Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 26281 times)
snow
Ex Member




Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #15 - 12.12.2008 at 07:00:33
 
gape wrote on 10.12.2008 at 12:40:15:
po

tko da ... če pogledaš s te strani dela turk za sistem
za kar smo ga tja postavl
za moje pojme je to slabo, saj sistema ne podpiram in podpiram da se sesuje - sam vase - provzaprov
je tkotaq iluzija
in je boljš da ga ni kot da je



no, po mojem mnenju je potrebno da postane sistem bolj človeško naravnan, civilizacija konec koncev potrebuje sistem

kako bi pa izgledalo par miljard ljudi na svetu brez sistema? tudi jaz ne vidim anarhije kot primerno ureditev
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #16 - 12.12.2008 at 11:36:56
 
Quote:
gape wrote on 10.12.2008 at 12:40:15:
po

tko da ... če pogledaš s te strani dela turk za sistem
za kar smo ga tja postavl
za moje pojme je to slabo, saj sistema ne podpiram in podpiram da se sesuje - sam vase - provzaprov
je tkotaq iluzija
in je boljš da ga ni kot da je



no, po mojem mnenju je potrebno da postane sistem bolj človeško naravnan, civilizacija konec koncev potrebuje sistem

kako bi pa izgledalo par miljard ljudi na svetu brez sistema? tudi jaz ne vidim anarhije kot primerno ureditev



Snow-bravo!!!

Takole naj bi šlo-probam!!! Asocijacija Civilne Iniciative Globalne Humanitarne Alternative Življenju! ACI-GHALEU- Delam na tem
bomo videli.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #17 - 12.12.2008 at 12:51:38
 
Quote:
tko da ... če pogledaš s te strani dela turk za sistem


Sistem: Bogatim še več, revnim še manj.
Mafija skrbi za sebe in drug drugemu delajo posel.


Ta denar, ki ga trošijo po nepotrebnem, bi lahko dali za večjo minimalno plačo ali pa več olajšav za revne.
Tako bi narod lahko trošil več, da ne bi bilo še večje recesije.

Ne predlagam anarhije, ampak, da gre k vragu vseh petsto strank in raznih posrancev, ki samo trošijo, praktične koristi pa narod nima.
Ampak...ljudje so slepi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #18 - 12.12.2008 at 15:31:42
 
Robi wrote on 12.12.2008 at 12:51:38:
Quote:
tko da ... če pogledaš s te strani dela turk za sistem


Sistem: Bogatim še več, revnim še manj.
Mafija skrbi za sebe in drug drugemu delajo posel.


Ta denar, ki ga trošijo po nepotrebnem, bi lahko dali za večjo minimalno plačo ali pa več olajšav za revne.
Tako bi narod lahko trošil več, da ne bi bilo še večje recesije.

Ne predlagam anarhije, ampak, da gre k vragu vseh petsto strank in raznih posrancev, ki samo trošijo, praktične koristi pa narod nima.
Ampak...ljudje so slepi...


Robi se strinjam. Kaj bo tisto ko bo spravilo mafijo na kolena? Mi nemafijci in nihče drug namesto nas!!!! ZAČNIMO!!!! ZGoraj je moj predlog!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #19 - 09.03.2009 at 17:23:04
 

Danilo Turk

Je akademsko ozobražen bebec---- brez olike in potrebne pietete do umorjenih v Hudi jami.Ta človek je še večji m...... kot sem si lahko sploh predstavljal. Bebci neolikani,egoistični nekulturni nas vodijo ljudje,. Pa ta človek ni vreden ,da je predsednik vseh nas.

Mene osebno boli čošak za bivše partizane,naciste,belčke in ne vem še vse koga,ampak----mrtve se spoštuje brez izjeme četudi so bili partizani,nacisti,belčki črnosrajčniki--nepomembno.

Ta kreten od Turka ti izjavi ob praznovanju 8 marca, (dnevu žena)da so mrtvi v Hudi jami ''''DRUGO RAZREDNA TEMA''''!!!!

Jaz bi mu če bi bil  na mestu novinarja ,ki je Turka spraševal Turku -turčinu zabitemu odgovoril: Vi ste pa drugorazredni predsednik--- Tongue R Slovenije!!!!

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #20 - 09.03.2009 at 17:33:54
 
Glede Turka, res malo dolgo odlaša s svojo izjavo. Če je stvar v pieteti, pa tudi ni na mestu, da se ob Hudi jami (btw to smo tko vsi že vedeli) vsi ti politiki naslajajo in se kažejo ter modrujejo. Vsak večer se slikarijo ob kosteh in govorijo, kako zgroženi, da so, naša vrla nacionalka pa to lepo kaže. Še najbolj na jetra mi gre Štrovs (bil je nekaj časa moj sosed tu v hiši) s svojim bebastim moraliziranjem. Imamo kostnico in lepo (brez kamer) bi lahko kosti spravili tja, primerno obeležili, potem pa iskali krivce in obsojali.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #21 - 09.03.2009 at 17:47:13
 
Quote:
Glede Turka, res malo dolgo odlaša s svojo izjavo. Če je stvar v pieteti, pa tudi ni na mestu, da se ob Hudi jami (btw to smo tko vsi že vedeli) vsi ti politiki naslajajo in se kažejo ter modrujejo. Vsak večer se slikarijo ob kosteh in govorijo, kako zgroženi, da so, naša vrla nacionalka pa to lepo kaže. Še najbolj na jetra mi gre Štrovs (bil je nekaj časa moj sosed tu v hiši) s svojim bebastim moraliziranjem. Imamo kostnico in lepo (brez kamer) bi lahko kosti spravili tja, primerno obeležili, potem pa iskali krivce in obsojali.

