Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 158 159 160 161 162 ... 416
(Read 1697470 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2385 - 08.06.2010 at 07:16:41
 
Cool

and the truth is coming out....
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2386 - 13.06.2010 at 11:51:03
 
Petra. wrote on 08.06.2010 at 07:16:41:
Cool

and the truth is coming out....


To je resnica!! Daniela Estulina podpiram.Osebno mislim,da se Bilderbergov ne bo dalo zaustaviti na njegov način. Oni so lastniki bank in kontrolirajo preko bank celotna državna-nacionalna gospodarstva.

Oni v bistvu vodijo agendo tretje svetovne vojne,ki je izključno EKONOMSKO IZČRPAVANJE- držav.

Sam vidim rešitev popolnoma drugje:::: Človeštvo mora priti do '''neomejenega vesoljnega ekološko neoporečnega vira energije''',ki bo dostopno vsakomur.

To pa nujno vodi tudi k ozaveščenosti vsakogar- saj se bi preko tega energetskega vira spoznala tudi sama vesoljna enotna elementarna in življenjska zakonitost.

Dokler človeštvo ne pride do tega odkritja je vsako početje nekih '''intuziastov in iskalcev pravice''' utopično početje vsaj zame.

Nikakor ne verjamem v preskok NAŠE zavesti pred tem našim nujnim spoznanjem-enotne vesoljne fizikalne zakonitosti .

Če je kaj nujno potrebno početi je edino to-najti neomejen vesoljni vir energije in spoznati vesoljno zakonitost.

Tu lahko storijo največ ravno vlade same. Trenutno početje EU v hadronskem pospeševalniku delcev v Cernu je zame velika zmota na tej naši poti- je pa vsaj korak v to smer..

Tako,da Bildebergov se ne bo dalo ekonomsko uničiti-so preveč bogati in preveč svetovnega upravljanja že imajo pod svojo kontrolo.

Človeštvo vojne z Bilderbergi ne bo izgubilo-vesolje samo ima rešitev v sebi in v nas vseh,Tako, da po mojem  ne bomo več dolgo njihovi sužnji in lutke.

Lp Alojz Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2387 - 13.06.2010 at 12:11:07
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 11:51:03:
... v bistvu vodijo agendo tretje svetovne vojne,ki je izključno EKONOMSKO IZČRPAVANJE- držav.
 Ni res. So tudi v ozadju vojn ki se ali so se dogajale in ki se bijejo z orožjem in ljudje umirajo v teh vojnah vsak dan zaradi njega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2388 - 13.06.2010 at 12:19:16
 
Mr.Smith wrote on 13.06.2010 at 12:11:07:
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 11:51:03:
... v bistvu vodijo agendo tretje svetovne vojne,ki je izključno EKONOMSKO IZČRPAVANJE- držav.
 Ni res. So tudi v ozadju vojn ki se ali so se dogajale in ki se bijejo z orožjem in ljudje umirajo v teh vojnah vsak dan zaradi njega.


Ja to vključuje ravno to-zato uporabljam izraz tretja svetovna vojna-kjer se načrtujejo lokalne državljanjske vojne- tako z orožjem kot z ekonomskimi sredstvi ,kar pa ravno oslabi državo in oni še dodatno služijo z prodajo orožja!!!!    Wink    Se strinjam s teboj.  Wink
O tem sem že pisal in sem upošteval,da je to že prebrano. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2389 - 13.06.2010 at 12:24:40
 
Ma ko jih j .... bilderbergle. Ce bi se vsak clovk znal , ma ne znal usaj hotel spremenit sebe svoj nacin zivljenja bilderbergli lahko delajo pa sami kar zelijo .
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2390 - 13.06.2010 at 12:33:20
 
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 12:24:40:
Ma ko jih j .... bilderbergle. Ce bi se vsak clovk znal , ma ne znal usaj hotel spremenit sebe svoj nacin zivljenja bilderbergli lahko delajo pa sami kar zelijo .
lp : )


Naše življenje je vezano na denar. Ti si lahko še tako inteligenten  iznajdljiv-- brez sredstev za preživetje si nula-žal ravno zaradi tihih upravljavcev kapitala Bilderbergerjev. Par dni nazaj so mi nekateri Makedonci govorili o zlati valuti,ki se že uporablja v svetu.Ta valuta bi zamenjala dolar kot svetovno valuto. Jutri imam en sestanek v zvezi s tem.Potem povem- kdo je glavni iniciator tega!! Nekaj se omenja naveza s Turčijo!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2391 - 13.06.2010 at 12:40:07
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 12:33:20:
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 12:24:40:
Ma ko jih j .... bilderbergle. Ce bi se vsak clovk znal , ma ne znal usaj hotel spremenit sebe svoj nacin zivljenja bilderbergli lahko delajo pa sami kar zelijo .
lp : )


