Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 171 172 173 174 175 ... 416
(Read 1692330 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2580 - 13.08.2010 at 20:34:52
 
ik.kanu.na wrote on 13.08.2010 at 16:45:48:
Vsak človek sam odloča, kako bo živel sedaj in v prihodnosti, preteklost pa je že mimo, ne moreš ga več prebuditi, razen če obstaja "časovni stroj" Cheesy



VEš model, jaz o svojem življenju nisme odločal sam. Če sem odkrit res odkrit sam do sebe nisem odločal skoraj nic v mojem lijfu ker nikoli zares nism imel izbire.

Kar pa se tega tiče kar sireku da ima vsak clvoek sojo pravico pa tkaole mislim.

Kje je bial ta pravica ko so mene pretepali, kje je bial ta pravica ko so mi delali hudo in mi se delajo hudo,.

NI JE BILO

TOrej mije zelo zal vi ostali nimate pravice imeti pravico in jaz tudine bomtako mislil ko bom drugim delal hudo.

Zakaj meni ko so delali hudo nikoli noben se tega ni prasal.



Oprosti.

In tako ti povem, ce bi sle po cesti pa da vidim nekoga k krvavi, mu tudi ne bi pomagal,.. ker meni tudi noben ne bi.

Sori.

kar se mene tiče nikoli vec nikomur ne bom pomagal,... ker sme pomagal ljudem rpevec v mojm lijfu pa vsi samo izkoriscajo,.
sori ce te poebre te pobere,..



Za mano noben ne bo jokal kvecejm me bodo fuknli v prvi jarek pa s epsoclainame,..

IN tudijaz za druge ne bom. MIslim kaj mi nuca ce mam vecja moralna nacela v kardelu zivali,.. .

.

to ej to.

In prosim ne mi na vest trkat. Sori vest sem mel dokelr nsim spoznal ljdui v pravi luici.
toko je,.

ljudje smo zivali


resno in temu priemrno se tudi obnastie ker vecian se, sploh pa nobena zakon itd ne bo nareidl iz zivlaine vem kj,..

MIslim, poglej picke sej so one tudi zivali po soje. Gredo tja kjer dobido vec stvari in jim tipi vec v rit vtaknejo, samo azto da l resno de s elohak dvakrat na meses spraznis takega lifjane maram in ne rabim, raje grem pobiajt folk an fronto,.. koenc koncev pa itak crna magija kot berem rula in se vedno vec maldih z tem ukvajra,. edian fora je v tem,. de noben na setli poti te ne bo ucil in noben na temni ne smao lazej je dobiti temno k svetlo,..

sploh ce vedo da si res tok odbit da bo res to pocel,.

Sicer pa tako, zivilifje naprej, bodiakr si in bodi tiho pa bpos fukal mel babo dva mucla k ti bosta jebala mater in vs epo spiku pol pa te lepo izkoriscala,. sori,.

to ej to

vsak iam pravico

sori nobennima pravice toda vsi si jemljjo pravico ko tepejo nekoga ko mu unicijo sluzbo da je lacen ko posiljujejo,.

osbno bom pa tkao reku, posiljujtepobijajte ker drgega clvoek ne zna,.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2581 - 13.08.2010 at 22:45:04
 
Pa saj nisi tukaj edini, veliko je tudi takih po vsem svetu, še celo Oprah Winfrey kot otrok je bila hudo pretepena od lastnega zelo nasilnega očeta, pa poglej jo zdaj, močno se je spremenila in postala svetovno znana in priljubljena voditeljica, to pa je zato, ker si je želela močno spremeniti življenje na boljše in seveda pozabiti na staro življenje.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2582 - 14.08.2010 at 14:04:16
 
Quote:
VEš model, jaz o svojem življenju nisme odločal sam.

Zato pa verjameš, da so vsi drugi krivi za tvojo nesrečo in počutje.

Ne zavedaš pa se, da ravno s takim mišljenjem prav tako odločaš o svojem življenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2583 - 14.08.2010 at 15:18:31
 
Prime, a zdej so boš pa na tatmnga obrnu? Ker te svetloba ne posluša? zakaj  tako misliš in zakaj misliš da je tako...  In vse te slabe misli tvoje...kdo mislš da je to, nč čudnga da mislš da se ti meša...


evo ti mal enimena on je biu tut u kurcu včasih,..

http://www.youtube.com/watch?v=i25V5ZCD6Mc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NRF_H7dewWY&playnext=1&videos=cuwNgWYEFg8...

Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2584 - 14.08.2010 at 23:17:56
 
ik.kanu.na wrote on 13.08.2010 at 22:45:04:
Pa saj nisi tukaj edini, veliko je tudi takih po vsem svetu, še celo Oprah Winfrey kot otrok je bila hudo pretepena od lastnega zelo nasilnega očeta, pa poglej jo zdaj, močno se je spremenila in postala svetovno znana in priljubljena voditeljica, to pa je zato, ker si je želela močno spremeniti življenje na boljše in seveda pozabiti na staro življenje.  Wink



Polusi model, ona ni to kar ti misliš, ok.
Resno, mislim. Ona ni to kar mislis in ne je met za zgled.

Zelo resno, ona ni to akr mislis in to je to.

Nisme edini na kurac mi gre to da vsi kubiji hinavciin gnoji k nimajo hrbtenice majo piek sihte eks vs eakr ce sv lijfu pa niso nikol tok vlagali k jz.

.


Eh.,

Majke mi preden crknem bom sle do zadnejga clvoek k ga mam se ziveg apa ga nalomu de bo joj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2585 - 14.08.2010 at 23:27:49
 
Robi wrote on 14.08.2010 at 14:04:16:
Quote:
VEš model, jaz o svojem življenju nisme odločal sam.

Zato pa verjameš, da so vsi drugi krivi za tvojo nesrečo in počutje.

Ne zavedaš pa se, da ravno s takim mišljenjem prav tako odločaš o svojem življenju.


Hej.Veš, ce bi to bilo res pol bi mel kar zelim. TOko de sori.

Ne mi nabijat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2586 - 14.08.2010 at 23:35:31
 
Miara wrote on 14.08.2010 at 15:18:31:
Prime, a zdej so boš pa na tatmnga obrnu? Ker te svetloba ne posluša? zakaj  tako misliš in zakaj misliš da je tako...  In vse te slabe misli tvoje...kdo mislš da je to, nč čudnga da mislš da se ti meša...


evo ti mal enimena on je biu tut u kurcu včasih,..

http://www.youtube.com/watch?v=i25V5ZCD6Mc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NRF_H7dewWY&playnext=1&videos=cuwNgWYEFg8...




Veš, clovek. TOkoel jaz vidim. Ljudej niso vredo so zelo zli. Ce ti nejga en pohodis bo on tebe. Sori tkao je.

Punce so se 100 husje, de ga dvakrat namocis mroes duso prodati. Dej dej.


Em, ce sme res iskren bi se re smogoc elotil posla. Mislim res na hud ančin, tako da ljudej umirajo. Resno, daj mi povej zakaj ne. Clovek k mu pomagas ti zrihta da te iz sihta vrzejo to ej lpo,. m. kaj milis o tem.

Punce k varajo to ej ap lepo m,. res,. tok dreka daj mi povej zakaj bi sploh se vejrel v dobro.

Resno, dobrega ni. MIslim, osbno gledma na zenke k na kso mesa, na sluzbo pa sploh ne upam vec ker itak ni fore.


NO, tkao bom reku,.. angeli so zafukali ker dopsucjao kot sme ze napisal, torej,  ce niso sposobni pa to pol ap gremo v drug tabor mislim zakaj bi jaz cel gnil pofukan lijfe kar bom se zivel mogel polsuati pike pa vs ek po men hodjio, milim zakaj ap ne bi jaz njih re sorto zafukal. Resno mislim, tisi ljudej k hocejo kar narediti in imeti trpijo k psi. TIsi k pa so gnoji pa majo vse kako ej to mozno si se kdaj rpasla,.. .



Povej se toel ce ves, zakaj se noben ne javi da bi kaj konrektnega povedal. m.  mislim, eh

zivljenje, pike  denar sluzbe ,.. resno kaj iam smile da zivsi se,. renso, de se z denva v dan boris da si alcen in geldas folk k so zivi hianvci pa to kako amjov s eto akr bi ti mogu met.

