno samospoznanje-kdo sploh smo KOT ŽIVA VESOLJNA SAMOMANIFESTACIJA in kaj je samo vesolje-BOG.Sveti gral je v bistvu naše ponovno vesoljno samospoznanje.

Da smo kot živa vesoljna samomanifestacija, kaj to pomeni po domače? Je to morda energija? Huh
V Da Vincijevi Šifri je pisalo, da naj bi Sveti Gral predstavljal kot Jezusova žena in da obstajajo njegovi predniki, a ni tako, vendar ne vem, če danes sploh obstaja kakšen živeči prednik ali pa morda je to spet samo teorija?  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2649 - 11.09.2010 at 15:12:02
 
Quote:
Prevod: Ne obstaja Religija višja od resnice.

Lp,Igor

Katera je potem trenutno najvišja Religija, morda še vedno krščanstvo ali ne?  Roll Eyes
Kaj to pomeni, da tista kača na sliki, ki naj bi skoraj ugriznila v svoj lastni rep?  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2650 - 11.09.2010 at 15:25:12
 
ik.kanu.na wrote on 11.09.2010 at 14:55:02:
Alojz in Sandib wrote on 11.09.2010 at 09:00:39:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 21:28:58:
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2010 at 18:16:18:
ik.kanu.na wrote on 10.09.2010 at 14:23:38:
El Pesnik wrote on 10.09.2010 at 08:11:00:
gape wrote on 09.09.2010 at 15:27:06:
http://vimeo.com/12324551

mi pravi en:
se splaca gledat..., pravi stricek da so cajtgajst bl lopovi...


in jest rečem:
minuta 5
new age in nova svetovna vlada
mi vemo da smo usi eno - in da je najblj prow da mamo eno vlado če že kašno ...
'oni' to vejo tud in zato delajo svojo vlado - eno svetovno
nam ni cilj vlada
je pa logična posledica da smo usi pod eno in isto vlado ...
ki bo pod našo kontolo - ljudstvo
in ne pod njihovo


tko da ... že vem kam ps taco moli
treba se je pač odločt kot sm že velikrat reku
kaj ti je cilj
in komu boš verjel ...

Pravi tud speaker na začetku: new age je bil ustanovljen, da bi spodkopal krščanstvo in Jezusa Kristusa.  Shocked

Kdo pa je ustvaril krščanstvo, se vprašam?  Wink

Mislim, da ga je ustvaril rimski cesar Konstantin...  Roll Eyes


Konstantin je krščanstvo sprejel kot vero rimskega imperija. Ustvaril pa jo vsekakor ni.Vera je živa in se prilagaja ciklom (pada-dviga) človeških psihofizičnim cikličnim danostim.Krščanstvo ima korenine v arhaičnem mnogoboštvu-starem Egiptu,judaizmu,itd. Krščanstvu so najbolj pomagali aleksandrijski gnostiki,ki so ga tudi v večini spisali-prilagodili novi dobi.Po 2000 letih je krščanski nauk še vedno nerazumljen- vsebinska uganka-za večino med nami. Isto je z vsemi verskimi praksami.Mi individualno religijoznost zmotno enotimo z vero. Wink Religija-regulira ureja naše življenje-vera- pot ga vodi k iskanju smisla.

Zato pa je tisti Sveti Gral tako skrivnosten... Shocked Ali potem morda še obstaja živeči Jezusov prednik?  Huh


Kaj pa predstavlja sveti gral??? Jezus je teološki opis človekovega vesoljnega samospoznanja in njegovega ponovnega vesoljnega '''duhovnega'' brezmadežnega samorojstva-samospoznanja -po ''svetem duhu'' EM sili -sili vseh sil.Sveti gral je v bistvu naše vesoljno samospoznanje-kdo sploh smo KOT ŽIVA VESOLJNA SAMOMANIFESTACIJA in kaj je samo vesolje-BOG.Sveti gral je v bistvu naše ponovno vesoljno samospoznanje.