Naše življenje je vezano na denar. Ti si lahko še tako inteligenten  iznajdljiv-- brez sredstev za preživetje si nula-žal ravno zaradi tihih upravljavcev kapitala Bilderbergerjev. Par dni nazaj so mi nekateri Makedonci govorili o zlati valuti,ki se že uporablja v svetu.Ta valuta bi zamenjala dolar kot svetovno valuto. Jutri imam en sestanek v zvezi s tem.Potem povem- kdo je glavni iniciator tega!! Nekaj se omenja naveza s Turčijo!! Wink Wink

Hm ja dnar . Js sanjam o tem da bi vsak prav vsak spremenil svoj nacin zivljenja , so paja bolj sanje kdo se bo sploh hotel dnarju odpovedat.
Kaj je to zlata valuta denar vezan na zlato ali druga oblika dnarja ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2392 - 13.06.2010 at 13:00:10
 
ma spet vi kot vi - odprete topič   nazadnje se pa spet vrtite okoli lastne riti!!
spet vam moram dvigovati frekvenco!!  Shocked Cheesy Cheesy


malo infosev od istih iz objav na drugih forumih:

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=28&t=107&sid=aa1127a94b136b9...

Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2393 - 13.06.2010 at 13:06:21
 
Okej bom on topic : ) po 2012 bo velik ljudi imelo probleme z svojim umom pa z psiho stvari se bodo dogajale pospeseno tezko bo use sprejemat v sebi : ) e to od mene pa mal tut od moje duse : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2394 - 13.06.2010 at 13:12:50
 
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 13:06:21:
Okej bom on topic : ) po 2012 bo velik ljudi imelo probleme z svojim umom pa z psiho stvari se bodo dogajale pospeseno tezko bo use sprejemat v sebi : ) e to od mene pa mal tut od moje duse : )



če ti v to verjameš - potem se je to že sedaj nalepilo na tebe in bo morda zate to res tako!!
potem so te tile ki so si to izmislili že sedaj izprogramirali ker jim verjameš na slepo!!

ne bo pa za druge isto - če jim to sploh ne bo pomembno Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2395 - 13.06.2010 at 13:26:42
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 13:12:50:
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 13:06:21:
Okej bom on topic : ) po 2012 bo velik ljudi imelo probleme z svojim umom pa z psiho stvari se bodo dogajale pospeseno tezko bo use sprejemat v sebi : ) e to od mene pa mal tut od moje duse : )



če ti v to verjameš - potem se je to že sedaj nalepilo na tebe in bo morda zate to res tako!!
potem so te tile ki so si to izmislili že sedaj izprogramirali ker jim verjameš na slepo!!

ne bo pa za druge isto - če jim to sploh ne bo pomembno Wink Wink

Takimle kot je tale SAnjavi je včasih dobro predočit 11 ploščico Epa o Gilgamešu.
Citat:
Sovraži premoženje-pobrigaj se za življenje,reši življenje!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2396 - 13.06.2010 at 13:28:45
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 13:12:50:
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 13:06:21:
Okej bom on topic : ) po 2012 bo velik ljudi imelo probleme z svojim umom pa z psiho stvari se bodo dogajale pospeseno tezko bo use sprejemat v sebi : ) e to od mene pa mal tut od moje duse : )



če ti v to verjameš - potem se je to že sedaj nalepilo na tebe in bo morda zate to res tako!!
potem so te tile ki so si to izmislili že sedaj izprogramirali ker jim verjameš na slepo!!

ne bo pa za druge isto - če jim to sploh ne bo pomembno Wink Wink

Ne vrjamem ampak tako se mi zazdi , pac meni ja kot si reku kaj drugi tu  mislijo nevem , naj mislijo kar zelijo in naj bodo v miru in ti isto : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2397 - 13.06.2010 at 13:32:02
 
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 13:28:45:
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 13:12:50:
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 13:06:21:
Okej bom on topic : ) po 2012 bo velik ljudi imelo probleme z svojim umom pa z psiho stvari se bodo dogajale pospeseno tezko bo use sprejemat v sebi : ) e to od mene pa mal tut od moje duse : )



če ti v to verjameš - potem se je to že sedaj nalepilo na tebe in bo morda zate to res tako!!
potem so te tile ki so si to izmislili že sedaj izprogramirali ker jim verjameš na slepo!!

ne bo pa za druge isto - če jim to sploh ne bo pomembno Wink Wink

Ne vrjamem ampak tako se mi zazdi , pac meni ja kot si reku kaj drugi tu  mislijo nevem , naj mislijo kar zelijo in naj bodo v miru in ti isto : )


Tako egotrip!!! Boljše,da grem gledat tekmo kot,da se tule bodemo za dim.