De ne govoirm o batinah itd.

dej dej
pol ap te s en  vsluzbi tepejo za usrnih par evorv dej ne em jebt,.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2587 - 15.08.2010 at 01:40:32
 
Najbrž je to krivo, da te je morda obsedel kak zli duh, zato pa bo treba poiskat primernega eksorcista za izganjat hudiča iz sebe...  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2588 - 15.08.2010 at 13:21:09
 
ik.kanu.na wrote on 15.08.2010 at 01:40:32:
Najbrž je to krivo, da te je morda obsedel kak zli duh, zato pa bo treba poiskat primernega eksorcista za izganjat hudiča iz sebe...  Huh



Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin

Veš, to premiljujem ze pol leta. Sam k komu pa bos sel resno. Ker vsi niso diht. De ne bos pols e kako vec pidzaijo dobil. Se mi zdi da bi iblonajbolej 10 skup jih natrajbat in naredit senaso, toko de ce bi kdohotu kaj slabega narediti bi ga ostlai obladal.

Model tkao bom reku, se mi zdi da nisme obseden, sicer bi rkeu da poznam vleiko punc k varajo in tipov in ponores pizdairje in so pomoje oblj oi obsedeni. Povem ap tokole ce hoces ziveti mo visokh moralni h nacelih premisli seenkrat k to ni mozno, jazs me probu sedaj ap vidim kako je.

Pozna skakega eksocista.

Pomoje bi tako reku. Sem na poti da ratam hud muthefr fuker, samo takega se nsim sam naredu, druzba m eje. Pol ej tezko govoriti o tem kdo ej rkiv.

Ves bi pa z najvecjim veseljem vrnil vsme k so me jebal in priazdel nazaj duplo. Recmo, sej ves vsi te jebejo v glaov ekr vedo tda te lahko. Si predstavljas da prides nekam pa te en jebe v glavo ti mu psuis neki casa polpa mu reces de bo dobil soje v 24 urah in je pod ruso al pa kaj takega.

Ljudje delajo hudo ker vedo da lahko noben s ene prasa.

Resno poglej kok ljudi ima otorkepa jih ne bismelo meti ekr vedo da niso sosobni zanje kaj sele da bi meli pogoje ap jih vseneo ker so sebicni itd,.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2589 - 20.08.2010 at 18:36:09
 
Spet novi požari- a nas bo res pobralo do leta 2012, vse se nekam slabša, od narave do politikov naprej.

http://24ur.com/novice/svet/molijo-za-dez.html

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2590 - 20.08.2010 at 21:53:35
 
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2591 - 21.08.2010 at 21:10:39
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2592 - 22.08.2010 at 22:42:08
 
http://setyoufree.lefora.com/2010/07/28/nick-rosen-off-the-grid-27-july-2010/

http://www.off-grid.net/

Documentarian and journalist Nick Rosen discussed living off-the-grid, typically in alternative communities. This means living independently of the utility companies, and providing your own power, "but it does not mean living in the Stone Age," he explained. "It's about being more self reliant, being less dependent on the system, and realizing we have to look after ourselves," he added. Rosen bought a hut and some land in Spain along the Mediterranean and was able to go off-the-grid using such things as solar panels and rainwater harvesting. His website offers an interactive section called Landbuddy for people to help each other go off-grid in their local regions. Some 750,000 households in America have gone off-the-grid, and this trend is growing at 10-15% a year, he reported. He traveled to various parts of the country documenting how people and communities were successfully becoming independent. Interestingly, he noted that powerful groups like the Bilderbergers and Trilateral Commission sought to keep the old inefficient energy systems in place, to protect their investments, but the off-the-grid movement serves as an alternative to this kind of centralized power and control.

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2593 - 23.08.2010 at 10:59:11
 
satis wrote on 20.08.2010 at 18:36:09:
Spet novi požari- a nas bo res pobralo do leta 2012, vse se nekam slabša, od narave do politikov naprej.

http://24ur.com/novice/svet/molijo-za-dez.html

Bo nas pobralo, razen če nas ne bo. Če si telo, potem te bo pobralo, kar nazadnje pomeni, da si mrtva atomska materija in je povsem brezveze, da sploh obstajaš. Če pa nisi telo potem je pa skrajni čas, da to končno pogruntaš.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2594 - 23.08.2010 at 16:06:01
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 171 172 173 174 175 ... 416