Lp,Igor


Štrovs to je oni sekretar očalar? On je že po videzu "malo kritičen". Narava je nezmotljiva in bebavim običajno tudi da bebav videz..

Tudi sam sem zato,da se zadeve opravi v tišini,če pa dober premisliš je pa to zopet skrivanje zgodovine pod preprogo.

Obvestilo za javnost bi bilo na mestu.  Razpihovanje in igranje raznih lažnih dušebrižnikov,se da pa elegantno  in nenasilno zaustaviti.

No zadeva je šla v javnost in Turčin jo je označil za drugorazredno!!! To je problematična zadeva s stališča prizadetih -živih. Kdo ve koliko jih je,ki  ne vedo  kje so njihovi svojci končali in kako?
V glavnem Turka kot človeka in mojega predsednika ne morem po tej njegovi izjavi več spoštovati. Sad


Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #22 - 09.03.2009 at 17:53:03
 
Štrovs je rodom Trbovc, z njegovim bratom včasih kakšno rečeva. Seveda se pove, da so odkopali tisto za kar se je vseskozi vedelo, ne pa na takšen način. Ti ljudje niso normalni. Ne vem pa zakaj bi spoštoval Turka. Od njega tako nisem nič pričakoval in tudi glede teh izjav nisem presenečen. Pa si videl, kje jih je izjavil? Pred Delavskim domom tu v Trbovljama.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #23 - 09.03.2009 at 18:03:37
 
Quote:
Štrovs je rodom Trbovc, z njegovim bratom včasih kakšno rečeva. Seveda se pove, da so odkopali tisto za kar se je vseskozi vedelo, ne pa na takšen način. Ti ljudje niso normalni. Ne vem pa zakaj bi spoštoval Turka. Od njega tako nisem nič pričakoval in tudi glede teh izjav nisem presenečen. Pa si videl, kje jih je izjavil? Pred Delavskim domom tu v Trbovljama.

Lp,Igor


Štrovs me asociacira na štrozug. Izjeme potrjujejo dobro ime o Trbovcih. Ja to sem na hitro ulovil, da je izjavo podal  v Trbovljah. Moj stari oče je bil 'štajger' v Hudi jami pred 2 vojno. Turk je pa tipično komunistično dete, res še vedeno boljše kot domobransko, pa vseeno to si ne bi smel privoščiti-nedopustno..

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #24 - 09.03.2009 at 18:10:26
 

Pustimo te pajace,ko jih šlivi.


Si slišal da se napoveduje 15% znižanje svetovne industrijske proizvodnje. Nekateri gospodarsko finančni analitiki celo trdijo,da bo kriza večja od tiste leta 45. To jaz upam že danes podpisati in moja napoved je še bolj črnogleda.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #25 - 09.03.2009 at 18:10:37
 
Pusti čustva Alojz do Turka. Resnica je, da je bil ves na trnih od pričakovanja in veselja, ko se je srečal z trboveljskim ženskim kolektivom. Verjetno niti dobro ni vedel, kje se ga glava drži. Trbovke, saj veš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #26 - 09.03.2009 at 18:12:14
 
Quote:
Pusti čustva Alojz do Turka. Resnica je, da je bil ves na trnih od pričakovanja in veselja, ko se je srečal z trboveljskim ženskim kolektivom. Verjetno niti dobro ni vedel, kje se ga glava drži. Trbovke, saj veš.

Lp,Igor


Nič. Janša je tudi delavkam Planike neki obljubljal pa kaj so dobile se ne ve-ali pač?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #27 - 09.03.2009 at 18:13:03
 
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2009 at 18:10:26:
Pustimo te pajace,ko jih šlivi.


Si slišal da se napoveduje 15% znižanje svetovne industrijske proizvodnje. Nekateri gospodarsko finančni analitiki celo trdijo,da bo kriza večja od tiste leta 45. To jaz upam že danes podpisati in moja napoved je še bolj črnogleda.

Lp Alojz Cool Cool


Hribar ima dober izraz za politike in tehnokrate-pizdeki- jim pravi!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #28 - 09.03.2009 at 18:15:03
 
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2009 at 18:10:26:
Pustimo te pajace,ko jih šlivi.


Si slišal da se napoveduje 15% znižanje svetovne industrijske proizvodnje. Nekateri gospodarsko finančni analitiki celo trdijo,da bo kriza večja od tiste leta 45. To jaz upam že danes podpisati in moja napoved je še bolj črnogleda.

Lp Alojz Cool Cool

Proizvodnja bo padla na kakšnih 50%, glede na začetek lanskega leta. Izdelkov je preveč, od tega 70% nepotrebnih.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kult osebnosti, T kot Tito, T kot Tuerk
Reply #29 - 09.03.2009 at 18:18:38
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2009 at 18:10:26:
Pustimo te pajace,ko jih šlivi.


Si slišal da se napoveduje 15% znižanje svetovne industrijske proizvodnje. Nekateri gospodarsko finančni analitiki celo trdijo,da bo kriza večja od tiste leta 45. To jaz upam že danes podpisati in moja napoved je še bolj črnogleda.

Lp Alojz Cool Cool

Proizvodnja bo padla na kakšnih 50%, glede na začetek lanskega leta. Izdelkov je preveč, od tega 70% nepotrebnih.

Lp,Igor


Stvarstvo samodeluje in nas bo pripeljalo nezmotljivo tja kamor, kot slepci tudi spadamo.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5