Da smo kot živa vesoljna samomanifestacija, kaj to pomeni po domače? Je to morda energija? Huh
V Da Vincijevi Šifri je pisalo, da naj bi Sveti Gral predstavljal kot Jezusova žena in da obstajajo njegovi predniki, a ni tako, vendar ne vem, če danes sploh obstaja kakšen živeči prednik ali pa morda je to spet samo teorija?  Huh


Če nič drugega me je ta forum naučil to,da ima lahko vsak svojo predstavo o Bogu,ki pa so vse enako božje.Vesolje samo je pojem Boga-Bog je vse in ni zgolj in samo individualna podoba-kamen-snov-življenje.Bag sam je v vsemu on sam tudi v tebi in meni in vsemu.Vse je njegova samopodoba. Vsi mi smo Jezusovi (človeka boga) potomci in smo ravno toliko Jezusovi kot božji in tudi Satanovi.Mnogi mislijo,da so zgolj dobra božja samomanifestacija nezavedajoč se,da sta božja samomanifestacija tudi dobro in zlo.Vaga-vesoljno ciklično samodelovanje (dvig-pad) nam odreja naše življenjske potenciale. Neandertalec je manj psihično sposoben od homosapiensa s. In vesoljni cikli nam odrejajo naš civilizacijski nivo in to v 7ooo  letnih ciklih.To je moje razumevanje tvoje je lahko drugačno toda še vedno sva oba božja(vesoljna) individualna samozavedna samomanifestacija. Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2651 - 11.09.2010 at 17:22:30
 
ik.kanu.na wrote on 11.09.2010 at 15:12:02:
Quote:
Prevod: Ne obstaja Religija višja od resnice.

Lp,Igor

Katera je potem trenutno najvišja Religija, morda še vedno krščanstvo ali ne?  Roll Eyes
Kaj to pomeni, da tista kača na sliki, ki naj bi skoraj ugriznila v svoj lastni rep?  Huh

Verjetno je najvišja religija za tebe ta tvoja.

Ne vem kaj pomeni kača tem ljudem in ta znak, jih nisem študiral. Me ne zanimajo tako. Navadno pomeni, ko se je, samo sebe, čas.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2652 - 11.09.2010 at 17:26:38
 
Quote:
ik.kanu.na wrote on 11.09.2010 at 15:12:02:
Quote:
Prevod: Ne obstaja Religija višja od resnice.

Lp,Igor

Katera je potem trenutno najvišja Religija, morda še vedno krščanstvo ali ne?  Roll Eyes
Kaj to pomeni, da tista kača na sliki, ki naj bi skoraj ugriznila v svoj lastni rep?  Huh

Verjetno je najvišja religija za tebe ta tvoja.

Ne vem kaj pomeni kača tem ljudem in ta znak, jih nisem študiral. Me ne zanimajo tako. Navadno pomeni, ko se je, samo sebe, čas.

Lp,Igor


Točno to Igor-čas!!! Kača je sama sebe,da bi se ponovno rodila iz sebe v svoj nov cikel.To isto lahko vsak vidi v črnem panterju-Karantancev. Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2653 - 11.09.2010 at 17:30:52
 
Ves čas se hrani s seboj, tako kot čas teče enakomerno, nikdar začetka, nikdar konca. Znak za neskončno, nekaj nedoumljivega. Beseda zadevo že omeji, postavi v nek miselni okvir.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2654 - 11.09.2010 at 17:40:28
 
Quote:
Ves čas se hrani s seboj, tako kot čas teče enakomerno, nikdar začetka, nikdar konca. Znak za neskončno, nekaj nedoumljivega. Beseda zadevo že omeji, postavi v nek miselni okvir.

Lp,Igor


EM valovi-valovnica.Vse ima svoj začetek,ki je sočasno konec starega cikla in obratno konec je nov začetek neskončnosti večno-sedanjih ciklov. Se strinjam da beseda zadevo omeji jo pa tudi razjasnjuje. Najboljši primer so štirje (jezdeci apokalipse)izmenični letni časi s-j.Za vsako zimo pride nova zima za vsakim letnim časom pride nov letni čas.V bistvu imamo 6 mesecev navidezni dvig Sonca in šest mesecev pad,ki pa je izmenično Sever -JUg.KO zgoraj pada spodaj raste,in obratno ko zgoraj raste spodaj pada S_J.Zemlja ima večno in sedaj isto masno energetsko vrednost .Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 175 176 177 178 179 ... 416