Vsi želimo isto ljubezen-pravico živeti enaki med enakimi!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2398 - 13.06.2010 at 13:38:13
 
sem pa bojda takele zadeve pašejo:



KAJ NAS ČAKA?

„Če vi Nemci ne boste pomagali Grkom, boste to čez 24 ur grenko obžalovali,“ je dne 07.05.2010 izjavil ameriški zunanji minister.

Najprej želim poudariti, da ne gre za Grke, ki ne bodo namreč videli nobenega evra, niti ne za nemško prebivalstvo, še manj za evropsko, ki mora z jetičnim evrom še nekaj dni plačevati – ali bolje rečeno – sme (zakaj, boste izvedeli, ko boste prebrali naslednje vrstice!).

Pogosto se sprašujem, kaj si ljudje mislijo, ko po eni strani slišijo, da bomo spet veliko milijard namenili bankam, ki so se zašpekulirale, po drugi strani pa, da za otroške vrtce ni denarja.

Evro bomo imeli še toliko časa, dokler ne bo vse varno zavarovano, zastavljeno in deponirano kot jamstvo, nato bomo doživeli državne bankrote z zaprtimi bolnišnicami, domovi za nego, otroškimi vrtci ter neizplačanimi pokojninami in plačili socialnega zavarovanja. Če ne bo kaj nepredvidljivega, jo bodo samo Švicarji še dokaj dobro odnesli pri tem scenariju, KI JE NAČRTOVAN (!), seveda če bodo imeli srečo, namreč tudi švicarski frank od 1992 ni več krit z zlatom. Trenutno situacijo vam bom najlaže razložil v naslednjih točkah, pri tem pa potrebujem vašo pomoč:

Pri branju naslednjih vrstic si predstavljajte, da ste v vlogi Evropske centralne banke.

1. Veste, da so od 1921, ko je mesto funta kot vodilne svetovne valute prevzel dolar, vse svetovne valute odvisne od dolarja.

2. Veste, da boste takrat, ko bo dolar izgubil vlogo vodilne valute, izgubili moč nad svetom.

3. Zato ste že pred nekaj desetletji v države prihodnosti, npr. na Kitajsko, vtihotapili perspektivne ljudi, saj veste, kam vodi obrestno obrestni sistem.

4. Ti upravljajo zdaj prestavne ročice in čakajo le na to, da bodo prevzeli krmilo tega sveta za naslednjih 80 let.

5. Preden boste obrnili hrbet Ameriki in Evropi, želite seveda še nekaj pokasirati.

6. V Ameriki ste že kasirali, Američanom ne pripada nič več, niti centa nimajo več na svojih bančnih računih, GM Vam je bil prepuščen pred slabima dvema letoma zaradi črtanja dolgov, pokasirano bo še vse ostalo, kar je morda še ostalo Američanom, če sistem FED svoje iznajdbe – kreditov – ne bo podaljšal oz. če ameriški državi ne bo več posojal papirnatega denarja.

7. Od Evrope je še mogoče kaj dobiti. Nepremičnine, varčevalne knjižice, življenjska zavarovanja itd. Torej preden greste, bi radi imeli še nekaj profita od Evrope.

8. Z dolgovi krit evro, ki ste ga iznašli, je bil uveden iz tega razloga. Vi boste vse do konca z lepimi obljubami čimveč državam v Evropi vsilili evro kot z dolgovi krito plačilno sredstvo.

9. Zdaj ko že skoraj vsi plačujejo z evrom, kritim z dolgovi, lahko naredite zaključno potezo.

10. Grkom razložite, da ni več novih kreditov, torej novega papirnatega denarja, ki bi ga Vi izdajali, ker je verjetnost, da svojega papirja ne bi več dobili nazaj, prevelika. Grčija je pri Vas že oddala vsa jamstva, tako da bi Vi lahko zdaj kasirali. Toda prihodek se Vam zdi premajhen.

11. Ugotovite, da v Evropi še obstajajo države, ki plačujejo z Vašim denarjem in še lahko oddajo jamstva pri Vas.

12. Vsem državam v Evropi, ki plačujejo z Vašim papirjem, poveste, da ne bodo dobile novih kreditov, če zdaj ne bodo vse priskočile na pomoč Grčiji in posredno njenim bankam.

13. Ker pa si nobena država noče sama zapreti vrat za dotok denarja, rečejo vse „Da, bomo pomagale“ in si pri Vas izposodijo nov z dolgovi krit papirnati denar, da bi prvič pomagale Grčiji in drugič - to je poanta! - da bi si lahko pri Vas še naprej brez težav izposojale papirnati denar.

14. Državam rečete „Z veseljem,“ ampak seveda želite dobiti jamstva. Zdaj bodo države seštele celotno stanje na varčevalnih knjižicah in dobroimetje v življenjskih zavarovanjih, to pa bodo nato dale Vam. Saj ne bo nihče opazil, tako ali tako je to le jamstvo, če nekdo ne more plačati.

Prihodnost...

15. Zdaj počakajte, da celoten sistem še nekaj časa teče dalje. Če ugotovite, da je vse iz vseh držav pri Vas deponirano kot jamstvo, terjate poplačilo Vaših papirnatih, z dolgovi kritih evrov, ker pa tega nihče ne bo zmogel, bodo jamstva zapadla.

16. Banke, ki jih v prihodnosti v novem sistemu ne potrebujete več, bankrotirajo, ker so jamstva pri Vas in jih ni več mogoče plačati nazaj nespametnim in naivnim varčevalcem. Ker pa so države zadolžene pri svojih bankah, zdaj bankrotirajo tudi same.

17. Ker pa jamstva, ki jih Vi dobite, še zdaleč ne zadoščajo za poravnavo gore dolgov, Vam pripadajo takoj še vsa podjetja, ki so zadolžena pri Vaših bankah.

18. Ker pa tudi to še ne zadošča, se dodeli prisilna hipoteka še na vse neobremenjene nepremičnine, ki stojijo na Vašem ozemlju.

Po tako imenovani krizi...

19. V tej situaciji, v katero so se ljudje, kakor trdite Vi, sami pahnili, lahko Vi zdaj nastopite kot rešitelj in naznanite, da imate rešitev za to katastrofo.

20. Vsak dobi pri Vas takoj virtualni račun, nad katerim imate popoln nadzor, saj se je v preteklosti izkazalo, da je treba ljudi nadzorovati, sicer gre vse v maloro. Vsak dobi debetno kartico, s katero lahko poravna vse, čisto vse.

21. Gotovino takoj odpravite, saj gotovinskega prometa ne morete nadzorovati, ljudje pa so menda le doumeli, da jih je treba stalno nadzorovati.

22. Medtem ste z Vašimi podjetji, kot je npr. Monsanto, patentirali krave, prašiče, sadje in zelenjavo, kmetje smejo odslej delati po Vašem naročilu in če so pridni, dobijo na Vaši debetni kartici tudi kredit.

23. Vsi ljudje na svetu služijo skupnosti in vsakdo, ki ne ravna po pravilih, lahko računa s takojšnjim blokiranjem svoje debetne kartice, da se zaščiti sistem.

Dajte mi nadzor nad vašim denarjem in vseeno mi je, kakšni so zakoni v vaši državi.

Dajte mi nadzor nad vašo hrano in ljudje so mi podrejeni.

Skoraj povsem sem prepričan, da tega razvoja ne moremo več zaustaviti, ker je sistem že razvit. Nič ne dé.

Mati Tereza je nekoč na vprašanje, ali ne bi vendarle protestirala proti vojni, odgovorila: „Nikoli ne bom storila ničesar proti ničemer, moje življenje je namenjeno temu, da nekaj ustvarim.“

Od 26.06. dalje se bo lahko vsakdo prostovoljno odločil, ali želi še plačevati z evrom.

Nikogar, ki se dobro počuti v tem sistemu z dolgovi kritega papirnatega denarja, ne nameravamo spreobrniti, saj ima le-ta svoj čar, vsaj trenutno še. Vendar pa bo imel od tega datuma dalje vsakdo možnost, da se odloči, ali bo še naprej ostal pri svetovnem dolarskem sistemu ali da bo le nekoliko sodeloval in se zavedel ter vključil v edini denarni sistem, ki funkcionira že več tisočletij ter ne pozna vojn, revščine in strahu, tj. sistem najstarejše valute na svetu.

g. Mike Koschine


http://www.alesbabic.com/index.php?option=com_content&view=article&id=183%3Akaj-...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2399 - 13.06.2010 at 16:47:28
 
Alojz in Sandib wrote on 13.06.2010 at 12:33:20:
ego-3p wrote on 13.06.2010 at 12:24:40:
Ma ko jih j .... bilderbergle. Ce bi se vsak clovk znal , ma ne znal usaj hotel spremenit sebe svoj nacin zivljenja bilderbergli lahko delajo pa sami kar zelijo .
lp : )


Naše življenje je vezano na denar. Ti si lahko še tako inteligenten  iznajdljiv-- brez sredstev za preživetje si nula-žal ravno zaradi tihih upravljavcev kapitala Bilderbergerjev. Par dni nazaj so mi nekateri Makedonci govorili o zlati valuti,ki se že uporablja v svetu.Ta valuta bi zamenjala dolar kot svetovno valuto. Jutri imam en sestanek v zvezi s tem.Potem povem- kdo je glavni iniciator tega!! Nekaj se omenja naveza s Turčijo!! Wink Wink


To je to,kar piše m. Jaz zadeve nisem tako detaljno opisal kot ona-je pa resnica kar piše m. Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 158 159 160 161 162 ... 416